Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) Gebriel válasza bod101 (#1700) üzenetére


Gebriel
veterán

De még igy a legolcsobb ;)

(#1702) Faget


Faget
tag

Sziasztok!

Honnan lehet azt megtudni, hogy túlléptem a wap 600ftban foglalt 5mb-ját?

Előre is DANKE SCHÖN a válaszokat!

(#1703) Gebriel válasza Faget (#1702) üzenetére


Gebriel
veterán

1.Telefonodon :DDD Adatszámlálonál
2.1751 ha elöfizus vagy 171 ha feltöltös
3.Elméletileg küldenek egy sms is ha közel jársz 5MB de ezt nem azonal kapod meg mert a frissités lehet már akkor lesz amikor meghaladtad az 5MB

(#1704) Faget válasza Gebriel (#1703) üzenetére


Faget
tag

bazz te 1 zseni vagy
csak hogy tisztázzam magam én sem vagyok teljesen láma :)
:R :R :R

(#1705) kp78 válasza Gebriel (#1703) üzenetére


kp78
addikt

Gyakorlatban SOSEM küldenek smst, ha túllépted/vagy közel jársz hozzá, csak ígérik, hogy szólnak. Minek is tennék, nem érdekük. Jópárszor átléptem már wapnál, sosem jött semmi. Csak a számla :DDD

(#1706) Faget


Faget
tag

Én az adatszámlálóra hagyatkozom!

Az nem csal!

(#1707) kp78 válasza Faget (#1706) üzenetére


kp78
addikt

Én is, csak akkor vhogy nem gondoltam, hogy már túlléptem a megengedett adatforgalmat, és nem néztem meg.
Két előfizum van, az egyiken net van előfizetve, a másikon wap. A netet használom többször, és ott figyelem is az adatforgalmat.

(#1708) embe válasza kp78 (#1707) üzenetére


embe
nagyúr

Nekem amikor net előfizatésem volt, akkor bizonyítottak. A teló számolta az adatforgalmat. Lekértem sms-ben ott majdnem ugyanannyi mint a telón. Hívom az ügyfelest: közli egyik sem jó, ő mondja a frankót, persze jóval többet mint amit én mértem. Nem nyúltam a telóhoz 2-3 napíg. SMS-ben megint írták azt amit én mértem. Megint ügyfeles. Közli ő is, hogy majd ő megmondja a jót: és kb: 20 megával kevesebbet mondott mint 2-3 napal korábban mondtak. :F Ez hogy jött ki nekik?
A másik hónapban leálltam 195 megánál, hogy ne lépem túl a 200-at. Pár nap leállás után hívom az ügyfelest, hogy nézze már meg úgyan hol tartok? Közli, hogy már túlléptem pár nappal ezelőtt a 200-at. Nosza ,akor már megsem állok 500-ig, gondoltam, hisz már úgy is átléptem. Jött a számla, és kiderült, én mértem jól, akkor léptem túl ugyanis a 200-at, amikor azt mondták, hogy tutira túlléptem már napokkal korábban , és használhatom :W
..és ez így ment mindaddíg amig használtam.

[Szerkesztve]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1709) kp78 válasza embe (#1708) üzenetére


kp78
addikt

Ennyire rossz tapasztalatom nekem szerencsére még nem volt, pedig másfél éve használom már. Ez persze jellemző szerintem az összes szolgáltatóra, ott b@sz át, ahol tud éppen.
Nekem egyszer a vodával olyan volt, hogy Ausztriában voltam, és indítottam 4 darab hívást haza. Na most teljesen tisztában voltam hogy mi mennyibe kerül, tehát tudtam, hogy ez nekem mennyibe fájt. Ehhez képest a számlán háromszor annyit számláztak ki.
Telefon 1270-re, reklamáció. Jó, kivizsgálják, majd szólnak, addig ne fizessem be.
És szóltak, hogy tényleg nekem van igazam, és sorry, majd küldik a helyes összegről a számlát.
Kérdem én, ez hogy lehet??? Mit bírt vki elnézni?
Semmit, csak szerintem megpróbáltak kicsit meghúzni, én meg nem hagytam magam.
De belföldi beszélgetéseknél is előfurdulhat ilyen szerintem, csak ott nem tudod ellenőrizni ugyebár, mert ki az hülye, aki percre pontosan felírja, mikor mennyit beszél.

