Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) Ricardo válasza bandus (#250) üzenetére


Ricardo
félisten

Nézz utána az ottani szolgáltatók árainak.

(#252) süti5 válasza bandus (#250) üzenetére


süti5
őstag

www.vodafone.hu-n van a romaing, aztat csekkold, ott benne van tunézia is tutira. Egyébként meg a legeccerűbb ha felhívod a 1270-et és megkérdezed az ügyfélszolgálatos csajt.

(#253) süti5


süti5
őstag

Jah igen, ha valaki tud előfizus árakat a megjelenő készülékekhez, az ne kíméljen:)
7 vagy 8 jön még ki nemsokára:)

(#254) AS


AS
félisten

Hamarosan uj Vodás készülékek lesznek kaphatoak:

Nokia 6131
Samsung X680
Nokia 5140
Samsung P300

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#255) süti5 válasza AS (#254) üzenetére


süti5
őstag

Vááááááááááá, a P300-as vajon mennyi lesz?:)

(#256) AS válasza süti5 (#255) üzenetére


AS
félisten

Nem tudom de se 5140 se a P300 nem lesz LIVE menüs hanem a gyári :R

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#257) Jozsika


Jozsika
csendes tag

Nem is tudom... Egy kicsikét nem tul kifutott teló már az 5140?

(#258) Viktor0610 válasza Jozsika (#257) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem a Vodafone a csepp-, por és ütésálló telefonok piacát szeretné betámadni.
Persze, lehetne frissebb készülékkel is, de legalább olcsón tudják adni. :D

Samsung Galaxy A54

(#259) süti5 válasza Viktor0610 (#258) üzenetére


süti5
őstag

Megint felhívtam ügyfsz-ot....... azt mondják, tarifacsomagváltással, két év aláírással nem megy a kedvezményes telóár, csak a listaár szerinti készülékeket választhatod...
Tegnap pedig mammut-ot felhívtam ott meg azt mondták megy a dolog..:(

(#260) Viktor0610 válasza süti5 (#259) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most nem találom a korábban linkelt részvételi feltételeket... :(
Vagy félreértettem/félreolvastam valamit vagy a Vodafone egyoldalúan megváltoztatta a feltételeket... :O

Samsung Galaxy A54

(#261) süti5 válasza Viktor0610 (#260) üzenetére


süti5
őstag

De az hol éri meg a vodának, hogy ha hosszabbítani szeretnék, olcsóbb készülékkel, régi számmal, azt nem lehet, viszont ha lemondom a számom és új számra kötök új szerződést, akkor megy a kedvezmény??? Több adminisztráció..... a kiscsaj múltkor azt mondta, írjak egy kérelmet a vezetőknek, vagy ő továbbítja az igényemet...

(#262) Viktor0610 válasza süti5 (#261) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megkérdeztem én is a 1270-et, addig nem békénhagyva az ügyintézőt, amíg fel nem világosít (utána nem néz) pontosan.
Elszomorító a konklúzió. Csak új előfizetéssel vásárolható meg kedvezményes áron (Vodafone 200 Multimédia és Vodafone Tripla Multimédia csomagár) a készülék.
Belegondolva, így van ez rendjén a szolgáltató oldaláról, hisz' az ilyen akcióknak az a lényege, h. új előfizetőket toborozzon...

Samsung Galaxy A54

(#263) süti5 válasza Viktor0610 (#262) üzenetére


süti5
őstag

Átmennék én másik szolgáltatóhoz, de ilyen alacsony percdíj meg a kijövő új telók...sehol sincsenek:(

(#264) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Szerintetek milyen előfizetést kössek az alábbi 2 közül, ha kb fele/fele arányban beszélek és küldök smst(kb 40db/hó)?:

Vodafone Select(nem lebeszélhető 1000huf havidíj) 18/28 Ft/perc
Vodafone 90(2880huf lebeszélhető havidíj=90 perc) egységesen 32 Ft/perc

Esetleg melyiket nagyon ne, avagy ki melyikkel szívott(ha szívott)
A választ előre is kösz!

