Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) Viktor0610 válasza kp78 (#547) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem feltétlen.
A kedvezményeket mindhárom szolgáltató a havi számla függvényében adja.
Nem tudom, mennyi a havi átlag számlád, de a szolgáltatók általában 10-15 e Ft átlag havi költség felett adnak az előfizetéses árlistából pluszkedvezményt.

Samsung Galaxy A54

(#552) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Én sajna még várhatok egy évet....de szegény telefonom dögledezik.... :(

(#553) bod101 válasza shev7 (#550) üzenetére


bod101
aktív tag

Plusz havidij a két előfizura az ingyen hiváshoz. Csak, hogy mindent leirjunk :U .

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#554) Viktor0610 válasza bod101 (#553) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elég furcsa lenne, ha nem kéne fizetni az egymás közötti 0 Ft-os beszélgetésért. :U

Samsung Galaxy A54

(#555) Picicicus válasza Viktor0610 (#554) üzenetére


Picicicus
aktív tag

Tudod vannak ilyen emberek,és ezt ráadásul komolyan is gondolják!!!
mindent akarnak,de ingyen....igy van ez a telcsiknél is:feltöltősen,kamerás,MP3as telot akar max 10ezerig.....és én ne röhögjem ki.... :D

(#556) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Havidíjas Vodafone előfizetés most hűségnyilatkozat nélkül egyszeri csatlakozási díjjal, akár 25%-kal alacsonyabb percdíjjal! [link]
Ez a voda mindig kitalál valamit. :C

(#557) netkoo


netkoo
senior tag

Sziasztok:)
Én mint egy ősvodás;)
Kicsit kiadtam ma :(((

Mert téleg miota elöfizető vagyuk náluk nem nagyon volt gondom:)
DE most egykicsit kiakadtam!Mert kiszámlázták 2x ahavidijam +felszámoltak opcios dijat meg hivodalam SMS t is!
Igy 4000ft vel lett több ateloszámla!
Felhivtam a1270et ot mondat az elsö hölgy hogy az kivan zárva hogy ők 2xkiszámlázták az elöfizut meg hogy aBonus hoz van opcios dij!
Mondom neki nagyon nem jo tudja mert nincs opciosdij csak zárt felhasználói dij van!
Erre aszondja átkapcsol egy másik emberkéhez..
na annak i slemondom hogy mivan erre ő álitja hogy a Hivódalam meg lett rendelve 2005ben!
Mondom neki az érdekes mert a kártya 1.5hónapos!!!
Erre ő bocsánat elnézte! :(((
MOndom neki kapcsoljon fel aszámlázási csoport vezetöjéhez!
Erre ő azt nem lehet!
Mondom n
rendben de akor megyek a fogyasztás védelemhez!
Erre ő érdekes modon felkapcsolt .
Ott i selmondom 3xra mi a bajom aszámlával.
Ott mondja ahölgy ,hogy valoban nincsen opcios dij és azt nem számolhaták fel!!
Mondom neki itt van aszámla nálam.
Erre mondja tévedés volt :(((
Meg mondom neki atöbbi hibát .Végig hallgat é sazt mondta tévedtek!!!
Azt mondta majd jováirják a z összeget és rögzitet apanaszomat!
Na kiváncsi leszek mi lesz??

Samsung S22+

(#558) KBear válasza Zoli bácsi (#556) üzenetére


KBear
tag

Tehát befizetem a 25K-t, meg veszek egy telefont a listából... ,aztán lebeszélem a 25K-t x hónap alatt, es szabad vagyok?!?? Jól értelmeztem?
És ha igen, milyen percdíjakkal tudom ezt a 25k-t lebeszélni?
És végezetül, mi az, hogy választhatok a 25K és a 8K kötött?

Köszönöm előre is!
Üdv

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#559) Viktor0610 válasza KBear (#558) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Talán már nem aktuális, de a 8 k csak kártya vásárlása esetén van, készüléket csak 25 k befizetésével vehetsz.

Samsung Galaxy A54

(#560) KBear válasza Viktor0610 (#559) üzenetére


KBear
tag

Köszi Viktor a választ!
L.

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#561) ricsik


ricsik
őstag

Egy láma kérdés:

Nokia N70 Voda internet! Vodás mélek és más mélek jönnek.
A probléma, hogy ha jól tudom hogy csak vodafon mélcímmel lehet levelet küldeni.
Igen ám, de állítólag azért nem megy, mert a symbianos mobilokban nem lehet beírni a kimenő levelek hitelesítését?
Ez így van? Ha igen, akkor nem is lehet levelet küldeni? Van erre valami megoldás?
Nagyon sürgős lenne. Előre is köszönöm.

