Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Oliverda válasza Viktor0610 (#1350) üzenetére


Oliverda
félisten

Marhára idegesítő. :W Egy jó szolgáltatás lenne, mivel kapok SMS-t ha jön mail (de sajnos akkor is ha spam jön), WAP-on is meg lehet nézni bárhol bármikor, erre elb@sszák azzal hogy lusták belerakni a spam szűrést. :((( Ha írsz nekik nyugodtan írd oda az én nevemet is a mail aljára. :D

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1352) Csipané


Csipané
csendes tag

Hali Mindenkinek!
Meg van az új telom SonyEricsson K510i.Nagyon okos egy készülék,igaz vannak ettől jobbak,de ennek most nagyon örülök.
Az Mp3 ba nem fér csak 4-5 szám-de ha kisebbek a számok akkor több is rá fér.
Nagyon tetszik benne a hang hívás,mp3,és annak kimondottan örülök hogy van benne Bluetooth és infra is.Jó lenne ha lenne benne rádió is,de nincs benne,attól még egy jó kis készülék.
Aki szertne egy kicsit komolyab telefont és nem kell hogy legyenek benne nagy extrák azoknak szivesen ajánlom ezt a készüléket.
Sziasztok!

Ha valamit keresek akkor azt szerertném itt megtalálni

(#1353) embe


embe
nagyúr

Én amitől kiakadtam most de nagyon: 2 hétre Pestre utaztam egy tanfolyamra. Előtte eladtam a telómat, mert egy aproneten meghirdetett teló le volt beszélve. Mire felmentem eladták. Pedig le volt beszélve. Na mindegy . Fennt voltam teló nélkül, a családtól 250 km.-re . Gondoltam egy nagyot és bementem a legközelebbi Vodához. Majd még másik 4 Voda üzletbe. ...és nem győztem megrökönyödni. Nem kaptam Vitamaxos telót 30eFt. alatt. Az volt a válasz, hogy majd lessz, de 4 napig hiába jártam az üzleteket nem kaptam. Végül vettem egy használt telót, igaz nem olyat amilyet akartam, de egy olcsót, hogy legyen mivel a kapcsolatot tartani a családdal. Ami dühitett az egészben, hogy közben a tv. tele volt vodás reklámmal, hogy tizenegynéhányezerért ilyen-olyan teló :W
Most már gondolom lehet kapni, mivel köcsög módon megemelték az árakat. Ja a promó: ilyen-olan vatamaxos akció.Csak közben megemelték az árakat. Ennyi.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1354) Gebriel válasza embe (#1353) üzenetére


Gebriel
veterán

Minek adtad el adig mig a másik nincs a kezedbe :F
Természetesen a lámaságod miatt a Vodafone a hibás ;] :R

(#1355) Faget válasza embe (#1353) üzenetére


Faget
tag

Elég tetű dolog, hogy lebeszélésetek ellenére eladták a telefont. A nagycégek meg már csak ilyenek ők profitra dolgoznak nem jótékonyságra. Valamivel be kell csalogatni a vevőt a boltba és hamár ott van... A helyedben inkább keresnék valamilyen ismerőst akinek ''nem publikus előfizuja van'' rállnék + gyüjtenék fasza telefonra függetlenül. Én ezt tettem és nem érdekel a sok civil reklám. ja a vodánál persze. ott van az előfizu

[Szerkesztve]

(#1356) ragazzo válasza embe (#1353) üzenetére


ragazzo
őstag

Természetesen vidéken lehet kapni olcsó vitamaxos telót,de ilyen a te szerencséd.Mondjuk az bizti, hogy Pesten elkapkodják a cuccost.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1357) Gebriel


Gebriel
veterán

Nokia N73

Vitamax:119.970.-

A: 99.990.-
B: 89.970.-
C: 79.980.-
D: 69.990.-

(#1358) Oliverda


Oliverda
félisten

Az első évben történő tarifacsomag váltás, illetve a szolgáltatásnak az előfizető oldalán felmerülő okból történő szünetelése, korlátozása, felbontása esetén 39.990,-Ft kötbér fizetendő (utóbbi esetekben a kötbér a feltételes kedvezmény összegén felül fizetendő).

Tehát ha ebben az egy évben véletlenül elcsúszok egy számlával és lekorlátozzák a kimenőimet akkor már jön a jó kis 39.990,-Ft kötbér?? :U

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1359) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hali! Van egy Vitamax UNO csomagos kártyám és átvannak irányítva egy pannonos számra. Mennyire zabálja a lóvét a vodásról? Vagy nem?

