Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

sziasztok!

Ms surface pro 4-hez kerestem magyar billentyűzetet, de itthon a kis piaci igény miatt ilyet nem csináltak.
Érdekelne, hogy tud-e valaki olyan céget, aki nem matricázással, hanem pl marással majd festéssel csinálna nekem olyat, mint ha gyári lenne.

válaszotokat előre is köszönöm! :R

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#33702) Varoz válasza Mr.Csizmás (#33697) üzenetére


Varoz
őstag

Ugye? Nagyon egyben van a cucc, szépen passzol a dizájnhoz és a felületet is nagyon eltalálták! :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33703) Al Capone válasza Mr.Csizmás (#33700) üzenetére


Al Capone
tag

Jaj hát csak izgatott vagyok, hogy milyen lesz sötétben, ha megveszem.. :DD

Egyébként arra, hogy jól kivehetők-e a betűk, nem nyomja el a gombok körülötti fény a betűk láthatóságát. :)

(#33704) Mr.Csizmás válasza Al Capone (#33703) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

abszolút nem, inkább azt kell megszokni, hogy magasabban vannak a tetők, nekem is át kell rendeznem a párnákat, hogy felérjem :DD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33705) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Sziasztok!

1.Mekkora összeget szánsz rá? - Nagyon nagyon max. 30k HUF
2.Használt szóba jöhet-e? - Persze
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod? - Átlag felhasználás, mindenre egy kicsit.
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus) - Mecha
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?) - Numpad kell, világítás is (egy szín elég), egysoros enter, angol kiosztás. Hozzászoktam a G15-ön, úgyhogy ha ahhoz hasonlít, akkor már jó. Sajnos már a második is tönkrement,
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk) - Nem kell magyar, lásd fent.

Nem clicky kapcsolós kellene, talán az átlag felhasználásra a barna lenne a legjobb.

Harrrr!!!!

(#33706) Domonkos válasza Ndruu (#33705) üzenetére


Domonkos
Ármester

Ujonnan CM storm quickfire* vagy kicsit nagyobb keret mellett CM masterkeys pro L.
Hasznalban pedig az ajanloban levoket keresnem - foleg a corsairokat (bar neccesen lesznek a vilagitosak 30k kozeleben) es a roccateket.

*par embernek azt hiszem hogy kellett gariztatnia, de kifejezetten jo ar/ertek arannyal bir.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33707) Redneck


Redneck
veterán

1.Mekkora összeget szánsz rá? 10k.
2.Használt szóba jöhet-e? Nem.
3.Mire használnád a billentyűzetet? / Miért vásárolod? Kompakt távirányítónak, hogy ágyban is kéznél legyen, billentyűzet és egér helyett.
4.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus) Mindegy, használható legyen, ne full gagyi. Nem ezen írom majd a disszertációmat.
5.Van-e valami elképzelésed? Extra igények (kell-e numpad, világítás, csuklótámasz, vezetéknélküli, ergonomitás, programozhatóság, stb?) Vezetéknélküli, touchpades, mini vagy kompakt méret.
6.Ragaszkodsz-e a magyar kiosztáshoz? (amennyiben nem, sokkal testhezállóbb billentyűzetet is találhatsz/ajánlhatunk) Nem.

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Ilyesmire gondoltam, de nem baj ha kisebb.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33708) Domonkos válasza Redneck (#33707) üzenetére


Domonkos
Ármester

logitech touch regebbi valtozatahoz volt egyszer szerencsem es teljesen elfogadhatonak talaltam. Ugyan csak az ujabb valtozata van 10k alatt kozeleben, a markarol nem mondanek le, mert a kategoriaban egesz jo minoseget kepvisel.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33709) Varoz válasza Al Capone (#33703) üzenetére


Varoz
őstag

Nem tudom ehhez miért kellett a DE kiosztásról kép, bár nem tudok a sajátomról se adni most sötétben készült képet. :DD
De megnyugtatlak, teljesen kivehetőek a betűk, egyáltalán nem nyomja el az alulról szűrűdő fény! Még a legkisebb karatker is tökéletesen látszik, pl. a pont. :K

