Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:32:04

LOGOUT.hu

Vodafone mobilszolgáltatások topik, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) lancika válasza Robaj (#1600) üzenetére


lancika
tag

Szerintem nincs. A Select tényleg nagyon jó.

(#1602) Gebriel válasza Robaj (#1600) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerintem a Vodafone 200 is nézd meg

Havidij:4350.-ft(de ha az előfizetés mellé nem kérsz telefont akkor -1024.-ft 1 évig a havidijbol,söt ha dec 31-ig kötitek meg akkor pluszban -30% a havidijbol)
Ez 200 perc lebeszélhetőséget tartalmaz,lenem beszélt percek nem vihetők átt a köv hónapra

Nincs csúcs idő,nincs hálozati külön dij bárkit hivsz,bármikor:21,75.-ft(ha a kedvezményekel számolsz akkor az első három hónapban csak kb 12.-ft
[link]


[Szerkesztve]

(#1603) kp78 válasza Gebriel (#1599) üzenetére


kp78
addikt

Akkoris, legalább egy hónapot várhatnának ezzel a leárazással, nem mindjárt 27-én bebökni a p@rasztnak, hogy nesze, most ennyiért is megveheted.
Szerintem igenis felháborító.
Amúgy én ált-ban előfizuval veszek telót, amin kevesebbet lehet bukni.

(#1604) shev7 válasza kp78 (#1603) üzenetére


shev7
veterán

hat te tipikusan olyan vagy akinek semmi nem jo. Ne csokkentsen arat a voda, mert te megvetted x ftert, es senki mas ne kaphassa meg olcsobban?

Azert az varhato volt hogy a karacsonyra berendelt de el nem adott keszletet olcsobban fogjak adni...

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1605) kp78 válasza shev7 (#1604) üzenetére


kp78
addikt

Ja én most nem háborgok, mert mint írtam nem vettem meg végül anyáméknak, de sokan biztos pipák.
Amúgy pedig nem vagyok egy ''soha semmi sem jó'' típus.

(#1606) shev7 válasza kp78 (#1605) üzenetére


shev7
veterán

akkor miert akadsz ki azon, hogy olcsobb lett a telo :) de lehet, csak felreertettem a fejet falba veros smiley-t.

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1607) szállitó válasza Gebriel (#1599) üzenetére


szállitó
senior tag

6070
de a másik topikban azt mondtáka nokia sara csak megtévesztö az egyedi vodás doboz(nem nokia)

[Szerkesztve]

(#1608) szállitó válasza kp78 (#1603) üzenetére


szállitó
senior tag

én például vártam hogy lesz karácsony utáni leáraráz és igazam lett mert a sharp-gx 17 nem volt anyira jó nekem igy szabadultam töle és igy olcsobb lett a 6070 18384ft ért megvettem 23900helyett ha nem engedték volna le az árát ottmarad ahol van de 20 alatt már érdekelt inkább azon csodálkozom a többi szolgáltato nem csinált most akciot.

(#1609) Robaj


Robaj
addikt

Köszönöm :R

(#1610) Bog válasza szállitó (#1608) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

De, a T is akciózik [link]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1611) szállitó válasza Bog (#1610) üzenetére


szállitó
senior tag

látom ezek drágább telok és szerintem nem annyira kaposak az elöfizura neg nem mindenki jó bár igaz van náluk is akció ahogy minden szolgáltatonál hiszen a pandánál is tart még a beveszem a szarodat 5000 ért...

(#1612) Ferenc.v válasza Bog (#1610) üzenetére


Ferenc.v
tag

Ez milyen oldal? [link]
Vagy csak nem történik frissítés...? Mert az első oldalon [link] mind a kártyás, mind a számlás készülékárak megtalálhatóak... :)

(#1613) szállitó válasza Ferenc.v (#1612) üzenetére


szállitó
senior tag

Útolsó frissités DEC 04 kicsit régi...

[Szerkesztve]

(#1614) Bog válasza szállitó (#1613) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Uhh, azt elfelejtettük átírni, az utolsó frissítés e hét szerda emlékeim szerint.

Ejh, csak a hírekben ment ki a változtatás, a táblázat nem frissült. Szólok az illetékes kollegának, thx.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#1615) Ferenc.v válasza Bog (#1614) üzenetére


Ferenc.v
tag

A második oldal annál régebben frissült, olyan szeptember-október magasságában talán.