(#1360) Oliverda válasza SzlobiG (#1359) üzenetére


Oliverda
félisten

Elvileg pont annyira zabálja mintha a Vitamax-ról te hívnád azt a számot aki hív ha át vagy irányítva. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1361) Gebriel válasza Oliverda (#1360) üzenetére


Gebriel
veterán

Átirányitásért annyit kell fizetned mitha te hivnád azt a számot amire átirányitotad magad

(#1362) Viktor0610 válasza Oliverda (#1358) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hiszem, h. egy ''kis'' elcsúszás ekkora következményekkel járna.
Sz.tem arra gondolnak, ha (tartozás miatt) felfüggesztik a kártyád, akkor kell fizess, ez pedig nem egy hónap alatt jön össze. Először kimenő tiltás van, aztán függesztik csak fel.

Samsung Galaxy A54

(#1363) Ferenc.v válasza Oliverda (#1358) üzenetére


Ferenc.v
tag

Korlátozás, illetve felbontás esetén 39.990 HUF + a feltételes kedvezmény (''A'' oszlop és a ''D'' oszlop árai közötti különbség) összege a visszafizetendő összeg.

Amúgy számlabefizetés ''csúszásával'' még nem kerül sor ilyen drasztikus lépésekre.

(#1364) SzlobiG válasza Gebriel (#1361) üzenetére


SzlobiG
félisten

Értem, köszi.

(#1365) embe válasza Faget (#1355) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi a jó tanácsot. :R Ja amúgy nekem is nem publikus előfizetésem van, 3 db. is, és a nevemen van. :DD :DD :DD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1366) embe válasza Gebriel (#1354) üzenetére


embe
nagyúr

Üdvözöllek!
Nem érted a mondandómat, mert biztosan félreérthetően fogalmaztam. Bocs érte!
A ''lámaságom'' miatt eszembe nem jut a vodafost okolni. A lebeszélt telót, ami eladtak, beszoptam, és ennyi :O . nekem az a bajom a munkáltatóddal, hogy megy a sok hülye reklám, és amikor bemész az üzletbe, akkor meg nincs az amit keresel. Ja bocs ! Van belőle 1-2, vagy 3-4 darab, amiatt hogyha a fogyasztóvédelemnél valaki belázadna, akkor lehessen azt mondani :P ..kérem: csak a készlet erejéig... :W
De már korábban leírtam: Nem akarlak Téged megsérteni, vitatkozni sem akarok veled erről, de: én qrvára utálom a vodafost mint szolgáltatót, az ügyfélkezelése miatt. nagyon rossz tapasztalataim vannak. De mint írtam korábban : jelenleg jó a pecdíja, így még itt vagyok, és így: no comment.

Tehát erről ne vitázzunk. Felesleges. Én sem karlak Téged semmiről sem meggyőzni, de Te sem tudsz a leírtak ellenkezőjéről engem.
Meg nem is ér annyit az egész téma, hogy így vitatkozzunk rajta.

Azért a ''belső infóidat'' mindig kiváncsian olvasom, köszi őket!
Szia!

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1367) Oliverda válasza Viktor0610 (#1362) üzenetére


Oliverda
félisten

Szerintem....

szünetelése - Teljes letiltás számlatartozás miatt
korlátozása - Kimenő hívás tiltás számlatartozás miatt

...bár majd inkább megkérdezem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1368) Viktor0610 válasza Oliverda (#1367) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

''...bár majd inkább megkérdezem.'' - Ez a legbiztosabb... :D

Amit írtam, egyébként a Pannon joggyakorlata nyomán tettem. Nálunk (tudtommal) az a folyamat, h. miután felfüggesztették a számot sem fizet még kötbért az ügyfél, csak abban az esetben, ha továbbra sem mutat fizetési hajlandóságot.

Samsung Galaxy A54

(#1369) Oliverda válasza Viktor0610 (#1368) üzenetére


Oliverda
félisten

Majd megírom ha megtudom. ;) Mondjuk elég nagy szívás ha tényleg így van, és netán tartozás miatt letiltják a kimenődet mondjuk 1 napra és már perkálhatod is ki a 40K-t...

Mikor küldöd nekik a mail-t? :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1370) Viktor0610 válasza Oliverda (#1369) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most. :)

Samsung Galaxy A54

(#1371) Oliverda válasza Viktor0610 (#1370) üzenetére


Oliverda
félisten

Remek. :) Esetleg nem osztanád meg velünk is?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1372) Viktor0610 válasza Oliverda (#1371) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már letöröltem a levelet.
Mindig letörlöm a leveleimet rögtön küldés/elolvasás után.
Amennyiben válaszolnak és nem a szokásos ''levelét továbbítottuk a megfelelő helyre'' típusú válasz lesz, mindenképp' megosztom veletek...

