Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53751) xviktorx válasza LyonnaisFan1 (#53750) üzenetére


xviktorx
tag

My telenor tv nem fogyasztja az adatkeretedet, de jan 11-tol, ha nincs felhasznalhato adatkereted, akkor a my telenor tv-t sem fogod tudni nezni.

(#53752) LyonnaisFan1 válasza xviktorx (#53751) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:R

Akkor kínosan ügyelni kell rá, hogy legalább 1MB felhasználható adatkeret mindig legyen, és akkor lesz tv is.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#53753) xviktorx válasza LyonnaisFan1 (#53752) üzenetére


xviktorx
tag

Ezert fogom felmondani kotber nelkul a hipernet home l csomagomat 1 ev utan, mivel nem tudjak vallalni azt amit szerzodeskoteskor vallaltak.

(#53754) darvinya válasza KurtCobain (#53737) üzenetére


darvinya
titán

Mai világban mire elég az a 1Gb net??? -Semmire, talán levelezésre.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#53755) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Sziasztok.
Hipernet home csomagom van. Adatmegosztót szeretnék. Netes fiókomba belépve van egy olyan opció a szolgáltatásoknál,hogy HOST Adatmegosztó. Itt kell megrendelni és hozza a postás? Vagy ez mást jelent. Nem akartam kapásból rányomni a megrendel opcióra,nehogy megrendeljek valamit,ami nem is tudom mit takar. :DD

(#53756) oszy válasza darvinya (#53754) üzenetére


oszy
veterán

Nekem a 400 MB is elég :D

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#53757) tomp válasza 8 (#53727) üzenetére


tomp
félisten

Csak én hívom mindig Fürdős Izének ezt a celeb palit? :DDD

(#53758) darvinya válasza oszy (#53756) üzenetére


darvinya
titán

Aki csak dísznek tartja telefonját annak igen.
De én már kiváltottam sz.gépet telefonnal, lassan 8 éve, így az csak porfogó. :D
Ráadásul nálunk nincs is kábel net.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#53759) oszy válasza darvinya (#53758) üzenetére


oszy
veterán

Az iPad is 4G-s, de azon sem fogyasztom le a havi adatmennyiséget. Ráadásul már szinte mindenhol van wifi.

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#53760) darvinya válasza oszy (#53759) üzenetére


darvinya
titán

Szerinted WiFi ingyen van?
WiFi adót is be kell kötni hálózatba, ahhoz meg kábel.kell, vagy mobil.szolgáltató.
Egyik sincs ingyen.

Bocs, de iPad -al nem.lehet kiváltani sz.gépet, mert nagyon kötött és buta is.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#53761) Füleske válasza darvinya (#53760) üzenetére


Füleske
addikt

Csak én nem értem amit írsz ?
Az ingyen wifi - kért miért kellene fizetni ?
Az otthoni gépet ki lehet váltani telefonnal , de iPaddal nem ? Mert az kötött és buta ?

WÁT ?

(#53762) oszy válasza Füleske (#53761) üzenetére


oszy
veterán

Én inkább elengedem ezt (őt)! :DD

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#53763) KurtCobain válasza darvinya (#53754) üzenetére


KurtCobain
őstag

Ja értem. Mert neked nem elég semmire az ajándékba kapott 1GB ingyen net, ezért rohadjon meg a telenor, meg mindenki. Értem. Vagyis nem, de mindegy.

Az első kérdésre meg nem válaszoltál. Valaki tartott pisztolyt a fejedhez, hogy nézd meg azt a videót?

(#53758) darvinya:

Akkor rendelj korlátlan netet, és ne sírj.

Mmm'kay?

(#53764) Viktor0610 válasza cherubion08 (#53755) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem ilyen egyszerű.
Személyesen tudod kérni boltban.

Samsung Galaxy A54

(#53765) cherubion08 válasza Viktor0610 (#53764) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Ok. Köszi.

(#53766) darvinya válasza Füleske (#53761) üzenetére


darvinya
titán

Ingyen WiFi-ért is fizet valaki.
Otthon van ingyen WiFi, vagy te ingyen WiFi helyen laksz?

Mivel nem iOS rendszerű készülékem van így azt csinálok vele amit akarok, míg iOS eszed nem eszed ez van szindrómás.

(#53763) KurtCobain

Nem kötelező, de mivel automatikusan indul (még szerencse, hogy nincs YT sz…rom a készüléken), ez bizony beleharap keretbe.

