Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53801) Somatom válasza kraftxld (#53800) üzenetére


Somatom
veterán

A pontos módot nem ismerem, csak "fülest kaptam", hogy a Telenor bekeményített. A Kodis plugin -ban is megszűnt a külföldi IP -s használat, és a népszerűbb VPN -eket is blokkolják.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53802) viktorhu válasza Somatom (#53801) üzenetére


viktorhu
veterán

Gondolom, hogy a nyakukra léptek, mert a tévécsatornák adott földrajzi területre birtokolják a filmek vetítési jogát, szóval ha külföldre is adják, az szerzői jogsértés (nem mintha értelme lenne - a magyar nyelv úgyis korlátozza a külföldi felhasználást).

(#53803) Somatom válasza viktorhu (#53802) üzenetére


Somatom
veterán

Szándékosan csak a "tényt" írtam le, nem minősítettem. A Telenor -nak jogában áll, megteheti. Aki meg nagyon akarja, az úgyis ki tudja játszani.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53804) azbest válasza kraftxld (#53800) üzenetére


azbest
félisten

Próbáld böngészőből pécén. [link] hogy lásd fiók vagy más probléma.

(#53805) 4Grider válasza Somatom (#53801) üzenetére


4Grider
nagyúr

Van olyan iptv szolgáltató Magyarországon, akinek ha lakcímkártyával igazolja magát az ember hogy Magyarországon van a bejelentett lakcíme, simán bekapcsolja a szolgáltató az EU-n belüli elérést.
Ők szoktak nekem működni külföldről, de a Telenor MyTV soha nem működött.

[ Szerkesztve ]

(#53806) viktorhu válasza Somatom (#53803) üzenetére


viktorhu
veterán

Én a netflixet már nem tudom például kijátszani :( Pedig milyen jó volt az amerikai kínálatuk vpn-en keresztül.

(#53807) Somatom válasza 4Grider (#53805) üzenetére


Somatom
veterán

A MyTV -t rendszeresen (minden hónapban minimum két hetet töltök külföldön) használom külföldön, és eddig mindíg működött.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53808) 4Grider válasza Somatom (#53807) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem idén júniusban, júliusban, augusztusban és október-novemberben sem működött Horvát- és Görögországban a Telenor MyTV arra hivatkozva, hogy csak Magyarországon használható.

(#53809) azbest válasza Somatom (#53807) üzenetére


azbest
félisten

roaminggal, magyar telenoros ip-t kapsz, a többiek lehet nem mobilneten próbálták

(#53810) Somatom válasza azbest (#53809) üzenetére


Somatom
veterán

Így van. De, eddig Kodival, külföldi IP -ről is működött. Mindíg. Továbbá VPN -en keresztül is (ezt csak egy-két alkalommal teszteltem). Azt megtehetik, hogy a népszerű VPN -eket blokkolják, de ha valaki egy Magyar IP -s magán nethez kapcsolódik VPN -en, az sztem továbbra is működni fog. Nekem nem ér ennyit a dolog, mert alacsony (360p) felbontáson a havi 10,5GB roaming keretem kb. 25 órányi TV -zéshez elég. Ez nekem bőven sok. Ezen kívül, az EU arra törekszik, hogy az unión belül etűnjenek a régiókorlátok.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53811) kraftxld válasza Somatom (#53801) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Persze, érthető, csak akkor ne sunnyogjanak:
- Rendes hibaüzenet legyen. "Sajnáljuk az előfizetés külföldről nem elérhető"
- Ne legyen teljes mértékben fogalmatlan az ügyfélszolgálat. "Nálunk minden rendben van, nem látunk semmi hibát", Poén kettő, hogy még a MyTV-s felhasználónevem plusz jelszavam is elkérték, hogy be tudjanak lépni és megnézni mi a gond :D
- Tipikus Telenoros maszatolás, ezért is mondtam fel anno mindent náluk....