(#1616) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#1615) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sz.tem nem is kéne a második oldal.

Samsung Galaxy A54

(#1617) Ferenc.v válasza Viktor0610 (#1616) üzenetére


Ferenc.v
tag

Szerintem sem, mert az elsőn mind a két fajta árlista megtalálható :p

(#1618) klepto


klepto
addikt

Sziasztok!

Először is BUÉK mindenkinek :))

Meg tudnátok mondani, hogy a Vodafon melyik országból származik, hol van az anyacége?
Ha nem ezen a néven, akkor mi az anyacég neve?

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1619) Viktor0610 válasza klepto (#1618) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Vodafone angol cég. Az anyacég neve is Vodafone. Ők a világ legnagyobb mobilvállalata.

Neked is BUÉK!

Samsung Galaxy A54

(#1620) klepto válasza Viktor0610 (#1619) üzenetére


klepto
addikt

Én is így tudom, de itt győzködnek, hogy a Vodafone nem Angol, és Angliában, pontosabban Londonban nincs 1db Vodafone bolt sem, és soha senki nem is hallott erről a cégről :W
Esetleg meg tudnád adni az Angol anycég központi címét?
Előre is köszi :R

Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

(#1621) Viktor0610 válasza klepto (#1620) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vodafone Group Plc is a public limited company incorporated in England under registered number 1833679. Its registered office is Vodafone House, The Connection, Newbury, Berkshire, RG14 2FN, England.

(Forrás: vodafone.com)

Samsung Galaxy A54

(#1622) Gubro válasza klepto (#1620) üzenetére


Gubro
senior tag

Talán rossz helyen kerested, van egy pár boltjuk...
[link]
Szerintem 49 üzlet azt pont több, mint az egy sem...

(#1623) Ferenc.v válasza klepto (#1620) üzenetére


Ferenc.v
tag

(#1624) Ferenc.v


Ferenc.v
tag

Érdekes akció a Vodánál (2006. december 27-től):
LG L600V készülék
-előfizetéssel: ''A'' kategória 35 964 forint, ''B'' kategória 25 980 forint, ''C'' kategória 19 980 forint, ''D'' kategória 9 984 forint,
-feltöltőkártyással: 23 988 forint.

Ki kell használni! :)

[link]

(#1625) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#1624) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erről beszéltem egy másik topikban... :(
Hol az ártámogatás, kedves Vodafone? :O

Samsung Galaxy A54

(#1626) Ferenc.v válasza Viktor0610 (#1625) üzenetére


Ferenc.v
tag

Hát, vagy vmelyik marketinges, vagy vki elcseszte a Vodánál. Az is lehet, hogy csak elírás az egész, bár az elég kínos lenne.

Szerintem is jobban meg kéne becsülniük a havidíjas előfizetőket...

(#1627) Viktor0610 válasza Ferenc.v (#1626) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az általad említett példa egy extrém darab, de sajnos, mindhárom szolgáltatónál megfigyelhető az a trend, h. egyre drágábbak a készülékek előfizetéssel...
(Korábban azt hallottam, h. ez be fog következni, akkor nem hittem el, most sajnos, kénytelen v.ok igazat adni ennek...)

Samsung Galaxy A54

(#1628) KrAt válasza Ferenc.v (#1624) üzenetére


KrAt
veterán

Holnap megyek megvenni. Imádlak :D Jövök eggyel :R:R

(#1629) lancika válasza Viktor0610 (#1627) üzenetére


lancika
tag

De ez miért jó nekik?
Így inkább feltöltőset vesz mindenki.

(#1630) Viktor0610 válasza lancika (#1629) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt kérdezd meg tőlük. :U
Pláne akkor, mikor az az elvárás, h. minél több előfizetéses készüléket adj(unk) el.

(Így mégis hogy? :W )

Samsung Galaxy A54

(#1631) Ferenc.v válasza KrAt (#1628) üzenetére


Ferenc.v
tag

Reméljük, hogy holnap még aktuális lesz, mert a Voda egyik pillanatról a másikra változtatja az árlistáját.