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33710) Ringman válasza emvy (#33698) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem sok ergo mecha van, múltkor én is utánanéztem ezeknek

mistel barocco - split 60%-os - [link] de mintha erről is olvastam volna, hogy vannak/voltak qc hibái

kinesis freestyle edge - de ez még nem jelent meg

kb ennyi, ha a maltront nem számítjuk :)

diy-ben - ha a teljesen egyediket nem vesszük ide:
ergodox
ve.a

(#33711) emvy válasza Ringman (#33710) üzenetére


emvy
nagyúr

Mostmar egy sima nem-ergo TKL is jo lenne, de itthon alig kapni. :( Mit vegyek, ha tenyleg surgos?

while (!sleep) sheep++;

(#33712) Ringman válasza emvy (#33711) üzenetére


Ringman
nagyúr

iso van ansi?
milyen switch?

de magyarországi beszerzés esetén kb ezek vannak, drágábban meg a tökfelesleges rgb-vel felvértezett modellek, de azt spec én felesleges pénzkidobásnak tartom
corsair k63 - ansi, mx red
lioncast lk20 - iso, brown, blue

30 alatt meg van még a nem ajánlott razer blackwidow

én leopoldot vennék magamnak, de az meg nincs itthon, candykeys.com vagy mykeyboard.eu-n néztem

[ Szerkesztve ]

(#33713) Redneck válasza Domonkos (#33708) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm, azt is néztem. :R A két gyártó közül kiválasztom valamelyiket, az ő perifériáikkal még nem volt gondom soha.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#33714) Al Capone válasza Varoz (#33709) üzenetére


Al Capone
tag

Azért, hogy lássam hogy világít az Í, meg az Enter :DDD

De köszi a megnyugtató választ, a pont az fontos. :D

(#33715) emvy válasza Ringman (#33712) üzenetére


emvy
nagyúr

Brown, clear. Szoval tactile non-clicky.

De nezek akkor egy Leopoldot. :) Koszi.

while (!sleep) sheep++;

(#33716) Varoz válasza Al Capone (#33714) üzenetére


Varoz
őstag

Értem, végülis jogos, van ahol pl. a magyar ékezetes karakterek szarul vannak megcsinálva, most nem tudom melyik gyártónál. De tudtommal itt nincs ilyen gond, ugyanúgy van megcsinálva a DE is, mint az NA. Legfeljebb majd Csizmi úr rak be képet az övéről. :)
A pontot nem azért írtam mert fontos, hanem a legkisebb karakter amit meg tudtam nézni rajta, hogy mennyire látszik. :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33717) Mr.Csizmás válasza Varoz (#33716) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a kétsorosoknál a felső világít jobban, pl. az M - <nű>, kettőspont - pont.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33718) Solicidium


Solicidium
aktív tag

Sziasztok!

IBM Model M szakértőktől kérnék segítséget abban, hogy az alábbi képek alapján azonosítható-e a billnetyűzet gyártója? A fix kábel, a kék IBM logó és a 1994 végi gyártási idő alapján már Lexmarkra gyanakodnék, bár árnyalja a helyzetet, hogy német kiosztású, Egyesült Királyságban gyártott, így a címkén szereplő dolgok alapján nehezebb azonosítani. Számomra biztosan legalábbis... A neten talált infók sem segítettek ki. Amennyiben Lexmark, valami különbséget fogok-e érezni az 1990-es gyártású ugyanilyen sorozatszámú, német kiosztású, vélhetőleg nem Lexmark által gyártott (elvileg akkor még nem is létezett a cég) Model M-emhez képest? Vagy csak a "motorháztető alatti" esetlegesen gyengébb anyaghasználat lesz a különbség? Köszönöm előre is a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#33719) Varoz válasza Mr.Csizmás (#33717) üzenetére


