Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53851) azbest válasza xviktorx (#53850) üzenetére


azbest
félisten

hagyni kell 1-2 percig, aztán lassan megjelenik az is. Az appban meg az szokott előfordulni, hogy a háttérben már nyitva volt, de valójában már elfelejtette kinek a fiókjával van benn. Szóval bezárni és újra elindítani, hogy újra belépjen.

[ Szerkesztve ]

(#53852) NeoPampalini


NeoPampalini
aktív tag

Na, mivel már nem tudom, mi a fene van a nettel, kérdeznék.

Hipernet Home L csomagom van, és a routerre kapott SMS szerint elértem az adatforgalmi korlátot. Ennek miben kellene megnyilvánulnia, mert pl. böngészni ugyanúgy tudok, mint eddig (vagy ez olyan, mint anno az UPC asszem 300 GB-os korlátja, amit talán soha nem tartottak be?) :

- weboldalak, képek tök gyorsan betöltődnek (magyar, külföldi, tök mindegy)
- Facebook (videókkal is), indavideó 720-ban szintén megy

De egy PDF-et letölteni magyar szerverről kínszenvedés, a vírusirtó is már itt frissíti magát órák óta, és semmi, youtube videók állnak, nagy néha 144p-ben moccannak egyet, .exe-t se akarjak letölteni, mert megáll 1 MB után. Miközben a fentiek vígan mennek, gond nélkül.

Speedtest lazán megy (ez böngészésnek minősül?), bp-i szerverre kb. 130/30 Mbit, valami németre pedig 50/20 Mbit a vége. Most akkor korlátozva vagyok, vagy sem? :D

(#53853) Viktor0610 válasza NeoPampalini (#53852) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elvileg (leegyszetűsítve) a letöltés, videónézés kerül korlátozásra.
Ha te ettől pozitív irányú eltérést tapasztalsz, az jó.
Örülj. :D (Már annak, ami működik.)

Megoldás. Amennyiben nincs éjszakai 100 gigád, rendeld meg, azzal 23-8-ig (éjféltől 7-ig?) tudsz töltögetni dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#53854) NeoPampalini válasza Viktor0610 (#53853) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Ja, van éjszakai keretem is, de nem gondoltam, hogy elfogy a normál 100GB, mindegy, akkor lesz éjszakai töltögetés is, pfff...

Amúgy valahol értelmesen látom, hogy hol tartok? Mert a mytelenor fiókban azt írja a Hipernet Home-hoz, hogy "még felhasználható: korlátlan, max. keret: korlátlan", wtf?

[ Szerkesztve ]

(#53855) Viktor0610 válasza NeoPampalini (#53854) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld meg egy okostelefonnal, a MyTelenor appon keresztül.
Ha a wifire csatlakozol okostelefonnal, majd belépsz a MyTelenor appba, a net adatait mutatja. :)

Samsung Galaxy A54

(#53856) NeoPampalini válasza Viktor0610 (#53855) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Hát csak windows phone-os telóm van, az meg már lassan tényleg csak telefonálásra jó, szóval ez nem fog menni. :D Bejelentkeztem azért róla, de weben (mármint böngészőből), ott ugyanazt látom, sebaj.

(#53857) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Nem találom az összefoglalóba ezért megkérdem hogy a google play zene használható a telenornál? Szeretnék zenei streamer szolgáltatást használni 15 órás adatjeggyel(otthon wifi-n menne). És a play zenére előfizetni. Ha nincs a felsoroltak közt akkor arra nem érvényes a streamer adat így csak pl deezerre tudok előfizetni?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#53858) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Sziasztok
Tudna nekem segíteni valaki abban, hogy ez az ingyenes függetlenítés hogy megy? Van a szekrény aljában egy Telenor R50 telefon, és ezt is ki függetlenítenék ingyen vagy ezzel nem foglalkoznak?

Xbox One: bandymnc

(#53859) 4Grider válasza bandi0000 (#53858) üzenetére


4Grider
nagyúr

Igazán nem kellett volna sokat visszaolvass...

