Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Mr.Hardcore válasza Gebriel (#1289) üzenetére


Mr.Hardcore
csendes tag

Gebriel!
Tudni lehet már vmit a karácsonyi akcióról? /azonkívül, hogy feltehetőleg lesz :F /

(#1302) shev7 válasza Gebriel (#1295) üzenetére


shev7
veterán

az a baj (mint azt mar valaki megyjegyezte) hogy a regi elofizetoket nem az alapjan kene rangsorolni, hogy milyen csomagjuk van, hanem, hogy mennyire jo a vodanak, hogy az elofizetojuk. Ha azt mondjak, hogy ''te nem kapsz kedvezmenyes aron telefont, mert keveset fizetsz nekunk egy honapban, es igy nem eri meg nekunk'' akkor elfogadom. De nehogymar egy voda90 - 3k/ho ''jobb'' ugyfel legyen mint az elobb emlitett 25k /ho

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1303) Gebriel válasza shev7 (#1302) üzenetére


Gebriel
veterán

''Ha valaki szerzödést hosszabit publikus csomagban és magas számlái voltak
akkor az lehet,hogy olcsobb kategoriában megtudja venni ugy a telot hogy nem kötelezö megtartania 1 évig a tarifa csomagot

Pl: Vodafone Select-ben van a emberke és lejárt a 2 éve.Magas számlái voltak,és lehet,hogy azt ajánlják hogy megvehti a ''B'' kategoria szerint''

(#1304) shev7 válasza Gebriel (#1303) üzenetére


shev7
veterán

kezdetnek nem rossz, de mitol fugg a lehet?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1305) Ferenc.v


Ferenc.v
tag

Az új Vodafone Passport tarifákról mi a véleményetek?

A régi nagyon kedvezményes volt, többek között ezért nem mentem volna másik szolgáltatóhoz, de a mostani már nem annyira jó - persze még így is előnyösebb a rendes roaming díjaknál...

(#1306) shev7 válasza Ferenc.v (#1305) üzenetére


shev7
veterán

a fogadott hivas meg igy is eleg jo, hivni meg csak ritkan es tiz percnel rovidebben :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1307) lancika


lancika
tag

Gebriel mesélj csak ezekről a karácsonyi meglepetésekről!!! :))
VitaMAX Uno 9 Ft/perc hétvégén??? :Y
Mi van még?

(#1308) Gebriel válasza lancika (#1307) üzenetére


Gebriel
veterán

Hol volt,hol nem[link] :DDD

shev7

Szerintem az ügyfél számláitól függ.

Bonusz,flotta kizárva azt hiszem


[Szerkesztve]

(#1309) lancika válasza Gebriel (#1308) üzenetére


lancika
tag

Köszi! :R

(#1310) Jozsika


Jozsika
csendes tag

Gebriel! Régebben írtad hogy állítólag lesz a vodánál novemberben 6288. Nincs azóta valami infód róla? Köszi!

(#1311) galyika


galyika
csendes tag

Nem tudja valaki lesz-e Nokia 5200 vagy 5300? Vagy esetleg valami a SE w szériából?
Karácsonyra biztos vinnék, és én is örülnék neki!

ide most írjak valamit?

(#1312) Terrorista


Terrorista
senior tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy lesz e idén decemberben karácsony előtt-közben-után olyan akció amiben olcsóbb lesz 1-2-3 felsőkategóriás mobil, legyen az előfizetéses, kártyás?
Úgy tudom régebben volt rá már alkalom de javítsatok ki ha tévedek.

Mostanában szeretnék új telót venni (k800i) és azért kérdezem, hogy megéri várni-e 1 hónapot vagy vegyem meg most.
Nem igazán esne jól, ha megvenném most 40-ért és 2-3 hét múlva meg már olcsóbban ''osztogatnák'' mégha csak minimális összegekkel is.
Nincs valakinek vodánál dolgozó ismerőse aki tudna pár infót erről mondani?

Előre is köszi a választ! :)

(#1313) shev7 válasza Terrorista (#1312) üzenetére


shev7
veterán

ha nem esik jol, hogy kesobb azt a telefont olcsobban osztogatjak, megha minimalis osszegekkel is, akkor csak egyet tudok tanacsolni: ne vegyel telefont, gondolom te is tudod, hogy a telefonok ara inkabb csokkenni szokott mint noni. Vagy vegyel 90-ftos telefont, az mar biztos nem lesz olcsobb, meg minimalis osszeggel sem.

