Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54951) n@p@lm válasza Deck (#54950) üzenetére


n@p@lm
őstag

Felhasználás jellege?

(#54952) Deck válasza n@p@lm (#54951) üzenetére


Deck
titán

Böngészés, Youtube, Messenger, Instagramm, Facebook, Play frissítés, rendszer frissítés, rengeteg torrent.

PS5

(#54953) n@p@lm válasza Deck (#54952) üzenetére


n@p@lm
őstag

Köszi!

(#54954) castiels válasza Deck (#54952) üzenetére


castiels
addikt

mobilba van?

(#54955) Deck válasza castiels (#54954) üzenetére


Deck
titán

Igen.

PS5

(#54956) 8 válasza castiels (#54901) üzenetére


8
senior tag

Majdnem fél éve használom, havi 120-180 GB. Eddig semmi gondom nem volt, nagyon néha a natolás miatt egy repülő mód be-ki kell neki. SMS-ek mennyiségére nagyon oda kell figyelni mert drága (sajnos nálam vannak olyan élethelyzetek, amikor kikerülhetetlen), a perc mennyiséget pedig pár forintos voip-pal egészítem ki.
Mókás, hogy a havi hívásrészletezőben 100MB-onként adminisztrálnak, így 30-40 oldalas hívásrészletezőket szoktam kapni :D

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#54957) castiels válasza 8 (#54956) üzenetére


castiels
addikt

Ki használja routerben, komolyabb adatforgalomnál volt már problèmája?

[ Szerkesztve ]

(#54958) 8 válasza castiels (#54957) üzenetére


8
senior tag

Én nem abban használom, de mobilról 0-24 meg van osztva (wifi-n több eszközzel és kábelen laptoppal).
ÁSZF nem tiltja a routerben való használatot, szóval rendben kell lennie.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#54959) Viktor0610 válasza 8 (#54958) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A havi egy hívást ne felejtsük el!

Samsung Galaxy A54

(#54960) Kornel válasza Viktor0610 (#54959) üzenetére


Kornel
veterán

Mi történik, ha nem hívok egyszer sem senkit?

(#54961) Cyberbeni válasza Kornel (#54960) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Átraknak a legolcsóbb csak internetet tartalmazó csomagra.

(#54962) Kornel válasza Cyberbeni (#54961) üzenetére


Kornel
veterán

Jön róla értesítés?

(#54963) castiels válasza Cyberbeni (#54961) üzenetére


castiels
addikt

Az melyik?

Havi 500gb ot is lehet forgalmazni?

[ Szerkesztve ]

(#54964) HXY


HXY
addikt

Valaki forgalmazott már TB-okat a HelloData-ban? Az is OK?

(#54965) 4Grider válasza HXY (#54964) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szerinted? Azért ennyire nem sz@r a Telenor hálózatmenedzsmentje. Én 500 GB környékén már csak 2-5 Mbps-ot szoktam kapni céges korlátlan neten.

(#54966) castiels válasza 4Grider (#54965) üzenetére


castiels
addikt

Tehát?

(#54967) 4Grider válasza castiels (#54966) üzenetére


4Grider
nagyúr

Gondolkozni szoktál?

(#54968) n@p@lm válasza 4Grider (#54965) üzenetére


n@p@lm
őstag

Olyankor egyébként csak adott hónap számlázási ciklusának végéig korlátoznak le, majd feloldják?

(#54969) 4Grider válasza n@p@lm (#54968) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem, jellemzően hosszabb időre. Olyankor kártyát cserélek, megy egy vidéki routerbe backupnak a kártya. Aztán néhány hónap múlva vagy megtalálom, vagy nem...

(#54970) JimPike válasza castiels (#54901) üzenetére


JimPike
csendes tag

Szia.
Átlagosan mondhatom, hogy kb 500GB meg van egy hónapban. A netet telefonon osztom meg egy tp link ( DDWRT ) routernek. Ez már a 6. hónap hogy használom és elégedett vagyok. :)

(#54971) 4Grider válasza JimPike (#54970) üzenetére


4Grider
nagyúr

Jó eséllyel az adatforgalom nagyobb részét nem egy 40-50 Mbps-ra terhelt környéken használod. A telefonod nem irígylem, milyen típusú egyébként, hogy ilyen jól bírja az rf egysége?

