Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) Viktor0610 válasza Gebriel (#1949) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt én értem, csak nem írtad oda, h. már nem korlátozza és Ferenc.v a 1270-től azt a (téves) információt kapta, h. még van ilyen tiltás az első 3 hónapban. :D

(Egyébként meg ne vedd már fel! ;) )

Samsung Galaxy A54

(#1952) Gebriel


Gebriel
veterán

Ha ezt irtam volna....

A Vodafone számlás előfizetések esetén az első három hónapban NEM korlátozza a roamingot....



.....akkor megértem hogy téves ;) :P :B

vagy mi a szösz :D

Egyébként se Online ügyfélszolg. se sms nem lehet aktviválni...nem tudom miért :(

[Szerkesztve]

(#1953) Gebriel válasza Viktor0610 (#1951) üzenetére


Gebriel
veterán

De azt az informáciot nem most kapta.Nem :F
Hanem akkor amikor megkötötte az előfizut..az meg nem most volt.

Nem veszem fel,tudom hogy milyenek vagy/tok ;] :)

(#1954) embe


embe
nagyúr

Ilyen hűlyeségen ne vitatkozzatok már :(

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1955) motogirl válasza embe (#1954) üzenetére


motogirl
tag

Off: Ez nem vita, csak nézeteltérés :)) ON

(#1956) Monya78


Monya78
veterán

Újból fel akkartam mondani az előfizetést, de csak rábeszéltek egy olyan megoldásra hogy kapok 90 percet havi 2000Ft-ért azaz 22Ft lesz a percdíj...(+ egy pár ingyen sms)

Tehát az ilyen lemondos, kedvezményes előzetéseknél ismerem a bonust, meg ez a Voda90,200,500 stb... 30%-os kedvezménnyel...tipusut

Sima halandó embereknél létezik más kedvezményes tarifa?



[Szerkesztve]

(#1957) István70


István70
tag

Vajon a Vodánál a 7390-et tényleg feketében árulják (rózsaszín mellett), vagy a black bronzot nevezik feketének. Az általuk kitett képen a black chrome változat van, amit tudomásom szerint eddig nem lehetett kapni Magyarországon. Vagy ezután sem? :F Pedig nekem a black chrome tetszik!

(#1958) Gebriel válasza István70 (#1957) üzenetére


Gebriel
veterán

Valojában feketében van a Vodánák ;)

(#1959) István70 válasza Gebriel (#1958) üzenetére


István70
tag

A black chrome? Ez komoly?

(#1960) Gebriel válasza István70 (#1959) üzenetére


Gebriel
veterán

Elméletileg igen...
A vodafone oldalán is a fekete van fent..
Még nem volt a kezemben tehát 100% nem állitom..
De az arany gondolom beige/bézs néven megy.
A rendelni meg feketét lehet.

(#1961) Viktor0610 válasza István70 (#1959) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért nem nézed meg a Vodafone oldalán: [link]? ;)

Samsung Galaxy A54

(#1962) István70 válasza Viktor0610 (#1961) üzenetére


István70
tag

Mikor legutoljára néztem ma még így volt fen: fekete/rózsaszín.... azóta már úgy látom módosították. Nem vagyok lusta utána szoktam járni a dolgoknak.

(#1963) KBear válasza István70 (#1959) üzenetére


KBear
tag

[link]

Üdv

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#1964) István70 válasza KBear (#1963) üzenetére


István70
tag

Köszi. :R Ezt viszont még nem olvastam!

(#1965) Viktor0610 válasza István70 (#1964) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pedig itt is kijött u.ez -[link]... ;]

Samsung Galaxy A54

(#1966) István70 válasza Viktor0610 (#1965) üzenetére


István70
tag

Nem veszem fel a kesztyűt mert tudom hogy szeretsz kekeckedni... ;] Sokan ezért nagyon szeretnek...