(#562) kaller1 válasza ricsik (#561) üzenetére


kaller1
veterán

Használj profimail progit...Én annó hiba nélkül küldtem vele a voda smtp-jén keresztül,SE P800-al....

.::> <::.

(#563) ricsik válasza kaller1 (#562) üzenetére


ricsik
őstag

köszi a tippet, sztem menni fog, mert van smtp hitelesítési opciója, holnap megprószálom, köszi!!!!!

(#564) peti94


peti94
csendes tag

Van egy-2 kérdésem...
A Sharp 550sh 15 ezer előfizüvel, fizetek hozzá 25 ezret, így nincs hűségnyilatkozat, ez 40 ezer ft. Select csomagot választok, de akkor nem kell fizetnem semmi mást, 3g meg iylenek (ha nem használom)???

Így nincs hűségnyilatkozat, de nem kártyafüggetlen tehát pannonos kártyát nem tehetek bele jól sejtem? Vagy csak úgy ha át hordozok?? (Ilyenkor elérhető a Pannon cellainfó szolgáltatása?)
Hát... Remélem érthető voltam: B. Peti

http://sulilap.try.hu

(#565) Zoli bácsi válasza peti94 (#564) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Igen, kifizeted a 40 ezret, és nincs hűségnyilatkozat. Később a 25 ezret jóváírják. Biztos hogy nem fizetsz ''ilyenekért'' ha nem használod.
A telefon természetesen Voda függő lesz, pannonos kártyád nem lesz jó bele. Ha áthordozod a számod, akkor is vodás simkártyád lesz, csak a szám lesz 20-as. A pannon cellainfó nem lesz elérhető, mivel a vodás simeddel a voda hálózatát használod.

Egy tipp: Ha ennyire kell neked a cellainfó, akkor hagyd meg a pannis számod, ha előfizus vagy (És letelt a hűség) átmehetsz feltöltősbe, és a vodánál vegyél előfizetést új számmal.

(#566) bod101 válasza Picicicus (#555) üzenetére


bod101
aktív tag

Itt most rám gondoltál? Én csak a pontosság miatt irtam le.

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#567) Krissz22 válasza netkoo (#557) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Kemény!

Én 2év hűségnyilatkozaton vagyok túl a Vodánál, át is mentem feltöltősre....

Ez a hívódallam szolgáltatás 2005-ben....volt ilyen, küldték az sms-t, hogy ingyen bekapcsolják, ok, csak arról már elfelejtettek sms-t küldeni, hogy pár hónapra rá fizetős lesz! Úgy tudtam meg mástól. Kérdem én, hány előfizető fizette ki azt a pénzt, mert nem tudta? És hány előfizető észre se vette esetleg a számláján, mert mondjuk az a 100 valahány forint (asszem a körűl volt) nem tűnt fel neki.
A tudakozóra rendszerint 12-15 perc körűl várakoztam, arról nem is beszélek, hogy nem egy alkalom volt, hogy felhívtam, utána felhívtam pár órára vagy napra rá és másik ember mást mondott.

(#568) Petíció válasza Krissz22 (#567) üzenetére


Petíció
csendes tag

Én sem lennék előfizus vodás, ha nem lenne ez a bonus csomi, meg a párommal ingyenes beszéd. 1x-2x már engem is idegeltek fel. 1 éve még (én 19.-i szla zárásos vagyok) minden hó 4-5-én megjött az előző számla. Akkor ''fejlesztették'' a számlázási rendszert és azóta össze-vissza érkeznek a számlák, néha több mint 2 hónapos késéssel. A másik idegesítő dolog, h az ügyfélszolin ritkán mondják kétszer ugyanazt. Ezek miatt én nem merek aláírni 2 évre egy ilyen céghez.

(#569) Krissz22 válasza Petíció (#568) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Még tudok pár dolgot mondani, sőt rengeteget tudnék......megjött az utolsó lezáró számla (részszámlának hívják), egy mínusz összeg áll benne.....jó felhív megkérdem, hogy lehetne vissza szerezni. Mondjak egy bankszámlaszámot a behajtási csoport vissza utalja. OK, rá egy hétre hívom, hogy nem jött meg az összeg. (gondoltam 2-3 nap - az utalások eddig szoktak tartani). Jó felhív, mondják, hogy 30-60 nap között utalják vissza. Én a számlát fizessem be mondjuk 8-10 napon belűl (volt, hogy 3 napon belűl kellett), ők meg csak több mint egy hónap múlva utalják vissza. Ja és talán az egyenleg értesítőre oda kellett volna írniuk, hogyha igényt tartok az összegre, akkor hívjam fel őket! Mert lehet valaki ránéz, örűl, hogy mínuszos és kész.

