Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) Veatta válasza oliba (#1047) üzenetére


Veatta
aktív tag

600 Ft 5 Mb
ha túlléped 1200 ft, 20 Mb-ig

(#1052) Viktor0610 válasza oliba (#1049) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megrendelés után lenullázod az adatforgalom-számlálót és folyamatosan nézed, mikor mennyi.
Az 5 megabájt aránylag sok WAP-olásra elég.

Samsung Galaxy A54

(#1053) szállitó válasza Viktor0610 (#992) üzenetére


szállitó
senior tag

A tmob meg kiárusitja gyorsan...

(#1054) oliba válasza Viktor0610 (#1052) üzenetére


oliba
őstag

És gondolom havonta autómatikusan leveszi a számlámról azt a 600FT-ot. És ha leveszi, akkor kell nullázni?

(#1055) Viktor0610 válasza oliba (#1054) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen és igen. :D

Samsung Galaxy A54

(#1056) oliba válasza Viktor0610 (#1055) üzenetére


oliba
őstag

Bocsi, tudom, hogy fárasztó vagyok, de legalább beismertem :)

(#1057) szállitó


szállitó
senior tag

a mult héten ellopták a telomat a melóbol . ciki hogy nekem csak ''szar'' GX-17 es re futja mert itt mindenkinek menö telója van de nagyon tetszik és ''kapora jött az akció'' nagyon örültem hogy 9990ért adják vitamax ba az életársam nak is tetszett ugyhogy 2 lett belöle. mint szolgáltató nem vagyok megelégedve a vodával de ezért a telokért :R

u.i a csepel plázában lévö vodafone boltot jólenne ha bezárnák mert 3év alatt nem tudtam egyszersem semmit venni. multkor (egy hete)zárás elött érkeztünk és a csaj boldogan ujságolta fönöknek 101000ft volt a mai bevétel a polc meg üres volt...
nevetséges a sugárban vagy a jozsef köruton fél ora alatt van enyi forgalom amikor csomo akcios teló van(láttam mert ott vásároltuk meg a készülékeket)
persze minden kereskedö saját dolga mennyi készletet tart fenn és mennyi pénzt forgat de az ilyen nem kereskedö... szerintem...

[Szerkesztve]

(#1058) shev7 válasza szállitó (#1057) üzenetére


shev7
veterán

azert a 90 ftos telokbol osszeszedni 101k-t az nagy teljesitmeny :) egyhete ugyanis a 90 ft-os telokat vittek nagyon.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1059) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok:)
Abban kérnék segitséget ha lehetne?
Van ez Vodafone adatkártya ha megveszem ako hogyan tovább?
Mert ehez sajna nem konyitok:(
Mi ez a havidij?Meg milyen gyors a net?
stb...
Köszi a segitséget.

Samsung S22+

(#1060) szállitó válasza shev7 (#1058) üzenetére


szállitó
senior tag

nem hinném hogy 90ft os ok bol lett volna a forgalma mert ennyi máshol a feltöltökártyábol is simán van söt több...

(#1061) szállitó válasza netkoo (#1059) üzenetére


szállitó
senior tag

gondolom laptop ba veszed érdemes megnézni hogy van-e megfelelö kapcsolodási hely (van hova dugni) feltehetöleg adnak majd egy telepitö lemezt amit az operácios rendszeredre felteszel és utána beállitod...

(#1062) shev7 válasza szállitó (#1060) üzenetére


shev7
veterán

csak nem hiszem, hogy egy csepeli bolt forgalmat egy koruti bolt forgalmahoz kene hasonlitani. Ha ures a polc, akkor eladtak mindent nem? vagy mi a gond?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1063) szállitó válasza shev7 (#1062) üzenetére


szállitó
senior tag

a csepel plaza azért elég forgalmas hely ... forgalmasabb mint pl a sugár
gond nincs csak nem értem az ilyen ember minek kereskedik...
én abban a boltban még a polcon nem sok telot láttam az elmult három év alatt és soha nem is kaptam semmit.(kb 5x voltunk)
ha üres a polc nem feltétlenül adtak el mindent ugyanis a partner dolga hogy mennyi telot hoz el a cégtöl ... a körutiban még volt olyan készülék amilyen már sehol de azért mert 5x anyit hozzot a kereskedö állitása szerint.(ez az akció 6.napján volt mig az emlitett helyen már msnap nem volt semmi.)
ha pedig pl egy cég reklámoz egy terméket és abbol nem rendelkezik kellö menyiséggel akkor általában megbünteti a gazdasági versenyhivatal (a nevét nem biztos hogy jól irtam)tehát az ilyen viszonteladó csak rontja az adot anyacég nevét ennyi.