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#265) Viktor0610 válasza Neurotoxin (#264) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Selecttel jobban jársz.
A számítás alapját 20 perc hálózaton belüli, 20 perc hálózaton kívüli beszélgetés és 40 db SMS adta.

Havidíj (+ beszélgetés) + SMS = össz költség

Select: 1000 + 1248 + 380 + 560 = 3188

Vodafone 90: 2880 + 1248 = 4128

Samsung Galaxy A54

(#266) Neurotoxin válasza Viktor0610 (#265) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Köszi!a select a +380 az SMS 30 opció ára?Hát így valóbóan jobban kijövök.

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#267) Viktor0610 válasza Neurotoxin (#266) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt nem is számoltam.
Így még jobban kijössz...

Samsung Galaxy A54

(#268) shev7 válasza Neurotoxin (#266) üzenetére


shev7
veterán

jatszal vodafon jatekokon es felajanljak a bonusz csomagot :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#269) Janesz válasza süti5 (#261) üzenetére


Janesz
őstag

én a héten hosszabítottam az előfizujaimat és mivel ez olyan mintha új előfizető lennél csak már benne vagy az adatbázisban így se kauciót nem kérnek se semmilyen papírt...kb 15 perc az egész és bármelyik telót választhatod....legalábbis nekem így volt.. :U

(#270) süti5 válasza Janesz (#269) üzenetére


süti5
őstag

Jaja, eztet én is tudom, viszont én, meg sztem Viktor is a multimédiás tarifával vehető extra olcsó készülékekre vadászunk ;]

(#271) shev7 válasza süti5 (#270) üzenetére


shev7
veterán

azt irjak ugye, hogy csak uj elofizetessel veheted meg. Viszont az tuti, hogy egy vodas elofizetesre barmikor athordozhatsz egy szamot. Mar csak az a kerdes, hogy vodas szamot at lehet-e hordozni. Bar ezek utan lehet, hogy azt sem engedik :(

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#272) süti5 válasza shev7 (#271) üzenetére


süti5
őstag

Jaja, röhej lenne ha pont vodásoknak nem biztosítanák ezt a kedvezményt, bár - ahogy elhangzott már itt - a voda ÚJ előfizetőket akar:( úgy látszik ebbe nem tartozik bele a régiek megtartása.

(#273) c.andrew


c.andrew
tag

Nekem is mostanában jár le a szerződésem, és én is beneveznék egy multimédiás konstrukcióra. Kicsit tényleg furcsa ha nem vonatkozik az akció a régi előfizetőkre. Sajnos még azt sem mondhatom, hogy akkor szevasz voda, mert Selecthez és Triplához hasonló csomagot nem hiszem, hogy találok máshol.

Amúgy vodás számot nem lehet a vodához hordozni. A számhordozás lényege, hogy egy másik szolgáltatótól hozod át a számod. Vodás számmal max vitamaxról előfizura, vagy vissza válthatsz.

Asus A8N-e AMD A64 3200+ HIS X800GTO ICEQIITURBO 2*512 Geil Aerocool Aeroengine Jr. Hiper Type-R 480 LG 1915S TFT

(#274) Neurotoxin válasza shev7 (#268) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Ez most vmi vicc?Mert nagyon nem értem ;)

Hétvégén beújítok egy Select előfizetést+egy új telefont is(moto L7). A dominos számomat viszem át.kérdés:
Milyen''elbírálásban''részesülök?Elvileg kártyásnál minden ok, úgyis előre fizette a szolgáltatást...Ha a domino szerződésemet viszem az elég, vagy bekell még mutatnom valami spezial dokumentumot? Egyszer a sim meghibásodása miatt(nem találta a telefon a hálót, de más kártyával igen)kártyát kellett cseréltetnem,de a cseréről papírt nem kaptam-slusz poén ,hogy már a T-mobile névre váltás után, westeles kártyámat cserélték. Szóval a szerződésen még a ''régi''(meghibásodott) kártya sorozat száma van, viszont a számom maradt(az újon). Ez jelenthet vmi akadályt? :F




