Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) Gebriel


Gebriel
veterán

1et értek azzal én is hogy a Voda nem tesznek külömbséget hogy hány éve vagy ott,és nincs rendesen kidolgozva a hüségprog.

Nem kap az ember akkor kedvezményeket mit a másik két szolgáltattonál,DE,
nem is fizett ki annyi pénzt mint máshol.(Pl T-M)
Mert tényleg huu de jó hogy két év után ''kiemelten'' foglakoznak velem.De az áraik is joval magasabbak.(Pl percdijak/Relax 250-25ft/p Vodafone 300-20ft/p)

Hogy a két év után nem nagyon adnak kedvezményt telokra???

Nézük a Pannon-t Ö két év után ad akkora kedvezményt hogy a V-n,alapban az az ár.

Lehet kicsit elfogult vagyok,de akkor is :P :DDD :D

(#952) embe


embe
nagyúr

Az a gond, mint írtam nekem rossz tapasztalataim vannak a voda ügyfélszolgálatával. Halmozottan rossz tapasztalataim vannak. A ''régi'' Pannon GSM-el viszont halmozottan jó tapasztalataim vannak.
De abban igazad van, hogy most az én szempontomból jobb költséggel tudom a vodát használni. :U
Csak egyszer legyen versenyképes ára a pannonnak, én lépek :))

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#953) Oliverda válasza embe (#952) üzenetére


Oliverda
félisten

Hát igen...a Voda ügyfélszolgálatánál vannak sötét népek. Tisztelet a kivételnek, mert én már beszéltem normális emberrel is. Szerencsére mostanában már nem nagyon kell hívogatnom őket. :))

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#954) embe


embe
nagyúr

Egy kérdés azokhoz akik vásároltak N 6234-et. Kaptatok hozzá adatkábelt, vagy töltő adaptert? Köszi a választ

[Szerkesztve]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#955) szab.tam


szab.tam
nagyúr

Hát elég elkeserítő, amiket írkáltok a Voda kedvezményekről. Nekem januárban jár le a 3 éves hűségem, és kinéztem a k800i-t. Majd 3 éve Sony Ericcson T610-est kaptam 3 évre, 70, azaz hetven jó magyar forintért, amikor vitamaxban asszem 78k volt. Szerintem korrekt áron vettem, 3 évide, 3 oda... Most is jól jönne valami ilyen a k800i-re. Habár most néztem, hogy aránylag tűrhető árban jelent meg vitamaxban, ahhoz képest, hogy a Fukarban 125! :D

[Szerkesztve]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#956) sbazsi


sbazsi
veterán

Kaptam egy SMS-t Vodafone-tól. A számlámon jóváírták a 25000 Ft-ot, amit azért fizettem be, hogy ne kelljen 2 évet aláírnom.
Az első hónapot ettől függetlenül KP-ba kell fizetnem? :F

(#957) shev7 válasza sbazsi (#956) üzenetére


shev7
veterán

en ugy tudom igen

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#958) kp78 válasza sbazsi (#956) üzenetére


kp78
addikt

Nekem nem jött sms, de az első számlán már jóvá volt írva, és nem is volt benne csekk :DDD
Szerintem ez attól is függ, hogy hányadikán vetted a telefont a számlazárásodhoz képest.
Én valamikor hó elején vettem, és 25-én van a számlazárás.

(#959) KBear válasza sbazsi (#956) üzenetére


KBear
tag

Aki előfizetéskor a hitelbírálaton nem megy át és fizet be nekik biztosítékpénzt, annak sem abból kezdik el levonni kapásból, hanem csak három hónappal később... :(((

Tőlem 20k-t kértek, és amennyit telefonozok, ez a píz nagyjából ki is tart majd a 2 év hűség végéig.

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#960) kp78 válasza KBear (#959) üzenetére


kp78
addikt

A depozitból lehet, hogy csak 3 hónap múlva kezdenek el levonni, de ezt a 25ezret biztos, hogy nem így kezelik. Ez nem depozit.

(#961) sbazsi válasza KBear (#959) üzenetére


sbazsi
veterán

Tehát havi 1000 Ft a számlád? :F :F

(#962) shev7 válasza kp78 (#958) üzenetére


shev7
veterán

tenyleg attol fugg, hogy a vasarlas es szamlazaras kozott mennyi ido telt el:

''A Vodafone az akció keretében, az ügyfél által befizetett Csatlakozási díjat az akcióban részt vevő telefonszámhoz rendelten, a szerződéskötést követő 30 napon belül kedvezményként megadja, melynek megtörténtéről az akcióban részt vevő telefonszámon SMS-ben tájékoztatjuk.''