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1314) Mac! válasza Terrorista (#1312) üzenetére


Mac!
aktív tag

Még csak véletlenül sem akarok kötözködni, de azért az durva, hogy a K800i 40-ért nem elég olcsó... :F

A kérdésed teljesen jogos, és érthető lenne, ha nem épp a héten kezdődött volna egy olyan akció a vodánál, ami (általam) még nem látott mértékben csökkentette volna a telefonok árait bizonyos csoportoknak, amibe ha jól látom Te is alaposan beletartozol.

Most már látom, hogy miről beszélt Gebriel mikor azt ecsetelte, hogy van, akiknek semmi sem elég...

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1315) Terrorista


Terrorista
senior tag

Nos értem én miről beszéltek és valóban olcsó k800i a mostani árához képest. Azt is tudom, hogy hónapról hónapra csökkennek az árak. De itt nem hónapokról volt szó hanem hetekről. Mindenképp meg fogom venni a telót csak azért kérdeztem ha már nem sokára jön a karácsony és beüt vmi akció (ami csak arra az 1-2 hétre lesz érvényes) akkor miért ne használjam ki hamár ez volt a célja a vodának???

A másik meg nem értem miért baj az ha valaki lehetőleg minél olcsóbban szeretne bármihez hozzájutni, lehet h Ti milliomosok vagytok de az én fizumból sajnos nem telik többre.

(#1316) Mac! válasza Terrorista (#1315) üzenetére


Mac!
aktív tag

Csak idézni tudom magam:
A kérdésed teljesen jogos, és érthető lenne, ha nem épp a héten kezdődött volna egy olyan akció a vodánál, ami (általam) még nem látott mértékben csökkentette volna a telefonok árait bizonyos csoportoknak, amibe ha jól látom Te is alaposan beletartozol.

Lefordítva ez annyit tesz, hogy szerintem a D kategóriás árak 2-3 hét múlva sem lesznek sokkal alacsonyabbak, ha pedig 1-2 ezer Ft számít, akkor valóban csak a 90 Ft-osokban gondolkozz.

Milliók vágynak halhatatlanságra, de fogalmuk sincs, mit kezdjenek magukkal egy esős vasárnapon.

(#1317) Terrorista


Terrorista
senior tag

Jó azt nem tudtam h már ez is akció.. Akkor valószínű nem megy lejjebb. 1-2 ezer miatt egyértelmű, hogy nem fogok szenvedni, csak tegnap hallottam, hogy lehet lesz olyan karácsonyi akció megint amiben olcsóbban adnak felsőkategóriás telefonokat.
Azt nem tudom, h volt-e már ilyen vagy hlesz-e ezért kérdezősködtem.

(#1318) libus


libus
őstag

Milyen lefedetség kell a Mobil Tv-hez? 3G vagy elég a GPRS is?

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#1319) Gebriel válasza libus (#1318) üzenetére


Gebriel
veterán

Mindenképen 3G

(#1320) lancika válasza Gebriel (#1319) üzenetére


lancika
tag

Nem tudsz valamit a 3G lefedettségről?
Rég nem volt hír bővítésről... :F

(#1321) Terrorista


Terrorista
senior tag

Új vodafone előfizetéskötésnek milyen kritériumai vannak?! Most jelenleg voda kártyás vagyok..

(#1322) Viktor0610 válasza Terrorista (#1321) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben magánszemélyként szeretnél előfizetői szerződést kötni, magyar állampolgárként, az alábbi dokumentumokat kérik munkatársaink a szerződés megkötéséhez, illetve az azt megelőző hitelbírálat elvégzéséhez.

* Személyi igazolvány vagy útlevél és lakcímkártya
* Adókártya vagy TB-kártya vagy jogosítvány
* 3 hónapnál nem régebbi közüzemi számla vagy vezetékes telefonszámla, mely az ügyfél személyi igazolványában (lakcímkártyáján) szereplő állandó vagy ideiglenes lakcímre szól

A közüzemi számla esetében a címnek szükséges egyezni a személyi igazolványban, vagy lakcímkártyán szereplő címmel, a névnek nem.

Samsung Galaxy A54

(#1323) Terrorista válasza Viktor0610 (#1322) üzenetére


Terrorista
senior tag

Kösz a választ!

És mit tudsz a kaukciós díjról, volt nem egy ismerősöm akinek 20k-t kiszámláztak amit majd később lebeszélhet. Mi alapján döntenek úgy hogy terhelik az új ügyfél számláját?

(#1324) lancika válasza Terrorista (#1323) üzenetére


lancika
tag

Én tanuló vagyok és nincs keresetem, nekem is 20 erzet kellett befizetnem. Úgyhogy szerintem a bemutatott számla és a bevallott összjövedelem szerint állapítanak meg egy díjat. Aztán vagy kell vagy nem kell fizetni.

