Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56251) impalaman válasza Departed (#56220) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nálam három hónap után szakadt el a HD681 Evo fejpántja, gari nem játszott, mivel már szét volt szedve az első nap, egy hibás forrasztás miatt, amit javítottam benne. Utána vettem egy HD681B-t, használtam több mint fél évig, semmi gondja, azután lett egy HD330, szintén semmi gondja, utóbbi pedig még jobban is tetszik hangban mint a HD681 Evo, tehát nincs gond. :)

Neten is elég sok helyen lehet olvasni a fejpántszakadásról az Evo esetén, tehát nem vagyunk egyedül. :D

(#56252) Batyulda válasza impalaman (#56251) üzenetére


Batyulda
tag

Igen,de minden tesztben írják is,hogy átlag fejméret felettieknek nem ajánlott,mert a fejpánt alig enged vmit az alapjárathoz képest. Nekem több mint fél éves pl és mint az új.

(#56253) impalaman válasza Batyulda (#56252) üzenetére


impalaman
aktív tag

Nekem a hajam nagy, nem is kifejezetten a fejem. :DDD

Na de ja, ennyi pénzért rendben volt így is, kicseréltem egy rugalmas szövetpántra a gyárit, egyik rokonnál azóta is szolgál a fejes. :)

(#56254) MessiRKO


MessiRKO
újonc

Sziasztok!
Hozzáértők segítségét szeretném kérni, azért keveredtem ide. :)
Fejhallgatót szeretnék vásárolni.

1.) Hol szeretnéd használni a fejhallgatót?
Az első cél egy gamer fejhallgató volt. CS:GO-hoz versenyszinten. Természetesen csak magyar vonalakon belül, de nem kezdő szint. (8 év CS múlt). Razerben és Steelseriesben gondolkoztam, aztán rájöttem hogy két legyet kéne ütni egy csapásra: ezért ha van lehetőség olyan fejhallgatót szeretnék venni, ami edzőtermi edzéshez is megfelel.

2.) Milyen célra szeretnéd elsősorban használni?
Mint leírtam az első számú cél a CS:GO(más játékkal nem játszom), viszont edzéshez is használnám. Emiatt talán praktikusabb lenne a vezeték nélküli nem? Viszont gondolom normális gamer fejesek mind vezetékesek.

3.) Mennyi a fejhallgatóra szánt maximális összeg?
10-20 ezer forint.
4.) Új vagy használt?
Akár használt is, ha garis. Sok mindent vettem használtam garisan.
5.) Circumaural vagy supraaural?
Igazából mindegy, de inkább Circumaural .
6.) Zárt vagy nyitott?
zárt.
7.) Milyen hangzást vársz a fejhallgatótól, mi az, ami zavar?
Nincs ami zavar, kivéve ha recseg vagy nem tiszta, ha hangosan hallgatom. Sok elvárás nincs. Igazából az edzéshez csak kiegészítő luxus lenne, magyarán a gamer füles is megteszi oda. Ezért az első számú cél a gamer. :) Tiszta hangzás(közhelyveszély)
8.) Honnan vásárolnál?
Általában kikeresem a legolcsóbb webshopot, vagy ha használt hardverapro :K
9.) Milyen forrással rendelkezel (miről hallgatnád)?
PC-n egy teljesen alap Asrock Pro fm2a75 alaplapiról, míg edzésen egy iPhone6-osról.(akár kékfogon:D)
Köszönöm előre is, ha van pár javaslat.

(#56255) lugosi válasza MessiRKO (#56254) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem lesz egyszerű ebben a topikban, mivel hogy a téma tudnivalókban is le van írva: "nem gamer, hanem sima, vezetékes FEJhallgató", szóval itt inkább a zenehallgatásra való darabok a fősodor.

Ezek lehet, hogy inkább jó topikok lennének: gamer fejes topik és vezeték nélküli fejes topik

(#56256) Batyulda válasza MessiRKO (#56254) üzenetére


Batyulda
tag

tessék Gamer is,és hifi alapokon van a fejes,azaz jól szól.

(#56257) darvinya válasza Tulku (#56243) üzenetére


darvinya
titán

Angie -n nem mini XLR van, hanem mikró XLR.

