Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-22 11:39:34

LOGOUT.hu

Renault, topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53226) meroly


meroly
veterán

Ma az összefoglalások napja van :D
Álljon itt az enyém, hátha beugrik valakinek valami.

Röviden tömören a kocsi hidegen csak gázadásra indul el, különben lefullad(na).
Nap más szakában tökéletes, ezt csak reggel csinálja.

Tudom rob210, kell gázt adni de ez a gázadási mennyiség már a tűréshatáron kívül van. Ahogy jön a hidegebb reggel egyre jobban érezni ezt. Van egy facebook csoport ott is írtuk páran hogy ez a jelenség van másnál is. Nekem szépen indul (második gyújtásráadásra pöccre mert akkor hallom az ac pumpát is), szépen jár 1100-1200 körül majd szépen csökken ahogy melegszik menet közben és beáll a normál 700-750-es tartományra, mint a nagy könyvben.
Kis benzinszag van ilyenkor hidegen, de ez sem kritikus és főleg akkor érzem ha tolatok és ha le van húzva az ablak.

Korábban fojtószelepet tisztítottunk, azt gyári diaggal alapra állítottuk, 4 új beru tarfó 4 bosch gyertyával, mert háromhengerezett, azóta ez a hiba nincs. Ma cseréltetek benzinszűrőt, de kétlem hogy köze lesz hozzá.

Hibát nem jelez, Clip szoftver rejtett hibát sem tárol sehol, látszólag minden tökéletes.

Utána gugliztam ma kicsit, esetleg a lambda szonda lehetne még, de azok értékei hidegen reggel, első és hátsó: 409,92mV, úgy olvastam ez normál.

Más tippem nincs, mindenki azt mondja meg kell szokni, ez ilyen, de azért hátha.

Clio 1.4 16V 2003 (27ekm, megkímélt, garázsos stb stb)

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.