Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) mayday00 válasza Domonkos (#33800) üzenetére


mayday00
őstag

Nincs rajta háttérvilágítás ahogy nézem.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#33802) Domonkos válasza mayday00 (#33801) üzenetére


Domonkos
Ármester

Az L-es valtozatan van.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33803) nyunyu válasza Domonkos (#33802) üzenetére


nyunyu
félisten

Azért azt megnézném, ki az a marha, aki az újonnan 30-35k-ért vett Durandal Ultimatejét eladná alig 1 évesen 20-ért.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33804) haxiboy válasza nyunyu (#33803) üzenetére


haxiboy
veterán

Nem tudom de megvenném tőle :D

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33805) Domonkos válasza nyunyu (#33803) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ne hidd azt, hogy olyan ritka. :N

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33806) Ringman


Ringman
nagyúr

van vmi lista hogy melyik billentyűzetek vannak az új cherry switchekkel szerelve?

(#33807) mayday00 válasza Domonkos (#33802) üzenetére


mayday00
őstag

Ha ilyen nincs, mást tudnál ajánlani? max 20k a keret.

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#33808) nyunyu válasza Domonkos (#33805) üzenetére


nyunyu
félisten

Azok a használt cuccok még a nagy billzetáremelkedés előttiek, ráadásul kék, meg fekete kapcsolósak, amik a használtként értékesíthetőségüket nagyban befolyásolja.

Durandal Ultimate pár éve 28k körül kezdett, onnan ment fel 35+-ra a dollár árfolyam elszállásával.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33809) nyunyu válasza Ringman (#33806) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem hiszem, hogy lenne.

De mivel fél éve komoly hiány volt MX Redből, így az azóta gyártott billzetek már valószínűleg az új, simábban járó Red szériával készültek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33810) Domonkos válasza nyunyu (#33808) üzenetére


Domonkos
Ármester

Tisztaban vagyok vele, hogy megemelkedett az ara nyar ota, de a billentyuzet akkor sem er 20k-nal tobbet.
20k felett szerintem nem jo vetel. :N

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33811) nyunyu


nyunyu
félisten

Anyám sufnijának pakolása közben megtaláltam a 20+ éves Gravis Firebird 1 joystickemet, ami joy+billzetportot használt, mert minden gombja hardveresen makrózható volt a hozzáadott DOS alapú programmal.

Vajon életre lehet ezt valahogy kelteni Teensyvel/Arduinoval USBn?
Létezik olyan custom billzet firmware, ami joysticket is kezel?

Más kérdés, hogy kb. 2000-ben volt utoljára használva az X-Wing Alliance-hoz :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#33812) Varoz válasza nyunyu (#33811) üzenetére


Varoz
őstag

Wow! :Y :C

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33813) haxiboy válasza nyunyu (#33811) üzenetére


haxiboy
veterán

Miért ne lehetne? Az eredeti elektronikát el kell dobni ha nem működik. Aztán egy arduino + game controller hid libbel, újramátrixozva be lehet kötni. Arduino ezért király, bármit lehet vele vezérelni.

Arduino 32u4-es boardokkal (Sparkfun Pro Micro klónt lehet kapni nagyon olcsón, csak az eredeti bootloaderjüket kell ráégetni nem azt amit a kínaiak tesznek fel mert az sz@r).
Ez natív USB ráadásul akárcsak a Teensy hasonló megoldása.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33814) DokiBaxxi


DokiBaxxi
őstag

Üdv Urak!
Mechanikus billentyűzetet néznék, max. 40 ezerig, játékra + gépelésre. Magyar kiosztás nem feltétel. Switchet még nem döntöttem el, nem nagyon fogdostam még mechákat, majd valamikor megteszem, szóval egyelőre játszik a Red, Brown és Blue switch. Használt nem jöhet szóba.

Mit ajánlanátok? Eddig a Hyperx Alloy-t néztem ki. Corsair billentyűzetek nem jöttek be. Tesorot néztem még régebben, de már nem nagyon kaphatóak :F Más márka esetleg? :R

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#33815) Varoz válasza DokiBaxxi (#33814) üzenetére


Varoz
őstag

Ha a Hyperx szóba jött, akkor G.Skill KM780 esetleg?
RGB
Sima
Ez meg egy RGB, de NA, nem DE, viszont csak Brownnal találtam, DE kiosztás van Red meg Brown is.
Meg kell nézni melyik postáz Magyarországra is. De Amazon az fix, hogy postáz és ekkora összegnél ingyen posta van elvileg és a keretedbe az RGB is belefér akár Amazonról is.