(#570) Viktor0610 válasza Krissz22 (#567) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak a Vodafone tesz így, h. ''elfelejt'' szólni egy ingyenes szolgáltatás fizetőssé tételéről.
Ez -sajnos- bevett szokás a szolgáltatóknál... :(

Samsung Galaxy A54

(#571) Krissz22 válasza Viktor0610 (#570) üzenetére


Krissz22
aktív tag

Elég szomorú, hogy így van. És ezt nálunk megtehetik! Északon (Skandináv országban) élő barátom, megnézte az itteni szerződést és egyik szolgáltatóval se írna alá, nekem azt mondta. És most nem is beszélek arról, hogy kint milyenek a percdíjak (olcsóbbak mint itt) és ráadásúl a fizetésük meg több.

(#572) ragazzo válasza Viktor0610 (#570) üzenetére


ragazzo
őstag

A vodafone ''szól'' a szolgáltatások változásairól az ASZF-ben.Persze azt senki nem olvasgatja.De mondjuk egy Népszabadságot már biztosan,ugyanis a változások abban is megjelennek.Mondjuk ezt a nagy Blikk olvasók nem tudhatják. :P

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#573) sbazsi


sbazsi
veterán

nem tudja valaki mikorra várható a vodafonnál az újabb telefonok akcióban?

(#574) sbazsi válasza sbazsi (#573) üzenetére


sbazsi
veterán

elsőrsorban Nokiara gondolok. :F

(#575) Viktor0610 válasza ragazzo (#572) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, az ÁSZF-ben és országos terjesztésű napilapokban a Pannon (és a T-Mobile is) jelzi a változásokat (már csak azért is, mert kötelező nekik), de tudod, mennyien olvassák ezeket? :U

Samsung Galaxy A54

(#576) ragazzo válasza Viktor0610 (#575) üzenetére


ragazzo
őstag

Nem sokan,de én biztosan. :) Mert mindenki Blikket és hasonló ''színvonalas'' újságokat böngészget.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#577) KBear


KBear
tag

Sziasztok,
augusztus 9-tol vagyok voda elofizeto. Nem sokkal utana kuldtek egy levelet, hogy minden honap hatodika lesz az elszamolasi napom. Aztan vartam (mar csak a kivancsisag miatt is), de nem kaptam semmi szamlaszeruseget sem toluk. Raadasul penteken elutazom hosszabb idore kulfoldre. Kicsit tartok tole, hogy majd most valamikor megjon a szamla (vagy meg sem jon) es majd valami jo kis kesedelmi kamatot fognak ram verni. Kerdeznem, hogy veletek is szokta-e a voda ezt jatszani? Mit tanacsoltok, csorogjek rajuk, hogy kuldjek a szamlat ( kesz rohej), vagy varjak, egyszer csak elkuldik egy kotegben?
Koszonom a segitseget elore is!
udv,
L.

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#578) sbazsi válasza KBear (#577) üzenetére


sbazsi
veterán

hát, csörögj, és írj egy emailt. annak legalább nálad is nyoma van, valamilyen formában...
az még csak haggyán, hogy egybe kapod a számlákat, de számíthatsz arra is, hogy kikapcsolják a telefonod...

(#579) Gebriel válasza KBear (#577) üzenetére


Gebriel
veterán

KBear:
Ne idegeskedj ez természetes,nem lesz késedelmi kamatod :DD Meg fogod megkani a számlád :C
Ugyanis mint irtad 6-án van a számlazárásod,és mig kipostázák meg ilyenek az kb17- 20-ra fog oda érni hozzád a befizetési határidöd is ehez igazitják.
Visszont az agusztusi havidijad illetve beszéd forgalmadat fogja tartalmazni+ a szeptemberi havidijat(azt mindig elöre fizeted)

(#580) sbazsi válasza Gebriel (#579) üzenetére


sbazsi
veterán

attól még nem árt, ha érdeklődik, hogy mi van.
mert roaming-olás közben ahogy hallom szeretnek kimenőt korlátozni...