(#1325) KBear válasza Terrorista (#1323) üzenetére


KBear
tag

A feleségem is, én is felsőfokú végzettségűek vagyunk, mindketten melózunk, én egy egyetemen, ő az önkormányzatnál, fizetési kategóriába való besoroltatásunk is normálisnak mondható, ennek ellenére amikor nyár végén új előfizut kötöttem a vodánál, rajtam is bavasalták a 20 ezret.
Rendesen meg voltam rökönyödve, de mivel nem akartam a telefon (és szolgáltató) keresgélésre több időt elpazarolni, végül maradtam. Pedig az ügyintéző leányzó kérdezte is, hogy akkor így is akarom-e a dolgot. Igazából nagyon megalázónak éreztem, hogy a kérdéssorra adott válaszok után a legnagyobb kauciós sávba soroltak. Kérdeztem is a hölgyet, hogy lehet ez... ,azt mondta szerinte sorsolnak a központban. :)

Ja, soha életemben nem tartoztam egyik szolgáltatónak sem (meg másnak sem). Előtte T-s voltam, és végig kártyás (dominós). Arra gondoltam, lehet pont azért kérték a kauciót, mert nem volt még tapasztalat, hogy előfizetőként hogy viselkednék, tényleg fizetnék-e. De akkor talán jobb lenne, ha minden új előfizetőtől kérnének valamennyi pénzt... ,legalábbis kevésbé érezné az ember megalázottnak magát.

[Szerkesztve]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1326) lancika válasza KBear (#1325) üzenetére


lancika
tag

A 20 ezer nem a maximum, hanem a minimum, amit ilyenkor kérhetnek. A max. 80 ezer.

(#1327) Gebriel válasza lancika (#1326) üzenetére


Gebriel
veterán

Nos nem a 20ezer volt a legkisebb hanemem a 15,de mostmár az 5000.Bár ilyenel még nem talákoztam
A leggyakoribb a 9000ft.KBear ne érezd annak mert kb a 80%tol kérnek

(#1328) m@xsys


m@xsys
senior tag

A kaukciós díjakat lejebb vitték, de védekezniük kell a nem kivánatos ügyfelektől.
Azért azt is vegyétek, h nem mindenki szeret számlát fizetni :DD
Nem kell telefont is venni, elég a SIM és akkor nincs hűségnyilatkozat.
Egyik szolgáltató sem támogatja tulzottan a telefonokat. Nekem mindig az kell amit akár függetlenül is meg tudok venni kicsit drágábban. Live menű - nekem nem kell.
Ha 90 Ft-os kell, akkor írj alá 2 év rabságot.
Miért nem tudják ezt az időszakot 1 vagy 1,5 évre mérsékelni???

Volt olyan ismerősöm, aki ugy értelmezte a kaukciót, h ezt nem lehet lebeszélni (rossz komunikáció)

[Szerkesztve]

(#1329) KBear válasza Gebriel (#1327) üzenetére


KBear
tag

Köszönöm Gebriel, lelkem felszakadozott sebei már gyógyulófélben vannak... :)
Főleg miután tegnap megjött az első számlaértesítő, ami arról tájékoztatott, hogy elkezdték az ominózus huszasból levonogatni a havi számlaösszeget. Legalább megúszom egy ideig a postára szaladgálást... :)

Persze az a pénz kamatozhatott volna nekem is az elmúlt hónapokban... ,de legyen vele boldog a voda. :(( Nehogy már a végén az én kisstílűségem miatt menjenek csődbe ;]

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1330) Gebriel válasza m@xsys (#1328) üzenetére


Gebriel
veterán

Mérsékelni?
Itt volt az Öszi promó.25k-ért nem kellet alá irnod 2 évet és le is beszélheted.
Állitolag senkinek nem kellet. :(

(#1331) KBear válasza m@xsys (#1328) üzenetére


KBear
tag

> Volt olyan ismerősöm, aki ugy értelmezte a kaukciót, h ezt nem lehet lebeszélni
> (rossz komunikáció)

Én értettem a dolgot, de az bosszant benne még nagyon, hogy én azt a huszast kábé egy év alatt tervezem lebeszélni... ,ahhoz képest meg azért sok píz.


XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1332) KBear válasza Gebriel (#1330) üzenetére


KBear
tag

Komolyan mondod, hogy megbukott ez a dolog?
Én a fejemet vertem a falba, hogy előtte röviddel kényszerültem telót és előfizetést venni két év hűséggel és a kaucióval. Ha nyár vége felé már van ez a promó, én tuti benne lettem volna. :W

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1333) Gebriel válasza KBear (#1331) üzenetére


Gebriel
veterán

Most akkor milyen jó lesz 1 évig nem kell a postára rohangálnod :C

(#1334) KBear válasza Gebriel (#1333) üzenetére


KBear
tag

Hát igen, lényeg, hogy a pohár félig teli legyen. ;)
Még ha kicsit repedt is...