Sok sikert hozzá! :)

(#1632) KrAt válasza Viktor0610 (#1630) üzenetére


KrAt
veterán

Viszont ha jól értem, te ''bennfentes'' vagy: ez az ár reális, vagy elírás? :)

Ferenc.v: hnap reggel kiderül :)

[Szerkesztve]

(#1633) Viktor0610 válasza KrAt (#1632) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bennfentesnek nem nevezném magam, csak egy eladó v.ok -a Pannon egy Partnerénél.
Azért írtam többes szám egyes személyben, mert a Pannonra is u.ez a hibás árképzés jellemző.
Az árról annyit, h. már volt egyszer ilyen (v. ehhez hasonló) ára az LG L600V.nek... Tehát, lehet valódi ár is.

Samsung Galaxy A54

(#1634) KrAt válasza Viktor0610 (#1633) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor félreértettem :B
Holnap leballagok, megnézem, megfogdosom, ha tetszik elhozom :)

(#1635) Dictator^


Dictator^
veterán

nah..lehet kicsit hosszú leszek, de nagyon örülnék a segitségnek..
tehát: édesanyám már X éve vodafoneos (kártyás feltöltés vagy minek hivják ezt szóval nem előfizető), ilyen még sosem fordult elő ami most: régebben egy LG B1200as telefonja volt, mostmeg kb 4-5honapja kapott egy 3510i-t fater adta oda neki, szóval normál állapotu, eddig semmi baja nem volt...tehát Anyám 28-án feltöltötte 3000ft érékü kártyával az egyenlegét, és 31éig nem beszélt max 10percet (kb 32/ft perc-es tarifacsomagba van vmi vita max nem mondom mi , nem is ez a lényeg) tehát ha 16mp-eket beszélt akkor is állitólag 1 percnek ''számlázzák'' le...namármost nem tudott lebeszelni ezzel a 10 percel 3000ftot... 31-én jött egy SMS hogy egyenlege 300ft alatt van...felhivtam az ügyfélszolgáltató és megkértem , sorolja fel hány perceket beszélt anyám..aztán volt 16mp, 36mp, 2perc30mp kb...ez eddig oké , de látott egy 3600mp-et is (ami ugye 1 óra), ez pedig tuti hogy nem beszélte le (bátyám, muter és én lakunk itt) szóval nem mi beszéltük le és tuti hogy ő se... wap nem volt beállitva, és nem bill zár is mindig rajta van a telón? hogy a fenébe lehetett ez a 1 óra lebeszélve? (nemsoká megyek vodafone boltba állitólag ingyen kiküldenek egy papirt hogy kiket hivott abban a pár napba és kiderül kivel beszélődőtt le az az 1 óra..

ti mit gondoltok? lehet vmi zavaros szoljatok!

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1636) Viktor0610 válasza Dictator^ (#1635) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hívásrészletező után majd kiderül, h. valóban lebeszélte-e (véletlenül) v. egyéb hiba volt.
Előbbi esetben nem hiszem, h. jóváírnák az összeget, utóbbiban valőószínű, megteszik.

Samsung Galaxy A54

(#1637) Dictator^ válasza Viktor0610 (#1636) üzenetére


Dictator^
veterán

hát azért fura tudod.. ha vmi hiba maitt , akkor szted jóváirják az összeget? anyám mindig tartalékosan csinálja ezt havonta eddig 1 feltöltökari ment el, karácsony környékén merült le az egyenlege, aztán most direkt töltötte szilveszterre hogy smseket küldjön de hát igy igazán már nem is mert... :(

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1638) Gubro válasza Dictator^ (#1635) üzenetére


Gubro
senior tag

Nagyon egyszerű a válasz.
1. valakit hívott és a végén elfelejtette letenni, ekkor a rendszer az első óra végén bont (ez ugye 3600 másodperc).
2. zsebrerakta billentyűzár nélkül (vagy hamarabb indult el a nyomkodás, mint ahogy az automata billentyűzár bekapcsolt), ahonnan a nyomkodás hatására felhívott valakit anélkül, hogy tudott volna róla és szintén az első óra végén bontott a rendszer.