(#581) Gebriel válasza sbazsi (#580) üzenetére


Gebriel
veterán

Meg kérdezheti,de ez a menete.
Nem is romingolhat ha uj elöfizető,csak ha letesz 30 ropit :D

[Szerkesztve]

(#582) sbazsi válasza Gebriel (#581) üzenetére


sbazsi
veterán

na ez az...
és ha én 4-5 év vitamax után előfizetésre váltok, tőlem is elvárják!? :F

nem tudja valaki, 6234 mikorra várható?!

[Szerkesztve]

(#583) Gebriel válasza sbazsi (#582) üzenetére


Gebriel
veterán

és ha én 4-5 év vitamax után előfizetésre váltok, tőlem is elvárják!?
Igy van :(
Válazd a csatlakozási dij kedvezményt és megoldot a problámád :U

Ami szerintem nagyon jó ha valaki 20-25.000ft felet% akkar feltöltökártyás telot venni

[Szerkesztve]

(#584) sbazsi válasza Gebriel (#583) üzenetére


sbazsi
veterán

nem tervezem, hogy mostanság mennék külföldre.
de ha esetleg váltok előfizura, és mégis utazok, és be kell fizetnem 30k-t, akkor feltöltöm a t-mobilos domino kártyám, és azt használom kint... :P

(#585) Gebriel válasza sbazsi (#584) üzenetére


Gebriel
veterán

Az is egy megoldás bár szerintem feltöltökártyás Vodafone Passportal jobban járnál.Ha olyan országba mennél.





[Szerkesztve]

(#586) sbazsi válasza Gebriel (#585) üzenetére


sbazsi
veterán

200 Ft/hívás?! :)

(#587) Gebriel válasza sbazsi (#586) üzenetére


Gebriel
veterán

De még sem 2xx/perc :P

(#588) sbazsi válasza Gebriel (#587) üzenetére


sbazsi
veterán

nem is fikázásból írtam.
amúgy ez tényleg korrekt ajánlat.
ilyen nincs előfizetéseseknek?

(#589) Gebriel válasza sbazsi (#588) üzenetére


Gebriel
veterán

nem is fikázásból írtam.
nem is annak vettem ;)
de a 3.honap után vagy ha leteszed egyböl a 30 ropit :F :DD


az a 200/hivás azért nem teljesen ugy van mert az csak egy kapcsolási dij utána pusz anyiért beszélsz mintha itthon lennél.Még igy is az első perc után jobban jársz

[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#590) KBear válasza Gebriel (#581) üzenetére


KBear
tag

KBear nem tesz le 30k-t, akkor mar inkabb nem roamingol!!! :B ;)
Ja, es koszonom a valaszt sracok!
Udv,
L.

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#591) Gebriel válasza KBear (#590) üzenetére


Gebriel
veterán

Vegyél egy feltöltökártyát és azal menj ki ;)

(#592) sbazsi


sbazsi
veterán

nem tudja valaki 6234 mikorra várhato a Vodafone-nál?

(#593) Gebriel válasza sbazsi (#592) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem jövö héten,az árlistában holnaptol már benne lesz :U
Bár ez nem jelent még semmit :(((

(#594) Viktor0610 válasza Gebriel (#593) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mintha tegnap jött volna ki olyan hír az oldalon, h. már kapható náluk a telefon. :F

Samsung Galaxy A54

(#595) sbazsi válasza Viktor0610 (#594) üzenetére


sbazsi
veterán

valami link?!
ár? :R :F

(#596) sbazsi


sbazsi
veterán

Na ezt nem teljesen értem.
Itt [link], és itt [link]
is azt írják, hogy:
''A portfólióban ismét feltûnik egy exkluzív készülék, a Nokia 6234, ezenkívül mostantól kapható a mobilszolgáltatónál a Sony Ericsson K610i, a Samsung SGH-Z400 és a Nokia E61 modellje.''
Szóval a 6234 sehol, a többi telefon pedig már fent van egy ideje.
:F :F :F :F

(#597) Viktor0610 válasza sbazsi (#596) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Val.sz.leg azért nem szerepel még a Vodafone oldalán, mert gondolom a Nokia (egyáltalán nem meglepő módon) nem képes szállítani a telefonból...
(''Velünk'' -Pannon- is így tett például a 3250-nel....)

Samsung Galaxy A54

(#598) sbazsi válasza Viktor0610 (#597) üzenetére


sbazsi
veterán

ilyekor mennyi a lag?

(#599) Viktor0610 válasza sbazsi (#598) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, a 3250-nél 3-4 hétre emlékszem.

Samsung Galaxy A54

(#600) kirkri válasza sbazsi (#592) üzenetére


kirkri
addikt

Én is erre a telefonra várok már egy ideje.

21 éve a Prohardveren! ™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.