Ilyenekhez rögzítős jack dugót használnak, mert jack aljzaton marad még menet amire rátekerhető.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#56258) Tulku válasza darvinya (#56257) üzenetére


Tulku
veterán

Ki írta, hogy az Angie-n mini xlr van? :F

LCD2-n volt az abból szedtem az ihletet....

(#56259) darvinya válasza Tulku (#56258) üzenetére


darvinya
titán

LCD-n majd 1cm-es XLR van?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#56260) Spíler


Spíler
őstag

https://edigital.hu/hifi-fejhallgato/denon-ah-mm200-referencia-zart-fejhallgato-p340382
Ez se rossz ár.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#56261) Batyulda válasza Spíler (#56260) üzenetére


Batyulda
tag

De cukii :)) hugom oda lenne érte az tuti

(#56262) Spíler


Spíler
őstag

Egy Japán értékelés a Pio-ról.
http://one-hack.com/pioneer-se-ms5t-review/
Ugyanaz Magyarul.(?)
https://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=ja&u=http://one-hack.com/pioneer-se-ms5t-review/&prev=search

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#56263) Alvarez81 válasza Spíler (#56262) üzenetére


Alvarez81
csendes tag

Rég nevettem ekkorát, mint ezen a magyar fordításon...Angolra fordítva sokkal érthetőbb -már ha valakinek az angol nem pont olyan, mint a kínai..(vagyis japán)

Amúgy volt egy használtan (bontatlanul), de valaki elvitte... Kár, szemezgettem vele, csak kíváncsi lennék még másod, harmadvéleményre. Nekem pont ez a közép-középmély kiemelés hiányzik a 662 EVO-ban.

[ Szerkesztve ]

(#56264) Spíler válasza Alvarez81 (#56263) üzenetére


Spíler
őstag

Már volt használt eladó???Mennyiért,hol?Igen, a sok vacilálással általában elmúlik a lehetőség.Már van harmad vélemény is. Egy Német,egy Japán-Kínai(tudom,hogy kis k) és az enyém.Nagy vonalakban megegyeznek.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#56265) Alvarez81 válasza Spíler (#56264) üzenetére


Alvarez81
csendes tag

Jófogáson volt, de már nincs.14-ért nincs. (A bontatlan karácsonyi ajándék)
Kár volt ennyit agyalnom rajta. Viszont ha tényleg jó, valaki meg örülhet neki. Ha innen volt akkor Gratulálok! neki, és írjon véleményt!

(#56266) Spíler válasza Alvarez81 (#56265) üzenetére


Spíler
őstag

A 662EVO azt mondják mély hiányos egy kicsit,igaz?

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#56267) Alvarez81 válasza Spíler (#56266) üzenetére


Alvarez81
csendes tag

Nem mondanám mélyhiányosnak, mert a subbass megvan, inkább a középmélyek hiányoznak. De mivel elég kiegyensúlyozott, és lapos a karakterisztikája, lehet, hogy csak az én M390-hez szokott füleimet zavarta. Mélyben viszont jóval tisztábban, szebben szól, mint a régi Pio. Játszottam ez EQ-val, és a HD662-ből a 100-300 Hz , illetve 6kHz feletti részt feljebb húzva, elég jól megközelítette a 390-et, és akusztikus zenénél számomra sokkal élettelibb lett a hangja. Mivel pont a középmélynél van az új ms5t-nek egy dudora, lehet, hogy nekem ez így jobban bejönne, ráadásul a magas is jobban kiemelkedik, a 3-4 KHz-nél meg amúgy is jobban hallunk, ott nekem nem gond, ha mélyebb a görbe. Azért az SHP-600-ra is kíváncsi lennék, ami elvileg az ISK klón...
A Hd662 EVO-t jó fejhallgatónak tartom, tisztán tud szólni, nekem a basszus is üt rendesen, de picit élettelen a hangja EQ nélkül. A tér sem az igazi benne. De hát zárt... Viszont az SE-M390, hiába írják zártnak, a basszreflex nyílások miatt inkább félnyitott (az EVO irodában viszont tökéletes munka közben, annyira jól izolál)

