Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53501) xSide válasza Viktor0610 (#53488) üzenetére


xSide
őstag

(#53502) Viktor0610 válasza xSide (#53501) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnálom. :((

Samsung Galaxy A54

(#53503) aprokaroka87 válasza xSide (#53501) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Hát akiknek pl most 8.-án lesz a fordulójuk jól besz.pathják.

Mert ugyebár ha addig nem használják el az 1gb-ot akkor az egyéb adatkereti elvesznek.

Nekem 14.-ig kell kb 2.3gb-ot elhasználnom, ha nem akarom hogy amiért fizettem az elvesszen.

Lássuk be, ez így nagyon nem szép.

(#53504) szaboi6512 válasza aprokaroka87 (#53503) üzenetére


szaboi6512
őstag

Nem az a lényeg hogy van kereted? Ha a sajátodat nem használod el fordulónapig,ígyis-úgyis elveszik. Ezt 30 napig használhatod.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#53505) aprokaroka87 válasza szaboi6512 (#53504) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ugye nem érted?

Nekem most pl van kb 1.3 gb megujuló adatjegyem
14.ig.

Nyilván ha nem használom el akkor el veszik.
De erre azért figyelek.

Az ajándék szól 30 napig.
Nekem nem éri meg ezt beosztani 30 napig az 1.3gb javára.

Ugyanis a telenor azt sem irta le hogy ezt lehet-e pl késöbb rendelni.

Csak gondolom elcseszték mert ezt Dec 3-tól Január 3-ig lehet leforgalmazni, ezért a rendszer ezt veszi prioritásba.

Minden mást felűlír.
Így még a számlázási ciklust is.

Nyilván ha pl van 100mb adatkeretem a megujulóból akkor már lehet értelme.

[ Szerkesztve ]

(#53506) urgoz válasza gyalu 1 (#53470) üzenetére


urgoz
tag

Amúgy is szánalmasan lassú a mytelenor. Webes felületen is. Beleőszül az ember, amíg az ember egy számla befizetésig eljut.

(#53507) Syl válasza urgoz (#53506) üzenetére


Syl
nagyúr

Ja. Reggel néztem az oldalt, mint a villám olyan gyors volt. Most meg percekig "pörgött" a hópehely, utána ezt adta: :F

szerk.
Harmadik-negyedik frissítésre bejött egy YT videó. Ennyi mára. Zárul Miki mókatára :B

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53508) UHHH válasza Syl (#53507) üzenetére


UHHH
senior tag

Tudod, mennyire utálom a spoilerezőket?
Megnéztem a videót, szerintem normális videó, nem várhattok minden nap 1 óra beszélgetést meg korlátlan mennyiségű norvég halat és köttbullárt.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#53509) thomas77 válasza Syl (#53507) üzenetére


thomas77
senior tag

Ezt én sem nagyon értem. Ráadásul itt a munkahelyemen youtube-ot se tudok megnézni...
Mi a fene ez a mai ajándék?

(#53510) aprokaroka87 válasza thomas77 (#53509) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Kb annyi hogy a Telenor hungary vezérigazgatója mond valamit az adventről + promotálja ezt a nyitogatás dolgot.

(#53511) Syl válasza thomas77 (#53509) üzenetére


Syl
nagyúr

Süket duma a CEO-tól, hogy minden nap nyissuk ki az adventi ajándékunkat... :F

(#53510) aprokaroka87

Ez kb azt jelenti, hogy vasárnapig ne is számítsunk semmi érdekesre, csak ilyen langyi baromságokra...
Nem is értem, hogy lehettünk olyan naivak, hogy majd minden nap kapunk ajándékba valami hasznosat...

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53512) thomas77


thomas77
senior tag

Köszi mindenkinek.
Gyenge kezdés után erős visszaesés... ☹

(#53513) aprokaroka87 válasza thomas77 (#53512) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nyilván nem lehet mindig kézzelfogható ajándék

(#53514) thomas77 válasza aprokaroka87 (#53513) üzenetére


thomas77
senior tag

Persze, nem akarok elégedetlen lenni. A tegnapi 1GB nem rossz ajándék. Ha csak az lenne, az is elég lenne.
Mindenesetre kíváncsian várom a többit, hátha tudnak még valami használhatót adni...

(#53515) marsu. válasza thomas77 (#53514) üzenetére


marsu.
senior tag

Szerintem hétvégenként, elsősorban vasárnap várhatók "nagyobb" dolgok.

(#53516) Beniii06 válasza aprokaroka87 (#53510) üzenetére


Beniii06
őstag

Érdekes, hogy az a szlogen ,hogy időt adnak karácsonyra, erre meg ajándékként kapnak az emberek egy 1:22- es időpazarló videót. Kérem vissza az időmet! :DD

"Got any other secret weapons?"