Kártyásnak kevés lehetősége van korlátlan net-re.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#53767) KurtCobain válasza darvinya (#53766) üzenetére


KurtCobain
őstag

Nem tudom mit csinálsz, de nálam nem indul el automatikusan.

Nem kötelező kártyásnak lenni.Át kell menni előfizusba. Ott van a hello data, vagy az IQPro például.
Szerencséd van, mert egyikre sincsen hűség, nincs belépési díj, mindkettővel lehet hanghívásod, utóbbinál lehet csak adatkártya is. Az aláírásodban levő telefon dual simes, így ez sem akadály. Vagy szerzel egy olcsó mifit, vagy béhuszas telefont, amivel tudsz netet osztani (én is így csinálom).

Mmm'kay?

(#53768) Crucio


Crucio
aktív tag

Sziasztok!

Friss Home L előfizető vagyok (egy napos, ha ez számít). A MyTelenor alkalmazásból beaktiváltam a korlátlan MyMusic+Deezer Premiumot, megvártam az aktiválást visszaigazoló sms-t, ezután beléptem a(z előre telepített) Deezer alkalmazásba és ott kiválasztottam, hogy Telenor előfizető vagyok, beírtam a telefonszámom, majd a kiküldött kódot.
Ez fogadott:

Ezt megismételtem még kétszer, vártam egy kicsit, hogy esetleg a Deezer rendszere is feldolgozza az előfizetésem, de az eredmény ugyanez volt.
Néhány kérdésem volna ezzel kapcsolatban:
1. Mit rontottam el?
2. Ez a 2290 Ft a 3500 Forintos extra keretből jön le, ugye? Mivel a MyTelenor alkalmazás látszólag nem utalt erre, de a Telenor oldalán ezt írják.
3. Mindegy miről és honnan hallgatom, nem számít bele az adatforgalomba, igaz?

Más kérdés általánosságban egy nap használat után: a böngészés korlátlan, mégis mintha levonódna az adatkeretből. Miért?

(#53769) Füleske válasza darvinya (#53766) üzenetére


Füleske
addikt

"Ingyen WiFi-ért is fizet valaki."
Pl. a szolgáltató ? Vagy kire gondolsz ? Ennyi erővel betonút se legyen , vagy közvilágítás , mert azért is fizet valaki. Visszamehetünk az őskorba is akár , mammutot vadászni.
"Otthon van ingyen WiFi, vagy te ingyen WiFi helyen laksz?"
Nem , nincs. De hogy jön ez ide ?
"Mivel nem iOS rendszerű készülékem van így azt csinálok vele amit akarok, míg iOS eszed nem eszed ez van szindrómás."
Remélem sikerült kiváltani a telefonoddal tetszőleges pc - s játék futtatását is , nagy képernyőn , bárhol , ha már "azt csinálsz vele amit akarsz" . Simán megírod az 5 colos érintőképernyőn a doktori disszertációdat, konvertálod rajta a több órás videókat. Persze mindezt egyszerre . De iOS - en ez lehetetlen , hiszen az "eszed nem eszed ez van szindrómás" .
Részemről amúgy nem igazán értem ezt a nagy okostelefon mániát , ha telefonálni kell van butafon (6 éve vettem kártyásan 4 ezerért), ha a netes mobilitás kell van táblagép (nem iOS , de szvsz tök mindegy , tartalomfogyasztásra bármi jó), ha otthonra kell van asztali pc. Ha pl. a konzolos játékok érdekelnének vennék konzolt és nem kezdeném el azt bizonygatni hogy hát ugyanaz megvan telefonon is.

(#53770) Füleske válasza Crucio (#53768) üzenetére


Füleske
addikt

"Más kérdés általánosságban egy nap használat után: a böngészés korlátlan, mégis mintha levonódna az adatkeretből. Miért?"

Mert először az adatkeretet használod el bármit is csinálsz , és csak utána különbözteti meg a rendszer a böngészést a többi tartalomtól.

(#53771) 8 válasza Füleske (#53769) üzenetére


8
senior tag

"Részemről amúgy nem igazán értem ezt a nagy okostelefon mániát"

:DD Végülis többmilliárd okostelefon felhasználó is tévedhet, mert te nem érted, igazán mindenki használhatna butatelefon + tablet + asztali pc + konzol kombót!

