Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53701) Syl válasza Viktor0610 (#53700) üzenetére


Syl
nagyúr

Elvégre magyarok vagyunk. Nekünk semmi sem jó :B

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53702) Viktor0610 válasza Syl (#53701) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jah.

Egyébként, ha jól értem a kiírást, mindhárom szervezet kap az 5 millióból, a szavazatok arányában.

Samsung Galaxy A54

(#53703) KurtCobain


KurtCobain
őstag

Komolyan mondom, hogy szánalmas, amit itt néhányan művelnek ezzel az adventi naptárral kapcsolatban. Remélem jövőre nem lesz, mert nem hogy lóf.szt, vonalzót sem érdemeltek.

Mmm'kay?

(#53704) #08205312 válasza Viktor0610 (#53700) üzenetére


#08205312
törölt tag

Én pedig biztos voltam benne, hogy ismét "rajtam vered el a port"...hiába csak az "egyetértő fél" voltam, és nem én indítottam el az eszmefuttatást....

(#53705) Beniii06 válasza Viktor0610 (#53700) üzenetére


Beniii06
őstag

Így már minden világos. Ha egyébként is támogatja őket a telenor, akkor most "mi" arról szavazhatunk, hogy a alapítványok vezetősége(kuratóriumi elnök, helyettes stb.) százalékosan mekkora év végi jutalomban részesüljenek az 5 milkából. Mert ugye mindenki tudja, hogy az alapítványokból a legkönnyebb a pénzt kilopni leírni és az csak a jobbik eset, ha a felajánlott összeg 40%-a eljut a valós rászoruló személyeknek/amilyen célra beszedték a pénzt. Igen jól írták előttem, utólag biztos kimászik a cég belőle ilyen-olyan címen.

"Got any other secret weapons?"

(#53706) Viktor0610 válasza KurtCobain (#53703) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kb.

Ha csak egy szervezetet támogat, miért csak egyet.
Ha mindhármat 5 millióval, miért csak annyival.
Stb., stb., stb....

Samsung Galaxy A54

(#53707) Nerd


Nerd
aktív tag

Nem lehetne nyitni egy "Telenor Offtopic" topicot? Hasznos szokott lenni, ha valaki beirja az aktualis ASZF valtozast, stb. De ami itt megy most az csak szemet, es senkinek sem tartalmaz hasznos infot...

(#53708) xmaas válasza Nerd (#53707) üzenetére


xmaas
őstag

Úgy van csináljanak egy külön tópikót hogy megtárgyaljak a Telenoros dolgaikat az emberek csak azért mert neked minden szemet ami nem rad tartozik es téged csak az ASZF változások érdekelnek amiket lusta vagy megnézni a telenor honlapon időnként de valaki figyelje őket es tartson téged napra készen az infókkal mert nehezedre esik használni a keresés opciót például

Elvégre teljesen jogos a gondolatmeneted esküszöm

(#53709) Nerd válasza xmaas (#53708) üzenetére


Nerd
aktív tag

:U

(#53710) jociolaszi


jociolaszi
tag

Kérdem én hogy a naptár a telenorosok ajándékozására jött létre, akkor miért mi ajándékozunk?Ebből mi nekünk az ajándék?Hogy ajándékozhatunk?

(#53711) aprokaroka87 válasza jociolaszi (#53710) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Talán mert jobb adni mint kapni?:)

(#53712) UHHH válasza KurtCobain (#53703) üzenetére


UHHH
senior tag

Én is hányok ettől, hogy csak a fikázás megy az adventi ajándékokkal kapcsolatban.
Szerintem a mai is egy tök jó ajándék, veletek meg komoly baj van, fintorgók.
De örülök, hogy azért vannak mások is rajtam kívül, akik elégedettek a telenor adventi naptárral.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#53713) lugosi válasza snooze (#53692) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én is a hintalovasra szavaztam. Ez nem a cég sara, hogy az embereket (akik szavaznak) jobban érdeklik a kóbor állatok mint a gyerekek. :/

(#53714) #08205312 válasza lugosi (#53713) üzenetére


#08205312
törölt tag

+1 respect!

(#53715) szkaroly válasza lugosi (#53713) üzenetére


szkaroly
senior tag

Ez azért van mert bár a gyerkőcök helyzete sem túl rózsás, de a gazdátlan blökik még annál is mélyebben vannak.

Poco X3 Pro

(#53716) Halaman válasza UHHH (#53712) üzenetére


Halaman
tag

Mert esetleg más is úgy gondolja, hogy ha beharangozzák az ajándékot, ajánlatot akkor kap is valamit. Eddig ez nem úgy tűnik, a nagy hűségért ugyan azt kapja mint az új belépő vagy annyit sem. Hadd ne keljen tapsolnom, hogy a Telekomtól rendeltem telefont, mert jobb ajánlatot adtak tv-hez. Persze mint mondtam a tegnapi nem rossz ajánlat, a mai egy szép gesztus, ha máskor is támogatja őket.