[Szerkesztve]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#275) shev7 válasza Neurotoxin (#274) üzenetére


shev7
veterán

amikor pannonrol hoztam at, nekem azt mondtak, hogyha a kartyaval minden ok (nincs tartozas) akkor mar csak a szemelyes adatoknak kell stimmelni. Ha pl a szerzodes megkotese ota koltoztel, es nem az uj lakcimed van a T-nel bejelentve, akkor meghiusul a szamhordozas. Jobb ha az adataidat egyezteted a T-nel elotte.

A masik meg nem vicc. Ilyen csomagom van most:

* 2 400 forint teljes egészében lebeszélhető havidíj előfizetésenként!
* 0 Ft-os percdíj a Zárt Felhasználói Csoport tagjaival, előfizetésenként bruttó havi 360 Ft opciós díjért!
* Másodperc alapú számlázás.
* SMS-küldés bármely hálózatba: 21,60 Ft (havonta az első 20 belföldi SMS a havidíjért díjmentesen küldhető)

Percdíjak a lebeszélhető havidíj összegéig:

csúcsidőben:...............Csúcsidőn kívül

Hálózaton belül 30 Ft.....15 Ft
Hálózaton kívül 45 Ft......30 Ft


Percdíjak a lebeszélhető havidíj összegén felül

csúcsidőben:...............Csúcsidőn kívül

Hálózaton belül 21,6 Ft.....10,8 Ft
Hálózaton kívül 32,4 Ft......21,6 Ft

Csúcsidő: hétköznap 08-20 óráig.

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#276) Jozsika


Jozsika
csendes tag

Neurotoxin! Ha jó vodás elöfizut akarsz látogasd meg ezt a linket! Nem bánod meg! :D

http://prog.vodafone.hu/selfapply/offers.asp

(#277) Neurotoxin válasza Jozsika (#276) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Hú, köszönöm a linket!És ezt én mindenféle egyéb szerződés aláírásával, kötelezettség nélkül igénybe tudom venni? Így is, hogy számhordozó vagyok?ez megfontolandó!köszönöm :R

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#278) Jozsika válasza Neurotoxin (#277) üzenetére


Jozsika
csendes tag

Simán csak két évet kell aláirni mint másik elöfizunál, semmi egyebet. Fent van a bonusz, meg én a 30% havidijkedvezményes csomagokat is megfontolnám a helyedben!

(#279) Daniken


Daniken
csendes tag

én a Vodát utálom.lassan 5 éve vagyok náluk.3 év céges és két év magán.
direkt nem kötök velük hűséget.
több olyan számlám is volt, aminél esélytelen bármikor, bárkivel, bárhogyan visszaellenőrizni a 40-50 ezres telefonszámlát.Hiába adatmérés, a telefonodon vajon loggolják hogy mikor nullázod?ha loggolnák, akkor sem jutsz el odáig hogy megnézzék.
A ''kérem, vizsgálják ki'' meg csak formális, azt mondanak, amit akarnak.
Át akartam vinni a számot a T-mobilehoz, 2 héten át semmit sem csináltak.Mert előbb vegyek egy előfizetést, aztán arra átveszik az én számomat, majd átírják cégre.Na azóta nem érdekel a számhordozás sem.Ha őket nem érdekli évi 250-300k-s forgalom, lelkük rajta.
Tűrök és igyekszem a másik cégeset használni full time.
A Vodás menüről csak annyit, hogy rühelletes dolognak tartom, tönkrevágják a telefont, ráadásul hiába tud mp3-at a K700-asom, nem lehetett semmit sem menühöz kapcsolni csengőhangként, vagy jelzésként. úgyhogy marad szimplán a telefonálás, ennyi.
Tudom, van vmi buherátor szoftver, amivel így, meg így micsinálok és akkor a telefon mégis, de aztán próbáltam és mégsem.úgyhogy marad a puszta funkciók sora, amit még nem sikerült kiiktatni.