(#1967) Viktor0610 válasza István70 (#1966) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint engem? :B ;)

Samsung Galaxy A54

(#1968) István70 válasza Viktor0610 (#1967) üzenetére


István70
tag

Nem nagyanyámat! :DDD

(#1969) Gebriel válasza István70 (#1968) üzenetére


Gebriel
veterán

Végül is MODERÁTOR és szerintem nagyon segitőkész...személyeskédesnek meg nincs helye...

(#1970) Viktor0610 válasza Gebriel (#1969) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak viccel... :D
Nem gond!!! ;)

Samsung Galaxy A54

(#1971) eborn válasza Gebriel (#1863) üzenetére


eborn
csendes tag

Új user vagyok ezen a fórumon, de gondoltam ehhez hozzászólnék nagy hirtelen... Bónuszt (és Bundle 30%-ot)nem adhat ki a 1270, csak a sales csoportok keresnek ezekkel a csomagokkal ügyfeleket, megfelelő adatbázisból. Ha valaki tapasztalta, hogy az üfszolgálat regisztrálja őt kérésre, szeretném kérni, hogy privátban jelezze! Nagyon köszönöm!

(#1972) P.C.


P.C.
csendes tag

Nos, beírom ide is, hátha van itt valaki Vodafone dolgozó. Mondjuk akkor már mondta volna. :DDD

Új előfizu és telcsi vásárlása esetén 3 hónapig elengedik az előfizetési díjat, de bizonyos készülékekre ez nem vonatkozik.
Itt jön az én kérdésem: vajon a 6288 as telcsire ez vonatkozik? Ha esetleg valaki tud akkor válaszoljon, legyen szíves. Előre is köszönöm.

Ui.: Jövő héten megyek megvenni, úgyhogy akkor legkésőbb kiderül, csak addíg már nem akarok bemenni érdeklődni. Nem esik útba.

Üdv:

P.C.

(#1973) motogirl válasza P.C. (#1972) üzenetére


motogirl
tag

A 1270 ott lapul a zsebedben (már ha van vodafone-os kártyád) :DDD
Ha esetleg nincsen, akkor 288-1270 :) Ez az ügyfélszolgálat száma...

(#1974) Viktor0610 válasza motogirl (#1973) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Más hálózatból is hívható a 1270 -csak fizetős. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1975) Gebriel válasza P.C. (#1972) üzenetére


Gebriel
veterán

...de bizonyos készülékekre ez nem vonatkozik.


Ezt Te honnan ve ted :F

[Szerkesztve]

(#1976) P.C. válasza Gebriel (#1975) üzenetére


P.C.
csendes tag

A vodafone honlapján fent van az akció feltételei között.

Már írtam egy E-mail-t az ügyfélszolgálatnak, csak a munkahelyemen nem tudom megnézni, hogy válaszoltak e. De majd este. A 1270-ről csak annyit hogy nem szeretem mert ha valakivel akarsz beszélni akkor vársz 5 percet, hogy felvegyék a telefont és az egészre a válasz meg kb 10 másodperc. Nem mintha nem ráérnék, de akkor is. :DDD

Üdv:

P.C.

(#1977) P.C.


P.C.
csendes tag

Minden készülékkel igénybe vehető az akció. Az ügyfélszolgálatosok írták E-mail-be.

Üdv:

P.C.

(#1978) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hali. Szeretnék vodánál telot venni előfizetéssel. A lényeg hogy nehezen igazodom ki azon a ami neten fenntvan. Aki jobban érti vagy tapasztaltabb az megmondhatná nekem hogy meik előfizetéssel(előfizetésekkel) járok a legjobban. A lényeg a lehető legkissebb havidíj. Ez valszeg ''a'' kategoriás előfizetés lesz de nem gond csak a legolcsobb legyen.
Az otthon classic ha jol tudom a zona miatt nem jo. Mert azon kívül nagyobb a percdíj asszem. Bár sokat nem vettem ki csak hogy egy adott zonában érvényes a táblázatban lévő percdíj.