Varoz
őstag

Az nálam is így van, bár nekem csak a ~20%-a kétsoros, a nagyján csak egy karakter van. De a halványabb karakter is teljesen jól látszik, csak valahogy el kell különíteni, így halványabb az egyik sor. :))
Közben rákerestem, látom a DE-n is kb. ennyi a kétsorosok száma, felesleges is minden hülye kis karaktert rárakni ami csak létrehozható egy adott gombbal. :DDD

Computerbase képe a német kiosztásúról, sötétben, bár a valóságban jobban látható, a fotó csal kicsit. Lehet a legkisebben van a fényerő.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33720) Domonkos válasza Solicidium (#33718) üzenetére


Domonkos
Ármester

Par kiveteltol eltekintve elmondhato hogy a model m-ek minosege is folyamatosan romlott az idok soran. 2.6kg-rol ropke 10 ev alatta 2 ala fogytak. Minosegben ennyit azert nem vesztettek - sot, ha nem egymas mellett nyomkodja az ember a ket billencset, akkor talan fel sem tunnek a kulonbsegek - de kisse mas az erzetuk, mindenkepp. A gyartasi ido es a tipusszam alapjan majdnem biztosra mondom hogy ez mar lexmark - de ez nem para, mert csak a branding lett mas, a gyartosor maradt.
Igy kepek alapjan igen szep allapotban van - bar azert utanakerdeznek hogy mi tortent az eredeti csavarjaival. Nem lattam meg eredetiben ilyesfajtat.
Ha a kis muanyag pockok nincsenek a hatan letoredezve es a membran is egyben van, akkor jo vetel lehet.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#33721) Al Capone válasza Varoz (#33719) üzenetére


Al Capone
tag

Ugye hogy nem látszik úgy, főleg az Í helye :D De persze ez már csak szőrszálhasogatás :)

Köszi az infókat srácok! Hamarosan klubtag leszek én is :)

(#33722) Mr.Csizmás válasza Al Capone (#33721) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem világít az í helye (azaz " < " bill...)

viszont a rövid ö-t nem tudom felkonfigolni egyszerűen :W

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33723) Varoz válasza Al Capone (#33721) üzenetére


Varoz
őstag

Az kamu, ott valamit elkúrtak, nem ilyen a valóságban mondom! :N

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33724) Al Capone válasza Mr.Csizmás (#33722) üzenetére


Al Capone
tag

Hogy érted a felkonfigolást? Mit kell azon még konfigolni? Nem csak annyi, hogy beállítod a windowsban a magyar kiosztást és kész?

Egyébként igen, sejtettem hogy vmi bug lehet a képen az Í-vel.

(#33725) Mr.Csizmás válasza Al Capone (#33724) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nullát ír helyette, és a programjában sincs egyszerűen ö betű. (most nem onnan írok, azért van)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33726) Varoz válasza Mr.Csizmás (#33725) üzenetére


Varoz
őstag

Valami nálad nem klappol, nem hiszem, hogy ez ekkora szopás lenne. Írjanak már a DE kiosztásos tulajok, hogy nekik, hogy ment a magyarra állítás! :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33727) Frogged válasza Varoz (#33726) üzenetére


Frogged
aktív tag

Én semmit nem állítottam magyar volt az alap értelmezett a windowsban csak beraktam az új német billt és ment egyböl.

(#33728) Varoz válasza Frogged (#33727) üzenetére


Varoz
őstag

Programot felraktad hozzá? Bár gondolom ha RGB-d van.

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33729) dqdb válasza Mr.Csizmás (#33725) üzenetére


dqdb
nagyúr

Véletlenül a magyar kiosztás helyett nem a 101 gombos magyar kiosztáson vagy? Az ö/0 anomália az egyik jele, az Y és Z cseréje a másik.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#33730) Frogged válasza Varoz (#33728) üzenetére


Frogged
aktív tag

Nem dobtam fel hozzá sima piros világítással vettem nem kellet az RGB nekem.

(#33731) kedvesgabor


kedvesgabor
tag

Sziasztok!
Olyan billentyűzetet keresnék amelyiken nagyon halkan, de kényelmesen lehet gépelni. Van ilyen, tudtok róla?
Köszi!

