Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54751) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#54747) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Lehet hogy az mcc/mnc párosból tudja hogy telenorhoz tartozik az apn :D

(#54752) half333


half333
őstag

Üdv! Meg lehet oldani h külföldre telenoros kártya egyenleget feltölteni?

(#54753) 4Grider válasza half333 (#54752) üzenetére


4Grider
nagyúr

Tök mindegy (tökmag vagy kovászos uborka) hogy egy feltöltőkártyás hol tartózkodik. Ha feltöltöd az egyenlegét, az fel fog töltődni.

(#54754) TomPack válasza bollokcs80 (#54728) üzenetére


TomPack
őstag

Nekem jött róla email, nem egy nagy durranás. Van korlátlan hívás-sms csomag 5890-ért, 3Gb nettel, de csak ha a bizalomkártyás költéseid meghaladták a 100.000Ft-ot az elmúlt negyedévben. Van még egy 3408Ft-os csomag (200perc, 9Ft, 1.5Gb, 19Ft sms)
És egy 1958Ft-os (ami 100perc, 18Ft, 200Mb, 19Ft sms)
Az utóbbi kettőhöz nem tudom milyen költés kell, az nem derült ki, a boltban kell érdeklődni.

(#54755) #08205312 válasza TomPack (#54754) üzenetére


#08205312
törölt tag

30 és 50

(#54756) whiskeys válasza Bferibörs (#54735) üzenetére


whiskeys
őstag

akárcsak a mobilban...

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#54757) half333 válasza 4Grider (#54753) üzenetére


half333
őstag

De ugy értem h nem magyar szám,csak telenoros,akkor is lehet?

(#54758) 4Grider válasza half333 (#54757) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az itthoni weblapon (telenor.hu) nem tudsz mondjuk egy montenegrói, szerb vagy bolgár Telenor prepaid előfizetést feltölteni.
Viszont az adott ország Telenor oldalán jó nagy valószínűséggel megtalálható az az oldal, ahol tudsz az adott külföldi Telenor előfizetésre bankkártyával tölteni, ha máshol nem, a shopban. Mondjuk van olyan ország, ahol ha nem jelentkezel be az előfizetés azonosítóival, akkor kuponkódot kapsz a pénzedért, és azt a telefonon be kell pötyögni. Elárulod végre, hogy melyik országról van szó?

(#54759) half333 válasza 4Grider (#54758) üzenetére


half333
őstag

Szerbia

(#54760) bollokcs80 válasza TomPack (#54754) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi. A középső nem lenne rossz...

B.Cs.

(#54761) castiels válasza Somatom (#53956) üzenetére


castiels
addikt

Szia!

pontosan melyik csomag ez? Hol lehet megrendelni?

Routerbe tehető? 4G?

[ Szerkesztve ]

(#54762) ZSolzs válasza bollokcs80 (#54728) üzenetére


ZSolzs
csendes tag

[link]

Minden információ az: AUCHAN Bizalomkártya Flotta Program Részvételi Szabályzata pont lenyitásával elérhető. :)

[ Szerkesztve ]

(#54764) 4Grider válasza castiels (#54761) üzenetére


4Grider
nagyúr

A leírás alapján az EuroQuattro. Leginkább routerben érdemes használni, mivel korlátlan adatkártyákról van szó.

(#54765) castiels válasza 4Grider (#54764) üzenetére


castiels
addikt

telenornál igényelhetem?

routerbe lenne, fontos lenne a korlátlanság..

(#54766) 4Grider válasza castiels (#54765) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mint Somatom írta: Flottás csomag. Flottás csomag flottába be nem lépetteknek nem elérhető.
Az igénylés menete: Bemész a flottás topicba, elolvasod (és megpróbálod megérteni) a topic összefoglalóját, megnézed az összefoglalóban lévő táblázatot, kiválasztod a neked legszimpatikusabb korlátlan adatkártyát, majd az adott flotta kezelőjénél megigényled. Esetleg a flottás topicban kérdezel. Lehetőleg ne olyat kérdezz, amit az utolsó oldal hozzászólásaiból nem lehet egyértelműen megérteni...