(#1639) Dictator^ válasza Gubro (#1638) üzenetére


Dictator^
veterán

hát itthon tartozkodott, nem hiszem, hogy ezt megcsinálta volna amit az első pontban leirtál, bár...
a 2 ponthoz annyit füznék, hogy erre pont megtanitottam, automata bill zár bekapcsolva, és csak akkor rakja el a telefont ha már az bezárta magától..inkább az első pont az esélyes de az is fura nekem...hát ha vkit felhiv sztem azért az észreveszi, hogy véletlenül hivták és leteszi bár ez az egész fura nekem most..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1640) ragazzo válasza Dictator^ (#1637) üzenetére


ragazzo
őstag

Ahogy Viktor kolléga is írta, mindenképpen kellene hívásrészletezőt kérned.Sajna az egy hónapba is beletelik mire megküldik.

Linux hogyanok kezdőknek közérthetően http://linuxhogyanok.blogspot.com

(#1641) Viktor0610 válasza Dictator^ (#1639) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Feleslegesen agyalsz rajta, a hívásrészletezővel majd kiderül, mi a probléma.

Samsung Galaxy A54

(#1642) Dictator^ válasza ragazzo (#1640) üzenetére


Dictator^
veterán

ügyfélszolgáltaos annyit mondott, hogy menjek vodafone boltba vigyem a papirokat és ingyen kipostázzák majd. nem érdekel, hogy 1 honap csak jöjjünk már rá mi volt ez, mert ha a teló hibás akkor csere, egyik ismerősőm mondta, hogy van olyan teló ami magától betárcsáz wapra...az is huzza a pénzt..

Viktor0610: hát ja, ha megjártam az útat, irok, hogy mi volt..csak Anyum tök kész lett töle, plusz utána volt ez a hülye földrengés is attól is kész lett szegény :(

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1643) Gubro válasza Dictator^ (#1642) üzenetére


Gubro
senior tag

Nincs olyan telefon, ami magától ''betárcsáz'' a wapra, ez egy a városi legendák közül.

Másrészt, ha édesanyád hívott valakit, aki történetesen mondjuk t-comos, akkor az illető hiába rakja le, a szabály (specifikáció) szerint csak az tudja bontani a hívást, aki indította.

A részletezőből úgyis kiderül.

(#1644) Dictator^ válasza Gubro (#1643) üzenetére


Dictator^
veterán

Hm, fura ezt a wapos betárcsázot egy Vodafonos ügyfélszolgálatos ismerősőm mondta...hogy volt már ilyennel dolguk..
T-Comos? ezt nem tudom hogy megy még, de ő csak 30/20/70-eseket hiv, helyi hivásokat a hálozatos telóról bonyolitja le. (körzetbe ingyenes).
Majd ha megvan a részlet''es számla'', akkor irom, hogy mi történt!

Köszi a segitséget mindekitől!

[Szerkesztve]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1645) Gubro válasza Dictator^ (#1644) üzenetére


Gubro
senior tag

Hát az elejére inkább nem mondanék semmit.
Nem feltétlenül csak t-com, ez csak példa volt.
Meglátjuk, mi lesz a hívásrészletezőn.

(#1646) KrAt válasza KrAt (#1628) üzenetére


KrAt
veterán

Megvettem. Az eladó segítőkész volt, normális, szal minden ok volt. 10p alatt végeztünk :R A teló meg egyre jobban tetszik :B

(#1647) Ferenc.v válasza KrAt (#1646) üzenetére


Ferenc.v
tag

Gratulálok, használd egészséggel! :)

(#1648) shev7 válasza Dictator^ (#1639) üzenetére


shev7
veterán

''.hát ha vkit felhiv sztem azért az észreveszi, hogy véletlenül hivták és leteszi bár ez az egész fura nekem most..''

Ha vezetekest hivsz, akkor az, hogy a hivo fel leteszi az nem bontja a vonalat. Ez tuti...

MOD: latom mar mar volt rola szo, sorry.

[Szerkesztve]

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#1649) Dictator^ válasza shev7 (#1648) üzenetére


Dictator^
veterán

tudom hogy hálózati telnél igy van, mobilnál nem tudtam, hogy ugyanez van, (pannonos vok) ha vkit hivok és leteszi előbb, mindig irja hogy kapcs vége... forditott esetben is ha jól emléxem, de mostmár tényleg nem emléxel a mobilosra.. a hálozatit tudtam.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#1650) KrAt válasza Ferenc.v (#1647) üzenetére


KrAt
veterán

Köszi :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.