Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53951) Syl válasza Somatom (#53948) üzenetére


Syl
nagyúr

>a sávszélesség szabadon engedésével nem értek egyet

Szerintem sem szerencsés. A HD csomagokban nem a lebeszélhető perceket kellene variálniuk, hanem a sávszélességet. Start pl. 10 Mbps, Standard 25 stb...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53952) Halaman válasza Syl (#53951) üzenetére


Halaman
tag

egy "start" csomagra lehet én is előfizetnék normális áron főleg ha lehetne hozzá adatmegosztó simet kérni

(#53953) zseko válasza Viktor0610 (#53880) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem is, mert mindenhol azt mutatta egyébként, hogy fizetve, de azért ez 'vicces' :)

HR24.hu

(#53954) slice14 válasza Halaman (#53952) üzenetére


slice14
veterán

Én is tudnék örülni egy adatmegosztó simnek., mert úgy az adat simet bedobnám egy stick-be és be a router-be. Mert így telóról való megosztás esetén, napi kétszer kell töltsem a telóm. Sajnos olyan helyen lakom, ahová a réz kábel sem érhető el, ami poén, mert két házzal visszább még van. Bár akkor sem biztos hogy azt választanám.

Más: Tudtok valami olcsóbb 4G anterna cuccot, amivel be tudnám hozni a jobb lefedettséget a házba. Így is házon belül két csíkon van a térerő. Ezzel ennyit tudok elérni...

...ami kicsit gyengusz, a házon kivül mért 60/46-hoz képest.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#53955) Syl válasza Halaman (#53952) üzenetére


Syl
nagyúr

A Start csomag nagyon-nagyon jó áron van. Főleg ha a konkurenciát nézzük. (ha valaki most előjön a digi optika árával, abba belerúgok ;] )
Adatmegosztó sim meg egy korlátlan netre kicsit furcsa ötlet... Én sem adnék, még dupla áron sem.

(#53954) slice14

Nyáron, költözés után, amíg a UPC nem jött tyúkbelet kötni, addig használtam a HD startot. A SIM egy táblagépben volt (állandóan töltőn), hozzá kapcsolódott a családi router (openwrt) és probléma, akadás nélkül ment.

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53956) Somatom válasza slice14 (#53954) üzenetére


Somatom
veterán

Nem értem, hogy stickes használatra mi értelme van a Hello Data csomagoknak. Azoknak az az előnyük, hogy telefonálni is lehet velük. Csak adathoz sztem jobbak a flottás csomagok. 6500Ft -ot fizetek (régi áfa szerint) egy korlátlan főkártyáért + egy megosztóért. Egyik a telómban, másik a routerben. Ugyanúgy a Telenortól kapom a számlát, és Wallet -tel fizetem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53957) Syl válasza Somatom (#53956) üzenetére


Syl
nagyúr

Eddig azon ment a sírás, hogy a csomagok túl "kicsik". Most van megfizethető korlátlan mobilnet, így keresni kellett más "problémát" :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53958) Beniii06 válasza Syl (#53955) üzenetére


Beniii06
őstag

"(ha valaki most előjön a digi optika árával, abba belerúgok ;] )"
Azért megpróbálom beírni és meg is érdemlem. Kemény ~1800 Ft lesz annak az ára áfa csökkentés után :))
Kár, hogy itt nincs még a lakhelyemen.

Remélem kicsi a lábméreted, olyan 40 körüli :P

"Got any other secret weapons?"

(#53959) Syl válasza Beniii06 (#53958) üzenetére


Syl
nagyúr

Háát, a 46-os bakancs nem jön fel a lábamra ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53960) Bferibörs válasza slice14 (#53954) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát vegyél egy lenovo p2-öt,azt nem kell max 2 naponta tölteni- a HD start nem routerbe stb-be való csomag ezt tudomásul kell venni, arra van flotta amint azt Somatom is írta.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53961) slice14 válasza Somatom (#53956) üzenetére


slice14
veterán

A stick-beli vagy a routerbeli használat levenné a telefonról a terhet és nem merítené a hotspot megosztás. Nem az volna a cél hogy kifejezetten routerrel hasznájam, mert ugye hívásra is használom a simet.,