(#56268) Alvarez81 válasza Alvarez81 (#56267) üzenetére


Alvarez81
csendes tag

Elfelejtettem megírni, hogy alaplapi hangkártyáról tesztelve az SE-m390-ben kb 20Hz től indul az észlelhetőség, a HD662 EVO-ban a 10Hz már jól hallhatóan brummog. Nagyon kellemesen!
Tényleg jó hallgatni, és nem is kényelmetlen annyira :) . Viszont zenehallgatásra nekem a régi, ragasztott Pio maradt... Nem vagyok egy tüc-tüc fan... Viszont metáltól rockon át Morcheeba-ig, vagy Katie Melua-ig a szerényes eddigi tapasztalataimmal az SE-M390 a kedvenc. (az SE-m531 ugyanúgy néz ki, de más picit a karakterisztikája, levágták a magasakat)

(#56269) Spíler válasza Alvarez81 (#56267) üzenetére


Spíler
őstag

Amit írtál az alapján jól érzed(szerintem),hogy a Pio hangja tetszene neked,a kis közép kiemelése abszolút nem zavaró,de ezáltal énekhangoknál és akusztikus zenénél nagyon élvezhető hangot produkál.Számomra jobb fejhallgató mint az SHP600 és meglepő a tér nagysága zárt létére.

[ Szerkesztve ]

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#56270) Alvarez81 válasza Spíler (#56269) üzenetére


Alvarez81
csendes tag


4kHz fölött olyan mélyre vágták a karakterisztikát, hogy szerintem hasonló lenne vele a problémám, mint a HD662 EVO-val. Mondjuk legalább a közép ugyanaz. De nem, nem próbálom ki. Mert 100Hz alatt a 662-t akarom, felette meg az M390-et, vagy jobbat. :) Kedves gyártók! Tessék nekem összegyúrni ! Ja, és olcsón...

Amúgy ezek a görbék jól megadhatják, hogy kinek melyik karakterisztika illeszkedik a füléhez, de azt, hogy mennyi idő alatt csillapodik egy gyors jel, milyen a felbontása, tere, azt ez nem mutatja meg. Ezeken a görbéken alul nincs nagy eltérés közöttük, pedig valójában 100Hz alatt nagyságrenddel jobban szól az EVO.
Sajnos meg kell hallgatni őket...

[ Szerkesztve ]

(#56271) fericske válasza Alvarez81 (#56268) üzenetére


fericske
addikt

10Hz már jól hallhatóan brummog?
De jó füled van :)

(#56272) EQMontoya válasza Alvarez81 (#56270) üzenetére


EQMontoya
veterán

No free lunch.
Egyszer hallgass meg valami komolyabbat, utána nem akarsz majd olcsón, csak legyen jó.

Same rules apply!

(#56273) Dorien


Dorien
veterán

AKG K612 Pro vs ATH-AD900X
A K612 Pro eminens módon, kimérten, precízen, egyenletesen, de távolságtartóan adja elő a zenét, míg az AD900X nagyon lazán, közvetlenül, ösztönösen, mindenféle erőlködés nélkül zenél. A Sense V1 nagy barátja mindkettőnek. Nehéz lenne győztest hirdetni közülük, mindkettő fantasztikus a maga módján. A nálam járt DT990 Pro nem ellenfél egyiknek sem, az számomra szinte hallgathatatlan EQ nélkül a brutális V karakterével. "The studio legend - OMG" :W

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#56274) Spíler válasza Dorien (#56273) üzenetére


Spíler
őstag

És az AD900X kontra AD500X?

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#56275) Batyulda válasza Alvarez81 (#56268) üzenetére


Batyulda
tag

Az igen, ott vmi tévedés lesz, én örülök ha m50x el hallom a 26-30hz es ultra puha deep mélyet :)

(#56276) Alvarez81 válasza Batyulda (#56275) üzenetére


Alvarez81
csendes tag

http://www.audiocheck.net/soundtests_headphones.php

Hát. Tegyetek egy próbát, lehet, hogy vacak az egész tesz. Nem mérőmikrofon a fülem. Annyit tudok, hogy az audio teszt szerint 10Hz a jel. Hogy ezt egyáltalán bírja-e a hangkártyám, és nem valami felharmonikust hallok-e ott, az más kérdés. Nem gondolom, mert a sweep egyenletesnek tűnik.
Persze ehhez a teszthez fel kell hangosítani a fejhallgatót a nagyfrekis teszthez képest, de nem is ez a lényeg, hanem , hogy amit már hallok a 662 EVO-n, az még sehol sincs a Pioneeren. Ott 30Hz az, ,amikor már hallom, és nem csak érzem. 20Hz-nél csak valami érzés inkább.
De egyébként mindenkinek más a füle. Én lehet, hogy hallom-érzem a 10-20 Hz-et, de 16,5-17kHz-nél elnémulnak a hangok. Ha pozitívan nézem, nem kell olyan füles, ami 30k-ig jól szól :).