(#54972) lugosi válasza JimPike (#54970) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem vagyok hozzáértő a routerhez, azt milyen menüpont alatt kell keresni egy routerben, hogy a telefon által osztott wifi jelet vegye és sugározza tovább? Vagy usb-n osztod a routernek?

(#54973) _Karesz_ válasza lugosi (#54972) üzenetére


_Karesz_
tag

Bridge lesz az.

(#54974) Somatom válasza lugosi (#54972) üzenetére


Somatom
veterán

DDWRT -t írt, azaz custom firmware. A Tomato -s routerem is tudta, egyszer-kétszer használtam is ezt a funkcióját.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54975) Beniii06 válasza lugosi (#54972) üzenetére


Beniii06
őstag

Általában WDS-nek/Bridge-nek hívják ezt a funkciót. Tp-linknél [nem custom fw esetén]. Az Asusnál[link] + ez magyarázatnak [link] .Ha más routered van, keress rá márkanév + WDS szavakkal a gugliban.

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#54976) Deck


Deck
titán

A Telekom mobilnet árait elnézve még mindig kész rablás a Telenoréhoz képest :D

PS5

(#54977) lugosi válasza Beniii06 (#54975) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi és a többieknek is. Valamelyik nap kipróbálom.

(#54978) darvinya


darvinya
titán

Fejlemény

Köszönjük visszajelzését.

Az ÁSZF 12.1.2.2. b pontja alapján a jogszabályváltozás vagy hatósági döntés miatt a Telenor jogosult az EESZ-t és az ÁSZF-et egyoldalúan módosítani.

A Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság MD/27686-9/2016. számú és MD/29545-10/2016. számú döntése értelmében az adatforgalmi irányok sebességét nem különböztetheti meg a Szolgáltató.

Nem kötelezzük ügyfeleinket adatjegy vásárlására, hiszen a módosításban érintett szolgáltatások korlátlan adatforgalma továbbra is megmarad, amennyiben a használathoz rendelkezik egy minimális (akár csak 1MB) tarifacsomagba épített vagy plusz szolgáltatásként megrendelt adatkerettel. A szolgáltatások használata ezt az adatkeretet továbbra sem csökkentik. Ha elfogy ez a minimális adatkeret is, akkor a szolgáltatások sebessége is a tarifacsomagnak megfelelően korlátozásra kerül (lassítjuk 32/32 kbit/s vagy 0/0 kbit/s-ra). Ha az adott számlázási ciklusban szeretné tovább igénybe venni a szolgáltatást a lassítást követőenis, akkor bármilyen kiegészítő adatjegy megrendelésével ismételten korlátlanul használható a szolgáltatás.

A MyStart tarifacsomaghoz megrendelhető MyChat szolgáltatás esetén például 1 GB általános adatforgalmat kap, ameddig ezen adatforgalmat nem használja el teljes mértékben a MyChat szolgáltatásba foglalt Facebook, Facebook Messenger, WhatsApp, Instagram és Twitter használata továbbra is korlátlan.

Sajnáljuk, azonban a fentiektől eltérő válasszal nem tudunk szolgálni.

Tisztelettel,

Amit itt leírtak, több határozatot sértenek.

1. Előfizetők védelmében hozott NMHH határozatot az egyoldalú ÁFSz módosításával
2. Mostani ÁFSz 12.1.2.5 pontját, mivel 14-i hófordulom megléte mellett a 11-én életbe lépő egyes csomagok új szolgáltatás korlátozások miatti többlet költségre kötelez
3. Netsemlegességi NMHH határozattal szemben még mindig van kiemelt weblapok amik nem fogyasztják fogyasztó keretét, miközben más weblapokat büntetik fogyasztó keret fogyasztásával

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54979) Somatom válasza darvinya (#54978) üzenetére