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53772) Füleske válasza 8 (#53771) üzenetére


Füleske
addikt

Örülnék némi magyarázatnak , lehet hogy én tévedek és az 5 colon jobban látható a tartalom mint 8-10 - en és az 5 colos telefon jobban elfér a zsebben mint a 2 colos. Otthon pedig szintén jobb 5 colon nézni bármit mint monitoron.Pl. filmet is a legjobb lehet 5 colon nézni.

(#53773) nyisziati válasza Crucio (#53768) üzenetére


nyisziati
veterán

Én is sokat vacakoltam a Deezerrel.
Már rég, de ha jól emlékszem, végül az ügyfélszolgálathoz fordultam, és központilag kötötték össze az előfizetésemet a szolgáltatással.

(#53774) Viktor0610 válasza Crucio (#53768) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, az előfizetésed és a Deezer hozzáférés összekapcsolásával valami gond van

Hívd a 1220-at vagy látogass el egy boltba. Lehetőleg legyen nálad a netes SIM-kártya. :)

Samsung Galaxy A54

(#53775) darvinya válasza Füleske (#53769) üzenetére


darvinya
titán

Simán megírod az 5 colos érintőképernyőn a doktori disszertációdat

Simán, ott külső USB billentyűzet, s ott 32"-os tv.
Na ez az amit nem tudsz megtenni almával.

Nincs ingyen WiFi, mert ahol van ott az fizet érte, csak nyitott hálózatként üzemeltet s persze el kell fogadni feltételeket, ami adathalászatra vonatkozik.

Minek konvertálgassak, mikor lejátszható.
Nem PC hőskorában vagyunk, hanem okoseszközök világába.
Amúgy SD835-ös CPU és 4Gb RAM mellett lazán konvertálható háttérben és közben játszani is lehet.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#53776) Füleske válasza darvinya (#53775) üzenetére


Füleske
addikt

"Simán, ott külső USB billentyűzet, s ott 32"-os tv.
Na ez az amit nem tudsz megtenni almával."
Ok , ez így már érthetőbb . De a telefon önmagában nem alkalmas mindenre , kellenek hozzá kiegészítők.

"Nincs ingyen WiFi, mert ahol van ott az fizet érte, csak nyitott hálózatként üzemeltet s persze el kell fogadni feltételeket, ami adathalászatra vonatkozik."
Az adathalászat ott kezdődik hogy rácsatlakozol a netre. Az hogy ezért fizetsz vagy nem az ezt nem befolyásolja. Ha nem tárolsz nemzetbiztonsági adatokat akkor ezzel nem érdemes foglalkozni. Ha meg igen akkor ne netezz arról az eszközről amin rajta vannak ezek az adatok.

(#53777) Somatom válasza Füleske (#53776) üzenetére


Somatom
veterán

Évek óta Apple BT külső billentyűzetet használok Androidhoz. Amikor vettem, akkor még csak ez volt Magyar kiosztással. Természetesen iPhone -nal is tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53778) 8 válasza Füleske (#53776) üzenetére


8
senior tag

"Ha nem tárolsz nemzetbiztonsági adatokat akkor ezzel nem érdemes foglalkozni."

Majd az első adathalász támadás után megérted miért kell vele foglalkozni (ami reméljük soha nem következik be).

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53779) Füleske válasza Somatom (#53777) üzenetére


Füleske
addikt

Ok , elhiszem. Én nem is írtam semmi ilyesmit , hogy a bt ne működne bármivel.

beavis83 : Kíváncsivá tettél. Miért kellene félnem ?

[ Szerkesztve ]

(#53780) Ksix válasza darvinya (#53775) üzenetére


Ksix
tag

Lehet, hogy ha valamihez nem értesz, valamivel nincsen tapasztalatod, arról érdemesebb lenne nem írnod, hátha hülyeség. Mindkettőt meg lehet tenni Apple termékekkel is, sőt, már előbb is tudták, mint az Android, ahol a 3.1-ben jelent az OTG támogatás.

(#53781) DonMaster válasza Ksix (#53780) üzenetére


DonMaster
addikt

azért ios-helyet csak android van? a windowsal mi a helyzet?
tabot veszel bt-s billel 35e ért veszelhozzá 1e ft-ért egeret, wifi-n kitolod tv-re , és van egy teljes értékü windosod, igaz video vágásra , stb-re komolyabb kell, de netezni word excel, filmezés zenehalgatásra tökéletes, ezt tudja enyniböl egy alma ?

