Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57101) dunc


dunc
nagyúr

Sziasztok

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót? Otthon
2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni? Zene
3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg? 12-17K
4.) Új vagy használt? új
5.) Circumaural vagy supraaural? ez mi? :D :))
6.) Zárt vagy nyitott? zárt
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar? kapja le a fejem , jó hangos legyen, rock, stb
8.) Honnan vásárolnál? Edigital, MM, Pécs
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)? Ezt még nem tudom ajánlás várok, a verzió egy jobb hangkártya, b, egy 2,1 olcsóbb hangfalset (pc, hdmi, tv, analog jack, hangfal, és abban a fejhallgató kimenet)

KB ennyi :))
Kinézett darab

[ Szerkesztve ]

(#57102) Greg204538 válasza RetepNyaraB (#57097) üzenetére


Greg204538
tag

Köszönöm a javaslatokat, szerencsésen megoldódott a keresés. Egyik kedves fórumtársunk kérdésemre reagálva felkínálta MSR7-jét, én pedig éltem a kedvező lehetőséggel. Kedves, korrekt és gyors üzleti partnert ismertem meg @vasvillás személyében, bátran ajánlom társaságát!

[ Szerkesztve ]

(#57103) ThePatriot


ThePatriot
csendes tag

Sziasztok!
Szeretnék venni egy komolyabb fejhallgatót (a komoly alatt 100euro/30.000 ft alattit értek), és kettőt néztem ki, amit úgy igazán meg tudnék engedni magamnak:
1. Marshall Major II
2. AKG Y50

Az AKG Y50-et volt szerencsém kipróbálni még anno, elég jó zajszigetelése van, a Marshall-t meg mint erősítő márkát ismerem, illetve kb. 3000 forinttal olcsóbb az AKG-nál.

Nézegettem teszteket, meg használtam a fórum keresőt is, de igazából arra lennék kíváncsi, hogy esetleg ti melyiket választanátok és miért (ha van tapasztalata valamelyik fejhallgatóval).

(#57104) Spíler válasza dunc (#57101) üzenetére


Spíler
őstag

Spórolok neked,ez most akciós ;)
https://www.mall.hu/pc-fejhallgato-mikrofon/jvc-ha-mr60x
Ennyit nagyon megér és tuti leviszi a fejed.Kicsit sok benne a mély,mostani zenékhez lett kitalálva.

Ez kifutó modell,volt ez huszonezer is,csak a tartozékok miatt is megéri az árát és jó hangja van.
https://www.speedshop.hu/termekek/1024088/c-jays-one-feher-univerzalis-sztereo-fejhallgato.html?ak=0

Ha ki akarod maxolni az árat akkor a
https://www.muziker.hu/pioneer-se-ms5t-k

(#57103) ThePatriot

Egyik sem túl népszerű a topikban,nem tudom mi az oka(de valami van).

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57105) lugosi válasza ThePatriot (#57103) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem az AKG Y50 van, visszakereshetsz a topikban hogy mióta, kb. 1 éve szerintem. Teljesen elégedett vagyok vele, nagyon jó hangja van.

(#57106) Spíler válasza lugosi (#57105) üzenetére


Spíler
őstag

Mivel ismerjük mindketten a PX100 II-t és megelégedéssel hallgatjuk is ;) ,pár szóval tudnád jellemezni hozzá képest az Y50-et?Csak,hogy már valami fogalmam legyen a hangkarakteréről.Köszi.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57107) Bodz válasza Spíler (#57104) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Főleg annyi az ok, hogy nem szólnak valami jól, cserébe még drágák is.

(#57103) ThePatriot: Én egyiket sem választanám, mint látod. Marshallból akkor már inkább a Monitor, úgyis lezuhant az ára 100 euró környékére.

[ Szerkesztve ]

(#57108) Sinesol


Sinesol
veterán

Üdv!