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1335) ragazzo válasza Gebriel (#1330) üzenetére


ragazzo
őstag

Ez így nem teljesen igaz... De vizsonylag kevesen éltek vele.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1336) Gebriel válasza ragazzo (#1335) üzenetére


Gebriel
veterán

Az a kevés majdnem felér a ''senkinek'' megnevezésel.
Bár én nagyon sajnálom hogy megszünt,szerintem az egyik legjobb alció volt.


[Szerkesztve]

(#1337) kp78 válasza Gebriel (#1330) üzenetére


kp78
addikt

Nekem kellet :C :DD
Szerintem igenis jó volt, jövő hónapban már le is jár a 25k, és mondhatom is le a hozzá kapott sim-et. :))

(#1338) m@xsys válasza KBear (#1331) üzenetére


m@xsys
senior tag

Sajnos anno én is az ötven ezres telora 40.000 kaukciót fizettem. Ez 2002-ben volt és eléggé fel voltam zaklatva tölle. Jól kerestem, megtehettem, kifizettem, de 1 évig nem is fizettem számlát semmit. Viszont jobb áraik vannak, versenyképesebb csomagok...Volt ingyenhívásom 70-es körzetben több évig este 21-08-ig + hétvégén!!!
Másképpen meg sem kötöttem volna a szerzödést :)

(#1339) Gebriel


Gebriel
veterán

Vodafone 200,300,500,800 csak SIM kártya akció+Karácsonyi ajándék combó :D :D :D

(#1340) Ferenc.v válasza Gebriel (#1339) üzenetére


Ferenc.v
tag

Mi, hol, merre? :p

(#1341) Gebriel válasza Ferenc.v (#1340) üzenetére


Gebriel
veterán

PL:Vodafone 300 csak SIM kártya 1 évig -1024 ft kedvezmény+Karácsonyi ajándék 30% kedvezmény a havidijból 3 hónapig.

Vodafone 300-havidij:6000ft
-Csak kártya -1024ft
Vodafone 300-havidij:4976ft
-Karácsonyi 30% kedvezmény
Vodafone 300-havidij:3478ft

És ez ugye 300 lebeszélhető percet tartalmaz ami egy percre lebontva11.59ft bármelyik hálozatba :DDD


[Szerkesztve]

(#1342) Viktor0610 válasza Gebriel (#1341) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztos, h. 59 Ft? :F
Nem sok ez egy kicsit?

Samsung Galaxy A54

(#1343) Gebriel válasza Viktor0610 (#1342) üzenetére


Gebriel
veterán

ami egy percre lebontva 11.59ft


[Szerkesztve]

(#1344) Viktor0610 válasza Gebriel (#1343) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem látok (pedig 4 szemem is van :B ) v. utólag módosítottál... ;]
(A szóköz azért van, h. használd... :D )

Samsung Galaxy A54

(#1345) Gebriel válasza Viktor0610 (#1344) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem mondositottam :D
Na jó a szóköz......... :DDD

(#1346) n@p@lm válasza Neurotoxin (#300) üzenetére


n@p@lm
őstag

hagyd a francba őket, ne köss velük szerződést.
ennyi.
:D
bocsi régi hsz volt....

[Szerkesztve]

(#1347) adm


adm
őstag

üdv

gebriel van arról valami infód, hogy:

- a byop/együtt vagyunk csomagot melyik előfiz. kategóriába sorolják?
- további E és N szériás nokiák várhatóak a kínálatban?

kösz előre is :R

adm

16core - 32thread - 64gb

(#1348) galyika válasza adm (#1347) üzenetére


galyika
csendes tag

Engem is érdekelne hogy mi lesz még karácsonyig, csak inkább a középkategóriában!

ide most írjak valamit?

(#1349) Oliverda


Oliverda
félisten

Arról nem tud valaki infot hogy mikor lesz már végre spam szűrt a Vodafone Mail?? Látszólag már legalább 3 éve egy grammot sem fejlesztettek rajta, de azért a havidíjjat most rá tudták pakolni. :(

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1350) Viktor0610 válasza Oliverda (#1349) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tervezek nekik egy levelet írni a sz.tem fejleszthető dolgokkal kapcsolatban (pl. spamszűrő, feltételes levélkezelés), de attól tartok, a levél (olvasatlanul) menne a kukába -ez visszatart... :U

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.