(#53860) 8 válasza 8 (#53830) üzenetére


8
senior tag

Hú de érzékenyen érintett egyeseket ez a kis csíny ;]

A mait akkor nehogy megnézzétek, mert JBL Flip 3 hangszórót adnak ajándékba! (pdf)
:DDD

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53861) Somatom válasza 8 (#53860) üzenetére


Somatom
veterán

Tudod, veszélyes az ilyesmi, mert a fagyi visszanyalhat. Esetleg valaki megjegyzi a "kis csínyedet", és ha egyszer valami kérdéssel, problémával jönnél, akkor egy alapos megtáncoltatással leteszteli a tűrőképességedet. Ne gondold, hogy csak Te értesz a "csínyekhez"! ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53862) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Üdv! Vártam egy közel 10-es számlát, 5990+ a többi. Erre jött 4200 amit be is fizettem. Valamiről lemaradtam?

(#53863) HKorn válasza xviktorx (#53850) üzenetére


HKorn
addikt

Nálam is így megy, de előtte ment hibátlanul azért furcsállottam.

Run&Ride

(#53864) Viktor0610 válasza Bass (#53857) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Előfizetni Telenoron keresztül csak a Deezerre tudsz.
A MyMusic előfizetéssel a MyMusic oldalán lévő szolgáltatásokat hallgathatod díjmentesen, de a Deezeren kívül mindnél magadnak kell előfizess, Telenortól függetlenül.

Samsung Galaxy A54

(#53865) _Karesz_ válasza xviktorx (#53850) üzenetére


_Karesz_
tag

Ez oké, de én bármennyit frissítettem, akkor sem töltött be. Utána vártam két órát, hogy hátha, de akkor sem. Ezek után írtam az ügyfélszolgálatnak és ahelyett, hogy kijavították volna a hibát, jöttek egy ilyen nagyon okos megoldással.

(#53866) tamas.nick válasza Kolondrum (#53862) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Most kaptam SMS-t, hogy az esedékes Hello Data Start számlám 5990Ft helyett 4240Ft és hogy az internet adója 5%-kal csökken.

(#53867) Viktor0610 válasza Kolondrum (#53862) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tudom, mikor kötötted a szerződést, illetve van-e/volt-e még jóváírásra váró előleged, de szerintem ez az, ami miatt kevesebb a számlád.

Elvileg kellene legyen rajta legyen az előleg levonásával kapcsolatos infó. :)

Samsung Galaxy A54

(#53868) Viktor0610 válasza tamas.nick (#53866) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ÁFA-csökkenést majd a januári számlában fogod látni, ez csak tájékoztatás, hogy caökkenni fog.

Az előleget kezdhették el vonni nálad is. Nézz rá a számlaképre a MyTelenor fiókodban. :)

Samsung Galaxy A54

(#53869) flegga92 válasza Kolondrum (#53862) üzenetére


flegga92
senior tag

Gondolom Hello Data csomagod van, most kezdik el levonni az előleget, amit befizettél 5990 Ft-ot. Mivel csak a 27% ÁFÁ-s tételekből tudja levonni ezért lett ennyi, ez az internet díja.

(#53870) anita67


anita67
tag

Sziasztok! A Telenornál kapható iPhone X készülékek függetlenek?

(#53871) tamas.nick válasza Viktor0610 (#53868) üzenetére


tamas.nick
aktív tag

Valóban, "felhasznált előleg (27% áfa)" szerepel a számlán, de ez milyen előleg?
Interneten keresztül rendeltem meg a tarifát augusztusban és nem kellett befizetnem külön semmit.

(#53872) Sify válasza tamas.nick (#53871) üzenetére


Sify
senior tag

Szerintem 5990.- Ft-ot kellett befizetned és azt kezdik el a harmadik hónap után jóváírni.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#53873) HKorn válasza _Karesz_ (#53865) üzenetére


HKorn
addikt

Én most megnéztem megint, elsőre nem adta be, de első frissítés után viszont egyből.