Samsung Galaxy A54

(#1373) Gebriel válasza embe (#1366) üzenetére


Gebriel
veterán

No para.Értelek én.Véleményed elfogadom. Reklámal kapcsolatban majd holnap,mert igy telefonon keresztül elég nehézkes:-S''Belső infot''még nem irtam ide,de olvasgasd csak nyugodtan;-)

(#1378) Gebriel


Gebriel
veterán

Samsung Z400 89.990ft helyet 39.900ft

A: 29.970.-
B: 19.980.-
C: 9990.-
D: 90.-

(#1379) Mac! válasza Gebriel (#1378) üzenetére


Mac!
aktív tag

Akkor mégiscsak jól láttam. :DDD

Le a kalappal... :R

Tegnap kicsit elsietted? ;]

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1380) Gebriel válasza Mac! (#1379) üzenetére


Gebriel
veterán

;]

(#1381) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

[link]

''Megváltozik a VitaMAX tarifacsomag számlázási egysége 1 másodpercesről
1 percesre, valamint a WAP percenkénti hívásdíja bruttó 30 Ft-ra módosul.''

''Megváltozik a SIM kártya cseréjének a díja. Az új díj: bruttó 6000 Ft.''

No comment. (Mert durva lenne) :Y :F :( :(((
:W :W :W

(#1382) ragazzo válasza Zoli bácsi (#1381) üzenetére


ragazzo
őstag

Ez nem semmi.Még engem is megdöbbent.Te aztán elvetemül lehetsz, ha ilyesmiket olvasgatsz szabadidődben.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1383) Gebriel válasza Zoli bácsi (#1381) üzenetére


Gebriel
veterán

A linket honnan szedted?
Mert a kártya csere dija nekem új.. :Y

(#1384) oak


oak
tag

A voda legújabb akciójának doksijából idézek:
2007. február 28-át követően a fel nem használt díjmentes adatforgalom elveszik.
Mit vesznek el? Ez igen, ékes magyar nyelven. Gratula nekik! :(
[link]

(#1385) Oliverda válasza Zoli bácsi (#1381) üzenetére


Oliverda
félisten

Na ez már vicc. :( A szolgáltatások minőségét nem fejlesztik de az áraikat emelik. Irány a T-Mobile. :DDD

Persze ma egész nap nem működik a WAP oldaluk, így utazás közben nem tudtam megnézeni a leveleimet. :( Először azt írták a nyitólapon hogy: Felhívjuk figyelmedet, hogy a Vodafone live! szolgáltatásunk rendszerfejlesztés miatt 10:00óráig nem elérhető! Megértésedet és türelmedet köszönjük! Yodafone. Aztán a 10:00-ból 13:00 és végül 18:00 lett (jelenleg is ez szerepel a nyitólapon). Amikor tudtommal legutoljára rendszer fejlesztettek össze-vissza keverték a havi számlákat, volt olyan hogy 1,5 honap után kaptam kettőt egyszerre. :W Azért most megnéztem a leveleimet és egy nap alatt jött kb. 15 spam. :(( Vicc ez az egész Vodamail.... :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1386) szállitó válasza Zoli bácsi (#1381) üzenetére


szállitó
senior tag

ugy láttszik a elöfizetök számát nem tudják növelni ezért el kell kezdeni áratemelni hogy jusson télire[kép]aztűán igy hamar bezár a bazár...

[Szerkesztve]

(#1387) Zoli bácsi válasza Gebriel (#1383) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Privi ment. Meg Ragazzonak is. :)

(#1388) Oliverda válasza szállitó (#1386) üzenetére


Oliverda
félisten

Van egy haverom aki a a vodánál gályázik és az mondta hogy ''amióta az a görög f@szkalap'' a góréja a magyar vodának azóta vannak ezek a ''szép'' dolgok terítéken. :( Monnyon le, és vissza Vitait! :DD

[Szerkesztve]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1389) lancika


lancika
tag

Nem lehetne hatni rájuk, hogy mostmár igaifejlesztésekbe kellene fogni, ami JÓ AZ ÜGYFELEKNEK?
És nem csak az újakra gondolok....
Új szolgáltatások kellenének, a honlapot fejleszteni kéne, de nagyon. :O

(#1390) Ferenc.v válasza oak (#1384) üzenetére


Ferenc.v
tag

Az a kedvezmény, amit a karácsonyi akcióban kapsz, ha veszerl új előfizut. Magyarul 2007. február 28-ig vagy felhasználod a kapott kedvezményeket, vagy hagyod elveszni, mert nem viheted tovább március 1-jére...