(#1710) Picicicus


Picicicus
aktív tag

Valaki tud abban segiteni, ha a vodánál elvileg minden 3Gs telohoz jár adatkábel akkor az LG L600hoz miért em?(jo ennyiért nem adnak..de értelmesebb magyarázat létezik?)

(#1711) embe válasza Picicicus (#1710) üzenetére


embe
nagyúr

sztem nem jár mindegyikhez. pl: N6234-hez sem jár. Többhöz csak akkor adtak, amikor bevezette a voda a 3g-t.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1712) motogirl válasza embe (#1711) üzenetére


motogirl
tag

Ez így nem igaz... :( A Nokia 6234-hez, és a többihez is jár adatkábel, de az LG-hez nem.
De azért nézzünk már körbe a piacon, és nézzük meg, hogy hol kapunk ennyiért 3G-s telót :((

(#1713) embe válasza motogirl (#1712) üzenetére


embe
nagyúr

A kollégám vett 6234-est, és nem volt hozzá. A boltban megnéztünk még egy dobozt, és abban sem volt. Ennyi. Amikor a voda bevezette / sajna csak Bp-en/ a 3G--t, akkor úgy reklámozták a 3G-s telókat, hogy adatkábelt adnak mindhez. Amiket írtam azokat én tapasztaltam. :)

[Szerkesztve]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1714) motogirl válasza embe (#1713) üzenetére


motogirl
tag

Melyik boltban vettétek? Csak azért kérdezem, mert a kábelt elvileg külön kapod hozzá.

(#1715) embe válasza motogirl (#1714) üzenetére


embe
nagyúr

Nyíregyháza, Vodafos márkaképviselet. kb. 1,5 hónappal ezelőtt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1716) Faget


Faget
tag

Amit reklámoznak a tévében 20% kedvezmény, mely telefonokra vonatkoznak?

(#1717) mcadam


mcadam
csendes tag

Én szerdán vettem vodafon telefont (egész pontosan Sagem my400v). Az árához képest (10E ft) elég sokat tud, igaz de a képenyője nem olyan hű de jó, a T-mobilos telcsimnek (Nokia ????-most nem jut eszembe) sokkal szebb.
A hangpostával vagyok kicsit sz**ban, ugyanis hiába hívom fel vmilyen kódhülyeséget kér amit én nem tok hogy mi is pontosan.Anniyt tk hogy vmi szám után a asaját telcsiszámomat irjam be.....

Speed Up!

(#1718) embe válasza Faget (#1716) üzenetére


embe
nagyúr

A voda hunlapján megnézed az aktuális árlistát. Ott vastagabb betűvel van írva az a teló, ami plusz akciós :U

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1719) motogirl válasza mcadam (#1717) üzenetére


motogirl
tag

A kódot automatikusan generálja a rendszer. Végig kell hallgatni a bevezetőt és meg kell változtatni a hangpostán keresztül.

(#1720) Viktor0610 válasza mcadam (#1717) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mit szeretnél a hangpostával?

Samsung Galaxy A54

(#1721) motogirl válasza embe (#1715) üzenetére


motogirl
tag

Na azért a Vodafos egy kicsit erős volt :F Akkor szerintem menjen vissza a márkába a kollégád, és kérje meg az eladót, hogy adjon neki kábelt ;) Mert az jár hozzá...

(#1722) embe válasza motogirl (#1721) üzenetére


embe
nagyúr

. :W ...és ez mennyire biztos ?? Mert a gari jegyre fel van írva hogy milyen tartozékokkal adták át a mobilt, tehát ha jár hozzá, akkor lehet reklamálni. Nem csak egy akció volt amiben adták a 6234-hez az adatkábelt? Erre talán Gabriel tud pontos választ adni.
Amúgy a kifejezés szerintem nem erős. Én csak a percdíjai miatt vagyok még ott. Minden más tekintetben , inkább nem írom 1-2 X már leírtam. Az ügyfélkezelésük = egy nagy 0 :((

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1723) Viktor0610 válasza embe (#1722) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A kábel korábban biztosan járt a készülékekhez, ez biztos.
Amennyiben nem alaptartozék, külön biztosítja/biztosította a Vodafone -mint a 770SH esetében.
Hívd a 1270-et, ott megkérdezheted, tart-e még az akció.