A vodafone 50 volt eddig a legkisebb ha jol tudom, de azt írják már nem kaphato :(((

[Szerkesztve]

(#1979) Viktor0610 válasza ez_meg_emaz (#1978) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A legkisebb havidíj a Select csomaggal érhető el (mindössze 1000 Ft), viszont ebben semmilyen lebeszélhetőség nincs.
Ami ebben a csomagban jó, h. a különböző opciókkal nagymértékben személyreszabhatod az előfizetésed.

Samsung Galaxy A54

(#1980) P.C. válasza ez_meg_emaz (#1978) üzenetére


P.C.
csendes tag

Hali!

Attól függően hogy kb mennyi percet beszélsz egy hónapban, sztem a voda 90, 200 stb, de a te telefonálási szokásaidat neked kell tudni. Van ott olyan is hogy be kell írkálnod hogy mikor mennyit hova telefonálsz és ő kiadja a neked megfelelőt
És most ha telót is veszel akkor az első 3 hónapban ők állják az előfizetési díjat.

[link]

Üdv:

P.C.

(#1981) ez_meg_emaz válasza Viktor0610 (#1979) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Köszi a választ.
Még azt szeretném kérdezni hogy ez mi a select-nél:

Adatszolgáltatások
Csatlakozási díj 2 499 Ft
Havidíj 1 248 Ft
Hívásdíjak (percenként) Általános hívásdíj


Én nagyon nem értek a mobilos dolgokhoz.
Vkitől hallottam a kaukcios dolgot. Kell vmi isemit fizetnem? Meg láttam írtátok is. Roaming az mi? Biztos nagyon láma kérdés de tényleg nem vágom. :B
A lényeg hogy ha mondjuk pl hétfőn bemegyek kérem az adott telot és select-et hozzá akkor kifizetem a telo árát aláírom a szerződést 2 évre aztán mehetek is? A számla meg ugy nézne ki hogy 1k + amit telefonálok meg sms-ezek ugye? Semmi plusz dij ha nem kérek hozzá semmien opciot? Meg P.C. mondta hogy 3 honapig nem kell fizetnem az előfizetési dijat. Ez igaz? És ez akkor a select-nél csak arra az 1000ft-ra vonatkozik, gondolom. Vicces lenne ha aztis a voda állná amit telefonálok.

(#1982) ez_meg_emaz válasza P.C. (#1980) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Huuu. Köszi, meglesem azt a kalkulálo dolgot. Amugy nagyon keveset telefonálok. Nem akarok havi 3k-nál semmiképpse többet költeni telora. De akkor jo ha 2k-t nem lépem tul szal kordába tartom magam. Csak ha nagyon fontos és sürgös vmi akkor telefonálok.

Nah megnéztem. Nem is tudtam hogy a VitaMAX UNO Plusz csomag egy elöfizetéses tarifa. Vagy nem az csak havi bontásban írta?

[Szerkesztve]

(#1983) Viktor0610 válasza ez_meg_emaz (#1981) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ''Adatszolgáltatások'' résszel nem kell foglalkozz.

A kaució összege 10 és 80 e Ft közötti összeg lehet, amit akkor kell fizetned, ha a vásárlás előtti hitelképesség vizsgálaton rosszul szerepelsz -ne kérdezz, fogalmam sincs, mit néznek. :)

A roaming a a külföldi mobilhasználatot jelenti. Mikor külföldre mész és a szolgáltatód partnerének hálózatát használod, roamingolsz.

A szerződéskötés elég hosszú. Először felveszik az adatokat (olvass vissza, milyen papírok kellenek, mert elég sok minden szükséges), majd elküldik hitelképesség-vizsgálatra. Fél-háromnegyed óra múlva megvan a válasz, ekkor a telefon árát és az esetleges kaució összegét fizeted, utána viheted a készüléket. (Természetesen, ha kauciót kér a Vodafone, nem kötelező megvenned a készüléket).