(#33732) Ndruu válasza Domonkos (#33706) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Köszönöm!

Quickfiret most nézem, de nem találok már újat, az L-es Masterkeys meg már túl van a kereten.

Aprón megnéztem, találtam egy Fnaticet, de az Red kapcsolós.
Utánanéztem ennek a Fnatic Gear Rush-nak, jókat olvastam róla, kerestem is, de külföldről már nem rendelhető a US kiosztású barna kapcsolós. Itthon ezt találtam (picit drágább, mint kintről, de legalább van).

Vagy esetleg a UK kiosztást át lehet utólag variálni keycapekkel US-re? Tehát a kétsoros enter felső része alatt ott a gomb a hosszú "ű"-nek?

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#33733) Mr.Csizmás válasza dqdb (#33729) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem, sima magyar. 101-esen se jó. gondolom a progija felülbírálja :F

(#33732) Ndruu fnatic shopon műkodik még mindig a GEARSURVEY2017 kód. [link]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33734) Ndruu válasza Mr.Csizmás (#33733) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Akkor lehet, hogy egy RUSH Pro Silent, Red MX Cherry Switches lesz, abból legalább van US kiosztású.
Köszönöm a kódot. :R

Még vacilálok kicsit, mert nehezen tudok dönteni a barna és a halk piros között..

Megrendeltem, nem szórakozok tovább. :D

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#33735) Mr.Csizmás válasza Ndruu (#33734) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

barna mx, igaz km780. abszolút nem halk, igaz így feelinges :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33736) emvy válasza emvy (#33715) üzenetére


emvy
nagyúr

Megvettem 7 forumtars Ducky Year of the Dragon-jet. Jo. :)

while (!sleep) sheep++;

(#33737) 7 válasza emvy (#33736) üzenetére


7
addikt

Nem volt elég egy, vettél mellé további hatot? :DDD

(#33738) k-adi


k-adi
nagyúr

Na megvettem végül a Cougar 200k-t és nekem tetszik. A fények jók, a leütés jó, viszonylag halk is. Kivéve a space ha erősen ütöm :D tetszik a felépítése is, a gombok érzésre is kellemes tapintásúak és maga a bill. is elég masszívnak tűnik (aztán kitudja az is e de a hatás megvan)
A 7 féle fény szép, erősség állítás már itt is van. A breathing effekt annyira nem tetszik nekem, én simán világítva használom. A gombok jól láthatóak fénnyel is.
A bill. támasza is jó gumis, nem csúszik még a legnagyobb harcok hevében se. :P

Az egyetlen negatívum amit mondhatok hogy kikapcsolás után a fény visszaáll alapra azaz narancs színűre de igazából az az egyik legszebb színe így nem nagyon zavar de ez tényleg eléggé fail a cougar részéről (mennyibe telt volna írni 3 sor scriptet hozzá hogy megjegyezze?)
Ja igen ami még gáz, hogy ha színt váltok akkor a numpad feletti 3 kis led nem vált színt, marad alap azaz narancsos színű :D

Szolidan de világít (többféle színbe ha akarom változtatom egy gombnyomással), halk, puha gomblenyomás, masszív bill., az enter jó nagy, nincs telecsicsázva millió macro gombbal, és teljes numpad is van.
Igazából csak 1 napja van nálam de nem igazán tudok mibe belekötni. Eleinte furcsa volt a gépelés rajta, azt tényleg szokni kell, de most már villámsebességgel tudok rajta gépelni pedig tényleg csak 1 napja van nálam.

Szóval abszolút megérte az árát, köszi a tippet. :R

Egér tippet is innen egy másik topikból prohardverről kaptam, bill. tippet is... jó ez a fórum :)

(#33739) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Melyik a legolcsóbb cherry mx billentyűzet jelenleg a piacon?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#33740) emvy válasza 7 (#33737) üzenetére


emvy
nagyúr

Mar most latom, h a nehezseg itt az ergonomikussag hianya lesz :) A Brown switchek igazabol jobban bejonnek, mint a Matias-ei.

while (!sleep) sheep++;

(#33741) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Sziasztok!