Na mindegy, majd megpróbálom OpenVPN-el egy sima Mo-i netkapcsolaton keresztül.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#53812) Somatom válasza kraftxld (#53811) üzenetére


Somatom
veterán

Majd írd meg légyszi, hogy mire jutottál!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53813) azbest válasza kraftxld (#53811) üzenetére


azbest
félisten

Mivel az ászf szerint eleve nem is használható külföldön, így ebbe azért nem nagyon lehet belekötni. Igaz, lehetne beszédesebb is, hogy miért tiltja le :)

(#53814) kraftxld válasza azbest (#53813) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Persze, nincs gond azzal, hogy az ÁSZF szerint nem lehet külföldön használni.
Csak akkor a hibaüzenet legyen normális, és az ÜFSZ se kerteljen meg varázsoljon, hogy hááát, indítsd újra, lépj ki-be, aztán majd megjavul, stb.

Egy magyar szerverre RDP-vel belépve, böngészőben működik.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#53815) Beniii06 válasza kraftxld (#53814) üzenetére


Beniii06
őstag

Részleteket szeritnem ne írj, hogy működik, mert szokták nézegetni a fórumot vagy előfordulhatnak "fizetett" emberek informátorok és holnap/ egy hét múlva már nem fog működni. Persze vannak további módszerek még ezeken felül, de ez már nem ebbe a topikba tartozik.

"Got any other secret weapons?"

(#53816) Faterkam


Faterkam
addikt

Sziasztok!
A Telenornál lesz ingyenes (pl korlátlan net 7 napra) Net decemberben? (a 3-án adott 1gb-ról lemaradtunk már) A Másik T. 5Gb-ot, a V. meg 1Gb-ot ad most.

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#53817) HXY


HXY
addikt

A mai nappal megszűnt az ingyenes MyTV előfizetésem.
Nincs valami új kupon, amivel meg tudnám újítani?

(#53818) Viktor0610 válasza Faterkam (#53816) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az elmúlt évek tapasztalatából kiindulva szerintem lesz 24-26 között korlátlan hipernet akció, de nincs hivatalos infóm.

Samsung Galaxy A54

(#53819) zsoltzsolt válasza Viktor0610 (#53818) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Ezeken a napokon épp kikapcsolni kéne a netet 😁

(#53820) kraftxld válasza Beniii06 (#53815) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Már nem a "papírja van, ceruzája van, épp elég ok arra, hogy följelentgessen" rendszer van :)
Nyugodtan nézhetik a fórumot, legalább kijavíthatnák a hibaüzenetet :D
Ha meg egy meglévő Mo-i internetelőfizetésen keresztül hajtom át a forgalmat akkor úgyse látja senki.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#53821) Viktor0610 válasza zsoltzsolt (#53819) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt mondd azoknak, légy szíves, akik ezeken a napokon akarják az internetet letölteni. ;]

Samsung Galaxy A54

(#53822) Beniii06 válasza Viktor0610 (#53821) üzenetére


Beniii06
őstag

[link] ;]

"Got any other secret weapons?"

(#53823) nyisziati válasza Beniii06 (#53822) üzenetére


nyisziati
veterán

"Insufficient disk in drive c:
Please insert a disk in drive a:"
:DDD

(#53824) Somatom válasza kraftxld (#53814) üzenetére


Somatom
veterán

Az ÜFSZ sztem nem kertelt, vagy varázsolt. Ezek a fogalmak a tudás, az infó takargatását jelentik. Itt sztem az történt, hogy az ÜFSZ -nek egyszerűen dunsztja sem volt az egészről. Tudomásom szerint a MyTV -t külsős cég fejleszti. Sztem a Telenortól szóltak nekik az új igényről, ők fejlesztettek, és ez lett belőle. A folyamat semmilyen formában sem találkozott az ügyfélszolgálattal. Nem ez az első ilyen story.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53825) UHHH


UHHH
senior tag

Remegve jöttem be a topicba és várva, hogy mit szóltok a mai ajándékhoz... :)
Nem kell hozzá app, a http://www.telenor.hu/advent oldal megnyitása is elég.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#53826) lugosi válasza UHHH (#53825) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Letöröltem már az appot. Mi a mai?