Az utobbi időben utazgatasok miatt sokat hallgattam egy Cal!-t és bar kezdetben nem voltam tulsagosan kibekülve a gyengebb hanggal, végül egészen megszerettem a hangjat, tetszik ez a meleg hang.
Az otthoni Shure 940 bàr sok mindenben jelentősen jobb, viszont pont ez a kicsiket melegebb hang hianyzik nagyon belőle, szóval a közeljövőben szeretnék uj fejest és ebben szeretnék szakavatott segitseget kerni.

Szóval amit gondolok:

-Legyen jó tere, minimum mint a Shurenek.
-Meleg hangzas, mint a Calnàl.
-Nem kell mélytulsulyosnak lennie, de azert legyen jelen a mélytartomàny...pl a Calnàl van mély bőven, de olyan semmilyen, míg a Shurenél rendesen jó ütős...szoval valami ilyesmi kene inkabb, vagy lehet a kettő kevereke lenne a legjobb?
-Szeretem a Shure részletességét, a közeptartomanyat, ez fontos, ebben sajna elég gyenge pl a CAL.
-Magasakban valami olyasmi jó minőseg kene, mint ami a Shurenek van, de talàn picit kevesebb is elég.
-Realisztikussàg es ter szempontjabol jó lenne egy nyitott, abból is valami olyasmi, ami kevesbe hangos kifelé.
Egyszer volt egy Superlux HD 330asom az nyitott volt, de nem volt tul hangos kifelé, nem tudom ebben milyen különbsegek vannak a fejesek közt.

Ami zavar: Shure esetében a szàraz hang es neha a magasak, bar eppenseggel szeretem is a magasait.
Cal esetében a részletek hianya, a közep viszonylagos gyengesege, na es a zàrt dobozhangja.

Sok női vokalos zenét hallgatok, most pl. eppen jpop cuccok, de lényegében a rapet es hiphop-ot kiveve mindent hallgatok. Elég gyakran hallgatok komolyzenét is, ha ez szamit valamit.
Hja meg filmezeshez is altalaban fejest hasznalok.

A keret legyen mondjuk 90-120k, nem muszaj persze kimaxolni. :B

Na szóval ebben szeretnék segítséget kérni, miket erdemes felirnom a kepzeletbeli listamra, mely fejeseket erdemes meghallgatnom? Esetleg valami különleges ajanlat? :D

[ Szerkesztve ]

(#57109) dunc válasza Spíler (#57104) üzenetére


dunc
nagyúr

köszi a háttérmunkádat! Akkor aktív hangfal fejhallgatókimenet jó ezekhez?

(#57110) Spíler válasza dunc (#57109) üzenetére


Spíler
őstag

Szívesen ;)
Hát...,szólni fog.Most vagy megelégszel a kapott hangminőséggel,vagy te is bekerülsz a taposómalomba. :D
A következő lépcsőfok egy DAC/AMP kütyü,azzal már jó hangot kapsz.
Ezért ajánlottam olcsóbb fejest,mert hiába veszel drágábbat,az alaplapi hangkimenet és az aktív hangfal kimenet korlátokat állít.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57111) dunc válasza Spíler (#57110) üzenetére


dunc
nagyúr

Tényleg nem tudom mire számíthatok! Tehát proci vga, hdmi tv n, tv ről hang leszed egy átlagos pl Logitech hangfalra, és arra dugom rá a fülest. Remélem faxa lesz! :)

Szadista! :DDD

"Ezért ajánlottam olcsóbb fejest,mert hiába veszel drágábbat,az alaplapi hangkimenet és az aktív hangfal kimenet korlátokat állít" Igaz, hogy alaplapi, de digitális, ott olyan nagy gubanc csak nem lesz! ?

Vagy vegyek másik hangkártyát? :U

Oké, hogy olcsóbb de holnap szeretném venni Pécsi MM be, vagy Edigitálba, bedobok pár készleten levőt.