(#54767) Somatom válasza castiels (#54761) üzenetére


Somatom
veterán

Válaszoltam a prividre.
Egyébként Euroquattro korlátlanom van + hozzá egy szintén korlátlan megosztó kártya.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54768) Septum15


Septum15
aktív tag

Sziasztok.
Az lenne a kérdésem, hogy a Mychat csomagban a korlátlan Social media csak az alap appokkal használható, vagy mással is. Szóval a Facebook szerverrel való kommunikációt nem számolja, vagy az app által használt adatot nem számolja? A másik hogy ha megosztanám Hotspoton, akkor más is tudná használni a korlátlan Social Mediat, vagy az Hotspoton keresztül nem működik így?

(#54769) Akelaus válasza Septum15 (#54768) üzenetére


Akelaus
senior tag

Hello!

Én úgy tudom, hogy nem kell hozzá az Fb. app, azt sem számolja ha a böngészőből (Chrome, safari stb..) nézed meg az oldalt. Azt viszont már igen, ha onnan átvisz egy másik oldalra.

[ Szerkesztve ]

(#54770) flash-


flash-
veterán

hogy tlehet otthonról a telenor tartozást befizetni?

hát elég körülményesen!

édesanyámnak én kelezelem amit lehet mert nem annyira ért hozzá...
beállitottam hogy vonják le a számlájáról(csoportos beszedés), volt is egyszer hogy csoportosban le is vonták a mobilszámlát, de akkor nemértem miért van 9100 forint telenor tartozása, mindig 1600ft ot fizet.. a kártyáján nincs pénz, lehet utalás után pár nap mulva leveszi... az gond lehet? ..

na gondoltam nem adom fel, my telenor fiókot cisnálok neki..
nem lehet, mert a válasz sms-re regisztrálásnál nem engedi az ok-t küldeni mivel hogy le van tiltva a kimenő hivása és akkor gondolom smsm is :D
a normál módu regisztrálásnál meg valami kódot kér a telefonszámhoz..wtf? hát nem az a regisztráció lényege mint minden másutt hogy majd én kitalálok egy kódot? neem, ő szerinte van egy kód amit szerződéskötésnél kapott, ezér be kéne menni az üszire,aha :DDD

telenor wallet kilőve, mert hagyományos telefonja van.

egyszeri online átutalás: ismerni kellene hozzá az adott számla sorszámát :D(persze a letiltsról értesítő sms-be ezt már nem bírták beleírni) na számla pont nincs mivel csoportos beszedés módon müködik a befizetésem...

megoldás: telenor felhiv, probléma elmond, anyukának telefon átad(mert megint valami kódot kérnek amit amúgy utána se mondanak meg miután anyuka igazolja magát).
aktuális számlaszám megkédezése, online átutalásnál közleményben beírása és kb ennyi...

lehetne ezt egyszerübben is 2018-ban...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#54771) Syl válasza flash- (#54770) üzenetére


Syl
nagyúr

>nem az a regisztráció lényege mint minden másutt hogy majd én kitalálok egy kódot?

Ez a Telekomnál is ugyanígy van.

>van egy kód amit szerződéskötésnél kapott

Van bizony.

>ezér be kéne menni az üszire

Hát, ha szerződéskötéskor nem írta fel valahová, akkor igen.
Megjegyzem, a Telekom sem tünteti fel ezt a kódot a papíros szerződésen.

>megint valami kódot kérnek amit amúgy utána se mondanak meg miután anyuka igazolja magát

Nem, mert azt az ügyintéző sem látja. Csak kidobja neki a gép, hogy "kérem a harmadik számot", azt beírja és a rendszer közli, hogy oké vagy nem.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#54772) darvinya


darvinya
titán

Ezt most komolyan azt gondolják, hogy ilyen formában elfogadom.

Nagyon sajnáljuk, hogy válaszunk negatívan érintette Önt, azonban, az előző levelünkben leírtaktól eltérő információval nem szolgálhatunk. Új előfizetői szerződés megkötése előtt, minden esetben hitelképesség vizsgálatot végzünk.

Technikai okok miatt, az előfizetői szerződés megkötése (kártyás és számlás) az Ön számára kizárólag személyes kirendeltségen lehetséges.

Bízunk benne, hogy válaszunkat elfogadja.

Tisztelettel

Hibájuk miatt lehúznak 3000Ft-ra, ez szép hozzáállás.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54773) Viktor0610 válasza darvinya (#54772) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi?
Max. a kártya árát írhatnád (490 Ft), mert az tényleg fizetendő a netessel ellentétben, ami ugye 0 forint.