Run&Ride

(#53874) Somatom


Somatom
veterán

Ha valaki ismeri a MyTV fejlesztőit, akkor legyen kedves, adja át nekik a következő üzenetet:
Ülj le fiam, egyes!
A listában az infóra bökve előjön a részletes infó az adott műsorról. De, bármire bökök, a "bővebben a műsorról" opció, azaz a tartalom eltűnt. Ráadásul a fiilmeket is sorozat epizódként mutatja, ha több időpontban is adja a csatorna. A megosztás ikonra bökve vártam, hogy dobja az alkalmazásválasztót. De, helyette, valami ismeretlen, "Facebook" nevű szart tölt be.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53875) Viktor0610 válasza Somatom (#53874) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát, csak a socialmedia@....hu mailcímet találtam hirtelen visszajelzése. :U

Samsung Galaxy A54

(#53876) Somatom válasza Viktor0610 (#53875) üzenetére


Somatom
veterán

Közben végigbökdöstem a listát, és elvétve találtam tartalomismertetőt. De, más médián keresztül sokkal több tartalom érhető el.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53877) _Karesz_ válasza Viktor0610 (#53875) üzenetére


_Karesz_
tag

És azzal kapcsolatban kivel kellene értekezni, ha rendszeresen csúszik a hang az Apple TV-n a MyTV appban?

(#53878) zseko


zseko
veterán

Reggel láttam, hogy kész a számla, be is fizettem, 9:04-kor jött is a szokásos sms a banktól, hogy levonták. Majd 9:12-kor egy másik a Telenortól, hogy ' A számla befizetése sajnos nem sikerült.' wtf :F

HR24.hu

(#53879) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

A mytelenor weboldalán a számlainformációs oldalról eltűntek nálam a számlarészletező pdf-ek. Nálatok sem jó vagy csak engem boldogít? :U

(#53880) Viktor0610 válasza zseko (#53878) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézz rá később. Szerintem csak tévesen ment az üzenet, hogy nem sikerült a befizetés. :F

Samsung Galaxy A54

(#53881) Viktor0610 válasza Fifi (#53879) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nálam OK. Próbáld előzmények törlése után vagy más böngészőből.
Amennyiben nem segít, 1220.

Samsung Galaxy A54

(#53882) ratobi válasza zseko (#53878) üzenetére


ratobi
senior tag

Így volt nekem már a múlt havi is. A hiba náluk van. Érvényes a befizetés... 😃

(#53883) HXY válasza Somatom (#53874) üzenetére


HXY
addikt

Engem felhívtak a múlt héten, hogy mondjam el a véleményem a MyTV-ről.
El is mondtam, hogy rendszeresen kb. fél pércet csúszik a hang. Novemberben különböző napokon háromszor is volt ilyen. És nem 1-2 órán keresztül, hanem egész nap! Nem minden csatornán, de a Discovery-re határozottan emlékszem. Mondtam is nekik, hogy ingyen még hagyján, de fizetni ilyen szolgáltatásért nem fizetnék.

(#53884) Somatom válasza HXY (#53883) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy kik hívtak fel, de ha nem a fejlesztők, akkor csak az idődet pazaroltad.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53885) Gabbana


Gabbana
aktív tag

Sziasztok!

Egy hétvégi házba kellene megoldanom a netet, Hello Data start csomagom van, vezetékes net nincs. Csak áram...víz se, csak kút.

1. Veszek még egy HelloData előfizut, meg egy hotspot képes telefont, bedugom töltőre és ott a net. A ház könnyűszerkezetes, nem kell bitang wifi.
2. Ha létezik, keresek valami wifi repeatert, ami továbbdobja a telefonom jelét ha otthon vagyok, de nincs net ha elmegyek otthonról. (biztonsági kamera otthon leáll)
3. Nézek valami mobilnetet, de egyik sem korlátlan, és drágábbak is.

Van valami jó ötlete valakinek?
A telenor 4g nem annyira jó vétellel rendelkezik. Tudok ezen javítani valahogy? (beállítás, tech eszköz, antenna a háztetőre, nem tudom...)

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

(#53886) _Karesz_ válasza Gabbana (#53885) üzenetére


_Karesz_
tag

Vagy kérsz adatmegosztó kártyát (bár nem tudom, hogy hello datához lehet-e), vagy nézel flottás mobilnetet, abból kapsz korlátlant 4000 forint környékén. Fórumban van flottás topik, ott nézz szét.

(#53887) azbest válasza HXY (#53883) üzenetére


azbest
félisten

Ez mondjuk nem biztos, hogy a telenor hibája.