Mr.Csizmás asszem innen rendelt egyébként.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33816) DokiBaxxi válasza Varoz (#33815) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Néztem ezt a billentyűzetet is, ez nem jött be, nekem személy szerint túl "csicsás" :(

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#33817) Mr.Csizmás válasza DokiBaxxi (#33814) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szia!

hyperx alloy-t néztem ki én is anno, aztán a tesztek hiánya miatt letettem róla, illetve ua. árban lett az alloy sima vöröse helyett RGB KM780-as, ami egy K70/K95 gyakorlatilag. (előtte használtban néztem egy eladó K70-est, és CM quickfire-t) amazon mellett még szóba jött a Fnatic akciósan, aztán találtam egy német boltot, ami szállít ide is, nem drágán. GK-KCL1C3-KM780S10DE azóta emeltek rajta 10€-t, nekem még 119 volt, +9,90 a szállítás. kedd éjjeli rendelés, következő hétfőre délelőtt hozta a futár. (magyar boltok lehet figyelni, milyen gyors a szállítás)

lehet csicsás, de egyrészt a színeket lehet állítani betűnként, illetve "képernyővédőt" is be lehet állítani, hogy x idő után elaludjon, vagy hullámozzon, stb. nekem simán világos türkizkék, 30s inaktivitás után (egyfajta időzítő) meg lassan hullámzó szivárvány. sőt, ki is kapcsolhatod, megjegyzi. a makrókat nem használom, de a médiagombok nagyon praktikusak. ja meg a gépelési élmény, kb. egy hete használom, de azóta undorral nyúlok a munkahelyi membránoshoz :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33818) Varoz válasza DokiBaxxi (#33816) üzenetére


Varoz
őstag

De a Hyperx meg nem? Na nekem mindegy, csak fura. Bár tény, neked kell tetsszen. :R

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33819) Ringman válasza DokiBaxxi (#33814) üzenetére


Ringman
nagyúr

itthonról coolermaster masterkeys L/M/S mérettől függően.

(#33820) DokiBaxxi válasza Ringman (#33819) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Igen, azokat is néztem. Nekem teljes méretű kellene, szóval csak az L jöhet szóba, viszont az 40e alatt csak a vizes boltnál van, ott is US kiosztásban :(

(#33818) Varoz
:R

(#33817) Mr.Csizmás
Köszi, szétnézek abban a boltban (is) :K
Ezek a fnatic billentyűzetek mennyire jók egyébként?

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#33821) Ringman válasza DokiBaxxi (#33820) üzenetére


Ringman
nagyúr

[link]

nem tudom hogy nézted, de 33-ért is van UK kiosztás- SGK-4070-KKCM1-UK - brown
KKCR1 -ez a red
KKCL1 - ez a blue

innen a kódolás:

(#33822) DokiBaxxi válasza Ringman (#33821) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Az árukereső nincs a helyzet magaslatán :DDD

Köszi, akkor ez is bekerül az esélyesek közé.
Egyébként gondolom ezek a billentyűzetek mind jó minőségűek, nem? A lényeg a kapcsoló, viszont szinte mindegyiknél a Cherry által gyártott van bennük, amik megbízhatóak (tudtommal). Innentől kezdve gyakorlatilag a személyes preferencia (kinézet, illetve switch típus) dönt, egyikkel se járok rosszul, igaz?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#33823) Domonkos válasza DokiBaxxi (#33822) üzenetére


Domonkos
Ármester

nem :DD
A kupakok anyaga, profilja, feliratozasa, a haz anyaga, a hatlap meglete es anyaga, a szoftveres tamogatas, a rollover/ghosting meglete es minosege, a kabel cserelhetosege, kulonbozo oprendszerekkel valo kopmpatibilitas ugyanugy fontos lehet. Ha a keplet a jo billentyuzethez csupan annyi lenne, hogy cherry legyen benne a kapcsolo, aztan csokolom; ertelmetlenne tenne a topicot :P

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33824) DokiBaxxi válasza Domonkos (#33823) üzenetére


DokiBaxxi
őstag

Well... :DDD
Egyébként volt itt linkelve a topikban az s betűs UK webshop, onnan rendelt már valaki, szállítanak ide? Ha igen, milyen költséggel?
Illetve refurb cuccot érdemes lehet venni?