A cégre aggatott jelzőtől pedig megválhatnál v. a szolgáltatótól, mert amennyiben sz.ted egy ..., senki nem kötelez rá, h. az ő szolgáltatásukat használd... :U
Amennyiben a hűségszerződés mégis, akkor megtisztelhetnéd őket annyival, h. nem írsz ilyeneket...

Samsung Galaxy A54

(#1724) sulep


sulep
senior tag

Sziasztok!

''2006. szeptember 20-tól érvényes árak.
„Vodafone L2 Systems Kft. Tagi tarifa”
Szolgáltatások megnevezése bruttó ár
Belépési díj (Ft/egyszeri) nincs
Előfizetési díj (Ft/hó) 100%-a lebeszélhető* 798 Ft
Csoporton belüli hívások (Ft/hó)-kötelező opció** 480Ft
Csoporton belüli hívások minden időben 0 Ft
Vezetékes opció (Ft/hó)-kötelező opció** 600 Ft
SMS 30 db-kötelező opció** 360 Ft
SMS 100 db-opcionális*** 1200 Ft
Havi előfizetés összesen 2238 Ft
Alaphívási díj (Ft/perc)
saját hálózatba csúcsidőben 19,20 Ft
saját hálózatba csúcsidőn kívül és hétvégén 14,40 Ft
más mobilhálózatba csúcsidőben 24,00 Ft
más mobilhálózatba csúcsidőn kívül és hétvégén 19,20 Ft
minden vezetékes körzet minden időben 9,60 Ft
Hangposta hívás (Ft/perc) 12,00 Ft
Szöveges üzenetek SMS (Ft/db) 19,80 Ft
Egyéb információk:
A fenti árak az ÁFA-t tartalmazzák.
*A havidíj 100 %-a belföldi beszédforgalomra fordítható!
A hívások 60 másodpercenként kerülnek számlázásra.
A szöveges üzenetek fogadása ingyenes.
A csúcsidő a hétfőtől péntekig, naponta 08.00-20.00-ig terjedő időszak.
Csúcsidőn kívüli minden egyéb időszak.
GPRS INTERNET, WAP, Nemzetközi hívásdíjak árazása az aktuális ÁSZF szerint történik.
**Az opciók választása kötelező, az egymás közötti ingyenesség a csoporthoz tartozó előfizetések között érvényes.
*** Az SMS 100 opció egyénileg igényelhető a 1270-es számon. Az SMS opciók havonta csak egy alkalommal rendelhetők (akár együtt is), a következő hónapra nem átvihetők!
Új előfizetésre vehető igénybe, MAKASZ kártyával.
Összesen 4 db előfizetést lehet vásárolni magánszemélyként.
Vállalt szerződéses időszak, sim kártyához nincsen, csak készülék vásárlása esetén van.
Amennyiben csak SIM kártyát szeretne vásárolni az előfizető, 3 hónap múlva Márkaüzleteink egyikében vásárolhat új készüléket, és ekkor írja alá a 2 éves hűségnyilatkozatot.
Lehet kérni: GPRS,MMS szolgáltatást, a nemzetközi hívások díjai megtalálhatók Vodafone honlapján.
A 20-as, 30-as számok áthordozhatók.
A csúcsidő: hétfőtől péntekig, 08.00-20.00-ig terjedő időszak
''

Ti is úgy értelmezitek ezt, hogy ha megkötöm ez ta szerződést akkor ingyen hívhatok vodafonos számot és vezetékest? vagy csak én vagyok hülye az értelmezéséhgez.