Amúgy hangmérnök végzettségű kollégám is nézett múltkor, mikor mondtam neki, hogy a fülesen a halk basszust a lábujjaimban is érzem...gondolom az erek, a vér, stb...rezgünk...nektek van ilyen?

Azért tényleg kíváncsi vagyok, hogy nektek mit hoz a teszt.

(#56277) Spíler válasza Alvarez81 (#56276) üzenetére


Spíler
őstag

a halk basszust a lábujjaimban is érzem...gondolom az erek, a vér, stb...rezgünk...nektek van ilyen?
Van bizony,olyankor mindig megnézem,hogy kikapcsoltam-e az erősítőt,mert teljesen olyan mintha a hangdobozok rezegtetnék a levegőt,már sokszor becsapott :K

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#56278) Batyulda válasza Alvarez81 (#56276) üzenetére


Batyulda
tag

Abbol indulj ki a 10hz olyan lassan mozgatja a membránt hogy hang nem tud kijönni fizikailag. Hagyd a méréseket, értelmetlenek. Felmész yt re, meghallgatsz par hz teszt demot ahol irja is hol áll éppen és rajössz rögtön miről van szó,és segit helyretenni fejedben a téves/gondolt hz frekiket. De ismétlem, az m50x fejesemmel írtóan örültem mikor meghallgattam egyszer egy 26hz es demot ,ami a mély tartománnyal játszadozott,ez pedig egy nagyon jól definiált,pontos mélyet visszaado fejes.

[ Szerkesztve ]

(#56279) Batyulda válasza Batyulda (#56278) üzenetére


Batyulda
tag

Ami lemaradt, van hd681evo is a haznal,ami eselytelen hogy megkozelitse ezt a hangvisszaadást, mint m50x. Pedig sub bass emelt a 681evo, pont jó helyen 50-60hz körül, de alatta erőtlen,vékony,nem részletes stb. Mindenesetre szeretem az összképét. :K

(#56280) Alvarez81


Alvarez81
csendes tag

Én tényleg nem akarok okoskodni, de egy rakás youtube tesztet végighallgattam most a javaslatodra. Az ME-390, amire írtam, hogy jóval később, csak 30Hz-nél kezd hallhatóvá válni, az most hangerő függvényében 29-32 Hz körül kezdett hallatszani.(és kifejezetten halkan hallgatok zenét) Több tesztben is kb ugyanúgy. (kivéve, ami 80Hz- ig recsegett csak, annyira vacak a kódolás, vagy valami) De ez most megint nem segít, mert ki mondja meg nekem, hogy alaplap, fejes, Youtube, kodek, stb, most akkor tényleg 30Hz volt-e ami kijött. Nincs nálam a 662 EVO, de ezt kipróbáltam már, és ott sokkal mélyebbek is kijöttek.
Könnyen lehet, hogy a 662-n van egy duplafrekis felharmónikus, és az segít rá. Nem tudom. csak annyit, hogy
nagyon jók a mélyek rajta.

Nem lehet, hogy érzékenyeb vagyok a mélyebb tartományra?
Ott van az emberi szem. Én éjjel autózva a 450nm-es kék led feliratoktól megvakulok, úgy vakít, a feleségemnek meg simán kék. Persze nekem meg tök normális a vörös 780nm, ami meg őt vakítja. Ketten együtt egész jól látunk :D .

(#56281) Alvarez81 válasza Batyulda (#56278) üzenetére


Alvarez81
csendes tag

Na annyit azért tényként el kell ismernem, hogy a 10 Hz ről induló sweep tesztet a 662EVO-n a céges gépen hallgattam, ami mondjuk lehet becsapós, lévén vacak laptop, és a Pio 20Hz es küszöb is ott jött ki, ami ugye inkább 30 az itthoni gépen. Az a két érték valami torzítás-felharmonikus eredménye is lehet. De most már ott tartok, hogy ha lesz időm s köv. hétvége felé, rádugok egy oszcilloszkópot :) .