Olcsó billentyűzetet keresek itthonra.

1.) Árkategórián belül legyen halk
2.) Ne legyen rusnya (sárkány, robot és robotsárkány mintás gamer cuccoktól általában émelygek)
3.) Árban 6-7 ezerig mennék el maximum
4.) Legyen vezetékes
5.) Magyar kiosztás

Az ajánlott listáról a HP QY776AA-t néztem ki, de nem tudom mennyire hangos vagy halk.

A lényeg, hogy a barátnőm panaszkodik, hogy nem tud aludni mellettem, mert a mostani már úgy kopog, mintha baseball ütővel gépelnék. Ha laptopon dolgozok, akkor nincs para, az a hangszint még elmegy, de sokszor kell az asztali gép.

Nem cél a gamer billentyűzet (sőt), de szoktam játszani is (nem e-sport, tök casual vagyok). Gépelni bármin tudok, most éppen négyféle laptopon és három különböző asztali billentyűzeten gépelek elég rendszeresen és bármire rááll a kezem.

Halk legyen és illeszkedjen egy felnőtt ember íróasztalának dizájnjába. :)

[ Szerkesztve ]

(#33742) K1nG HuNp válasza Stauffenberg (#33741) üzenetére


K1nG HuNp
őstag

Logitech K120.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#33743) Varoz válasza Mr.Csizmás (#33735) üzenetére


Varoz
őstag

Abszolút halk mecha nincs! Minden gomb alatt egy kapcsolót nyomkodsz, sose lesz abszolúte halk! Lehet csendesíteni persze, de csak egy határig. O gyűrűvel pl. a bottomoutolást lehet halkítani vagy megtanulsz félig lenyomni a gomobokat. Ez sokat halkít rajta. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#33744) mayday00 válasza k-adi (#33738) üzenetére


mayday00
őstag

Ennek van olyan gombja mint a laptopnak? Lapos? :U A gombokon a betűk is szépen világítanak nem csak ,,körülötte" ugye?

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#33745) Vanir válasza k-adi (#33738) üzenetére


Vanir
veterán

Jó választás. :D
A múltkor küldtem vele egy ilyet.

mayday00 :K

[ Szerkesztve ]

(#33746) mayday00 válasza Vanir (#33745) üzenetére


mayday00
őstag

Amúgy szerinted melyik a jobb, amikor a gomb is világít, vagy amikor csak körülötte világít a led?

Gondolom ahol csak körülötte van fény, nappal jobban olvashatóbbak a betűk ha nincs bekapcsolva a világítás.

Azokon a billentyűzeteken ahol csak a gomb körül van fény, este ha bekapcsolom a fényt, mennyire lesz olvasható a gomb? Gondolom ér valamit a gomb körüli világítás este sötétben :K

"A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

(#33747) Mr.Csizmás válasza Varoz (#33743) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

áá, pont azért jó a mecha a gépelési élmény mellett, mert van egy feelingje :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#33748) Ispy válasza Stauffenberg (#33741) üzenetére


Ispy
veterán

Ennyi pénzért nincsenek csodák, bemész egy mm-be, és amelyik tetszik megveszed.

Cougar 200k van itt pár embernek, az halk, úgy rémlik.

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#33749) Vanir válasza mayday00 (#33746) üzenetére


Vanir
veterán

Gondolom ahol csak körülötte van fény, nappal jobban olvashatóbbak a betűk ha nincs bekapcsolva a világítás.
Mé'? :DDD A 200K-n 100%-ig teljesen olvasható. Én rühellem a csillivilli perifériákat, mióta megvan a billencs azóta ki van kapcsolva rajta a világítás. Soha nem volt bajom az olvashatósággal (mondjuk 99%-ban vakon gépelek, csak néha nézek le egy-két speciális karakter miatt).

(#33750) Varoz válasza Mr.Csizmás (#33747) üzenetére


Varoz
őstag

LoL, nem is te lennél ha nem vasutas példát hoznál! :C :DDD

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.