A számla úgy néz ki, ahogy írod. Havidíj + beszélgetés + SMS (+ egyéb díjak, pl. MMS, WAP, stb)...

A havidíj 3 hónapon át történő elengedéséről szóló akció igaz, de erről nem tudok nyilatkozni.


A VitaMax Uno Plusz egy feltöltőkártyás csomag, aminek időszaki díja van -de nem előfizetéses. Amennyiben ninsc pénz a kártyádon, visszavált a ''sima'' VitaMax Unora.

Samsung Galaxy A54

(#1984) ez_meg_emaz válasza Viktor0610 (#1983) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Az szép. Érdekes anyámnak anno nem kellett. Lehet a nevére kéne iratnom. :)
Gondolom azt az ügyfélszolgálatos se tudja megmondani hogy mitől függ ez a hitelképesség vizsgálat. :F Attol tartok én nem szerpelnék jol. Minden honapban keresek legkevesebb 10k-t plusz számlámra havonta küldenek 10k-t fixen.(fösulis vok.)

(#1985) Viktor0610 válasza ez_meg_emaz (#1984) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megpróbálhatod, de valóban előfordulhat, h. kaucióznod kell... :(

(Mikor én kötöttem a Vodafone-előfizetésem 2001-ben, nekem sem kellett fizetnem...)

Samsung Galaxy A54

(#1986) Gebriel válasza Viktor0610 (#1983) üzenetére


Gebriel
veterán

...Fél-háromnegyed óra múlva megvan a válasz...

10-20 percnél azért nincs több ;)

(#1987) Viktor0610 válasza Gebriel (#1986) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem tavaly fél órába telt. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1988) Gebriel válasza Viktor0610 (#1987) üzenetére


Gebriel
veterán

2007 írunk :DDD ;)

Tavaly tényleg kb annyi volt

(#1989) shev7 válasza ez_meg_emaz (#1984) üzenetére


shev7
veterán

a ''hitelkepesseg vizsgalat'' bemondasra megy, nem kell semmilyen papirt bemutatnod...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1990) ez_meg_emaz válasza shev7 (#1989) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Bemondásra?? Nem vágom.. :F

Amugy haver mesélte (decemberben vett elöfizus telot vodánál) hogy neki mondta a nő hogy mivel előtte t-mobilos elöfizuja volt ha beviszi az uccso 3 havi teloszámla befizetését igazolo papírt(vagy vmi hasonlo) akkor nem kell kaukcio.
Azon gondolkodtam anyám most is -mobil előfizető ha az ő nevére kérem kell-e kaukcio. Semmi kedvem fizetni ha kikerülhetem. Ráadásul nincs is nagyon keret arra a +10k-ra.

Jah és a 3 ingyenes honap igy néz ki:
A ''3 beszédes hónap'' fedőnéven futó kampányban azok a magánszemélyek, akik Vodafone 90, Vodafone 200, Vodafone 300 vagy Vodafone 500 havidíjas előfizetést és hozzá készüléket vásárolnak (két éves hűségnyilatkozattal), az első három hónapban nem kell havidíjat fizetniük. Ez egyben azt is jelenti, hogy a csomagban foglalt lebeszélhető percek teljesen ingyenesek és csak az e fölötti perceket kell kifizetnünk. Az akció március 1. és április 15. között tart.

Ma akadtam rá. Szal csak a vodafone 90,200,300,500 előfizuhoz van ez a dolog. Nekem meg ugye a select lenne. Szal ezt is szivtam. :((( :W

(#1991) Gebriel válasza ez_meg_emaz (#1990) üzenetére


Gebriel
veterán

Igy van....
Ha anyukád veszi meg az előfizut nem kell kaukció.

