Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54351) lugosi válasza Viktor0610 (#54348) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ja meg a tegnapi meghosszabbított nyitvatartást. :DDD
Arra hogy ma is videó van, már csak legyintek.

(#54352) 4Grider válasza lugosi (#54351) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem tudjátok még a poént: A végén mindenki kap egy nyalókát, aki időben kinyitotta az összes csomagot. ;)

(#54353) Cyberbeni válasza unravel (#54349) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Amit küldenek emailben számlát, azt nyisd meg, ott menj rá a PDF-re és azon rajta van a csoportos beszedéshez használandó kód. Ez a fizetési határidő napján vonja le a pénzt a számládról, előző napon meg értesít, hogy ez lesz. Ilyenkor csak annyi a dolgod, hogy ha valami olyasmit számláztak, amivel nem értesz egyet, akkor reklamálj.

(#54354) 4Grider válasza Cyberbeni (#54353) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem feltétlenül kell beállítania csoportos beszedést, a pdf-en rajta van a bankszámlaszám meg a befizetendő összeg is...

(#54355) Cyberbeni válasza 4Grider (#54354) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Na igen, de az kevésbé kényelmes.

(#54356) G.FeT


G.FeT
tag

Sziasztok!
Én egy retro őrült fiatalember vagyok és egy Nokia 9210i-be szeretnék lelket lehelni mobilnet ügyileg. Azzal tisztában vagyok, hogy ez a készülék még hírből sem ismeri a csomagkapcsolt adatátvitelt, csak adathívás alapon lehet rajta internetezni, de sehol se találtam olyan beállításokat, amivel ez működne. Viszont szerintem a szabvány még él. Valaki tud nekem ebben segíteni? Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#54357) unravel


unravel
őstag

Olvasnom kellett volna írás helyett.
https://www.telenor.hu/ugyfelszolgalat/szamlazas/szamlabefizetes
Úgy tűnik a Telenor Wallet-es megoldás lesz megfelelő számomra.

Köszönök Mindent! :R

¯\_(ツ)_/¯

(#54358) castiels válasza UHHH (#54346) üzenetére


castiels
addikt

legalább valami sportolót kértek volna fel....vagy komolyabb hìrességet.(művész, előadó,szìnész,stb) Mint ahogy volt ez korábban is..

[ Szerkesztve ]

(#54359) #15490560


#15490560
törölt tag

Azzal mit lehet tenni, ha mostanában este 6 után leesik a Hipernet sebessége 2Mbitre és a MyTV Max sem megy emiatt? Megakad, hibát ír. Napközben 100Mbit, este 2. Mitől lehet ez? Érdemes bejelenteni mit hibát? Azért ódzkodok felhívni őket mert a Vodánál hasonló panaszok miatt állítottak a tornyon valamit és azóta kevesebb mint a fele jön csak a sebességnek, igaz az stabilan. Ezt akarom elkerülni.

(#54360) asdf_ válasza aprokaroka87 (#54297) üzenetére


asdf_
veterán

nem az adatkeret terhére, csak eddig ha elfogyott a teljes adatkereted, ugyanúgy ment a mytv, na ez fog megszünni.

Jaaaaa, akkor nagyon el vagyok tevedve, bocsanat. Viszont igy elsore, de meg masodikra sem tunik megoldhatatlan feladatnak, hogy az ember megtartalekolja a veget, tehat ne fusson nullara a felhasznalhato adatmennyisege (meg eleve, ha pl. harom honapbol kettoben kifutok az adatkeretembol, az azt jelenti, hogy rossz csomagban vagyok, es eggyel nagyobbra kell elofizetnem).

(#54361) Halaman válasza asdf_ (#54360) üzenetére


Halaman
tag

Így is fel lehet fogni, bár ezt ragozni lehetne, hogy akkor ezentúl minden étkezésnél tegyél félre, hátha kell a hónap végén, ha pedig mégsem kell dobd ki.

(#54362) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Sziasztok!

Rendelt valaki a Telenortól X-et, 256 Gb változatban, ha igen megkapta már?
Én sajnos rendeltem, már több mint 3 hete és azóta is csak várom, pedig egy elég nagy flottában vagyok, szóval kiemelt ügyfelek vagyunk..... vagy mi.
Talán a két ünnep közt kiszállítják, de szerintem csak januárban, ígérnek mindent, de telefonom az persze nincs.
járt így más is?

(#54363) kircsi28


kircsi28
aktív tag

Iphone x-et, bocsi ez kimaradt:)

(#54364) xviktorx válasza asdf_ (#54360) üzenetére


xviktorx
tag

Hipernet home L-rol valtsak nagyobbra? Meselj még🤔

(#54365) castiels válasza xviktorx (#54364) üzenetére


castiels
addikt

kötbér...

(#54366) xviktorx válasza castiels (#54365) üzenetére


xviktorx
tag

A kotber engem nagyon nem erint.