(#1064) shev7 válasza szállitó (#1063) üzenetére


shev7
veterán

mondjuk sztem a voda nem sok befolyassal rendelkezik egy adott viszontelado felett. Max felbontja a szerzodest, ha sok a panasz. Azt meg honnan veszed, hogy nem rendelkezik kello mennyieseggel? ki allapitja meg a kello mennyiseget?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1065) szállitó válasza shev7 (#1064) üzenetére


szállitó
senior tag

az a hivatal aki büntet általában teszkot ocsmányt ha reklámoz valamit azt nincs de már a vodát és a pandát is megkurták ilyesmiért meg az elektrovödört és az elektropatkányt is abban biztos vagyok (idönkét lehet olvasni hogy ezt és ezt ezért azért megbüntetnek enyi meg anyi milliora)
pl az elektrovödörnél azota irják oda amikor akcio van hogy hány db van az adott termékböl mert akkor ha már aznap nem kapsz nem lehet lázadni...ha volt anyi belöle...

pontos számadatokat nem tudok mondani de majd olvasgatóm az aprobetüst a szorolapokon feltéve ha van.

(#1066) kaller1


kaller1
veterán

Debreceni voda márkaképviselet: LOL...Azt mondta az eladó,hogy nem tudják mi lesz a csomagban,mikor árú érkezik.... :Y :F Már másodjára utaztam feleslegesen 100km-ert v630i miatt...:( Ja,és ne is telefonáljak,hogy mikor lesz,van-e,stb,mert nem fogják felvenni a telót.... :((( Ezt az eladó mondta... :W

.::> <::.

(#1067) Foxi válasza kaller1 (#1066) üzenetére


Foxi
senior tag

Én is jártam ott hasonló célból:) A debreceni 4 bolt közül valamelyik azt mondta tegnap telefonon, hogy talán lesz szombaton, csak elfelejtettem melyik volt az :( :D Úgyhogy holnapmegint körbe telefonálgatom őket...

MOD: És remélhetőleg nem tagadják majd le ha lesz :DDD

[Szerkesztve]

(#1068) milow


milow
csendes tag

Én is debrecenben próbálkozok új telefon vásárlással, kevés sikerrel, nekem is ugyanezt mondták, mint nektek. Nnagyon idegesít, hogy nem tudnak pontos időpontot mondani a telefon érkezéséről, ezért írtam egy levelet az ügyfélszolgálatnak. 1 nap kellett a válaszra, de csak sablon szöveget kaptam. Így hát marad a várakozás.

[Szerkesztve]

(#1069) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

Szombathelyi Vodafone: húgom csütörtökön bemegy, megkérdezi, van-e? Persze, van, ma hoztak.. Pénteken bemegy megvenni, és azt mondják neki, hogy nem is volt egy szál sem...
mostakkorezmiaf@sz?? :(((

in asm we trust

(#1070) shev7 válasza sghc_toma (#1069) üzenetére


shev7
veterán

miert nem vette meg/rakatta el csutortokon?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1071) Gebriel válasza szállitó (#1065) üzenetére


Gebriel
veterán

Miért büntetnék meg a vodát?????Teljesen érthettlen számomra?1 azaz egyetlen egy reklámot mtas ahol ezt reklámozták.Hogy a SHARP GX17 9990ft.Köszi.

Mert a reklám ugy szól hogy:
Nov2 ig egyes telefonokat akkár 50% ólcsobban meglehet venni.
Nem a GX17 hanem egyes telefonokat......

[Szerkesztve]

(#1072) sghc_toma válasza shev7 (#1070) üzenetére


sghc_toma
senior tag

nem vette meg, mert akkor még nem volt meg rá a pénze..
nem rakatta félre, mert azt mondták neki, hogy felesleges, van bőven..
egyébként nekem is azt mondták ma, hogy nem is volt... :F

in asm we trust

(#1073) szállitó válasza Gebriel (#1071) üzenetére


szállitó
senior tag

menj be egy kereskedöhöz pl a csepelibe csepel pláza ott csak szórolap lesz mert nem árulnak semmit :)) 3 féle egy olyan amin okt 18 tól vitamaxos készülékek vannak egy olyan ami okt 18 tól nov 2 ig mindenféle vita és elöfizetéses és egy egyszerü szórolap 4 db teloval 1112es nokia 6990 ért sharp gx-17 9900 ért a 3. trelore már nem emlékszem a (vagy gx-29 volt 19990 ért vagy nokia 6070 22990ért) 4.meg V3as moto volt 29990ért. ez egydarab A5ös papiron...

amugy meg ne egy hozzászolást olvass el hanem többet és akkor látnád mire irtam ezt és miért ...