[ Szerkesztve ]

(#57112) Spíler válasza dunc (#57111) üzenetére


Spíler
őstag

Az igaz,hogy szadista vagyok,de mindig igazat mondok,és számodra ez nem jó hír. :DDD
Látogass át a DAC és fejhallgató erősítő topikba,ott kapsz segítséget hangkártya ügyben.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57113) dunc válasza Spíler (#57112) üzenetére


dunc
nagyúr

Pont, hogy bejön! :)) Szaladok egy pioneer erősítőért, ott biztos tuti volna :)

Látogass át a DAC és fejhallgató erősítő topikba,ott kapsz segítséget hangkártya ügyben. apa kezdődik! :DD

[ Szerkesztve ]

(#57114) Spíler válasza dunc (#57113) üzenetére


Spíler
őstag

Amennyiben belefér még egy DAC/AMP akkor mindenképp a jobbik fejhallgatót vedd,mondjuk a Pioneert.

Nagyon jól látod,vagy most fogod vissza magad,vagy valóban kezdődik. :Y

De nem baj ez,hónap végén nem kell gondolkoznod,hogy mire költsd a maradék pénzedet,mert egy büdös vasad sem marad :DDD

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57115) dunc válasza Spíler (#57114) üzenetére


dunc
nagyúr

JVC HA-RX700 HIFI az a helyzet ez nagyon tetszik, kinézet, kényelem, hosszú vezeték stb. Ez alap lesz, és marad a hangfalset MM be. (ha nem vagyok elégedett vissza tudom vinni)

(#57116) Spíler válasza dunc (#57115) üzenetére


Spíler
őstag

Az MM-ben van Pio is,azért ha időd engedi próbáld ki :K
3.5mm-es Jack hosszabbítót kapni minden sarkon.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57117) dunc válasza Spíler (#57116) üzenetére


dunc
nagyúr

(#57118) Bodz válasza dunc (#57117) üzenetére


Bodz
Topikgazda

De az. ;)

(#57119) dunc válasza Bodz (#57118) üzenetére


dunc
nagyúr

Szuper :)

(#57120) Spíler válasza dunc (#57117) üzenetére


Spíler
őstag

Nem is jó ;]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57121) dunc válasza Spíler (#57120) üzenetére


dunc
nagyúr

Bedobom a törcsit. :B

(#57122) lugosi válasza Spíler (#57106) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A px100ii-t elajándékoztam, mivel gyakorlatilag egyáltalán nem használtam már. Családban maradt, így egy próba erejéig vissza tudom kérni, de igazából nem vagyok egy hozzáértő, nem tudom olyan szabatosan megfogalmazni a különbséget, ahogy megszoktátok másoktól. De hétvégén megpróbálom.

(#57123) Spíler válasza lugosi (#57122) üzenetére


Spíler
őstag

Nem úgy vettem észre,hogy nehezedre esne választékosan fogalmazni ;)
Köszi,annyira nem fontos,nem akarok kényelmetlenséget okozni :N Kíváncsiságom tulajdonképpen a mélyekre irányulnak,mert a PX100 II-be nekem soknak tűnik,néha fárasztó amellett,hogy egy jó hangú füles,inkább telefonról vagy MP3 lejátszóról használom,arra tökéletes.

A Jays V-Jays mindenben veri :K

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57124) kromatika válasza Spíler (#57123) üzenetére


kromatika
veterán

"De nem baj ez,hónap végén nem kell gondolkoznod,hogy mire költsd a maradék pénzedet,mert egy büdös vasad sem marad :DDD" Igen így jártam én is. :K De nem baj mert megvettem végül is egy ideig végső fülesemnek az audio technica ath ad900x-at.Mellé az Asus xonan u7-et.(legnagyobb sajnálatomra Presenter 3 nem lehetett,mert notiról hallgatok,és fontos hogy ne legyen külső táp) És végre ,ha zenét hallgatok nagy a boldogság.

(#57125) Spíler válasza kromatika (#57124) üzenetére


Spíler
őstag

Gratulálok! :)
Akkor most egy időre megoldódtak a zenehallgatási problémáid.És melyik ellenséged ajánlotta a Asus xonar u7-et? :DD Jól van, csak vicc volt ;]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57126) kromatika válasza Spíler (#57125) üzenetére


kromatika
veterán

Köszönöm. :R Sajnos hirtelen csak ez jött apróról :K De ez is sokkal jobban szól az alap lapinál.Később még tervezek majd egy FiioE10K-t.Az még tervben van.