Bferibörs: Köszi az ötlettett, de elégedett vagy az A5 2017-es telómmal, és azzal sem oldódna meg a merülés, folyamatos megosztás mellet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#53962) Somatom válasza slice14 (#53961) üzenetére


Somatom
veterán

Akkó bukta. Flottás adat SIM + megosztó + dual SIM -es teló + MyMinute -os SIM a saját számommal. Nálam ez a recept játszik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53963) xviktorx


xviktorx
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy az adatmegosztó SIM-et lehet-e szüneteltetni 3 hónapig. A történet annyi lenne, hogy a Hipernet Home L csomaghoz kértem egy adatmegosztó kártyát, de a mai napon belenyúltam egy Helló Telenor csomagba. 3 hónap után úgy is lemondom, és akkor újra kellene az adatmegosztó.
Ha lehet szüneteltetni akkor annak mi a módja? ( Tudom én vagyok a láma mert az üzletben megkérdezhettem volna, de csak itthon jutott eszembe ).
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#53964) Bferibörs válasza slice14 (#53961) üzenetére


Bferibörs
addikt

4-8 órát osztom meg naponta és 2 napot simán kibír.Kimondottan ezért vettem meg a P2- t.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53965) Bferibörs válasza Somatom (#53962) üzenetére


Bferibörs
addikt

annak idején én is nagy dilemmában voltam, de adott egy céges és egy saját kari ( a saját most a HD start), ha ehhez + egy netes karit teszek akkor már 2 kütyü kell sajna, egy darabig ez volt de utáltam hurcolni mindenhova 2 cuccot ( 1 teló+1 mifi), ja és a másik net kari mehetne otthon routerbe- a vége szerintem úgy is ez lesz :U

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53966) Memora


Memora
senior tag

Sziasztok, mobilvásárlással kapcsolatban szeretnék kérni információt. Feltöltőkártyás vagyok, és az egyenlegemből egy bizonyos összeg "vásárlási keret"-ként is használható.

Találtam egy ilyen oldalt, de nem sok info van rajta: [link]
Nekem konkrét helyek, linkek kellenének, ahol különböző termékeket találhatok, amiket meg tudok így vásárolni. NEM autópálya-matricát, koncertjegyet, sorsjegyet, letölthető zenét akarok, de pl: újság előfizetés már érdekelne, vagy egyéb konkrét termék, pl: könyv, műszaki cikkek, sima bevásárlás, stb.

+ nincs okostelefonom, ezért semmi app-os megoldás nem jöhet szóba, csak az sms-es.

[ Szerkesztve ]

Fancy quote placeholder

(#53967) mcdennis


mcdennis
tag

Sziasztok!

Most akkor az új Hipernet Home csomagokhoz nem jár extra szolgáltatás keret? Vagyis nem használható fel My TV telenorra?

(#53968) lugosi válasza Syl (#53959) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

ARJ a LÁB.arj LÁB.*

(#53969) _Karesz_ válasza mcdennis (#53967) üzenetére


_Karesz_
tag

Jár, de nem használható fel MyTV-re.

(#53970) mcdennis válasza _Karesz_ (#53969) üzenetére


mcdennis
tag

Szomorú. Mondjuk nekem még tart a hűségem, és abban fel lehet. ez idáig még nem változott. viszont most szeretnék nagyobb tv csomagba lépni? akkor is marad ez, hogy felhasználhatom?

(#53971) _Karesz_ válasza mcdennis (#53970) üzenetére


_Karesz_
tag

Na ez jó kérdés, de szerintem már nem használhatod fel másikra. Azt hiszem itt valakinek nyáron pont ebből volt problémája, hogy váltott és kiszámlázták a TV-t.

(#53972) Rickeffe válasza slice14 (#53954) üzenetére


Rickeffe
aktív tag

Nem pontosan követtem a szálat de a Hello Data esetén kitétel, hogy minden hónapban egyszer hívást kell a simről kezdeményezni.
Ha nem vág ide akkor skippeljétek.