(#53517) DrBubo77 válasza Beniii06 (#53516) üzenetére


DrBubo77
addikt

Amíg megnézed, addig sem rohansz. :)

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#53518) Carline


Carline
őstag

Szerintem sem rossz a videó üzenete.
Egy dolog zavar benne, de az nagyon. Az ide-oda hullámzóan mozgatott kamera. Szánalmas.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#53519) azbest válasza Carline (#53518) üzenetére


azbest
félisten

Ez direkt van, ha mozog a kép, akkor jobban vonzza a figyelmet. Nem tévébemondó, elalvós :)

(#53520) Bferibörs válasza aprokaroka87 (#53503) üzenetére


Bferibörs
addikt

azt esetleg nem veszed észre, hogy azért kapod, hogy többet netezhess ? :(
nem értem semmi sem jó :(

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53521) aprokaroka87 válasza Bferibörs (#53520) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Nem az a gond hogy adták.

Hanem hogy bizonyos dolgok nincsennek leirva.

Ugyanis bizonyos csapdába esel.
Ha nem használod el az ajándékot számlazárásig akkor az olyan adatjegyet sem tusod elhasználni amiért korábban fizettél, esetemben 1.3gb.

Viktor0610 is azon a véleményen van hogy ilyen esetben elöször annak kell fogynia ami fordulónaphoz van kötve.

Ha úgy lett volna hogy megrendeléstől számolva van 24 órád elhasználni az úgy más.

Ezt meg 30 napra adják.

[ Szerkesztve ]

(#53522) Bferibörs válasza aprokaroka87 (#53521) üzenetére


Bferibörs
addikt

1220 ? nem tud valami okosat ?

a hívásból nekem a 60 percet kezdte el használni 3-a a fordulónapom

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53523) Dave1984 válasza aprokaroka87 (#53521) üzenetére


Dave1984
őstag

Ajándék lónak....
Komolyan semmi nem jó a magyaroknak. Tényleg nem érdemlünk ennél jobb életet.
Figyelmességért is reklamálunk? Jézus Krisztus :(

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#53524) Blackmirror válasza Syl (#53511) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Látod , az ajandek net se jó valakinek.
A videó se jó ... szerintem ingyen s8 kéne minimum :D

iPhone X@R, iPad Pro

(#53525) Viktor0610 válasza Blackmirror (#53524) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor meg az Apple fanok lennének kiakadva, hogy nekik X kell. ;]

Samsung Galaxy A54

(#53526) oszy válasza Viktor0610 (#53525) üzenetére


oszy
veterán

Ezért tart itt az ország sajnos. :( Kevesebben vagyunk azok, akik a kicsit is megbecsülik.

[ Szerkesztve ]

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#53527) Blackmirror válasza Viktor0610 (#53525) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Azért írtam , hogy minimum. ;] Egy szintet meg kell ütni .

iPhone X@R, iPad Pro

(#53528) lugosi válasza Syl (#53507) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ne is mondd. Elsőre nem akartam elhinni, hogy ma ez van. Komoly hogy ennyi? Ezt tök kár volt. Inkább írta volna ki, hogy "sajnos nem nyert". Vagy adtak volna egy kupont amivel kapsz egy valami kis hülyeséget, amit úgyse váltasz be. Egy szem csokit a legközelebbi telenor üzletben, nem tudom.

Az adventi kalendárium lényege az én együgyű tudomásom szerint, hogy a gyerek kinyitja, és minden nap talál benne valami kis cukrot, csokit, valami kis meglepit. Ehhez képest ma azt kaptuk, hogy megnézhettük, hogy a Telenor vezetője elmondja, hogy neki is nagyon feszült az élete 3 macskával és 2 kutyával (oké, lehet, hogy fordítva) a szép otthonában, de csak legyünk nyugodtak és ne rohanjunk. Ha gyerekkoromban az ilyen kis kinyitós adventi kalendáriumban azt találtam volna, hogy a szüleim beletesznek egy cetlit, amire az van írva, hogy ma ugyan nem kapok semmit, de gondoljak bele, hogy a szomszéd gazdag gyereknek is biztos vannak problémái, akkor nagyon furcsán néztem volna az ősökre. És most szándékosan lebutítva fogalmaztam, a moderátorok is biztos fáradtak már.

Annak ellenére, hogy a cégvezető hölgy egyébként szimpatikus, és a mondanivalójával is egyetértek, ez mint ajándék (adventi kalendárium) kifejezetten gáz a cég részéről.

(#53529) Tannen válasza aprokaroka87 (#53521) üzenetére


Tannen
tag

Félreértelmezed az ajándék fogalmát.
Az ajándék a semmihez képest valami, nem pedig a meglévő dolgokhoz mérendő, hogy miben lehetne még jobb.