(#1992) motogirl válasza ez_meg_emaz (#1978) üzenetére


motogirl
tag

Jó lenne tudni, hogy milyen telóra lenne szükséged, illetve azt, hogy ha esetleg eddig kártyás voltál, akkor mennyit költöttél feltöltőkártyára.
A lebeszélhető tarifacsomagok azért jobbak szerintem, mint a Select, mert az egészet 100%-osan lebeszélheted hálón belül és kívül egyaránt egyforma percdíjjal. Míg a Selectnek van egy 1000 Ft-os havidíja, amit csak azért fizetsz, hogy van egy előfizetésed. A kauciót sosem lehet előre megmondani, hogy mennyi lesz, de ha a T-mobile-nál az anyud nevén van az előfizetés (nem céges, nem rokoné stb...), akkor célszerű lenne az ő nevére kötni, mégpedig az utolsó 3 havi számla + csekkekkel való bemutatásával. Na akkor tuti, hogy nincs kaució (hacsak az anyud nem fizeti a számláit, és rajta van az adóslistán).

Ha pl. a Vodafone 90et veszed, és nem léped túl ezt az időt, akkor 2880 lesz a havidíjad, és megveheted a telót B kategóriában 2 éves hűségnyilatkozattal és 1 év tarifahűséggel. ;)
Az utóbbi annyit jelent, hogy 1 évig csak úgy engedélyezik a váltást, hogy 40e Ft kötbért fizetsz.
Ha bármi kérdés lenne még, akkor hajrá.... :C


[Szerkesztve]

(#1993) motogirl válasza Viktor0610 (#1983) üzenetére


motogirl
tag

Hmmm... Asszem, Te a Joker Pluszra gondoltál, ha nem tévedek :DD

(#1994) Viktor0610 válasza motogirl (#1993) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, valóban... ;)

Samsung Galaxy A54

(#1995) ez_meg_emaz válasza motogirl (#1992) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Közben tanulom a dologkat már rájöttem hogy vannak az előfizuk. Hát azért kellett nekem a legminimálisabb előfizu mert eddig kártyára is alig költöttem. Azaz 2havonta vettem egy 1k körüli feltöltést. Vagy havonta 1-et(ha nagyon kellett). Inkább az volt a fontos hogy elérjenek. Bejövö hivásom mindig több volt. Szal a 3k nem mondom hogy szar ajánlat meg eltudok én beszélni 10-20ezret is ha akarok csak nincs kedvem, havi 2k-nál többet fizetni telora. Csak diákmelom van, jo meg havi fix 10k-m, de hidd el nem sok. És inkább fizetek most +3k-t telora mint később havi 3k-t (ugye +1k minden honapban azaz 21x(+1k). Lehet jobban járnék ha gyüjtenék és kártyásan venném meg de ha összegyüjtöm a pénzt akkor tuti mára költeném el. Pl a sz.gépre (amire a legtöbbet költök). Most viszont nincs telom egyáltalán.
Bár amit mondtál elgondolkodtato viszont számomra fölösen menne ki a +1k lehet. Igazábol első elöfizum lesz szal nemtom amugy mennyi lenne a plusz költség arra az 1k-s alapdíjra. Mert ha 2k-t véletlen összehoznék - mert ugye szokatlan hogy bármikor tudok telozni és ha nem figyelek összejöhet - akkor tényleg jobb lenne a 90-es de ezt igy előre nemtom.
Aztán most még1x belegondolva asszem az lesz amit mondtál. Csábito a 3ho ingyen meg hogy 3k-val olcsobb lenne a telo.
Amugy a célszemély egy moto v3. Tudom sok embernek szart már be de ismerösömnek pl semmi baja nincs vele aztán megtetszett nekem is. mp3 csengőhang az ami tetszik(tudom sok más teloban is van), mást meg megeshet hogy nagyon nemfogok kihasználni. Jah és igy a meizu m6-osom is kap egy hálozati töltöt :P És igen engem is a design fogott meg, meg persze annyira nem is buta. Jah és 10k-t szerintem simán megér. De igy asszem csak 7k lesz ha 90-essel veszem.
Ha tudtok vmi szép telot ami többet tud szolhattok, de vhogy megszerettem közben szal valszeg marad ez. Talán a moto v1150-es(asszem) ami még nagyon bejön külsöre.
Meg nem épp férfias dolog a design miatt müszaki cuccot vennni de mint írtam vhogy most nagyon megszerettem. Eddigis láttam már de most vmi megfogott benne.
Már megint tul sokat írtam... :W ;]