[ Szerkesztve ]

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#53782) Blackmirror válasza DonMaster (#53781) üzenetére


Blackmirror
senior tag

Hű hát darivnya úgy látom elindított egy lavinát de el is kanyarodtunk a tárgytól annyira hogy ott tartunk már hogy mennyiért tud mi micsodát.
Muszáj ezt? :(

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#53783) DonMaster válasza Blackmirror (#53782) üzenetére


DonMaster
addikt

nem kell, és igen nagyon eltértünk a tárgytól, de azt mondani, hogy az ios rendszer is tud anynit mint a másikok, badarság, és itt nem csak árérték arányról beszélek. de jobb is lenne nem offolni tovább a topicot evvel.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#53784) viktorhu válasza Füleske (#53772) üzenetére


viktorhu
veterán

A 10 colos tablet nehezen fér el a zsebemben, és egy kézzel, kézben tartva kényelmetlen használni, nálam itt véget is ér a mobilitása. Elsődleges számítógép a mobilom, ami azon kényelmetlen, arra ott a laptop.

Nem értem, miért kell arról vitatkozni, hogy másnak mire van szüksége, vagy mi áll jobban kézre neki.

(#53785) lugosi válasza darvinya (#53775) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

"Na ez az amit nem tudsz megtenni almával."

Igaz csak modernebb, bluetooth-os billentyűzettel és apple tv-vel, de simán.

(#53786) Füleske válasza viktorhu (#53784) üzenetére


Füleske
addikt

"A 10 colos tablet nehezen fér el a zsebemben, és egy kézzel, kézben tartva kényelmetlen használni, nálam itt véget is ér a mobilitása."
Ezek az 5 colos mobilra is igazak.
Részemről sem szeretném ezt a témát tovább húzni.

(#53787) castiels válasza lugosi (#53785) üzenetére


castiels
addikt

milyen a bt bill?

(#53788) lugosi válasza castiels (#53787) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy olcsó speedlink.
Speedlink Libera, SL-7436-SVWT-hu

(#53789) castiels válasza lugosi (#53788) üzenetére


castiels
addikt

egeret milyet használsz?

(#53790) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Visszatérhetnénk a topik témájához?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#53791) xviktorx válasza Viktor0610 (#53790) üzenetére


xviktorx
tag

Igaz!Mi varhato hiperneteseknek a jogszabalyi valtozasok utan?Szezodes felmondas vagy valami korlatlansag?

(#53792) Syl válasza Viktor0610 (#53790) üzenetére


Syl
nagyúr

Vagyis inkább elégedetlenkedjünk a Telenor adventi ajándékain? :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53793) Beniii06 válasza Syl (#53792) üzenetére


Beniii06
őstag

Majd holnap. Mivel vasárnap lesz(nagyobbak a csomagok ikonjai/díszesebbek), így jogosan nagyobbak is az emberek elvárásai az eddigi reklámok ajándékok mellett. ;]

"Got any other secret weapons?"

(#53794) Füleske válasza Beniii06 (#53793) üzenetére


Füleske
addikt

Hosszabb lesz a videó. ;]

(#53795) Halaman


Halaman
tag

Már be sem enged az app.

(#53796) xviktorx


xviktorx
tag

Kedvezmenykuponok az adventi naptarban.

(#53797) lugosi válasza Halaman (#53795) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Akkor elmondom mi van ma, kuponok különböző más boltokban kedvezményekre. A nagy része pesti (így mondjuk sokaknak értéktelen), de egy része (pl Euronics) az szélesebb körben, országosan felhasználható. Vagy a jyskben 20% engedménnyel vehetsz plédet. Nem megrázó, de legalább valami.

(#53798) Halaman válasza lugosi (#53797) üzenetére


Halaman
tag

Köszönöm, akkor nem is szenvedek vele.

(#53799) scorpy02


scorpy02
aktív tag

Erre valaki? :)) [link]

(#53800) kraftxld


kraftxld
nagyúr

MyTV gondom lenne...
Eddig tökéletesen ment a Xiaomi Mi Box3-on, de kb 4 napja ezt írja:

"A tartalom nem érhető el a csomagodban"

Az előfizetésem a weboldal szerint Január 21-ig aktív.

Újraindítottam, ki-be léptem, telefonra felraktam, ugyanez, eddig tökéletesen működött.
Az ügyfélszolgálatot is hívtam párszor miután a facebook-on se tudtak segíteni, persze az ÜF szerint náluk rendben van minden :(

Külföldről ügyködök, eddig minden varázslás nélkül ment, próbáltam magyar IP címmel, de az se segített.

[ Szerkesztve ]

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.