(#1074) Viktor0610 válasza sghc_toma (#1069) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván, akivel pénteken beszélt, nem volt benn csütörtökön, így nem tudhatta, h. kaptak, péntekre pedig elfogyott.

Samsung Galaxy A54

(#1075) symbicimbi


symbicimbi
csendes tag

Szerintem a Vodafon nevetségessé teszi magát az ilyen akciókkal. :P Az ügyfélszolgálat pedig semmit nem tud ez ügyben segíteni. Pénteken bementünk az egyik barátommal a kecskeméti vodafonba ő egy v630i-t szeretett volna venni de gondolom mondanom sem kell hogy nem volt. :( Egy darab volt promóciós célra amit bekapcsolt a csaj és meg lehetett nézni. Kérdésünkre azt mondta hogy nem tudja mikor lesz ilyen telefon mert NEM rendelhetnek. Kérni akartam egy tel számot amit fel is vesznek ha érdeklődünk de nincsen csak az ami már meg van nekem. Azon hívjam őket de ha ügyfél van akkor úgysem veszik fel. :W Szerencsére k610i volt nekik kivételessen és én pedig azt vettem meg. Nagyon örülök neki szuper a telcsi csodálatos képeket csinál és minden funkció nagyon jó benne. Azt hiszem bátran mondhatom ez a legjobb telefonom eddig ami volt! :C Mindenkinek csak ajánlani tudom! Szerintem felesleges várni a v630i-re úgysem lesz ne is mérgelődjetek miatta!

(#1076) shev7 válasza symbicimbi (#1075) üzenetére


shev7
veterán

szerintem meg annyi embernek biztosan sikerult ilyen telefont venni, mint amennyi itt ''sir'' hogy lehet kapni. Ez van, ez varhato volt. (Marmint ha leakcioznak egy telot az hianycikk lesz) En is ket napot jarkaltam/telefonaltam a 90ft-os v360 utan.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1077) milow válasza shev7 (#1076) üzenetére


milow
csendes tag

Ebben igazad van, de arról ne feledkezzünk meg, hogy az árlistán szereplenek a telefonok, tehát árusítják őket. Ha pedig nincs és bizonytalan ideig nem is lesz nekik, akkor vegyék le az árlistáról!

(#1078) shev7 válasza milow (#1077) üzenetére


shev7
veterán

attol, hogy vannak olyan helyek az orszagban ahol nem lehet kapni, attol nem fogjak levenni az arlistarol....

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1079) Viktor0610 válasza shev7 (#1078) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt egy-két Vodafone boltban láttam csak. Mármint azt, h. csak azok voltak az árlistán, amik kaphatóak is voltak náluk.
Természetesen, ehhez az kell, h. elmenjünk oda és megnézzük.
Már többször leírtam, én úgy kerülöm ki a ''felesleges'' utakat, h. felhívom a boltot, ha kell órákon át csörgetve azt, h. tegyenek el egy telefont.

Samsung Galaxy A54

(#1080) milow válasza shev7 (#1078) üzenetére


milow
csendes tag

Én debreceni boltokról írtam és az árlistáikra értettem, ha ebben a városban nem lehet kapni akkor oda kell ezt írni és akkor nincsenek gondok!

(#1081) milow válasza Viktor0610 (#1079) üzenetére


milow
csendes tag

Na de ez nem normális hogy egy szar telefon miatt telefonálgatsz órákat?!

(#1082) Viktor0610 válasza milow (#1081) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akármilyen telefonért nem próbálkozom órákat, viszont akármilyen telefonért nem is hepázom! ;]
Viszont egy olyan telefonért, ami 40 helyett 10 már lehet, megtenném! :D

Samsung Galaxy A54

(#1083) shev7 válasza milow (#1081) üzenetére


shev7
veterán

ha szar minek szaladgalsz utana? :D

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1084) Foxi


Foxi
senior tag

No sebaj, még van néhány nap az akcióból addig talán kapnak árut is a boltok, úgyhogy résen kell lenni :)

(#1085) milow válasza shev7 (#1083) üzenetére


milow
csendes tag

Azért mert venni akarok egy telefont és kissé furának tartom hogy egy 10e vagy 20e forintos telefonok nincsenek a márkakereskedésekben, hanem be kell jelentkezni értük. Külfödön a top telefonokat ingyen haza lehet vinni előfizetéssel. Most teljesen olyan érzése, van mint régen mikor éveket vártunk az új autóra. Ja és az még egy dololg, az online vásárlás egy ekkora cégtől elvárható volna. Már 4 éve vagyok előfizetőjük, de most komolyan gondolkodok a váltáson.