(#53827) #08205312 válasza lugosi (#53826) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ugyanaz a személy szövegel egy videón, mint egy héttel ezelőtt...

[ Szerkesztve ]

(#53828) azbest válasza #08205312 (#53827) üzenetére


azbest
félisten

egy hete lépésről lépésre volt, most idén is menni fog :DDD

(#53829) Scrake^;DD válasza UHHH (#53825) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

Eddig az egyetlen ami számomra hasznos volt az az 1 giga net, de azért becsülöm, hogy igyekeznek :D

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#53830) 8


8
senior tag

Végignéztétek egyáltalán a mai videót? Van benne egy kuponkód 1000Ft jóváírásra az első 5000 beváltónak! Siessetek! ;)
https://www.telenor.hu/advent

Gondolom rájöttek, hogy a kutya sem nézi végig.

Egyébként szerintem hasznosak az ilyen üzenetek a hétköznapi embereknek, csak ha ismeretlenektől hallják, akkor nem talál célba. Ha családtag mondja vagy ajánlja, akkor nagyobb az esélye, hogy megmarad valami, akármilyen kis egyszerű tanácsnak tűnik. (najó csak vicceltem, nincs benne kód) De azért ha végignézitek, akkor jót tesztek a telenornak :B

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53831) Beniii06 válasza azbest (#53828) üzenetére


Beniii06
őstag

Csak pár szót kell hozzátenni és már érthető lesz:
Hogyan legyünk milliomosok reklámbevételből 'lépésről lépésre'. Most 'idén is menni fog' az éves terv túlteljesítése, amiből 13.-14. havi fizetés lesz. :DD

beavis83: azért kell végignézetni az emberekkel, mert akkor fizet a YouTube(partnerei). A youtube pont arra jó, hogy mindent kielemez a videót nézőkről: hány másodpercet néz, mikor kattint, hányszor játsza le átlagban, milyen nemű emberek, hány évesek kattintanak stb Ez is megerősített, hogy mégsincs ingyen semmi a mai világban, hiába ezt igérte a reklám, ingyen kapsz időt, de mégsem. Csak marketing fogás ez is, mint a többi.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#53832) HXY válasza UHHH (#53825) üzenetére


HXY
addikt

Már egy hete is ez volt.
Gondolom karácsony fele közeledve egy jobb ajándékok lesznek.
1 hónap ingyen beszéd, net, TV...

[ Szerkesztve ]

(#53834) Scrake^;DD válasza HXY (#53832) üzenetére


Scrake^;DD
aktív tag

arra nem fogadnék :DDD

Sempre... al tuo fianco! 1926.

(#53835) ratobi válasza HXY (#53832) üzenetére


ratobi
senior tag

Valószínűleg... 😎😃😁

(#53836) aprokaroka87 válasza HXY (#53832) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Olyan talán lehet hogy kapsz 1 nap korlátlan netet.
30 napos net multkor volt.

Viszont a December 24 meg érdekes...

Annyit azért mondtam ismerőseimnek hogy ha lehet töltsenek a kártyájukra, akiknek olyan van.

Ugye tavaly Decemberben volt az a 7 napos korlátlan netes dolog, ha feltőltik az egyenlegüket.

Lehet meg lesz ismételve.

(#53837) nyisziati válasza 8 (#53830) üzenetére


nyisziati
veterán

Ez gonosz volt! :DDD Még jó, hogy végigolvastam a hsz-t.
Egyébként az se gyenge, hogy pont ilyenkor adnak ingyen netet, amikor mindenki a sütés-főzéssel, ajándékvásárlással, takarítással stb. van elfoglalva, vagy az ünnep után a bejglimérgezésből jön ki. Én pl. tavaly az ingyen netből egy grammot nem használtam fel, pedig szerettem volna. :(

(#53838) athomi válasza 8 (#53830) üzenetére


athomi
veterán

Nekem nem ad semmilyen kupont. Vagy már elfogyott?