Somatom
veterán

Csak halkan jegyzem meg, hogy ma 12. -e van és nálam megy a MyTV úgy, hogy 0 adatkeret van azon a kártyán, amihez a szolgáltatás meg van rendelve. A netet egy másik kártya adja.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54980) gerisz23


gerisz23
őstag

Sziasztok!Smarttarifa 2 csomagom van,átlag 3Gb forgalommal,átlag 4000Ft ért/hó.A netet 250Mb forgalom után lassítják-még így is használható.Lejárt a szerződésem nézegetem a telókat(nokia 3).
Viszont új szerződést csak tarifacsomag váltással kötnének,amit nem szeretnék főleg a net miatt.
Vegyek inkább telót boltból?A jelenlegi még működik csak lassú.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#54981) Syl válasza darvinya (#54978) üzenetére


Syl
nagyúr

Te minden héten találsz valamit amivel bactathatod az nmhh/telenort? :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#54982) Hosssszu válasza Syl (#54981) üzenetére


Hosssszu
őstag

;] :C ;]

(#54983) azbest válasza Syl (#54981) üzenetére


azbest
félisten

Sőt, most épp az az egyik panasza, hogy a tévé nem fogyasztja a forgalmat (3). Miközben az is panasza, hogy csak addig korlátlan, míg általános net kerete van :DDD

Többször láttam már olyat, hogy valaki előfizetett valami szolgáltatásra hűséggel, s teljesen elégedett vele alapból. De később, amikor jön egy másik csomag, amit még kedvezőbbnek gondol, akkor már semmi sem jó, próbálnak kifogást keresni, hogy miért lehetne kibújni az eredeti szerződés alól. Oké, hogy esetenként vannak változások, de a hatóság által kikövetelt módosítás pont olyan, ami az ügyfél érdekében simán szopathatja az ügyfelet, s olyankor nem kötelező elengedni a szerződést. Még így is eléggé mondvacsináltak a kifogások. :U

[ Szerkesztve ]

(#54984) Somatom válasza azbest (#54983) üzenetére


Somatom
veterán

Ebben az esetben a user semmiképpen sem hunyó. Azon lehet vitatkozni, hogy a Telenor, vagy az NMHH miatt, de egy jogi változtatás nyomán ugyanazért a szolgáltatásért neki jóval többet kell fizetnie. Konkrétan a nulla FT helyett, minimum a legkisebb adatcsomag árát havonta. Ez nem gyenge drágulás. Érthető, hogy fáj a user -nek.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54985) lugosi válasza Syl (#54981) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Csodálom a srác szorgalmát és kitartását, és irigylem a szabadidejét.

(#54986) 8 válasza Somatom (#54979) üzenetére


8
senior tag

Nyilván, másik internetkapcsolaton keresztül természetesen megy a MyTV. Nem a szolgáltatást szünteti meg az elfogyott adatkeret, csak az adott kártya mobilnetén keresztüi korlátlanságot.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#54987) Somatom válasza 8 (#54986) üzenetére


Somatom
veterán

Ha visszaolvasol láthatod, hogy egy-két héttel ezelőtt ez még nem volt ilyen nyilvánvaló. Akkor írtam, hogy én ennek rögvest alá fogok szaladni, és jelezni fogom, hogy mi a szitu.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54988) viktorhu válasza Somatom (#54987) üzenetére


viktorhu
veterán

Pedig akkor is abszolút nyilvánvaló volt, semmi köze a két dolognak egymáshoz. A korlátlan adatkeretet ér véget, ha normál adatkeret nem marad, de ennek a mytv szolgáltatáshoz nincs köze, csak a mobilos adatforgalomhoz.

(#54989) viktorhu válasza lugosi (#54985) üzenetére


viktorhu
veterán

Az is biztos, hogy feketelistán van már a szolgáltatónál.

(#54990) Depression válasza gerisz23 (#54980) üzenetére


Depression
veterán

Szintén zenész, ugyanazzal a csomaggal, aminek hűsége már lejárt 2 éve.