Egyébként most amik között rágódok:
-Cooler Master Quickfire XTi
-Cooler Master Masterkeys Pro L
-Logitech G610
-Hyperx Alloy
-Corsair K70 (refurb) -> ezzel kapcsolatban valakinek van valami infója? Néztem YT-n tesztet és az egyik csatornán nagyon sérelmezték, hogy az RGB változatnak borzalmas a szoftvere (túl komplex). Ez kezelhetőbb lett már?

[ Szerkesztve ]

"-Wanna hear a limerick? Lambert, Lambert - what a prick." "-Not bad."

(#33825) Domonkos válasza DokiBaxxi (#33824) üzenetére


Domonkos
Ármester

haxiboynak van k70-e, o oda es vissza van erte. Nekem is ez a legszimpatikusabb a felsoroltak kozul.
A szoftver miatt nem aggodnek, mert ugy is az lesz, hogy egyszer beallitasz valami tetszos semat, aztan meg evekig at sem allitod. A vilagitason kivul meg mas szoftveres dolgot amugy sem a billentyuzethez adott szoftverrel szeretnel majd megoldani.
sidenote: a logitech nem cherry kapcsolokat hasznal.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33826) Ringman válasza Domonkos (#33825) üzenetére


Ringman
nagyúr

a g610 pont cherry, nem romer-g

mm-ban szokott lenni kiállítva

[ Szerkesztve ]

(#33827) Domonkos válasza Ringman (#33826) üzenetére


Domonkos
Ármester

orion vs omron
ez azert igen magas szintje a diszlexianak :B
szoval valoban cherry - koszi az eszrevetelt! ;)

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33828) proci985 válasza DokiBaxxi (#33824) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az RGB szoftver szogegyszeru es intuitiv. kb annyi az egyetlen nehezseg benne, hogy shifttel kell tobb gombot kijelolni es nem a CTRLlel.

ld a tegnapi "husveti ledes" eszrevetelemet, az kb 5 perc utan jott ossze, ugy hogy a manual nem neztem.

---

egyebkent ha azt tudja amit a K95 RGB akkor a jatekokhoz van kulon profilja. diablo3 alatt engemet konkretan nagyon meglepett, hogy mi mindent csinal. gyakorlatban ahogy nezem fel lehetne makrozni decision supportra.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#33829) Mr.Csizmás válasza DokiBaxxi (#33824) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem értem, hogy lehet KM780 csicsás az Alloy és K70-hez képest, mikor az alapja egy K70/95 deszka, kiegészítve a makró, média, stb. bill-ekkel, és bukókerettel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33830) Ringman válasza Mr.Csizmás (#33829) üzenetére


Ringman
nagyúr

pont a csőváz meg a forma miatt csicsás - mondjuk szerintem a corsair többszörösen hajlított, lefelé konyuló lemeze is ronda.

azért elég jelentős a különbség az alábbiak között
alloy vs gskill

a kis lifegő dobozka meg aztán hab a tortán.

(#33831) Mr.Csizmás válasza Ringman (#33830) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a lifegő dobozka levehető, nálam a fiókban van...a csőváz meg hát olyan. annál fogom meg, ha igazgatom, mert 1 kilót az asztalon nem tologatok ujjból. azért is vettem gskillt, mert több embernek van, több teszt róla, alloy meg zéró. (attól még lehet jó :K )

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33832) Pöttön válasza Ringman (#33830) üzenetére


Pöttön
őstag

Én egy Silent kapcsolós Corsair Strafe Rgb-ről váltottam nem rég a G.Skill km780 RGB-re, és képek alapján nekem se tetszett először, sőt teljesen irtóztam a kinézetétől.
Úgy voltam vele, hogy ha nem jön be élőbe se, majd akkor visszaküldöm a boltnak, és vissza kérem a pénzt.
De ez nem került sorra, mert élőben nekem nagyon megtetszett, ez már nem felső, hanem abszolúte csúcs kategóriás, fém burkolatú mechanikus billentyűzet.
A felesleges csicsás , lifegő műanyag dobozkát nem kell rá tenni, a kábel leszorító meg szerintem hasznos dolog, ha az egeret a bill usb-jébe dugod.
A körbe menő fém cső nekem meg élőben bejön. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#33833) Pöttön válasza DokiBaxxi (#33824) üzenetére