[ Szerkesztve ]

(#57127) Spíler válasza kromatika (#57126) üzenetére


Spíler
őstag

Csak halkan azt a Fiio-t,csak suttogva.......,meg ne hallják a többiek :Y
Nem ismerem a fejhallgatód hangját lehet,hogy a Fiio hangja nem passzol hozzá,ha aktuális lesz akkor azért a DAC topikban érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57128) kromatika válasza Spíler (#57127) üzenetére


kromatika
veterán

Ok.Megérdeklődöm.

(#57129) pendre54 válasza Sinesol (#57108) üzenetére


pendre54
addikt

Üdv!
Akkor részemről egy javaslat, amit már kb. másfél éve használok a legnagyobb megelégedéssel, igaz ez csak otthoni használatra javallott. Az Audio-Technikának, a 2015-ös, nyitott referencia fejese, az R70X.[link] [link]
Nyitott fejes, de azon a hangerőn, amit én még élvezhetőnek tartok ( a forrás egy TEAC UD-301 DAC), kb. 1-1,5 m távolságból már semmi nem hallatszik ki.
Amiben kifejezetten jó, azok a zenék, ahol dominál az énekhang, az esetek 70 %-ban én is ilyen zenéket szoktam hallgatni( pl. folk, country, stb.), a maradék 30 % klasszikus. Mivel a gyártója eleve referencia fejesként pocizionálta, ennek megfelelően szerintem, jó tere van, pontos, tiszta hangzás jellemzi, nincsennek túlzott kiemelések egyetlen tartományban sem. Az, hogy elegendő mély van e benne, ez lehet vita tárgya, nekem bőven elég, mivel egyáltalán nem hallgatok ilyen zúzós metált, és haszonszőrű társait. :)

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#57130) Spíler


Spíler
őstag

Hátha segít valakinek.
http://hvg.hu/tudomany/20170329_aliexpress_bankkartya_torles_modositas

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57131) niof válasza Spíler (#57130) üzenetére


niof
addikt

Most tényleg, no offense, de illeszd be már a linkeket rendesen! Pláne, ha hasznos dolog! Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#57132) Spíler válasza niof (#57131) üzenetére


Spíler
őstag

"no offense",hmmm.Csak be kell másolnod,fárasztó :F ,mert ha igen,ne foglalkozz vele,haladj tovább.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57133) zsocy válasza Spíler (#57132) üzenetére


zsocy
őstag

Kicsit igaza van, ha tabletről vagy, és az ujjaddal kell kijelölnöd és bemásolnod a text linket a böngészőbe megőszülsz :)

Tessék, itt van kattintható linkben. :)

(#57134) dgyuri0123 válasza pendre54 (#57129) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

"Az, hogy elegendő mély van e benne, ez lehet vita tárgya, nekem bőven elég, mivel egyáltalán nem hallgatok ilyen zúzós metált, és haszonszőrű társait."

Szerintem egy nagybőgőben több mély lakozik, mint akármilyen metál zenében (azonos hangerő mellett).

"csak a zene van"

(#57135) evilous


evilous
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg az irodában egy Sennheiser HD201-et használok, és néha szólnak a kollégák, hogy ők is elég jól hallják, amit hallgatok.
Van olyan fejhallgató, ami kivülről csendesebb? Vagy a fizika törvényei ezt nem teszik lehetővé, és inkább fülhallgatót kellene használni?

(#57136) Ribi válasza evilous (#57135) üzenetére


Ribi
nagyúr

Vedd lentebb a hangerőt, mert ha abból "elég jól hallják" amit hallgatsz, akkor nagyon hangosan hallgatsz zenét. Vagy denevérek a kollégáid.
Lehet van halkabb ami nem ennyire műanyagból van, de nem tudom lényegesen halkabb van-e.