Tehat, ha kaptal szamlat azt szerintem fizetned kell... vagy 1270 :)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#963) kp78 válasza shev7 (#962) üzenetére


kp78
addikt

Én kaptam számlát, de plusszos az egyenleg (már rajt a befizetett 25k) , meg csekk sincs benne, úgyhogy nekem tuti nem kell fizetnem.
De lehet hogy ezt sbazsi-nak írtad.
Szerintem is, ha kaptál olyan számlát, amiben csekk is van, azt be kell fizetni.

(#964) sbazsi


sbazsi
veterán

én meg nem kaptam számlát. csak sms-t.
a telefon pedig holnap lesz egy hetes. :D
És ezzel együtt az előfizetés is.

(#965) kp78 válasza sbazsi (#964) üzenetére


kp78
addikt

Ja Te új előfizus vagy.
Én így vettem:
915-ös hsz.
''Én meghagytam a régi előfizum (ami már meg van hosszabbítva újra 2 évvel), és vettem egy új előfizut select-tel, plusz kifizettem a 25 ropit. A select-es sim szépen ellesz a fiókban, amíg lemegy a 25 ezer.
Nekem 3, de max 4 hónap alatt úgyis lemegy a 25 ropi, aztán select lemond.
Addig meg kibírom azt az 1000 ft pluszt.''

Nekem ezért jött már számla.

(#966) shev7 válasza kp78 (#963) üzenetére


shev7
veterán

igen, a szamlat ugy ertettem, hogy van benne csekk :):)

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#967) Gebriel válasza sbazsi (#956) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem kell

(#968) Gebriel


Gebriel
veterán

Uj telok várhatok a Vodátol:

Samsung D900
Sharp GX29, 770SH (Limitált széria)
Motorola K1
Motorola Z3
Nokia 6288

Novembertöl

(#969) Faget válasza Gebriel (#968) üzenetére


Faget
tag

Helló! Akkor a SE z610i nem is várható a szolgáltatónál!

Egyébként nagyon kösz az infókat! :R

(#970) Gebriel válasza Faget (#969) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem kizárt hogy lesz......

(#971) KBear válasza sbazsi (#961) üzenetére


KBear
tag

Na jó, kb 1450... :B ;)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#972) Tottu


Tottu
senior tag

Hi!
Nekem lenne olyan kérdésem, hogy: majdnem minden hívásom után kapok egy SMS-t az egyenlegemről,- ez ingyenes szolgáltatás?

"A legnagyobb hiba, amit az életben elkövethetsz, az a folyamatos rettegés attól, hogy hibázni fogsz.“ - Elbert Hubbard

(#973) Coyote2000 válasza Gebriel (#968) üzenetére


Coyote2000
őstag

Remeljuk a D900 csodaszep menujet nem live-ozzak el... :U

(#974) Gebriel válasza Tottu (#972) üzenetére


Gebriel
veterán

Hivd fel az Ügyfélsz. Nem ingyenes ,de most töled ezért nem is kapnak le pénzt.Biztos rendszer hiba.

(#975) Gebriel


Gebriel
veterán

INFO

Vodafone-nál csendben folyik az arculat váltás .
Megszünik a szerzödése a Ferrarival és a McLaren-en köt(köttöt) új szerzödést,
Igy a Piros ,Ezüst lesz.azaz piros-ezüst
Ez már ugye feltünik az uj Voda 3D logoban is (3G)ezüst-piros
McLaren-es special kiadásos telok jönnek ki,mint anno a Ferráris Sharp GX25,csak most Sharp GX29 illetve 770SH-bol

(#976) sbazsi válasza Gebriel (#975) üzenetére


sbazsi
veterán

b@cca+. cserélhetem le a Ferrarimat... ;]

(#977) Ferenc.v válasza sbazsi (#976) üzenetére


Ferenc.v
tag

:D

(#978) bod101 válasza Gebriel (#975) üzenetére


bod101
aktív tag

Lehet már kérdezték Te a vodánál dolgozol?

1-es golf, 2-es golf, ... (Bëlga)

(#979) kirkri válasza bod101 (#978) üzenetére


kirkri
addikt

Igen. [link]

21 éve a Prohardveren! ™

(#980) Gebriel válasza kirkri (#979) üzenetére


Gebriel
veterán

:P :P :DDD

Shumi is lehet ezért dobant.(biztos hogy döntését valamenyire befojásolta ez is)

[Szerkesztve]

(#981) kirkri válasza Gebriel (#980) üzenetére


kirkri
addikt

Ez könnyen előfordulhat. :DDD :DDD

21 éve a Prohardveren! ™

(#982) Oliverda válasza Gebriel (#975) üzenetére


Oliverda
félisten

Lesz majd Alonso Mobil 1, vagy Fernando Phone. :DDD

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#983) Ferenc.v válasza Oliverda (#982) üzenetére