(#1725) Viktor0610 válasza sulep (#1724) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt írja:
''saját hálózatba csúcsidőben 19,20 Ft
saját hálózatba csúcsidőn kívül és hétvégén 14,40 Ft
más mobilhálózatba csúcsidőben 24,00 Ft
más mobilhálózatba csúcsidőn kívül és hétvégén 19,20 Ft
minden vezetékes körzet minden időben 9,60 Ft''


Tehát nincs ingyen, max. az egymás közötti beszélgetés, mint minden, ''rendes'' flottában.

Samsung Galaxy A54

(#1726) Ferenc.v válasza sulep (#1724) üzenetére


Ferenc.v
tag

Csak egymás között ingyenes.

Amúgy nem írtatok alá vmi olyan doksit, hogy az árakat mindkét fél titkosan kezeli, azt harmadik fél részére át nem adja? A Voda külön kötött szerződéseiben mindig van ilyen... csak, hogy ne adódjon belőle kellemetlen meglepetésed.

(#1727) sulep válasza Viktor0610 (#1725) üzenetére


sulep
senior tag

Szia!

De milyen egymás közötti beszélgetés? Ha én csak 1 szerződést kötök akkor kivel beszélnék? Mert az más ha 2 szerződést kötök akkor értem. Ezért gondoltam azt hogy ingyenes Voda és vezetékes hálózatba a hívás.

Ezt a szerződést még nem kötöttem meg. :) De annyira titkos, hogy Voda ügyfélszolgálat nemhajlandó addig tájékoztatást adni míg alá nem írom. :)) Szóval nevetséges. Amíg meg nemértem addig nemírok alá semmit. :))

(#1728) Ferenc.v válasza sulep (#1727) üzenetére


Ferenc.v
tag

Ingyenes az L2 Systems Kft. (MAKASZ) előfizetésein belüli beszélgetések, plusz amiket veszel még mellé - szerintem.

[Szerkesztve]

(#1729) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#1728) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Biztosan így van.
Általában minden flottában ezek a feltételek ingyenbeszélgetés tekintetében.

Samsung Galaxy A54

(#1730) ragazzo


ragazzo
őstag

Holnaptól új előfizus akció lesz.Szolgáltatásra gondoljatok.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1731) Ferenc.v válasza ragazzo (#1730) üzenetére


Ferenc.v
tag

Már ideje :)
Meg újabb tarifacsomagokat is várnék... :)

(#1732) lancika válasza ragazzo (#1730) üzenetére


lancika
tag

Picit pontosabban? :B

(#1733) Oliverda válasza ragazzo (#1730) üzenetére


Oliverda
félisten

Fogalom? Bonus-hoz is lehet majd kérni azt az új valamit Vágó úr? :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1734) embe válasza Viktor0610 (#1723) üzenetére


embe
nagyúr

A kábellel kapcsolatban köszi a választ.
A másik téma: hosszabíthanék, az A kategóriában vagyok. Pedig évente a 2 előfizetésre amit használok kb. 250 eFt.-ot fizetek. De flottás csomag, és fogjam be szám. :U
Mint mondtam csak a percdíjak tartanak még itt. Ha elmondanám neked a storijaimat, igazat adnál nekem. De én igazat adok neked :R , és a topicot megtisztelve: megigérem hogy nem használom többet a fenti kifejezést. :(
Mindenkinek szép napot! :DDD

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1735) Viktor0610 válasza embe (#1734) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értem felindultságod a céggel kapcsolatban (nekem is van előfizetésem náluk), de akkor sem az a megoldás, h. ilyen trágár jelzővel illeted őket.

Samsung Galaxy A54

(#1736) Gebriel válasza embe (#1722) üzenetére


Gebriel
veterán

Jól mondta motogirl az adatkábel jár hozzá.
Nem akció volt.

Vagy percdij vagy készülék kedvezmény.Ne legyél telhetetlen. :U ;)

(#1737) lancika válasza ragazzo (#1730) üzenetére


lancika
tag

Én nem találtam semmi akciót, ill., nem láttam. :B

(#1738) Ferenc.v válasza lancika (#1737) üzenetére


Ferenc.v
tag

Én sem, csak annyi változást vettem észre, hogy egy másik készülék árlista táblázat van a régebbi helyén...