Amennyiben az ügyintéző azt mondja, hogy fel kell töltsd 3000 forinttal, nyugodtan mondd neki, hogy nem kötelező, és adja a kártyát feltöltés nélkül.

Samsung Galaxy A54

(#54774) darvinya válasza Viktor0610 (#54773) üzenetére


darvinya
titán

Múltkor már bent voltam, s ügyintéző közölte, hogy 3500Ft-ért tud adni kártyát.
3000Ft-ot csak hívásra használhatom fel.

Ezt már írtam ide, meg a mostani válasz @ előzményeként küldött @-be.
Amire ezt választ kaptam.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54775) Viktor0610 válasza darvinya (#54774) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Emlékszem rá, hogy írtad, de akkor elfelejtettem válaszolni.
A lényeg, hogy max. javasolhatja, hogy töltsd fel, kötelezőként semmiképp' sem mondhatja, mert nem az.

Samsung Galaxy A54

(#54776) darvinya válasza Viktor0610 (#54775) üzenetére


darvinya
titán

Lehet, de addig nem volt hajlandó intézni semmit, míg bele nem megyek ebbe.
Direkt rákérdeztem biztosan így van ez.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54777) 4Grider válasza darvinya (#54776) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez róka fogta csuka esete lesz. Jó eséllyel az 500 Ft-os kártya eladása, vagyis új előfizetői szerződés megkötése után kapható jutalék és a ráfordítás (munkabér és közterhei, helyiségbérlet, rezsi és amortizáció) különbsége erősen negatív lehet. Ilyenkor egyes vezetők az alkalmazottakat arra presszionálják, hogy legyen egyéb bevétel is. Hogy ezt az alkalmazott hogyan kezeli, majd az ez után keletkező panaszokat helyben vagy Telenor szinten hogyan kezelik, az már megint más tészta. Megértem akár a szolgáltatót is, hogy nem akar egy bizonytalan ügyfél (értsd prepaid előfizető) miatt a bevételeinél nagyobb költséget a nyakába venni, de a szolgáltatási kötelezettségétől csak meghatározott jogszabályi esetekben állhat el. Én biztosan az nmhh-hoz fordulnék, persze előtte megnézném, hogy az eht a kötelezettségeket esetlegesen lazította-e az utóbbi időszakban.

(#54778) Viktor0610 válasza 4Grider (#54777) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

NMHH-hoz emiatt? :Y

Én előbb kérnék vásárlók könyvét (ez nem a KFC ;] ) vagy vezetőt, de hogy nem jelentgetnék emiatt senkit/semmit, az is biztos.

Samsung Galaxy A54

(#54779) 4Grider válasza Viktor0610 (#54778) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért írtam az nmhh-t, mert ahogy olvastam, a Telenoros kört is már lefutotta. És ott a szolgáltatási kötelezettséggel szembe menő elutasítást láttam.

(#54780) Viktor0610 válasza 4Grider (#54779) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ugyanaz, hogy azt írják neki, hogy csak személyesen vehet kártyát (pl. a külföldiek sem tudnak online kártyát venni/aktiválni), vagy azt az infót kapja, hogy fel kell töltse 3000 forinttal a kártyát

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#54781) Kornel válasza Viktor0610 (#54778) üzenetére


Kornel
veterán

Aztán a végén még tényleg úgy jár mint a KFC-ben ;)

(#54782) HXY válasza darvinya (#54776) üzenetére


HXY
addikt

A Vodafone-nál pont jár az eladóknak, amit pénzre lehet váltani.
Gondolom ez a másik két szolgáltatónál sincs másképpen.

Még nem láttam olyan eladót, aki arra akarta volna rábeszélni az előfizetőt, hogy a szükségleteihez illő lehető legkisebb árú csomagot, tarifát, előrizést vegye meg.
Aki nincs tisztában az aktuális tarifákkal és az aktuális ÁSZF-fel arra majdnem bármit rá tudnak dumálni.

[ Szerkesztve ]

(#54783) Kornel válasza HXY (#54782) üzenetére


Kornel
veterán

Mondjuk én most az ellenkezőjét tapasztaltam, benmentem, hogy számhordozással szeretnék hello data startra előfizetni, és már csinálta is a dolgát.

(#54784) 4Grider válasza Kornel (#54783) üzenetére


4Grider
nagyúr

Számot hordoztál és kötöttél egy előfizetést. Ezekért külön-külön és darabonként nem 200 Ft-ot fizet a szolgáltató a partnernek. Ezek után nem csoda, hogy nem zavartak el...