Ferenc.v
tag

Az T-Mobile lesz :DD

(#984) Gebriel


Gebriel
veterán

Vodafone betiltotta a Siemens telok értékesitését,mivel ''összedölt'' a Siem.. :DDD

[Szerkesztve]

(#985) embe


embe
nagyúr

Amúgy megmondaná valaki, hogy a most kiadot SIM kártyák hány nevet tudnak tárolni? Az enyém 2 éves , és 250 név megy rá.
Még 1 kérdés: A 3G lefedettségének növelésével kapcsolatban nincs valami info? Attól hogy folyamatban egy kicsit konkrétabbra gondoltam :DDD Tudom hogy erre van egy másik tocsik, de ott hiába kérdezem :(

[Szerkesztve]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#986) Gebriel


Gebriel
veterán

INFO

VODAFONE-nál

Jövöhét keddtöl a

SONYERICSSON V630i

Elöfizetésel:9990.-

(+ öszi promó) ;]

(#987) kaller1 válasza Gebriel (#986) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor kedden érkezett el az ideje 2 szerződés hosszabbításnak... ;] ;] ;] Köszi az infót... :R :C

.::> <::.

(#988) shev7 válasza Gebriel (#986) üzenetére


shev7
veterán

mi lelete a vodat? mi ez a nagy telefonarcsokkentos dolog? felre ne erts, nagyon orulok neki. Ha a masik ket szolgaltato is reagalna, akkor talan tartosan alacsonyak lennenek a telo arak...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#989) emtyy válasza Gebriel (#986) üzenetére


emtyy
csendes tag

hi! :)

nem tudod véletlenül h SE z550/z610/z710/w710 lesz a vodánál, esetleg még idén, vagy nem igazán van még erről infó ?

választ előre is köszönöm!

szegény jó öreg z600-amat le szeretném már végre cserélni :DDD

[Szerkesztve]

(#990) Gebriel válasza emtyy (#989) üzenetére


Gebriel
veterán

Nem tudok infot rola

(#991) Ferenc.v válasza Gebriel (#984) üzenetére


Ferenc.v
tag

A Pannon sem árul már Siemens telókat - eltekintve egy-két kivételtől...

(#992) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#991) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egyik szolgáltató sem árul Siemenset, a Pannon pl. visszarendelte a készleten lévő telefonokat, beszedette az olyan reklámanyagokat, amin szerepel a Siemens...

Samsung Galaxy A54

(#993) Gebriel válasza Viktor0610 (#992) üzenetére


Gebriel
veterán

És a Benq-Siemens telókal mi van?Gondolom egyik szolgáltatonál sincs,de annak is vége :F

[Szerkesztve]

(#994) Ferenc.v válasza Viktor0610 (#992) üzenetére


Ferenc.v
tag

Tudom, a PAnnonnál dolgozom :ppp

(#995) Viktor0610 válasza Gebriel (#993) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen, a Siemens alatt a BenQ-Siemenset is értettem.

Samsung Galaxy A54

(#996) Gebriel


Gebriel
veterán

Baszus tényleg 9990ft lesz kedden a V630i

feltöltösen maradt 59990.- :Y

(#997) kp78 válasza Gebriel (#996) üzenetére


kp78
addikt

Ez tuti info? Nem akarom elhinni, hogy ekkora engedményt adnának egy ilyen telóra.
Vagy nagyon tele a voda raktára ezen telefonnal, vagy alig van belőle és csak spannolják majd a jó népet, kapni úgysem lehet.
Bár én nem akarok ilyet venni.

(#998) Viktor0610 válasza kp78 (#997) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Egy ilyen akció hatalmas reklám a cégnek.
Arról nem is beszélve, h. amennyiben elfogynak a készletek, a vásárló(k egy része) hajlandó lesz mást megvenni...

Samsung Galaxy A54

(#999) Gebriel válasza kp78 (#997) üzenetére


Gebriel
veterán

Nekünk ez jött le...

Vagy nagyon tele a voda raktára ezen telefonnal, vagy alig van belőle és csak spannolják majd a jó népet, kapni úgysem lehet

Ezt sajnos nem tudom,de azt igen hogy mi leadtuk a rendelésünket a telora...kiváncsi leszek.
Nekem LESZ az biztos ;]

(#1000) symbicimbi


symbicimbi
csendes tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni. Telefon vásárlás előtt állok és a vodánál a K610i-t néztem ki. Mi a véleményetek erről a készülékről? Vagy ami még nagyon bejönne a k750i de sajnos az már nincs a vodánál. Mondjuk a K750 jobban tetszik, de igazából nem tudok dönteni a kettő között. Van olyan jó a K610i mint a K750i? Esetleg nem tudtok valami infót hogy nem lesz-e valami jó akció a K610i-re előfizetéssel?! :F Jó lenne ha lemenne az ára annyira mint a v630i.
Előre is köszi a segítséget! :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.