[ Szerkesztve ]

(#53839) UHHH válasza athomi (#53838) üzenetére


UHHH
senior tag

Olvasd el figyelmesen beavis83 hozászólását! Apropó: Bunkó vagy Bugsyeavis! :D

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#53840) Somatom


Somatom
veterán

Kinek, mi lenne jó. A korlátlan netem mellé nem lenne nagy ajándék még egy korlátlan net. Egy fullos MyTV -nek jobban örülnék. Több kijelzőn, egyszerre tudnám nézni a Denis a Komisz, vagy a Little Stuart összes részét. De jó lenne! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53841) lugosi válasza athomi (#53838) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem is volt. Csak "humoros" volt a srác.

(#53842) hardline válasza 8 (#53830) üzenetére


hardline
senior tag

Nem tudom miért jó kiemelni a hazugságot...
Nézegesd 50x a videóikat ha annyira tetszik, én egy másodpercet sem nézek belőle, mert engem nem érdekel.
A félrevezető hsz-eket meg nem díjazza senki, nem április 1. van.

(#53843) _Karesz_ válasza hardline (#53842) üzenetére


_Karesz_
tag

Szóvá tettem (férfi nemiszervhez hasonlítva a drága szerzőt) de csak az én kommentem lett törölve (persze valószínűleg jogosan). Plusz privátban még kaptam egy figyelmeztetést is a topikgazdától, tehát látta az átverést, mégsem törölte...

(#53844) Somatom válasza _Karesz_ (#53843) üzenetére


Somatom
veterán

Azt a hsz. -t én is moderáltam volna, de nem vagyunk egyformák. A tied viszont egyértelműen a törlendő kategória volt. Nem is értettem, hogy miért így írtad, hiszen a törlése borítékolható volt. A mondanivalójával egyetértek, de szofisztikáltan is lehet 47 -es bakancsban, páros lábbal taposni a másik lelkivilágát.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53845) _Karesz_ válasza Somatom (#53844) üzenetére


_Karesz_
tag

Én arra számítottam, hogy az átverés is törölve lesz az enyémmel együtt, de úgy tűnik, kell a nézettség.

(#53846) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Sziasztok!

Visszaolvastam a fórumon függetlenítés kérdésben. Szóval kezd összeállni fejemben és azt érzem, ha megveszem ezt az iPhone-t, akkor nem fog sikerülni a dolog.

Viktor0610 egyik hozzászólásából kiemelvel egy részt:
Egyébként viszel egy garanciapapírt vagy számlát vagy szerződést, plusz egy személyi igazolványt+lakcímkártyát. Kéred a függetlenítést, ellenőrzik az adatokat, ha benne van a kód a rendszerben, kiadják neked, ha nem, akkor elindítják a folyamatot, pár nap múlva ismét tudsz érdeklődni.

Szerintem ehhez a készülékhez, ezek közül semmi sem fog járni, maximum egy gyári doboz.
Szóval lehetetlen szerintetek a dolog? Lehetne valamivel próbálkozni, hogy mit kérjek eladótól?
Köszi a tanácsokat! :R

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#53847) Syl válasza F1rstK1nq (#53846) üzenetére


Syl
nagyúr

>...mit kérjek eladótól?

Hogy eladás előtt függetlenítse :K

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53848) HKorn


HKorn
addikt

Mostanában miért nem jelenik meg a mymenüben a hopernet home aktuális fogyasztás? Jó lenne látni mennyi adatot fogyasztottam.

Run&Ride

(#53849) _Karesz_ válasza HKorn (#53848) üzenetére


_Karesz_
tag

Nekem volt ilyen problémám: a webes felületen nem jelent meg a fogyasztásom. Írtam az ügyfélszolgálatnak és úgy oldották meg, ahogy én is meg tudtam volna. Törölték, majd újra felvették az fiókomhoz a telefonszámot és rendbe jött a számláló.

(#53850) xviktorx válasza _Karesz_ (#53849) üzenetére


xviktorx
tag

Nekem webes feluleten 10-bol 1szer adja be egybol a fogyasztast, a tobbi 9 alkalommal tobbszor frissitenem kell az oldalt hogy lassam a fogyasztast.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.