(#54367) castiels válasza xviktorx (#54366) üzenetére


castiels
addikt

"Hipernet home L-rol valtsak nagyobbra? Meselj még"

Erre ìrtam hogy kötbérrel lehetséges csak nagyobbra váltani

(#54368) darvinya


darvinya
titán

Lehet fújjolni, prüszkölni, hogy már megint.

De most mit szóljak arra, hogy október végén szerettem volna online rendelni SIM kártyát, de akkor nem sikerül a jó adataimmal.
Írtam megadott email címre, kb. 2 hét múlva válaszoltak, adjam meg újra adataimat.
Azóta csend…
Gondoltam már megoldották, hát a nagyb!@#$%^&*().
1220 közli menjek be venni üzletbe, csak azt felejti el mondani, hogy 3500Ft-ért adják, amiből csak 3000Ft-ot használhatok fel GSM hívásra. :F
De miért csak hívásra?????????
Az 500Ft-ot már nem is említem, miközben online ingyenes.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54369) asdf_ válasza darvinya (#54368) üzenetére


asdf_
veterán

Megállás nélkül csak gondod van ezzel a céggel, mondd, miért ragaszkodsz hozzájuk ennyire? :U

(#54370) xviktorx válasza castiels (#54367) üzenetére


xviktorx
tag

A nagyobb csomagra valtas tudomasom szerint kotber mentes, illetve tudomasom szerint nincs nagyobb adatcsomag a hipernet home l-tol.

[ Szerkesztve ]

(#54371) darvinya válasza asdf_ (#54369) üzenetére


darvinya
titán

Van választásom? -Sajna, nincs, s szörnyű 21.sz-ban Bp. 11. Ker -ben ez helyzet van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54372) castiels válasza xviktorx (#54370) üzenetére


castiels
addikt

hűséges hipernet l-t, nem válthatok hello datara?

(#54373) castiels válasza castiels (#54372) üzenetére


castiels
addikt

vagy a maradék hűségre át válthatok alacsonyabb hipernet csomagra?

(#54374) xviktorx válasza castiels (#54372) üzenetére


xviktorx
tag

Hello datara nem lehet valtani, tekintettel arra hogy a hipernet home tisztan adatcsomag a hello data meg hang es adatcsomag. A kissebbre valtani meg egyebkent is kotberes, es nem is ertem miert lenne jo kissebbre valtani amikor az volt a tema hogy a 100 gb leporgese utan nincs my tv.

(#54375) castiels válasza xviktorx (#54374) üzenetére


castiels
addikt

de kene a helo data, a hipernet meg ha ugyse használnám , akkor a legkevesebb ár lenne a legjobb

(#54376) xviktorx válasza castiels (#54375) üzenetére


xviktorx
tag

A kissebb csomagra valtas kotberes.Es ha mar a husegbol eltelt legalabb 8-9 honap akkor anyagilag mar nem erdemes valtani mert a kotber osszege nagyobb lenne mint amennyivel kevesebbet fizetnel a kisebb csomagert a husegbol hatralevo idoben.

(#54377) Viktor0610 válasza G.FeT (#54356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, hogy már nincs olyan csomagunk, amivel nem GPRS-alapon tudnál netezni.

Samsung Galaxy A54

(#54378) DonMaster válasza darvinya (#54371) üzenetére


DonMaster
addikt

kétlem hogy a 11. kerületben, van olyan hely ahol nincs elérhető kábeles tv szolgáltatás.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#54379) castiels válasza xviktorx (#54376) üzenetére


castiels
addikt

igen, akkor nyitni kell egy új helo datát, a hipernet mellé, ha kevésba GB

[ Szerkesztve ]

(#54380) darvinya válasza DonMaster (#54378) üzenetére


darvinya
titán

Pedig van, nem csak IPTv szolgáltatásról van szó.
Azaz horror áron minden lehetséges, de gondolom ennek költségét Te sem fizetnéd ki.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54381) urgoz válasza DonMaster (#54378) üzenetére


urgoz
tag

Hát pedig van...

(#54382) DonMaster válasza urgoz (#54381) üzenetére


DonMaster
addikt

de az elöbb irta hgoy van ott is csak sokalja az árát. de a telenornál emg netet is kell januártol fieztni ergo közel totlesz árban. nah mindegy.

darvinya
miért fizetném a te számládát?
majd ha tankolod a bugatimat, akkor fizetem a tv számlád , ál az alku ?

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#54383) darvinya válasza DonMaster (#54382) üzenetére


darvinya
titán

Számla, ha csak az lenne…
Tudod jó pénzért minden van, azaz bekötésért 200+ kellene fizetni, hogy kiépítsék ami kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54384) Halaman válasza castiels (#54379) üzenetére


Halaman
tag

És így csak kb. 72ezer forinttal kerül többe a szolgáltatás a hűségidő végéig. Ugye ennél van jobb ötleted is.