(#1739) Gebriel válasza Ferenc.v (#1738) üzenetére


Gebriel
veterán

2db ÚJ előfizetést kötsz a Vodafone 90,200,300...stb tarifacsomagal akkor a két szám ingyen hivhatja egymást egy évig és nincs opciós díj sem
Illetve 2db Nokia 6101 előfizusan 9960ft

[Szerkesztve]

(#1740) Ferenc.v válasza Gebriel (#1739) üzenetére


Ferenc.v
tag

Aham... köszi! :)
A meglévő előfizetőknek mikor lesz már valami hasonló ''akció''? :/

(#1741) Oliverda válasza Ferenc.v (#1740) üzenetére


Oliverda
félisten

A meglévő előfizetők le vannak ejtve. :)) Próbálj valahogy átállni Bonus csomagra és akkor lesz ''hasonló akciód''.

Amúgy ebben az ''1 évig ingyen beszélünk'' dologban az a szívás ha letelik az egy év... :U Aztán vége a jó világnak.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1742) Viktor0610 válasza Oliverda (#1741) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem annyira gáz az a kártyánkénti opciós díj. Számolj utána, napi 2-3 perc után visszahozza az árát!
Azért ez nem rossz!
(Persze, telhetetlenkééknek ;] semmi sem elég... :)) )

Samsung Galaxy A54

(#1743) Oliverda válasza Viktor0610 (#1742) üzenetére


Oliverda
félisten

Most mire gondolsz pontosan? Lehet hogy félreértettük egymást.

A Bonus-nál tényleg nem rossz (bár én még nem használom ki egyelőre). Egy éve még 4 előfizetésem volt a Vodánál, és szép kis számlákat fizettünk, persze semmi plusz kedvezményt nem adtak. Se egymás között, se sehova. Azóta már csak kettő van, de június után már csak egy lesz. :)

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#1744) Gebriel válasza Ferenc.v (#1740) üzenetére


Gebriel
veterán

Ha nincs hűségnyilatkózatod és ezzekben a tarfifacsomagokban vagy,vagy ezzekbe be váltasz akkor az üsz-ot felhivhatod biztos hogy megkapod Te is ezt az akciót.

Oliverda

Amúgy ebben az ''1 évig ingyen beszélünk'' dologban az a szívás ha letelik az egy év...

Azért azt nem mondanám akkor is megmarad szerintem csak akkor már lesz opciós díj

[Szerkesztve]

(#1745) embe válasza Gebriel (#1736) üzenetére


embe
nagyúr

De az vagyok!!! :O
Egyébként köszi a választ :R

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1746) Viktor0610 válasza Oliverda (#1743) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Arra gondoltam, amire te a Bónusszal kapcsolatban, az egymás közötti 0 Ft-os beszálgetésre.

Samsung Galaxy A54

(#1747) embe válasza Gebriel (#1736) üzenetére


embe
nagyúr

Írtam egy emilt a VODAFONNAK, melyben kértem hogy az A kategóriától kedvezőbb kategóriába soroljanak be. Hivatkoztam a magas számlákra. Kiváncsi leszek a válaszra. De merem előre boritékolni a választ. Sajnos. :(((

[Szerkesztve]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#1748) Ferenc.v válasza Gebriel (#1744) üzenetére


Ferenc.v
tag

Sajnos van érvényben kévő hűségnyilatkozatom, így ebben a kedvezményben/akcióban sem fogok részesülni.

(#1749) tailor


tailor
őstag

Sziasztok

Pár kérdésem lenne, ha vmelyik ''bennfentes'' olvasgatná a topikot: mostanában nagyon érik bennem az elhatározás, hogy átállok vitamax-ról elôfizetésre. Mennyire macerás, ha szeretném megtartani a mostani számomat, + készüléket is szeretnék mellé? Kábel tv számlát elfogadnak közüzeminek, ugye? A kaució-kérés még mûködik részükrôl? ( Bár minimálbérnél gondolom, igen... :F )

Elôre is köszönöm!

(#1750) shev7 válasza tailor (#1749) üzenetére


shev7
veterán

...

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.