U.I:
Jah anyukám szokott csuszni a számlabefizetéssel. Fizut mindig megvárja azt utána fizeti csak be. Az remélem nem lesz gond (amugy havonta fizetve van.) Most is várnom kell mert csak 10.e körül fizeti be az ehavi számlát is. És csak utána mehetünk a telóért.


[Szerkesztve]

(#1996) shev7 válasza ez_meg_emaz (#1995) üzenetére


shev7
veterán

hat sztem ha ilyen keveset koltesz havonta mobilszamlara, akkor nem igazan eri meg az elofizetes.

Meg kerdezted, hogy mit ertek az alatt, hogy bemondasra megy a hitelkepesseg vizsgalat. Pont azt amire gondolsz, van egy par kerdes azt valaszolsz amit akarsz, semmit nem kell papirral igazolni...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1997) ez_meg_emaz válasza shev7 (#1996) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Az lehet de szvsz azzal max azt érem el hogy a legkisebb kaukciot kell fizetnem. Haver is mondta meg olvastam most a tájékoztatoban és tegnap beszéltem egy ügyfeles csajjal az is mondta hogyha viszünk egy előfizetéses teloszámlát amit befizettünk (az uccso 3 honaprol szolot) akkor elég pozitiv lesz az elbírálás. Magyarul - ezt nem mondták de elég egyértelmü (nagyon diszkrétek ezzel kapcsolatban :U ) hogy - nem kell kaukcio.
Hát bemehetek és megprobálhatom a nevemre mindent kamuzva de lehet csak időpocsékolás lenne.

A kártyára visszatérve anyagilag mindenképp jobban járnék. De nemtom, végülis van rá keret csakhát akkor másra kevesebb jut amit én elöbbre tartok a teloszámlánál.

(#1998) shev7 válasza ez_meg_emaz (#1997) üzenetére


shev7
veterán

Namost, az, hogy van harom havi befizetett teloszamlad az meg egyaltalan nem garantalja, hogy nem kernek kauciot. Nekem naluk volt mar szamlas elofizetesem mikor vettem meg egyet, volt ugyan olyan hitelkepesseg biralat mint elso alkalommal, es kertek is asszem 20k kauciot. Mikor a 3. elofizetesemet kotottem naluk megkerdeztem, hogy tenyleg muszaj ez? A valasz termeszetesen az volt, hogy igen, nem szamit, hogy van ket elo, rendszeresen fizetett elofizu, valaszolgatnom kellett a kerdesekre. Mivel mar nem nagyon volt kedvem kauciot fizetni, gondoltam lesz, ami lesz eleg nagyokat kamuztam. Es lass csodat, nem kertek kauciot. Azota mar a 4. elofizumat is megkotottem kaucio nelkul.

De tovabbra sem ertelek. Ha tenyleg kb 1000 forint korul beszelsz havonta, akkor miert akarsz 2-3szor annyit fizetni a szolgaltatonak?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1999) Viktor0610 válasza shev7 (#1998) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem értem, én már többször kértem új előfizetést a meglévő mellé a Vodafone-tól, egyszer nem volt szó a kaucióról. Mindig azt mondta az eladó, igen, van hitelképesség-vizsgálat, de kauciót biztosan nem kérnek meglévő előfizetőktől... :F

Samsung Galaxy A54

(#2000) shev7 válasza Viktor0610 (#1999) üzenetére


shev7
veterán

hat akkor en peches voltam masodszorra... de azota nem bizom a veletlenre :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.