(#56282) Batyulda válasza Alvarez81 (#56281) üzenetére


Batyulda
tag

Oké,sok minden csalóka lehet itt, a lényeg fizikailag 10hz -es mély hangot nem hallasz,maximum hallod a membrán lassú mozgását akadozott hangon, de az nem összekeverendő az egyenletes tényleges mély hanghoz ami jó fejeseknél is 25-30hz től indul.

(#56283) Dorien válasza Spíler (#56274) üzenetére


Dorien
veterán

Nagyon hasonló a könnyed, szellős prezentáció, de dögösebbnek, minden tartományban élénkebbnek, folyékonyabbnak, tisztábbnak, realisztikusabbnak hallom az AD900X-et. Mélyben és magasban is vagányabb. Azóta már más a DAC és az AMP is a fejes előtt, de az AD500X egyértelműen mosottabb és vékonyabb volt ennél. (Annál meg a HD681 EVO volt sokkal fátyolosabb és darabosabb, ezért adtam el.) Most már a rockzenék is ütnek rendesen, anno az elektromos gitár jobban szólt a Takstar HI 2050-nel, mint az AD500X-szel.

"Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

(#56284) EQMontoya válasza Dorien (#56283) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nekem is pont ez volt a tapasztalatom az ATH fejesekkel: ahogy lépkedsz feljebb, egyre tisztább, letisztultabb hangot kapsz, jobb felbontással, de kb. ugyanaz a karakter.

Ha lefelé mész a skálán, akkor az olyan, mint ha minden egyes lépésnél tennél egy takarót a hangfalra, amiből szól a zene. :)

Same rules apply!

(#56285) Tulku válasza Alvarez81 (#56281) üzenetére


Tulku
veterán

Armatúrás fülesekkel (ahol dedikált mély armatúra van) simán hallom az 5-10 Hz-et...mondjuk 20 alatt valóban szétesik a hang és akadozottá válik...

(#56286) AMDFan válasza Tulku (#56285) üzenetére


AMDFan
addikt

Nem azt hallod.

(#56287) Tulku válasza AMDFan (#56286) üzenetére


Tulku
veterán

Hát csak hallom, hogy 20 hz-nél mélyebb valami szól az armatúrából...egyre mélyebb...és reszelősebb...gondolom az armatúra tűje már annyira alacsony rezgésszámon rezeg....

Fent persze 13 khz-nél megáll a tudomány...ez van...

(#56288) AMDFan válasza Tulku (#56287) üzenetére


AMDFan
addikt

Nem a 10Hz-et hallod, hanem azt ahogy szenved az armatúra és mozog. 20Hz alatt infrahangok vannak, ha azt hallanád, akkor a földrengéseket is hallanád.

(#56289) Spíler válasza Dorien (#56283) üzenetére


Spíler
őstag

Ühümm,köszi.

Ne vigy minket a kísértésbe. Magunktól is odatalálunk…

(#56290) Tulku válasza AMDFan (#56288) üzenetére


Tulku
veterán

Az érdekes...akkor miért lesz egyre mélyebb...mélyebben szenved az armatúra?
Furcsa....
Tehát egy egyre mélyülő hangtartományt hallok..de lehet hogy az meg placebo...

földrengés még nem volt lakhelyemen....

(#56291) #16820480 válasza Tulku (#56290) üzenetére


#16820480
törölt tag

De, volt földrengés, ebben biztos vagyok, mert én is éltem már akkor, amikor Pécelen volt egy kb 3-as erősségű, amit nálunk simán lehetett érezni, elkezdett velem gurulni a szék.

De amúgy szerintem sem a 20Hz alatti hangot hallod már, mert azt nem a füleddel hallod, hanem a csontokkal, de az armatúra elég picike, nem vagyok benne biztos, hogy ténylegesen be tudná úgy rezgetni a csontokat, hogy rendesen érzékeljed.

(#56292) AMDFan válasza Tulku (#56290) üzenetére


AMDFan
addikt

Nézd, az emberi fül nem hall 20Hz alatt. Ez tény. Hogy mit hallassz azt nem tudom, lehet hogy egy felharmonikust, vagy ilyesmit.