Nézegettem a hello data start csomagot, erre az csak hűségidő nélkül köthető, független bolti árnál magasabb telefonárakkal. :(

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#54991) Somatom válasza viktorhu (#54988) üzenetére


Somatom
veterán

Neked. De, nem mindenkinek volt abszolút nyilvánvaló. Még az ÁSZF sem fogalmazott egyértelműen.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54992) gerisz23 válasza Depression (#54990) üzenetére


gerisz23
őstag

Ügyintéző volt j telefonba:"nagyon jó kedvezményes csomagba van".
Már 3x akartak áttenni másikba,mondtam hogy akkor átmegyek más szolgáltatóhoz olyankor általában adtak telót kedvezményesen.
Az igazság az hogy a hűségprogramjuk kb egyenlő a 0-val.

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#54993) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Az online, 0 Ftért rendelt MyStart alapcsomagos SIM kártya milyen méretben érkezik? Csak mert nekem nano kellene és nem akarok ebből utólag félreértést.

(#54994) #08205312 válasza Ispán_Péter (#54993) üzenetére


#08205312
törölt tag

olyat kapsz.

(#54995) Depression válasza gerisz23 (#54992) üzenetére


Depression
veterán

Eddig senkinek eszébe nem jutott engem felhívni.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#54996) gerisz23 válasza Depression (#54995) üzenetére


gerisz23
őstag

Én érdeklődtem náluk,kaptam is ajánlatot tőlük de nem estem hanyatt tőle...
Ügyintéző elmondta hogy naradhatok smarttarifa 2-be de akkor nincs új teló,igaz hűség sincs.A történet pikantériája hogy mást mondott telefonba mint ami ajánlatba jött mailbe.Tudom nem vagyok jó ügyfél havi 4000Ftos forgalommal :DD

Asus B560M-K,Intel Core i3 10100F,Pure Power 10 400W,Corsair 2*4GB,Rx 570 4 GB

(#54997) 4Grider válasza gerisz23 (#54996) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az ügyintéző érdeke az, hogy rád sózzon egy - lehetőleg publikus és minél magasabb havidíjú - díjcsomagot egy készülékkel és két év hűséggel. Ezért kapja a legtöbb jutalékot. Az alap, hogy ha téged hívnak, az azért van, hogy te ne járj jól. A te új és minél kedvezőbb csomagod ui. nekik a kisebb vagy nulla jutalékot jelentik.

(#54998) Myers


Myers
senior tag

Sziasztok!

Adott egy friss telenor előfizetés. A szerződést úgy kötötték, hogy elektronikus számlát küldenek, mert postai csekkel havi +1000 Ft lett volna.
A gond az, hogy az illetőnek nincs bankszámlája.

Így lehetőségként maradnak az "offline" befizetési módok:
- Kuponportfólió partner üzletek,
- Inmedio, Relay üzletek és COOP Áruházak
- Postai, rózsaszín csekken

Valószínűleg ez utóbbi lesz,mert olyan üzlet sincs a közelben, ahol be lehet fizetni.

Még az jutott eszembe, hogy nem lehet ezt a Telenor Walletet egyszeri alkalommal feltölteni egy éves összeggel (mint mondjuk a PayPal-t), és akkor azután abból történne a befizetés?

http://www.muszaj.hu/

(#54999) ombre70


ombre70
csendes tag

Sziasztok!
Sajnos nem találok semmit ebben a témában...
Hozzám került egy samu a3 2017 teló, hogy némely gyári alkalmazás indításkor hibaüzenetet ír: Sérült az eszköz biztonsága, meg a Knox verzió stb... Használtan lett vásárolva Android 6.0 volt rajta, megfrissítettem 7.0-ra kapott egy Hw resetet is mert ez volt a kérés de a hibaüzenetek megmaradtak... Visszaadtam a munkatársamnak. Majd beletette a sim kártyáját és nincs rajta hálózat, nem csatlakozik a toronyhoz...
Amikor megvette nem tett bele simet, egyből hozzám hozta, tehát nem tudom, hogy a 6.0-val működött-e vagy sem. Mi lehet a baj, belső antenna, vagy le lett tiltva a teló (nem fizették a szálát és ezért adták el) esetleg nem is t-függő? De akkor más hibát írna ki nem?
Köszi a segítséget.

(#55000) darvinya válasza ombre70 (#54999) üzenetére


darvinya
titán

Leírás alapján:
Lopott készülék amit root -al akartak orvosolni, ami nem jött be, mert…

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.