Pöttön
őstag

Változott már, az új szoftvere használhatóbb sokkal a Corsairnek.
De a Corsair billentyűzeteknél a változtatható háttérszínen kívül kb semmi értelme nincs az RGB-nek, mert 100%-osan csak úgy működik az RGB funkció (effektek, szín áttünési effektek stb) ha fent van a gépen a billentyűzet szoftvere...
Mert a Corsair billentyűzetek nem hajlandók az effekteket a beépített memóriába tárolni.
Tudom, tudom, szőr száll hasogató dolog, de akkor is, én egy 50k-s billentyűzettől ezt is elvárom, hogy minden funkciót amit tud, azt eltudja menteni a memóriájába is, hogy a szoftverével csak nagyon ritkán kelljen vergődni...
Nem rá beszélés, de a G.Skill az tényleg nagyon best buy jelenleg....
Gyakorlatilag a K70 RGB összes jó tulajdonságát tudja (Fém burkolat, szövet boritásos kábelezés, usb + headset csati stb...)
Csak még a K70 RGB-nél többet tud...
Makrózható + billentyűk, programozható az összes billentyű, amit memóriába is tárol, és szoftver nélkül is működik, ugyan úgy a világítási effektek is tárolódnak a memóriába és még cserébe olcsóbb is. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#33834) Cheesy


Cheesy
őstag

Hmm ez tetszik:


Lenovo Enhanced Performance billentyűzet USB (73P2635)

Nem is tudtam, hogy a Lenovo billből is létezik multimediás.

Elolvastam az összefoglalót, de azért kérdés, mert az illusztrációként használt képek a legtöbb webshopon nem tükrözik: ha egy billzetnél azt írják, hogy "magyar", akkor a duplasoros ENTER mellett a 'Y' mellett balra 'Í' található és a 'ÖÜÓŐÚÉÁŰ' gombok is a helyükön vannak magyar felirattal? :U :F

Pl. ha megnézitek itt a "magyar" kiosztású találatokat és a képeket... :B

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#33835) Entaro válasza DokiBaxxi (#33824) üzenetére


Entaro
tag

Rendeltem. K95 refurb ot. Nem rémlik a shipping, de mivel nem emlékszem rá nem lehúzós. 32.000huf volt talán a szummája.

[ Szerkesztve ]

(#33836) Ringman válasza Cheesy (#33834) üzenetére


Ringman
nagyúr

van belőle magyar kiosztású, a képeknek nem kell hinni.

(#33837) Varoz válasza Pöttön (#33833) üzenetére


Varoz
őstag

Szerintem igazából a KM780 a K95 ellenfele, nem a K70-é! :K
Az tudja is a rendes fedélzeti memóriát is asszem, csak jóval magasabb áron. Meg a sima az 18 makrógombot ad, de a Platinum már csak 6-ot, akár a KM780.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33838) Mr.Csizmás válasza Cheesy (#33834) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

általában a legritkább esetben sikerül a megfelelő cikkszám/modellszámhoz párosítani a megfelelő képet a webshopok 99%-nak :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33839) haxiboy válasza Domonkos (#33825) üzenetére


haxiboy
veterán

Aurora-t ajánlom mindenkinek akinek vezérelhető világításos billencse van. Elég sok deszkát támogatnak, játékokban rengeteg effekt és minden baromság ami csak létezik beállítható.

Ezen a Linken tudtok hozzájutni. Jelenleg még kicsi a community, de én nagy jövőt jósolok nekik mert egységesen támogatnak különböző billentyűzeteket. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33840) Mr.Csizmás válasza haxiboy (#33839) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ez tök jó, mondjuk én szimulátorokra tudnám elképzelni, ahol ezernyi kapcsoló van szimulálva, pl. Flight Sim, vonatok, vagy Farm Simulator téma...

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33841) mzso


mzso
veterán

Helló!