(#56293) Montesantos


Montesantos
senior tag

Sziasztok!

Vendégeskedett nálam egy Beyerdynamic DT 1770 Pro 250-es fejes amit összetudtam hasonlítani egy ATH-A2000 Z fülessel. Forrás: Teac ud-503.

Zene: Bill Kapitány :) AC-DC, Celtic Voman, Queen (Greatest Hits DSD), Allan Taylor

Elöljáróban annyit hogy 1 évig Beyer 770 pro -val (250-es) is rendelkeztem. Az 1770 -770 közötti különbség: 770-hez képest jobb lett, nem annyira magasba húzó, nem sziszeg magasba,de megmaradt a V karaktere hangzásban.

A lényeg:
Ath A2000z- Beyer 1770 ( Ath rendesen bejáratott kb 150 órával- Beyer 50-60 órát ment)
A közép tartománya az ath-2000-hez képest nem jó nagyon a háttérbe lett nyomva.
Felső tartoménya sztem rendben, de a magas elnyomja a közepet.
Mélyben egy kicsit jobb sztem az ath: nem a méllyel van gondom a beyernél hanem a mély hangzásával (lehet a bejáratás hiánya miatt)
Összességében megállípítottuk mindketten ud-503-as jobban összeillik az ath 2000-el.
Mellékesen ha a 165k-220k közötti árat nézem nincs a két füles között hangzásban 55k különbség.

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#56294) Sinesol válasza Montesantos (#56293) üzenetére


Sinesol
veterán

Ezek az uj ATH-k is "Tesla driveresek" mint az uj Beyerek, ugye?

[ Szerkesztve ]

(#56295) EQMontoya válasza Sinesol (#56294) üzenetére


EQMontoya
veterán

ATH-knak semmi köze a teslákhoz. :)

Montesantos: Beyer 130k alatt beszerezhető. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#56296) Areturus


Areturus
tag

Sziasztok!

Van itt valakinek rövidebb/hosszabb tapasztalata Audeze LCD4 vagy Focal Utopia fejhallgatókkal? Játszom a gondolattal, hogy vagy cserélném a HD800S-t, vagy megtartom és mellé jöhetne valami újdonság. Érdekelne egy s más attól aki már próbálta valamelyik modellt.

(#56297) Montesantos válasza Sinesol (#56294) üzenetére


Montesantos
senior tag

Sztem nem az ath a saját tervezésű 53 mm-es meghajtóját használja (kijavítanak ha tévedek)

EQMontoya: tudom, az itthoni árakat néztem én se 220-ért vettem az ath-t
"Ha" megtehetném mindkettő itt lenne a polcon mert mindkettő nagyon jó

ja még annyit hogy a beyer érezhetően nehezebb már kézbe vételnél feltünt....

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#56298) EQMontoya válasza Montesantos (#56297) üzenetére


EQMontoya
veterán

Én is így tudom.
Az ATH-t vagy Bodztól vetted, vagy a megfelelő német ebayes liciten, ha jól sejtem. :)

Same rules apply!

(#56299) Montesantos válasza EQMontoya (#56295) üzenetére


Montesantos
senior tag

Jut eszembe volt nálam két hete egy ATH-W5000-es meghallgatáson szintén az ud-503-al néztem és nagyon nem jött be nekem. A fent említett két füles véleményem szerint jobb.... mindenben

Igen tőle :) nincsennek itt titkok

[ Szerkesztve ]

Gabi

(#56300) Sinesol válasza EQMontoya (#56295) üzenetére


Sinesol
veterán

Ja, rosszul emlékeztem tényleg.
Most visszakerestem az ominozus cikket és nem Teslaként, hanem a Tesla technologia ellenfeleként emlegették, mivel a driver több mint egy Tesla erősségű a felhasznalt permendur anyagnak köszönhetően, ami közel 2,5 Teslara is képes elméletileg.

Mondjuk a Beyereknél ha jol tudom azert nevezték Tesla drivernek a cuccot, mert egy Tesla erősségű volt, szóval a logika szerint ez is Tesla, hiszen ez is megvan legalabb 1 Tesla erősségű... :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.