[ Szerkesztve ]

Rickeffe

(#53973) Halaman válasza Syl (#53955) üzenetére


Halaman
tag

Mondjuk nem tudom ki hogy van vele, de nem csak nekem kell mobilnet, hanem a többi családtagnak is. Az luxus, hogy mindenkinek hd-t rendeljek, így korlátos net otthon pedig wifin csatlakozik mindenki.

(#53974) 4Grider válasza mcdennis (#53970) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azok a tv csomagok már megszűntek, amikre az extra keret felhasználható volt. Ebből következik, hogy akármelyik újra váltasz, azokra már nem használhatod a keretet.

(#53975) 4Grider válasza Memora (#53966) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ettől azért van hivatalosabb oldal is:
https://www.telenor.hu/szolgaltatas/mobilvasarlas

(#53976) mcdennis válasza 4Grider (#53974) üzenetére


mcdennis
tag

Értem!
Amúgy ez totál rossz üzletpolitika. A hipernet home csomagok eleve versenyképtelenek a mai világba. 25-50-100 gb... annyi jó volt benne, hogy egy M csomaggal már kaptál 20 csatornát is. Így azért jó. De hogy a szar netért fizessek 4 ezre és még 3-at a TVért, hogy aztán az okos TV-n szarakodjak a lejátszással... totálisan nem éri meg. Ennyiért kap az ember UPCnél is jobb szolgáltatást

(#53977) Somatom válasza mcdennis (#53976) üzenetére


Somatom
veterán

Ja. Csak, azt nem viheted magaddal. Bár tulképp ez sem igaz, mert néhány kollegám hurcolja magával a parabolát, meg a beltérit. Csak az elég macerás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53978) mcdennis válasza Somatom (#53977) üzenetére


mcdennis
tag

Ha jól értelmeztem már a upcnél is jár alkalmazás a mobil TV nézéshez.

(#53979) slice14 válasza Rickeffe (#53972) üzenetére


slice14
veterán

Ezzel nem is volna probléma, mivel fő kártyaként használom (nincs is más előfizetésem). De jó volna ha lehetne kérni hozzá adatmegosztó simet., de ezt még túl élem. Inkább valami lte antenna kéne, amivel betudom hozni a házba a kinti térerőt, de olyat ami nem túl drága.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#53980) Somatom válasza mcdennis (#53978) üzenetére


Somatom
veterán

És az egész kijön havi 3 rugóból? Sztem biztosan nem úgy megy, hogy letöltöm az alkalmazást, és csá. Egyébként van ingyen TV-GO -m is, mert nagynéném Telekomos, és lenyúltam a kódját. De a MyTV -t jobban kedvelem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53981) Memora válasza 4Grider (#53975) üzenetére


Memora
senior tag

Igen, de abból nem derül ki az amire kíváncsi vagyok (vagy a rosszabbik eset, hogy mégis, és csak egy értelmetlen bóvli ez az egész MobilVásárlás...)

Fancy quote placeholder

(#53982) Cyberbeni


Cyberbeni
addikt

@Viktor0610
Az iOS-es MyTelenor appal kapcsolatban lenne egy pár észrevételem:
Baromi idegesítő, hogy állandóan újra be kell lépni. Pláne, ha épp wifire vagyok csatlakozva. Touch/Face ID sokkal kényelmesebb lenne.
Aktuális fogyasztás-ban nincs benne egy csomó minden, például az iMessage beállításához használt külföldi SMS meg az MMS sem. Persze ezeket nem kéne mindig megjeleníteni, csak akkor ha nem 0.
Jól jönne egy widget, amire a fontosabb dolgokat ki lehet rakni. (Testreszabhatóan, hogy ki mit akar látni rajta)

(#53983) 4Grider válasza Somatom (#53980) üzenetére


4Grider
nagyúr

Természetesen a Horizon Go csak UPC digitális tv előfizetőknek jár, és közel sem annyira stabil mint a Telenor Mytv. Nem is vállalnak rá semmiféle minőségi mutatót.