(#53530) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Sokan félreértik

Nem az a baj hogy adnak
hanem az hogy amit adnak azzal mást el is vehetnek.

Ez technikai probléma.

(#53531) UHHH


UHHH
senior tag

Szuvenyír nyihaha nye kukucska protku! De komolyan, ezen fanyalogni, hogy ma csak egy youtube videó volt?
Az ész megáll. Nektek nem adnék lószerszámot sem.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#53532) 8


8
senior tag

Tegnap az app visszaigazolta az adventi dec 3 ajándékot, de smst nem kaptam róla. Ma felhívtam a 1220-at, elmondtam, hogy a telenor app visszaigazolta és képernyőmentésem is van róla, ezután gond nélkül aktiválták, sms is megjött.
Akinek hasonló problémája van, annak ez megoldás lehet.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53533) Scr!pter


Scr!pter
csendes tag

Üdv!

Arra vonatkozólag van bármilyen elérhető infó hogy milyen időközönként frissíti Telenor a készülék kínálatát?
(HTC U11+ szerintetek mikor lesz?)

(#53534) lugosi válasza Tannen (#53529) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ez semmihez képest is semmi. Szerintem. Azaz nem. Feleslegesen mínusz egy perc az életemből.

(#53535) Melack


Melack
veterán

Sziasztok! Netről rendeltem egy Telenor kártyát Posta átvételi hellyel. A mellékelt papírok alapján 24 órán belül aktiválják. Azt lehet tudni, hogy a 24 óra honnan számolódik?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#53536) gyvince


gyvince
senior tag

Sziasztok a telenornál muszáj előleget fizetni??

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#53537) azbest válasza gyvince (#53536) üzenetére


azbest
félisten

Ráadásul forgalmi előlegként kérik, szóval nem a készülék törtlesztése halad, hanem a havidíjból vonogatják majd. De a különböző áfák miatt csak a hangos forgalomként nyilvántartott részből (nem lesz ingyen a havidíj, míg elfogy, csak egy részébe lesz beszámítva). És lehet csak a 4edik számlától kezve :D Gyakorlatilag a 4edik számlától kezdve hanghíváshoz lesz 138 ezer felhasználgató egyenleged (a 6 ezres havidíjból 5400 körül van talán a hang rész, meg persze ha többet beszélsz, akkor annak a díja).

Ja és ha véletlenül nem kezdik el beszámítani, akkor reklamálni kell, mert esetenként nem kezdődik el automatikusan valamilen technikai hiba miatt.

[ Szerkesztve ]

(#53538) gyvince válasza azbest (#53537) üzenetére


gyvince
senior tag

Ilyen szemetek?? Azt hittem jobb fejek mimt a telekom

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#53539) azbest válasza gyvince (#53538) üzenetére


azbest
félisten

Talán túl sok hajléktanan nevére kötöttek szerződést drága telefonok kivitelével, majd eladásával.
Mondjuk ebben a formában nem sok értelme van, max ha valami biztosítás is járna vele. A (lejáratig) függő, telkós szoftverezett ezért később vagy sosem frissülő készülékek piaci áron nem feltétlen érik meg a legtöbb embernek. Bár van aki banki hitel helyett veszi meg így a drága telefont.

[ Szerkesztve ]

(#53540) Syl válasza gyvince (#53538) üzenetére


Syl
nagyúr

De ez csak új előfizetőként van így. Nekem például három készülékem is van részletre és egyikre se kértek egy fillér előleget sem.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53541) VD


VD
őstag

Abban tud valaki segíteni, hogy a telenor MyTV-vel együtt igénybevett HBO GO-nál hogyan lehet belépni?
Odáig megvan, hogy kiválasztom, hogy másik szolgáltatón keresztül veszem igénybe. Itt kikeressem a telenor myTV-t. De a MyTV regisztrációjakor kapott 4 jegyű PIN nem jó, valami jelszót kér az e-mail cím mellé.

Közben a keresőt használva, megtaláltam itt a topicban, hogy az HBO honlapján kell belépni a telefonszámmal és a kóddal.
Mondjuk, vicces, hogy a szerződéskötéskor erre nem hívták fel a figyelmet.

[ Szerkesztve ]

(#53542) azbest válasza VD (#53541) üzenetére


azbest
félisten

Egy külön email szokott érkezni a telenortól "Segítség HBOGO regisztrációhoz" fejléccel, a részletekkel, hogy a hbo go oldalon hogyan kell regisztrálni a használathoz Úgy látom abban volt egy link amin át lehetett aktiválni regisztráció előtt.

Hacsak nem változott valami mostanság.

[ Szerkesztve ]

(#53543) Tannen válasza lugosi (#53534) üzenetére


Tannen
tag

Nem érted.
A semmihez nem tudsz viszonyítani, aki pedig megpróbálja, mert nem tetszik neki, annak ez nem ajándék.