(#54785) Zeki válasza HXY (#54782) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ott a pont!
Anno csak valami Telekomos netet meg tv-t akartam volna, az ismerős ismerőse felhívott, egyből a Magenta csomaggal indított. :) Ott meg is állt a dolog nálam, aztán lett besértődés. A fórumból meg rám írt valaki, és elintézte amire valóban szükségem volt. Arra alá is írtam 2 évet.

(#54786) Kornel válasza 4Grider (#54784) üzenetére


Kornel
veterán

Viszont meg se próbált drágább, de számomra felesleges szolgáltatásra rábeszélni, pl. több percre. (Cégesen ingyen beszélek)
Ez is nagy dolog ezek szerint :)

(#54787) lge73x


lge73x
tag

Debrecenben működik-e már a 4G+ szolgálatás? Köszi

(#54788) darvinya


darvinya
titán

Érdekes, hogy tavaly feb.. -ban tudtam kártyát rendelni anonimként online.
De most nem lehet, csak személyesen.
Most Tv szolgáltatás miatt kell az új SIM, mert nem vagyok hajlandó adatjegyet venni, mert lassítás alatt megszűnik a MyTv-m.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54789) 4Grider válasza Kornel (#54786) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az üzletkötők többsége már nem próbálkozik mással, ha határozott elképzelés van az ügyfél részéről. Te pedig egy adott díjcsomagra mentél előfizetni, ráadásul az adott csomagot a sok netet és kevés telefonálást igénylők igénylik. Ilyen csomagból drágábbra a Telenornál elég nehezen tudnának bárkit is rábeszélni.

(#54790) #08205312


#08205312
törölt tag

Az hogyan lehet, hogy az egyedi 7 napos ajánlat idén is ugyanannyiba kerül, mint amennyi tavaly volt.
Hiszen adatot is tartalmaz az ajánlat, aminek az áfája csökkent!
NMHH! Hol vagy ;]

(#54791) Ádám16 válasza darvinya (#54788) üzenetére


Ádám16
addikt

Ma érted mondott áldást vacsoránál a család, hogy helyrejöjjenek a dolgok végre. Én sok sikert kívánok, hátha még ha párszor megosztod itt ezt a problémát, s aTelenor Istene megadja neked az online kártyarendelés lehetőségét.
Ámen.

[ Szerkesztve ]

(#54792) Viktor0610 válasza Ádám16 (#54791) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Samsung Galaxy A54

(#54793) 123xyz válasza darvinya (#54788) üzenetére


123xyz
tag

És ha új SIM-ed lenne, azt milyen tarifacsomaggal tervezed használni, hogy a MyTV-hez ne kelljen extra adatjegyet venni?

(#54794) darvinya válasza 123xyz (#54793) üzenetére


darvinya
titán

Minimális net-el, mert úgyis csak MyTv fog menni róla, ami elvileg nem fogyasztja keretet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#54795) RedCactus


RedCactus
senior tag

Január 26.-án lejár a Hipernet Home M csomagom két éves előfizetése. Váltanék Hello Data-ra, mivel nem akarnék megint két évet aláírni.
Mikor érdemes elkezdeni legkorábban? Aznap, utána vagy nyolc nappal előtte?

(#54796) Viktor0610 válasza RedCactus (#54795) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mivel váltani nem tudsz, ezért a hűség lejárta után személyesen kéred a szám megszüntetését, majd vásárolsz egy Hello Data csomagot.

Samsung Galaxy A54

(#54797) RedCactus válasza Viktor0610 (#54796) üzenetére


RedCactus
senior tag

Igen, úgy értettem, hogy nem ezt az előfizetést hosszabbítanám meg hanem akkor inkább Datára váltanék. A telefonszám meg úgyis mindegy.
Köszi a segítséget.

(#54798) #08205312 válasza RedCactus (#54797) üzenetére


#08205312
törölt tag

Mikor van a számlázási napod?

(#54799) Viktor0610 válasza #08205312 (#54798) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mobilinternetnél nem számít, részarányos a számlázás megszüntetéskor is. ;)

Samsung Galaxy A54

(#54800) RedCactus válasza #08205312 (#54798) üzenetére


RedCactus
senior tag

14.-én.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.