(#53984) Somatom válasza 4Grider (#53983) üzenetére


Somatom
veterán

Kinek fontos a MyTV, TVGO, Horizon GO, stb? Azoknak, akik mobil életmódot élnek, és mozgás közben TV -znek. Ennek ellent mond, ha egy mobil szolgáltatás csak akkor elérhető, ha van mellette egy helyhez kötött előfizetés is. Mihez kezdjek vele, ha úgysem vagyok otthon? Ezért jó a MyTV.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53985) Syl válasza lugosi (#53968) üzenetére


Syl
nagyúr

Az 1.44 megás darabolás hol marad? :DDD :DD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53986) Syl válasza Cyberbeni (#53982) üzenetére


Syl
nagyúr

>Touch/Face ID sokkal kényelmesebb lenne.

Csakhogy a MyTelenor app nem a felhasználót, hanem a SIM-et azonosítja. Ezért célszerű belépés előtt kikapcsolni a wifit.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53987) radio100jozs válasza xviktorx (#53963) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem kell szüneteltetni, beviszed, lemondod, 3 hónap múlva újra kiváltod az adatmegosztó sim-et. Én idén már 3x csináltam meg.

[ Szerkesztve ]

(#53988) radio100jozs válasza mcdennis (#53976) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ennyiért UPC-nél jobb szolgáltatást? :-D Igen, kapsz 8 Megás ADSL-t :-)

(#53989) xviktorx válasza radio100jozs (#53987) üzenetére


xviktorx
tag

Koszonom valaszod.

(#53990) dse válasza Syl (#53985) üzenetére


dse
tag

1457664

remélünk mindig, elfeledve, hogy születésünk idején senki sem állította, hogy igazságos világba érkezünk

(#53991) Cyberbeni válasza Syl (#53986) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Először aktiválsz mobilneten vagy SMS segítségével, ezután már elégnek kellene lennie a touch ID-nek. Mármint persze, ezt bele kell fejleszteni, nem csak annyi, hogy "loginMethod = .touchId"

(#53992) Syl válasza Cyberbeni (#53991) üzenetére


Syl
nagyúr

Nézd, én nem értek a programozáshoz, de biztos megvan az oka, hogy így oldották meg.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53993) lugosi válasza Syl (#53985) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem tudtam hogy a bakancs hány megás :D

(#53994) Syl válasza lugosi (#53993) üzenetére


Syl
nagyúr

Negyvenhét :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53995) Cyberbeni válasza Syl (#53992) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Vagy tervbe van véve, de eddig mindig volt magasabb prioritású fejlesztés.

Vagy valaki nem végzi jól a munkáját.

Vagy még senki nem jelezte, hogy ez jó lenne (mondjuk ez is félig az előző, mert ennek alapnak kéne lennie mindenhol, ahol többször is be kell jelentkezni és nem elég biztonságos, ha csak először kérsz jelszót és utána végtelenségig bejelentkezve maradsz)

Mondjuk most is addig van bejelentkezve az app, hogy biztonság szempontjából ugyanabba a kategóriába tartozik, mintha összesen egyszer kérne jelszót. Ami nem olyan nagy baj, mert a legrosszabb, amit tehetnek, hogy befizetik a számládat

[ Szerkesztve ]

(#53996) Gyula84


Gyula84
veterán

Zalaegerszeg 4G+

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#53997) gabipaci


gabipaci
addikt

Üdv. Valaki el tudná nekem küldeni a MyTV Otthon android apk file-t? Köszönöm

Logitech hardware tester

(#53998) #15490560 válasza Gyula84 (#53996) üzenetére


#15490560
törölt tag

4G+ Bp 11-ben miért nincs? :( Egyre több vidéki városban megy, de errefelé csak 4G van.

(#53999) nyisziati válasza #15490560 (#53998) üzenetére


nyisziati
veterán

Milyen telefonod van? Tudja a B20-at?

(#54000) whiskeys válasza Gyula84 (#53996) üzenetére


whiskeys
őstag

Feltöltési sebesség nem valami sok....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.