(#1086) libus


libus
őstag

Szerintetek a Vodafone fog N-s szériát forgalmazni? :F
Mert a mai napig nincs a készülék listájukban. A T-mobilnál viszont szinte mindegyik készülék kapható. :( Miért van ez???
Kinéztem magamnak egy (N73) készüléket, de nem akarom kártyafüggetlenül megvenni egy GSM boltban, mert nincs arra szükségem, hogy kártyafüggetlen legyen, s ezért kb. plusz 20k-t kifizetni.

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1087) szállitó válasza Foxi (#1084) üzenetére


szállitó
senior tag

erre ne nagyon számolj...

(#1088) ragazzo válasza libus (#1086) üzenetére


ragazzo
őstag

Talán lesz valamilyen,de nem emlékszem rá hogy mi.Az meg hogy most nincs, csak a vodán múlik.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1089) deedee


deedee
őstag

hali!

vadafon select 999 ft-os alapdíja is lebeszélhető,mint a többi tarifacsomag esetében?

(#1090) Viktor0610 válasza deedee (#1089) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.

Samsung Galaxy A54

(#1091) deedee válasza Viktor0610 (#1090) üzenetére


deedee
őstag

ez gyors válasz volt... :D :R

(#1092) FR33


FR33
aktív tag

HI all ! Amilyen gyorsan fellelkesültem , olyan gyorsan ''elszontyolodtam'' kb ugy mint a k750i 10.000 ft-os áresése után. Azt sem sikerült beszereztetnem :( :O :O Aki tud esetleg valahol még dugiban az szoljon :)

(#1093) Gebriel válasza milow (#1085) üzenetére


Gebriel
veterán

online vásárlás egy ekkora cégtől elvárható volna
Miért a Pannonál v. T-Mobilnál lehet :F


szállitó
elolvastam,ugy irtam

[Szerkesztve]

symbicimbi


Miért is teszi nevetségesé magát a vodafone???kifejtenéd böveben?Köszi.

[Szerkesztve]

(#1094) Viktor0610 válasza Gebriel (#1093) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''Miért a Pannonál v. T-Mobilnál lehet''
Igen, mindkettőnél van rá mód, csak a Vodafone késik ezzel. Pedig én is örülnék ennek...

Samsung Galaxy A54

(#1095) Gebriel válasza Viktor0610 (#1094) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekem ez új :B
Köszi az infot :R
És hogy müködik...?milyen telokat lehet rendelni?(elöfizetéseseket) :F :F

tehát rendelhetek akkár két N6070 elöfizetésre? :F

[Szerkesztve]

(#1096) Viktor0610 válasza Gebriel (#1095) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bővebb infóval nem tudok szolgálni, csak két linkkel:
Pannon NetShop: [link] és T-Mobile Webshop: [link].

Lehet venni telefont előfizetéssel, krtyásan, csak készüléket, esetleg tartozékot...

Samsung Galaxy A54

(#1097) szállitó válasza Viktor0610 (#1096) üzenetére


szállitó
senior tag

A Vodafone jó mert jó telokat ad jó áron.DE
A Vodafone rossz mert sunyi aljas huzásai vannak mint a vodafone live amivel lehuzza a népet hogy olcsó telokat adjon.

Nézem a teloba a játékokat klassz trial verzio nem klassz ki akarom törölni nem lehet csak megvenni na pl ez mocsokság.(pont)

(#1098) szállitó válasza Gebriel (#1093) üzenetére


szállitó
senior tag

átolvastam, láttam, bocs.

(#1099) szállitó válasza Viktor0610 (#1094) üzenetére


szállitó
senior tag

a vodafone mindennel késik pl már több éve jelen voltak a magyar piacon mikor lehetövé vált a feltöltés bankautomatán keresztül.
A CIB bank netbankjában már honapok ota igérgetik hogy lesz de még mindig nincs

viszont hála a ppo nak hogy ott van. :R

[Szerkesztve]

(#1100) Gebriel válasza szállitó (#1099) üzenetére


Gebriel
veterán

Mesélek neked egy érdekes dolgot.

Vodafonehoz tartotik az ''autópálya'' dolgozoi,mérnökség,karbantartó stb
Elindult a telefonol rendelhető autópálya matrica.
És lás csodát rendelni lehetett pannonos és tmobilos számokrol/számokra.
Vodárol NEM.

Mint utobb kiderült nem tökéletes a rendszer.Nagyon sokprobléma volt vele.
Vodafone ezért nem szált bele.Pedig első lehete voln .


A Vodafone rossz mert sunyi aljas huzásai vannak mint a vodafone live amivel lehuzza a népet hogy olcsó telokat adjon

:F :F



[Szerkesztve]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.