(#57137) k-dani


k-dani
csendes tag

Nincs nagy tapasztalatom fejhallgatók témában, de régóta gondolkodom, hogy kellene egyet venni. Ami miatt most kérdezek, hogy a Sennheiser HD 558 most 35 ezerért megkapható. A külföldi oldalakon (head-fi) dicsérni szokták, itt visszaolvasva kevés dicséretet kapott, ahogy látom, főként az ára miatt. Szóval ezen az áron se jó vétel? Van valami, ami ezért az árért jobb? Nem akarok most mindenáron venni fejhallgatót, de ha épp van jó ajánlat, azt megfontolom.
Otthon használnám, leginkább zenehallgatásra, néha-néha filmhez. Zenében majdnem bármi, kivéve elektronikus és rap. Leginkább metál, rock, jazz, klasszikus, kb. ebben a sorrendben. Veszteségmentes zenét hallgatok, Raspberry+DAC-on futó Linux alapú zenelejátszóval, egy NAD sztereó erősítőn keresztül, ennek van fejhallgató kimenete. Új, kényelmes fejhallgatót néznék. Szóljon lehetőleg természetesen, tisztán, ha a hangmérnök beletette, akkor legyen dinamikája, részletei. Nem kell brutális basszus, színezés.

(#57138) niof válasza Spíler (#57132) üzenetére


niof
addikt

Csak hogy értsd, zsocy és én mire gondolunk. Előfordul, hogy rosszul tördeli ilyenkor az oldalt a telefon, és így baromi nehéz kimásolni a linket. De részemről a téma befejezve.

[ Szerkesztve ]

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#57139) Sinesol válasza pendre54 (#57129) üzenetére


Sinesol
veterán

Köszönöm a tippet, felirom a listara a fejest.
Szerencsére sok helyen kaphatóak AT fülesek, szoval biztosan meg tudom majd hallgatni valahol. :K

Egyéb javaslat a fórum lakoitol?

[ Szerkesztve ]

(#57140) Spíler válasza niof (#57138) üzenetére


Spíler
őstag

Bocs,nem vagyok gondolat olvasó,hogy kitaláljam,hogy te éppen mire gondolsz,rögtön ezzel a második bejegyzéssel kellett volna kezdened és akkor megértettem volna(úgy ahogy "zsocy" értelmesen leírta),nem pedig ilyen utasítást adni:

"Most tényleg, no offense, de illeszd be már a linkeket rendesen!" :(((

Ez után már odaírhatod,hogy "köszi",meg hangulatjelet is rakhatsz,a stíluson nem változtat.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57141) RetepNyaraB válasza Sinesol (#57139) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Mi a helyzet az erősítéssel? Az a Shure egyáltalán nem egy rossz darab; lehet, hogy összeillőbb erőlködővel máris melegebb lesz a hangja. Tudom, ez nem ajánlat, csak ötlet, de akár olcsóbban kijöhetsz belőle, mint 100+K forintért új fejessel.

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#57142) Sinesol válasza RetepNyaraB (#57141) üzenetére


Sinesol
veterán

Többféle Dac/Amppal is kiprobaltam, de a kissé szàraz jellege az mindig megmaradt, az a fejes sajàt karaktere. Mondjuk ezzel együtt is szeretem, de melegebb hangzasra vàgyom.

Na meg vannak aggasztó anyagfaradasi jelek a pànton, szóval előbb-utobb mindenképp kell valami. :B
Persze megmarad ez is, lattam jó kis pànt-modokat neten, egyszer majd kap egyet, de egyelőre nincs energiam belefogni. :N

Egyebkent tenyleg jó fejes, valami ilyesmi közeptartomany, részletessség kéne, kicsit több méllyel, meleg karakterrel, nyitott kivitelben, még jobb térrel. Ja meg több ora hallgatas utan van hogy irrital neha a magastartomany, van valahol valami extra kiemelés, gondolom amiatt. De ez nem mindig jön elő, szeretem is a részletes magastartomanyat, de nem lenne baj, ha a következő fülesemből kimaradna nehany irritaló tüske.