(#53717) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Fanyalgók.
Holnap ne nézzetek bele az appba. ;]

Samsung Galaxy A54

(#53718) Blackmirror válasza Viktor0610 (#53717) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Jujj holnap mi lesz? Tudsz vmit? ;]

Szerk.: bevezetik a Telenor gombot ? :C mert akkor arra fel kell készülnöm fórum olvasás előtt

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#53719) Viktor0610 válasza Blackmirror (#53718) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Reggel meglátjátok. :K
De inkább csak ide nézzetek be. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#53720) krystman


krystman
őstag

Van egy Blue S számlás csomagom, és mellé meg van rendelve a Korlátlan e-mail, és böngészés opció is. Ehez a csomaghoz is lehetne ilyen Adatmegosztó sim kártyát rendelni, hogy akkor a Korlátlan mail, és böngésző opció is rajta lenne?

(#53721) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Én be sem tudtam lépni az appban.Azt írta túlterhelt.Webes felületre is csak nehezen sikerült.

(#53722) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Amikor ki akarom nyitni az ajándékot a Telenor app leáll.Aztán azt írja túlterheltek nem tudnak beengedni.Megoldás?

(#53723) Viktor0610 válasza Harkovz (#53722) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld a neten.
Belépsz a MyTelenor fiókodba, majd katt. ide. :)

Samsung Galaxy A54

(#53724) DrDobos


DrDobos
őstag

Sziasztok!
Telenornal hogy megy a microSIMbol a NanoSIMme alakítás? + mennyibe kerül

Samsung Galaxy A55 5G

(#53725) Viktor0610 válasza DrDobos (#53724) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó eséllyel ingyen cserélik.
Vagy vágják a kártyád. :)

Samsung Galaxy A54

(#53726) lugosi válasza Viktor0610 (#53719) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Főzős videó Fördős Zétől? Ez most valami vicc? 😱

(#53727) 8


8
senior tag

Telenor advent dec 9

"SPÓROLJ IDŐT A KONYHÁBAN!
Hogyan éld túl az ünnepi rohanást, avagy dolgozz előre!
Két exkluzív tipp Fördős Zétől a Telenor ügyfeleknek."

Töltött sertésszűz és mézeskalács:
https://www.youtube.com/watch?v=h0TFpLO6dOI

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53728) Halaman válasza Viktor0610 (#53717) üzenetére


Halaman
tag

Miért vagyunk fanyalgók? Másik topikban beszéltük, hogy fogom tudni majd megoldani természetesen teljesen felesleges munkát okoz majd az ügyintézőknek pedig nem lenne nagy dolog csak ugyanolyan "elbánás" mint az új belépőknek.

(#53729) Viktor0610 válasza Halaman (#53728) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Miért vagyunk fanyalgók?"
Ezért? ;]

Samsung Galaxy A54

(#53730) lugosi válasza Viktor0610 (#53729) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet engem fanyalgónak nevezni, de ezeket nem lehet hova tenni amiket a telenor “ad” napi meglepetés címén. Azon eleve lendüljünk túl, hogy az ötletet a telekomtól másolták, náluk volt a korábbi években ilyen naponta más meglepetés, de azok elég jó (és a szolgáltató profiljába vágó!) akciók voltak. Amit a telenor csinál ebben a meglepetés programban, az a telekom korábbi kalendárium akciójának a szatírája.

(#53731) UHHH válasza lugosi (#53730) üzenetére


UHHH
senior tag

Nem csalódtam benned, már tudtam, hogy itt reklamálsz a youtube videó miatt. Mi a tegnapi ajándéknak örültünk a legjobban.

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#53732) #08205312 válasza lugosi (#53730) üzenetére


#08205312
törölt tag

Olyan bőséges a magyar népmese tára, hogy minden helyzetre találunk egy megfelelőt.
A mai napi "ajándék videó-nézhetőség*" :DDD tőlem a telenor fanoknak ezért ez lenne.

* új fogalom: bevezette: telenor. Feltétele előre kifizetett netes elérés, az ajándék egy honlapra beillesztett videó lejátszási lehetősége...

(#53733) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Sziasztok!

Nekem volt korábban ez az 1290Ft-os mytv alapcsomag előfizetésem (nyitott regisztrációsként), ami minden hónap első napján vonta a kártyámról a pénzt. Ezt a nyáron lemondtam. Most viszont szeretnék ugyanezzel az account-tal a mytv plus-ra előfizetni.

Kettő kérdésem lenne ezzel kapcsolatban.

Ha most újra előfizetek akkor továbbra is minden hónap elseje lesz majd a forduló?

És amennyiben igen, úgy le tudom-e majd mondani december 31-gyel? Tehát, hogy január 1-jén már ne vonjon a kártyáról.