(#280) trec válasza Jozsika (#276) üzenetére


trec
csendes tag

http://prog.vodafone.hu/selfapply/reszveteli.pdf

Elvileg csak reggelni kell.Amúgy mi ez a reklámduma a fenti linkben?

(#281) Daniken válasza Daniken (#279) üzenetére


Daniken
csendes tag

még annyit, hogy amikor átmentem magánba, kértek 40k-t előlegnek.kipengettem, mint a katonatiszt, 3 hétmúlva jött egy sms, hogy túlléptem a 15k-t és fizessek be 15k-t előleg számlaként.különben kikapcsolnak.
Felhívtam őket, hogy vajon a Vodafone most bank, vagy mobilszolgáltató, mert akkor fizethetnének kamatot is a 40k-ra...
OK, elnézést, tényleg jogos, intézkednek.Kikapcsoltak másnapra.aztán mail írás, stb.és késő estére vissza.
no comment.
de talán ez lehetne bármelyik cég, azt csinálnak veled amit akarnak.
Ha nekiállsz hepciáskodni, akkor ezer év a procedúra és nem ér meg az egész annyit, hogy ezen felhergeljem magam.

(#282) Terminus_


Terminus_
aktív tag

Ma felhívtak a vodafone-tól, hogy szeretnék megköszönni, hogy ilyen régóta előfizetőjük vagyok és szeretnének nekem ajándékba adni 3 hónap korlátlan wap használatot + 3 hónapra havi 10 ingyen sms-t. Faggattam a kislányt, hogy ez nem csak valami beetetős dolog e, de azt mondta, hogy nincsen ebbe semmi csavar ezt úgy kell értenem ahogy mondja. Csupán bele kellett egyeznem, hogy mehet a party. Másnak is volt már ilyen?

-

(#283) trec válasza Terminus_ (#282) üzenetére


trec
csendes tag

Én az 5-ik évemet kezdtem meg, de semmi hasonló ! :( Asszem reklamálok......... :((

(#284) Terminus_ válasza trec (#283) üzenetére


Terminus_
aktív tag

Szerintem engem is azért tiszteltek meg ezzel, mert jövő hónapban lejár a szerződésem. :)

Kártyás vagy előfizetéses vagy?

[Szerkesztve]

-

(#285) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Még mindig a Select+SMS 30 opció és a vodafone 90 között vacillálok. Kb mind2vel ugyan ott vagyok(500huf különbözet a select javára) de a 90ben 90 percet beszélhetek le. Vodafonos ismerősöm meg nem sok van, így elnézve a telefon könyvemet....

Olyat lehet csinálni ,hogy mondjuk selectre kötök egy előfizetést, aztán 2 hónap után meggondolom magam és váltok 90re?ilyet lehet?Amúgy a 2 év a választott előfizetésre szól, vagy csak arra, hogy 2 évig maradok vmilyen csomagra előfizető a vodafonnál?

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#286) shev7 válasza Daniken (#281) üzenetére


shev7
veterán

ket dolog:

a 40k-t be kell ''nyelni'' nalluk. Inkabb ez mint a pannonnal, ''regi elofizeto vagy, orulj, hogy telefonalhatsz, nem jar kedvezmeny, kussolj'' Legalabb a vodanal a ''regi'' elofizetoknek ''kedveskednek'' neha valamivel.

A 15k-t meg mondjak szerzodeskoteskor. Legalabbis nekem eddig minden elofizetesemnel szoltak.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#287) shev7 válasza Neurotoxin (#285) üzenetére


shev7
veterán

ha jol tudom valthatsz. En legalabbis valthattam :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#288) Lest4t


Lest4t
aktív tag

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e olyan oldlalt , ahol egy jó kis cikk van a mobilszolgáltatók közötti versenyről és annak történetéről ?