(#54385) xviktorx válasza Halaman (#54384) üzenetére


xviktorx
tag

Jobb otletet a telenortol varj, hisz a kozvetve a telenor cseszett ki tobb ezer hipernetessel.

(#54386) castiels válasza xviktorx (#54385) üzenetére


castiels
addikt

hát kb.. :((

(#54387) Somatom válasza xviktorx (#54385) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem magukkal csesztek ki. Az összes szolgáltató kurva. Az csak egy közmondás, hogy kurvából lesz a legjobb feleség. Aki hűséget fogad egy kurvának, az ne csodálkozzon, ha szarvakat kap. Kizárt, hogy én hűséget írjak alá bármelyik szolgáltatónak.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54388) castiels válasza Somatom (#54387) üzenetére


castiels
addikt

Persze, csak mondjuk ki gondolta év elején, hogy nyártól új korlátlan netet ad hűség nélkül ugyanabba az árban, meg ki gondolta h oktobertől már 1 évre is meg lehet kötni.. lehet a jós..:)

Az meg grátisz, hogy olyan számtalan dologgal súlytották a hipernet előfizetőket, hogy kb az lehetne a karácsonyi ajándék, hogy akik 2 évre kötötték 1 év után lemondhatják vagy átálhatnak másik csomagba.. Szerintem teljesen reális lehetne, de a többi hipernetes is valahogy ìgy látja szerintem..

Megjegyzem, maga a szolgáltatással nincs semmi bajom, de azok a hárányos változtatásoj, tv csomag variálások, órási szerződéses bakik elkövetése, hát hagy némi kívánnivalót maga után..

[ Szerkesztve ]

(#54389) Somatom válasza castiels (#54388) üzenetére


Somatom
veterán

Hogyhogy ki gondolta volna? Racionálisan gondolkodó ember nem alapoz házasságot egy kurva erkölcseire. Nem fogad neki hűséget, és pont. Lassan két éve van flottás korlátlan netem hűség nélkül, és no problem. Havonta befizetem Walleten a számlát, és ennyi. Na, ez egy működő kapcsolat.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54390) UHHH


UHHH
senior tag

Mindenkit arra kérek, aki ideges típus, hogy ne nézze meg a mai youtube videót! :D

De mégis, kaptunk már korlátlan netet egy napra, kaptunk már 1 GB-ot egész adventre, kaptunk már mesecsatornát a mytv-n. Elég ajándék, szerintem. Nem adhatnak mindenkinek egy J3 2016-ot ingyen!

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#54391) #08205312


#08205312
törölt tag

Nálam leszerepelt a telenor: dec. 24-én is videót kapsz az adventi naptárban :F
Ezek tényleg ennyire retardáltnak nézik az embereket?

Karácsonyi ajándék = videó !?

[ Szerkesztve ]

(#54392) Somatom válasza #08205312 (#54391) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem passzol az "ünnephez". Egy csávó születésnapját ünneplik, aki valójában nem is akkor született. Fals ünnep, fals ajándék. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54393) castiels válasza #08205312 (#54391) üzenetére


castiels
addikt

Nevessünk együtt, csak nem mindegy kin vagy min..:)

(#54394) Halaman válasza xviktorx (#54385) üzenetére


Halaman
tag

Telenortól nem várok jobb ötletet, hipernet l 7390ft hellodata 5990ft és van benne 50perc beszéd is. A korrekt az lett volna ha a hd-val egyidőben a hipernetl is korlátlanra vált

Somatom: Netes előfizetésem még mindig vezetékes, mert mindig sikerült egymásra licitálniuk, viszont a flottás előfizetéseken is kb 2 éve nincs hűség

castiels: szerintem tudjuk, hogy csak a pénzénél akar maradni a telenor

[ Szerkesztve ]

(#54395) castiels válasza Halaman (#54394) üzenetére


castiels
addikt

De az egyik az adat a másik meg hang alapú!!! :D

semmi közük egymáshoz, ő szerintük..

[ Szerkesztve ]

(#54396) Somatom válasza Halaman (#54394) üzenetére


Somatom
veterán

Persze, hogy nincs. Mondtam, hogy nem írok alá hűséget. Ha hűség lenne, akkor nem lenne flottás netem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54397) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok! Mi a teendő, ha a 20-án beaktivált korlátlan karácsonyi beszédre nem jött meg az SMS? :(

B.Cs.

(#54398) castiels válasza Halaman (#54394) üzenetére


castiels
addikt

A telenor akkor is megmaradna a hűségnél, ha át ìrná hello datara a hipernetet addig mig hűség van..

(#54399) jbnd-007


jbnd-007
tag

Ez az éjszakai Korlátlan valami ideiglenes ajándék? Vagy változik a Hipernet csomag? Nem találok róla semmit.

(#54400) Somatom válasza castiels (#54398) üzenetére


Somatom
veterán

Lehet, hogy a hűség megmaradna, de a pénze kevesebb lenne. A Telenor viszont nem szerelmet vár a hűségtől, hanem pénzt.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.