Másnak voltak rossz tapasztalatai a Cherry Stream 3.0-val?
Kezd úgy néz ki ezzel is befürödtem. Ott ahol nyomom (szélén) már sokszor nem akarja érzékelni a jobb shiftet. meg a bal controlt csak nagy erővel. Szomorú, reméltem az ollós technológia megelőzi az ilyesmit. (Egyébként marha kényelmes a használata.)
Úgy néz ki a 3 ezres Genius i220 bírta a legjobban a gyűrődést. (A KB900 is hamar elkezdett szorulni, meg recsegni)

(#33842) Domonkos válasza mzso (#33841) üzenetére


Domonkos
Ármester

Nem remlik hogy sok panaszt kapott volna, bar membranos es ollos billentyuzeteknel siman elofordulhat az ilyesmi. Nyugdijazott t61-em, az utolso korokben mar nem igazan vette be a space-t, csak ha a masik ujjammal nyomtam, mint amugy szoktam :N Az akku halala utan ez volt a masodik legnagyobb problemam a geppel. :)

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33843) tusi74 válasza Domonkos (#33842) üzenetére


tusi74
őstag

Nekem alapvetően az ollós billentyűzetekkel mindig csak a bajom volt. Vagy legyen sima membrános olló nélkül, vagy mechanikus, de az olló csak plusz hibaforrás. Olyan vékony műanyagból készítik el, ha az elszakad, gyakorlatilag a billentyűzet használhatatlanná válik. Először azt hittem, hogy csak olcsó billentyűzetekbe tesznek gagyi ollót, míg ki nem esett a méregdrága munkahelyi laptopból az egyik keycap, persze alatta elszakadva az olló. Akkor jöttem rá, ez az ollós megoldás így nem jó.

Ráadásul az ollósoknál volt mindig az, ha a keycap alá került valami porszem, vagy hajszál, elkezdett rosszul működni, ha meg kipiszkáltad, akkor meg az olló miatt imádkozhattál.

Vagyis szerintem lehetne jó ollókat készíteni, de azt fémből kellene. Úgyhogy részemről ollóst soha.

(#33844) haxiboy válasza tusi74 (#33843) üzenetére


haxiboy
veterán

Ez nagyban függ hogy mennyire akar spórolni a gyártó. Találkoztam már olyan ollós billencsel, ahol a műanyagba bele volt fröccsentve egy pici fém pöcök és az tartotta össze az ollót. :K

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33845) tusi74 válasza haxiboy (#33844) üzenetére


tusi74
őstag

Az mondjuk érdekelne, hogy melyik volt az, mert biztosan tartósabbak lennének, és jobb nyomáspontúak a nem gagyi ollósok. Egyszer megnéznék egy olyat.

(#33846) haxiboy válasza tusi74 (#33845) üzenetére


haxiboy
veterán

Hát ez már 10+ éve volt, nem foglalkoztam akkor még érdemben a billentyűzetekkel.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#33847) Adams15


Adams15
aktív tag

Sziasztok!

Jól látom azt, hogy a steelseriesnek nincs magyar kiosztású billentyűzete? Van egy Rival 300 egerem, tök jó lett volna mellé egy szintén SS billentyűzet magyar kiosztással, lehetett volna azt is állítani engine-nel.

(#33848) Domonkos válasza Adams15 (#33847) üzenetére


Domonkos
Ármester

Kb. az elso fel oraban fog zavarni, hogy nem magyar a feliratozas; a nap vegere meg mar eszre sem veszed - kis tulzassal. Ha tetszik a billencs, akkor ne ez legyen az ok, amiert passzolod. :K

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33849) bitafter


bitafter
csendes tag

Sziasztok!

Billentyűzetet szeretnék venni, teljesen kezdő vagyok a témában, az biztos, hogy mechanikus kell és magyar. Árat tekintve 30 000 körülre gondoltam maximum, azonban ha van efölött valami felejthetetlen értékű, akkor az ár mozoghat.
Elsősorban programozásra kell, azaz játék nem lesz rajta, de a magyar kiosztás egy szigorú feltétel, illetve a numpad megléte.

Köszönöm előre is a segítségeteket :)

(#33850) Mr.Csizmás válasza bitafter (#33849) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

iso kiosztás, nem? mechanal úgyis tudod cserélgetni a tetejét.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.