Amugy nem tudom mennyire jó ötlet, de megakadt a szemem az AKG K712-n, erről hasonlokat olvasni, mint amiről beszéltem, remélem tartanak valamelyik üzletben. Bàr van egy olyan sejtesem, hogy az AKG is kicsit szarazabb, szal lehet fail.

Azert remelem van ilyen fejes, amit keresek.

[ Szerkesztve ]

(#57143) niof válasza Spíler (#57140) üzenetére


niof
addikt

Kérés volt, nem felszólítás. A felkiáltó jelet használjuk óhajtó mondatoknál is, tudtommal. Szerintem semmi utasítgatás nem volt benne. De ha neked úgy hangzott, lelked rajta. Max. még egy légyszi elfért volna, ezt elismerem, de abszolút nem felszólító módban szántam. :)
Szerintem hagyjuk a témát, mielőtt a TG ránk szól, nem akartam ekkora felhajtást ebből! Megtudtuk, amit meg kellett, kérlek, a jövőben helyesen használd a link beillesztést, hogy mindenki számára könnyebben kezelhető legyen, én meg majd igyekszem szofisztikáltabban fogalmazni, hogy ne legyen félreérthető. Pont. :))

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#57144) Spíler válasza niof (#57143) üzenetére


Spíler
őstag

A pontot nem kell külön kiírni ;] Rendben,béke van :K

#57135) evilous

A Slx HD662 EVO állítólag jól szigetel.A Pio se ms5t is jól szigetel.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57145) Samtya válasza k-dani (#57137) üzenetére


Samtya
senior tag

HD 558:
- vaterán 20-ért, AVX-en 25-ért volt.
- vaterán jelenleg 27-ért van, igaz ezek használtak, újszerű állapotúak.
- nem gond a nagy jack? Most látom, van hozzá kicsi jackes kábel is.
- Audio-Technica ATH-AVA400-ról, AKG K612pro-ról már volt szó itt, rákereshetsz.

#57108 Sinesol: az összehasonlításnál illendő megemlíteni, hogy a Shure 4-5-ször drágább.

#57140 Spíler: tudtam, hogy utolér a végz.., néhány olvasó a "linkeskedés" miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#57146) Spíler válasza Samtya (#57145) üzenetére


Spíler
őstag

Ha tudnák,hogy fogalmam sem volt,hogy hogy kell linket beilleszteni... :D ,thx Bodz :R
Nem szégyen ez,csak kellemetlen,szokták mondani.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57147) Samtya válasza Spíler (#57146) üzenetére


Samtya
senior tag

:Y PÜ-ben megkérdezhettél volna engem is.

(#57148) Spíler válasza Samtya (#57147) üzenetére


Spíler
őstag

Köszi,legközelebb téged zaklatlak. ;)

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#57149) Sinesol válasza Samtya (#57145) üzenetére


Sinesol
veterán

Ez igaz, viszont jelen helyzetben nincs semmi jelentősége, hogy olcsobb, vagy sem.

Egyebkent egy nagyon jol sikerült fejes, bőven megérné a duplajat is.
Hasonlo arban volt Slux HD 330, Hyperx Cloud, Shure 440 es nalam mindnél bőven jobban szerepelt.
Amugy az az erdekes a felsoroltak közül elsőre ez jött be legkevesbe, viszont egy het utan jobban hozzam nőtt, mint az emlitettek, amelyektol megszabadultam egesz hamar.

[ Szerkesztve ]

(#57150) Bodz válasza pendre54 (#57129) üzenetére


Bodz
Topikgazda

Sok mindent csúfolnak referenciának, de ettől még nem lesznek jók. :)
Amúgy igen, az R70X kellemes.

(#57108) Sinesol: Már elvesztettem a fonalat. Mi is a forrásod? Nehogy feleslegesen dobj ki 100k-t fülesre...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.