(#1391) Gebriel válasza lancika (#1389) üzenetére


Gebriel
veterán

Tényleg uj fejlesztések kellenének meg szolgálatatások.Minden egyes embernek testre szababva hogy mindenkinek tökéletes legyen. ;]


Szállitó

ugy láttszik a elöfizetök számát nem tudják növelni...

Nézd meg az előző év és a mostani statisztikát.Egyedül a vodánál van 2% emelkedés :P

[Szerkesztve]

(#1392) Lejszi válasza Oliverda (#1385) üzenetére


Lejszi
senior tag

Sztem a T-mobil a legdrgágább minden szempontból, elég szomorú hogy a T-m-nál még 100ft fölötti perc díjak még mindig vannak...

(#1393) Gebriel válasza Oliverda (#1388) üzenetére


Gebriel
veterán

Van egy haverom aki a a vodánál gályázik és az mondta hogy ''amióta az a görög f@szkalap''
Ha olyan okos a haverod miért nem ült ö a helyébe?És ha tényleg ''gályázik'' akkor minek dolgozik ott?

[azóta vannak ezek a ''szép'' dolgok ]
Mint például?

Monnyon le
Olvasni kénne a hireket[link]


[Szerkesztve]

(#1394) Oliverda válasza Gebriel (#1393) üzenetére


Oliverda
félisten

Ha olyan okos a haverod miért nem ült ö a helyébe? - Ha jól vettem észre te még nála is sokkal okosabb vagy, ezért azt a széket inkább meghagyjuk neked. :DDD Amúgy elég sokat dologzik (annyira nem túl sok pénzért), sorban állnak az okosabbnál okosabb ügyfelek. Múltkor újságolta hogy a Vodafone képes volt nekik 60K-s fizetést adni egy hónapra. :Y Mellesleg egy márkaüzletben van és nem egy viszonteladónál lógatja a lábait.

[azóta vannak ezek a ''szép'' dolgok ]
Mint például?
- Mint pl. a fent említett pár remek ''akció''. :U

Azért remélem elnézed nekem hogy nem olvasom el az összes hírt azon nyomban. :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1395) Gebriel válasza Oliverda (#1394) üzenetére


Gebriel
veterán

sorban állnak az okosabbnál okosabb ügyfelek...köhömm ;]
Vélemény erröl csak annyi ami a szék egyik oldalárol egyértelmű a másikrol nem olyan biztos.

nem egy viszonteladónál lógatja a lábait....
Miért szerinted egy visszont eladó logatja a lábát :F ;]






(#1396) Oliverda válasza Gebriel (#1395) üzenetére


Oliverda
félisten

Egy darabig voltam egy viszonteladónál, de szerintem össze sem lehet hasonlítani azzal a futószalaggal ami egy márkaüzletben van. Főleg a szervíz (ami ugye a viszonteladónál nincs is). ''méé nem cseréli a ki telefonomat a vodafóón?? :W és hasonlók...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1397) Gebriel válasza Oliverda (#1396) üzenetére


Gebriel
veterán

Futoszalag hasonlat elég két élű ;]

(#1398) Oliverda válasza Gebriel (#1397) üzenetére


Oliverda
félisten

Tehát mintha futoszalagon jönnének az igen tisztelt ügyfelek. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1399) borisz33


borisz33
csendes tag

hali!!

ez a vodafone nevezetű cég ,csak magyarországon ilyen sz... !!!!!!!!!
irtam nekik nincs térerő ahol lakom!(vagy csak néha)( jelszó: TÉRERŐPROBA-reklám)
válasz :probáljak meg lakáson kivűl, ha hivnak probáljak a lakáson belül mozogni !!!
remélem az tisztelt vodafonos dolgozok is futkoznak a lakásban!!!

igy szerintem eb-futógyőztesek lennének!!!!
egy nagy kalap... az egész vodafone( csak a reklám a sok apróbetűkkel)

hali!! :(

borisz

(#1400) borisz33


borisz33
csendes tag

nameg még annyi, hogy a többi szolgáltató ,problémamentesen jön mindenhol!!!

üdv:::: :)) :)) :)) :))

[Szerkesztve]

borisz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.