[ Szerkesztve ]

(#53544) szaboi6512 válasza VD (#53541) üzenetére


szaboi6512
őstag

[http://mytv.telenor.hu/info/#regisztracios-segedlet]

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#53545) kinder93 válasza lugosi (#53534) üzenetére


kinder93
aktív tag

Akkor ezentúl nem fogod kinyitni az adventi naptárat, igaz? :(
Sosem értettem, hogy ha kapnak az emberek valamit, vagy csak beharangozzák, hogy több alkalommal is jár majd valami ingyen ajándék, akkor miért kell rögtön elégedetlenkedni (ez kevés, ez semmi, ez elvesz az életemből)? Miért kell rögtön többet akarni, amint egy kevésbé nagy ajándékról van szó? AJÁNDÉK!!!! Ha nem lenne, akkor nem is tudnánk mint elégedetlenkedni... Bár egyeseknek meg akkor az lenne a baj, hogy miért nincs ajándék... First world problems...
Bár hozzáteszem, igenis van üzenete a videónak. Ez is tekinthető meglepetésnek.

(#53546) Beniii06 válasza kinder93 (#53545) üzenetére


Beniii06
őstag

"Akkor ezentúl nem fogod kinyitni az adventi naptárat, igaz?" Pontosan. Bár korábban viccesen fogalmazva, hasonlót írtam, mint lugosi (#53534) kolléga és egyet is értek vele. Elvből nem nyitok meg semmilyen ehhez hasonló "promóciós" videót, ahogy a tv-ben sem nézek/néztem reklámokat(nem nézek tv-t) a vizuális és audió tudatalatti manipulálása miatt. Nem hiába mozog a kamera, van olyan zene bevágva/színek stb. ahogy előttem is leirták.

"Sosem értettem, hogy ha kapnak az emberek valamit, vagy csak beharangozzák, hogy több alkalommal is jár majd valami ingyen ajándék, akkor miért kell rögtön elégedetlenkedni" Ez a magyar valóság. Hozzáteszem erről a szolgáltatók tehetnek, hogy minden ajánlattételnél/reklámnál, keresi az ember az apró betűs lehúzást. Jogosan. Nem kell csodálkozni, hogy "ajándék" címen "Ingyen van" óvatos az ember, mivel ma semmi sincs ingyen. Ahogy ez sem, mert ügyfélcsalogatás/megtartás(lásd hello telenor).

Olyan "AJÁNDÉK", ami hátrányosan érinthet szerintem nincs szüksége senkinek/nem szeretne senki sem adni vagy kapni. Akkor inkább ne legyen semmi, amit előre közölnek és kész. Nincsenek elvárások, ami után csalódna az ember, de így szerintem jogos a felháborodás.

Ha csak 1GB-ot adtak volna 30 napra(mint más szolgáltató) akkor sem lenne elégedlenkedés, de ez már átverésnek tekintehtő, hogy előre beharangozott, nagyobb értékű dolog után jön a semmi. Konkrétan az folyik a tv reklámokból is, hogy időt adnak, erre meg 82 másodpercet elvesznek az emberektől. Ez " ajándék", amit bárki adna bárkinek szívesen. Adj 1 percet, ha nincs.

Ha mész az utcán és a galamb a fejedre/arcodra pottyant, akkor te annak örülsz, hogy az "ajándék"? És ezt az ajándékot odaadnád bármelyik családtagnak/rokonnak? A galamb szerint ez ajándék volt, így örülnöd kell.

"Got any other secret weapons?"

(#53547) lugosi válasza kinder93 (#53545) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

“Sosem értettem, hogy ha kapnak az emberek valamit”

De itt nem kaptál semmit! Most komolyan, szerinted azzal, hogy megnézted a hölgy közleményét, te kaptál valamit? Ne már.

Leegyszerűsíteném mert látom hogy problémás. Abban a hiszemben tartottak, hogy kapsz valamit, ezért számítottál erre. Kinyitottad, nem kaptál semmit.

[ Szerkesztve ]

(#53548) #08205312 válasza kinder93 (#53545) üzenetére


#08205312
törölt tag

Mivel most már tudom, hogy egy direkt linket tartalmazó videó is ajándék, ezért elküldöm neked az egyik kedvencem :)) Learning To Fly

(#53549) C0d3r válasza lugosi (#53534) üzenetére


C0d3r
addikt

"Feleslegesen mínusz egy perc az életemből."

Akkor most adjuk össze, hányszor egy perc ment el az életedből/életetekből, amíg ezt a sok hisztit leírtátok. Lépjetek tovább, nem dőlt össze a világ, legközelebb hozzá se nyúltok. Illetve dehogynem, azért az ajándék csak jól jön, ugye...

(#53550) ElektrikusDE válasza #08205312 (#53548) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Köszi, nekem is az!

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.