Van, amikor maga a csatorna így adja az adását és minden platfomon ilyen. A tematikus csatornákat úgy képzeld el, hogy egy számítógép játsza felügyelet nélkül a playlistet és kutya nem néz rá, így előfordul, hogy akár napokig rossz az adás :(

(#53888) RedCactus válasza _Karesz_ (#53886) üzenetére


RedCactus
senior tag

Datához nincs adatmegosztó.

(#53889) 8 válasza Somatom (#53884) üzenetére


8
senior tag

Szerinted a fejlesztő kockákat az ügyfelek közelébe engedik?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53890) Bass válasza Viktor0610 (#53864) üzenetére


Bass
addikt

Az rendben van de pl ha a play musicra akarnék előfizetni,és a telenornál előfizetek a my music startra pl akkor nem a sima netes adatforgalmamból megy le a keret ugye? Tehát érvényes a play musicra is attól hogy a telenor oldalán a többi mellett nincs feltüntetve?

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#53891) Somatom válasza 8 (#53889) üzenetére


Somatom
veterán

Szerinted egy elégedettségi felmérést végző telefonálgatóval van értelme beszélgetni a technikai problémákról? Ha én a MyTV fejlesztője lennék, és érdekelnének a visszajelzések, akkor itt kezdenék olvasgatni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53892) Beniii06 válasza Gabbana (#53885) üzenetére


Beniii06
őstag

[Itt]
Összefoglalóban nézd meg a táblázatot mielőtt kérdezel és kétféle flottás korlátlan net is van(mindkettő telenoros). 1 db kártya 4300, kettő 6500. Persze januártól csökken az áfa, így még olcsóbb lesz.Többit ott kérdezd.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#53893) azbest válasza Bass (#53890) üzenetére


azbest
félisten

ha jól emlékszem régebben volt benne és mintha most nem tartalmazná... a weblap helyett esetleg az ászf, vagy akciós melléklete tartalmazhatja, hogy most mit fed le a zene opció

(#53894) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Nekem is jött sms! Köszi!

(#53895) 8 válasza Somatom (#53891) üzenetére


8
senior tag

Van

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53896) Somatom válasza 8 (#53895) üzenetére


Somatom
veterán

Akkor hajrá, beszélgessetek!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53897) kgeri88


kgeri88
csendes tag

Sziasztok,

Novemberben kötöttem, új Hipernet Home L csomagot és 2 évig használt Hipernet Home M csomag után, s mai napon láttam, hogy kiszámlázásra került a MyTv plusz szolgáltatás (2990 Ft), mert már nem lehet az Extra Kedvezmény keretet felhasználni rá. (L csomag esetén 3500 Ft)... Facebook chat-en, my.telenor chat-en és az üzletbe is ezzel kellett szembesülnöm, holott amikor megkötöttem a szerződést az Extra kedvezmény keretein belül aktiválták. Tehát a kedvezményes 5912 Ft-os havidíj helyett 8902 Ft-ot kell kifizetnem a Telenornak...

Ti is jártatok már így? Ötlet, hogy mit lehet ilyenkor tenni?

Előre is köszi.
Geri

:W :W :W :W

(#53898) azbest válasza kgeri88 (#53897) üzenetére


azbest
félisten

Már vagy június óta nem lehet tévére használni a kedvezménykeretet. Mivel új hipernetet kötöttél, így már a megváltozott feltételek érvényesek rá. Azon se lepődj meg, hogy 1 év elteltével végetér a díjkedvezmény és 7390 lesz a net díja.

Ha nem tetszik, akkor felmondhatod indulástól számított 30 napon belül, legalábbis ha online kötötted. De ennek utána kell nézned, ha ezt szeretnéd, hogy kötbérmentesen felmondhatod -e.

[ Szerkesztve ]

(#53899) Viktor0610 válasza azbest (#53898) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most nincs pontos infóm, de ha jól sejtem, a régi tévécsomagok továbbra is a kedvezménykeretből mehetnek, de a MyTV Plusz már az új fajta csomag. Ami tényleg nem megy a keretből.

Bárhogy is volt/van, én az írásos ügyfélszolgálatot keresném meg.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#53900) Gabbana válasza Beniii06 (#53892) üzenetére


Gabbana
aktív tag

_Karesz_ , Beniii06 köszönöm!

Most olvasok ezekről a flottákról először. Utánanézek mi ez. :R

Az életben nincs felesleges tapasztalat...

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.