(#53734) Bferibörs válasza lugosi (#53730) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hát nem értelek, meglepődtél nem?
Nem lehet minden nap mindenkinek megfelelő meglepetést adni, egyikünknek ez másikunknak az nem jó. Spec nekem eddig 2 kellemes meglepetésben volt részem. :-)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53735) darvinya


darvinya
titán

Videó megnézést remélem Telenor fizeti, vagy ezzel szépen lezabáltatja keretet.
Mit ne mondjak szép ajándék, ha ez többletköltséggel jár.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#53736) Bferibörs


Bferibörs
addikt

Valami van a levegőben, lassul a net. :U

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53737) KurtCobain válasza darvinya (#53735) üzenetére


KurtCobain
őstag

1., Ki mondta, hogy köteles vagy megnézni a videót? (Én sem néztem meg.)
2., Kapott mindenki 1GB netet. Abba belefér, nem?

Mmm'kay?

(#53738) Somatom


Somatom
veterán

Még egyet sem néztem meg, azt sem tudom, hogy mi ez a meglepetés-izé, de nagyon szórakoztató így olvasni a topikot. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53739) Syl válasza Bferibörs (#53736) üzenetére


Syl
nagyúr

A sok ajándék videó ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53740) Beniii06 válasza Syl (#53739) üzenetére


Beniii06
őstag

+Ajándék hírdetésekkel, amit a youtube(adsense vagy egyéb szerződéses hírdető) szépen kifizet. 1-2+ millió potencionális kattintással/megjelenítéssel számolva százezres(milliós) nagyságrendű bevétel a telenornak :)) Így az "ajándékozó" szép hasznot húz az "ajándékozottak"-on. És még még örüljünk, legyünk hálásak, hogy kizsákmányolhatnak ;] El kell ismerni nagyon okos marketing fogás volt, hogy a héten már a második videót(reklám filmmel együtt) a harmadikat spammelik az emberek arcába, akik még hálásak is ezért. Biztos, aki kitalálta ezt, már hawaii-n nyaral családostul év végi prémiumként :DD

"Got any other secret weapons?"

(#53741) #08205312 válasza Beniii06 (#53740) üzenetére


#08205312
törölt tag

Mióta a telenornak hála "felvilágosultam", már nem zavarnak TV nézés közben a filmeket megszakító reklámok akarom írni ajándékok. :P ;]

(#53742) nyisziati válasza Beniii06 (#53740) üzenetére


nyisziati
veterán

Szerintem ne legyünk ennyire szarkasztikusak, az egész világ így működik mostanság. Ha elmész egy multihoz középvezetőnek, vagy följebb, ez a munkamódszer már elvárás.

(#53743) lugosi válasza UHHH (#53731) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A tegnapi az volt, hogy melyik alapítványt támogassa kiemelten a telenor. A mai volt Fördős Zé főz. Ez utóbbira írtam.

Bferibörs: végül is meglepődtem, igen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53744) Carline


Carline
őstag

Adventi ajándékom nektek -ami legalább akkora- mint egy itt tárgyalt milliárdos cégé.

Mákos guba, mint kedvenc karácsonyi desszert.
Fogadjátok sok-sok szeretettel! Ne fanyalogjatok!
Ja, hogy legyen sommás összefoglaló is:
Aztán vigyázzatok, a sok édesség el ne csapja a kis hasikátokat, mert akkor az ügyeletre kell menni!

[link]

[ Szerkesztve ]

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#53745) #08205312 válasza Carline (#53744) üzenetére


#08205312
törölt tag

szerintem ezt a filmet kellene a "napi ajándékdobozokba" tenni, egyenlő részekre felosztva

Somatom: a virtuális ajándéknak már örülni sem tudsz ;] Már te is kezded az elégedetlenkedést :DDD

[ Szerkesztve ]

(#53746) Somatom válasza Carline (#53744) üzenetére


Somatom
veterán

Ez aljas ajándék volt tőled. Hatodik hete gályázok a németeknél, a fél kezem adnám egy normális kajáért, desszertért, kávéért, stb., Te meg ilyeneket mutogatsz.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53747) tsteve


tsteve
senior tag

holnap euronics bon-ok lesznek a naptárban...

[ Szerkesztve ]

(#53748) C0d3r válasza Carline (#53744) üzenetére


C0d3r
addikt

Fogadni mernék, hogy már megkeresett Téged a Telenor egy állásajánlattal... ;]

(#53749) Carline válasza C0d3r (#53748) üzenetére


Carline
őstag

Állásajánlattal még nem, de megígérték, hogy 24-én ez lesz a ő kalendáriumukban is. :DD

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#53750) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Sziasztok! Biztos más is megkérdezte már, csak most nem akarom keresgetni :D

Nyahszóval:

Van egy 100MB mobilinternetes havi szinten megújuló előfizetésem, ezzel már ingyen is bérmentve lehet nézni a mytelenortv adásait (egyes csatornákat külön havidíj nélkül is)
Ha elkezdem nézni mondjuk az m4sportot akkor ugye nem kezdi el a 100 megát égetni? Mert azt seperc alatt leviszi, és utána ugyanúgy nézhetném a műsort ameddig akarnám, mert rendelkezek mobilnettel.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.