(#289) AAAKEEE válasza Nimrod (#30) üzenetére


AAAKEEE
tag

Szerintem a legbiztosabb szolgáltató nem is a pannon nem is a vodafon de nem is a tré mobil hanem vegyetek MŰHOLDAS TELEFONT (de lehet hogy kicsit drága) de legalább olcsón lehet vele telefonálni ja és nem is mondtam hogy kb akkor mint egy 5110, 6110. de azért megéri.

(#290) shev7 válasza AAAKEEE (#289) üzenetére


shev7
veterán

biztos, hogy olcsobban lehet vele telefonalni? adnal errol linket?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#291) PEPE85


PEPE85
senior tag

Van újra térerő, hajrá Vodafone, hajrá Magyarország! Most jöjjön a térerőpróbás kocsi!
Mellesleg megjegyzem, hogy ma délután amikor még szép idő volt kint voltam a gyümölcsösben, térerő volt, de nem tudtam fellépni NET-re szóval lenne még mit javítani. Nem 3G-zni akarok, de a GPRS azért legyen már alap.

[Szerkesztve]

Watch 4k movies with Netflix :)

(#292) AAAKEEE válasza shev7 (#290) üzenetére


AAAKEEE
tag

Azt tudom hogy olcsóbb. Asszem 9ft/perc. Nem tudok linket adni. Faterom ismerősének ien van és ő meg van vele elégedve.

(#293) ragazzo válasza AAAKEEE (#289) üzenetére


ragazzo
őstag

A műholdas szolgáltatók soha nem az olcsóságról voltak híreseke.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#294) AAAKEEE válasza ragazzo (#293) üzenetére


AAAKEEE
tag

Hát pedig arról híresek. Én pl hallottam egy olyanról is amelynél INGYEN lehet telefonálni.
Csak ott is rádsóznak egy 50kg-s telefont kb 150.000ft-ért. Hát amúgy nem tudom igaz-e.... :F

(#295) c.andrew válasza Lest4t (#288) üzenetére


c.andrew
tag

Ilyen cikkek engem is érdekelnének, a szakdolgozatomhoz nagyon jól jönnének.

Aki tud légyszi irjon linket!!! :R :R :R

Asus A8N-e AMD A64 3200+ HIS X800GTO ICEQIITURBO 2*512 Geil Aerocool Aeroengine Jr. Hiper Type-R 480 LG 1915S TFT

(#296) shev7 válasza AAAKEEE (#294) üzenetére


shev7
veterán

tudod, amig valami irasos anyagot nem kapok rola, addig nem nagyon hiszem. Pl az osszekapcsolasi dijakat is benyeli a szolgaltato? Esetleg halozaton belul elkepzelheto az ingyenes beszelgetes, de azzal meg tul sokra nem megyek.

Iridium rendszerrol

Egyszeri aktiválási díj: 60 USD
Havi előfizetési díj: 30 USD
Percdíj vonalas telefon hívása: 1,5 USD / perc
Másik IRIDIUM telefon hívása: 1 USD / perc
Másik műholdas rendszer hívása: 12 USD / perc

hat ez nem olcso....

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#297) shev7 válasza shev7 (#296) üzenetére


shev7
veterán

kifutottam az idobol.

Es akkor a felmillios keszulekekrol meg nem is beszeltunk

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#298) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Legyetek szívesek, ne a Vodafone-topikban megbeszélni az itt offnak számító, műholdas telefonálást.
Inkább nyissatok neki topikot.
Köszönöm.

Samsung Galaxy A54

(#299) AAAKEEE válasza Viktor0610 (#298) üzenetére


AAAKEEE
tag

Na majd nyitunk Shev7-el egy műholdas topikot. Köszi az ötletet :R

(#300) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Elmehet a voda a jó büdös k anyjába :(( Kértek 20k!! előleget-amit 3 hónap múlva írnak jóvá a z egyenelegemen???És addig 3 hónapig pengethetek??Én 20k-t kb 6 hónap alatt beszélek le!Erről azért nem volt szó.....ahhoz képest, hogy 2 év a hűségszerződés.....

[Szerkesztve]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.