Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) Mr.Csizmás válasza scabi78 (#34200) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

vagyis ISO vagy ANSI? (btw. ha vakon gépelsz, akkor mindegy a felirat. nekem melóban, meg itthon is német van, mégis magyar ékezeteket használok, és nem kell semmi extra kombinációt nyomkodni.)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34202) dugo_ válasza Mr.Csizmás (#34201) üzenetére


dugo_
veterán

ISO a cseh.

(#34203) Bicskás


Bicskás
tag

Szép napot kedves topiklakók ! :)

A Hama Urage Exodus Macro miért nincs az ajánlott listában, mi a gyengepontja ami miatt alkalmatlannak ítéltetett ?

A világítás színei állíthatók, ha például nem királykék, vérvörös, vagy bugyirózsaszín színben szeretném látni a karaktereket, hanem mondjuk mamba zöldben ?

A választ előre is köszönöm ! :R

Üdv: Bicskás

(#34204) Domonkos válasza Bicskás (#34203) üzenetére


Domonkos
Ármester

Az ajanloba csak olyan bill kerul, amit legalabb egyszer probaltunk es akkor tetszett. Szoval nem jelenti azt, hogy az rossz, csak epp meg nincs vele semmi tapasztalatunk. Amennyit egyelore olvastam es tudok rola, nem hiszem hogy az olcsobb illuminated tesojanal jobb lenne a fontosabb dolgokban - viszont par ezerrel tobbet kernek erte...

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#34205) dqdb válasza Ringman (#34186) üzenetére


dqdb
nagyúr

A konfigurálhatósága és az építési minősége miatt dobtam be.

Az a PBT kupakos CM eléggé impresszíven néz ki.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#34206) Ringman válasza dqdb (#34205) üzenetére


Ringman
nagyúr

saját tapasztalat alapján a a cm jól össze van rakva (ugyanaz a háza, mint a novatouchnak/rapid-i-nek),

akinek még ennél is letisztultabb kell: [link]

mivel laser etched vagy pad printed a felirat (majd nyunyu megmondja), remélhetőleg lesz belőle magyar is.

(#34207) Skynet258 válasza Mr.Csizmás (#34199) üzenetére


Skynet258
veterán

Nekem továbbra is bejön, annyit viszont hozzátennék, hogy valamelyest hangosodott bejáratás után. Nem vészes most sem, sőt, de nem annyira halk mint az első pár órában. Ami viszont gond szokott lenni nálam sokszor, hogy a space hangosabb lesz, ez viszont továbbra is közel néma (remélem ez így is marad). :)

Kereső miatt: Hama Cyberboard

https://geekpulse.hu

(#34208) tg44


tg44
csendes tag

MX brown-al keresek TKL billentyűzetet, minél olcsóbban akár használtan is (kiosztás mindegy, az usa stylet még kicsit preferálnám is). Tudtok ajánlani a CM Quickfire-re esetleg alternatívát, vagy tippeket, hogy hol lehet beszerezni értelmes áron? (Néztem amazonról, de horribilis a szállítási költség.)

(#34209) proci985 válasza tg44 (#34208) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Nordic webshopokat neznek meg, ott van egy csomo magyar billel egyezo kiosztasu barna (ducky, CM, das keyboard...)

akcioban ki lehet fogni adott esetben egy ducky minit is olcson.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34210) tg44 válasza proci985 (#34209) üzenetére


tg44
csendes tag

Tudsz esetleg linkelni párat? Én az ebay-amazon-gearbest hármasnál nem nagyon mentem még tovább kütüvásárlás terén, és nem találtam erről összesítőt (BTW akár az összefoglalóba is össze lehetne írni őket). Nekem teljesen mindegy, hogy iso vagy anis kiosztású.

(#34211) Domonkos válasza tg44 (#34210) üzenetére


Domonkos
Ármester

Osszefoglaloban ne nagyon szeressunk reklamozni! :U

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#34212) proci985 válasza tg44 (#34210) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

Ducky ONE TKL
Ducky Mini (ebbol van red, green, black es blue is)
Das keyboard TKL

igazabol a skandinav boltok egy resze nem nagyon postaz, de van sajat ducky disztributor. ducky egyebkent meregdraga, de ki lehet fogni akcioban, ismeros pl 100 euro korul vett anno year of the horse editiont ami egy aluhazas full extras ducky mini, meghozza zold kapcsolokkal (mondjuk neki az MX green miatt kb mar egy eve neztunk billeket). en is csak azert nem vettem, mert nekem viszont kell a numpad pl excel munkafolyamatokhoz.

CM mondjuk alapbol olcsobb, de erdemes korbenezni, hatha talalsz valamelyikbol jobb dealt.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34213) Ringman válasza tg44 (#34210) üzenetére


Ringman
nagyúr

nem fogsz találni cherry brownnal 30k alatt tkl-t, inkább 40k körül fog megállni egy normális bill.

sajnálatos, de ez van. ha lehet kailh/gateron/outemu, akkor már könnyebb helyzetben vagy.

itthonról a lioncast lk20 a legolcsóbb szerintem. [link]

én reddel lefutottam mostanában ugyanezeket a köröket, kicsi a választék, ráadásul reddel még mindig több modell van, mint brownnal

(#34214) Ispy válasza tg44 (#34208) üzenetére


Ispy
veterán

Tessék

"Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

(#34215) nyunyu


nyunyu
félisten

Nekem az is jó lenne, ha lehetne kapcsoló+kupak mentes barebone 75%-100% ISO billzetet kapni olcsóért.
Csak egy műanyag ház, PCB, aztán a többit megoldom.

Mondjuk, ha nem az egyéb függőségeimet élném ki hétvégente, akkor már rég készen lehetne a "nagy mű."

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34216) nyunyu válasza nyunyu (#34215) üzenetére


nyunyu
félisten

WASD V2 TKL jönne ki 153$-ra MX Brownnal, plusz ÁFA.
Ha nem kérem az ócska kupakjait, akkor is 113$+sarc :W

Hol élnek ezek?
Ezért adnék max 60$-t, na jó, postázva 70-et.
(88db Cherry MX ~25$, és akkor felfele kerekítettem.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34217) nyunyu válasza nyunyu (#34216) üzenetére


nyunyu
félisten

WASD V2 TKL jönne ki 153$-ra MX Brownnal, plusz ÁFA.

És még én sokalltam múltkor a magyar PBT kupakokkal megáldott kínai TKLt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34218) Ringman válasza nyunyu (#34215) üzenetére


Ringman
nagyúr

25€ + szállítás

és van ajándék kupakszett + 87 outemu blue switch hozzá

(#34219) Skullwipe válasza Ringman (#34218) üzenetére


Skullwipe
senior tag

úúú, ez így mennyi szállítással együtt, az mennyi szokott lenni? ez volt már ennyire leszállított árral?

[ Szerkesztve ]

(#34220) Skullwipe válasza Skullwipe (#34219) üzenetére


Skullwipe
senior tag

jól van, jól van, most már látom €13 pluszban.

(#34221) Ringman válasza Skullwipe (#34220) üzenetére


Ringman
nagyúr

nálam 34,05$ a checkoutnál.

(#34222) dqdb válasza Skullwipe (#34220) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ha egy másik tétellel 39 euró fölé tornázod a rendelést a német Amazonról, akkor ingyenes lesz a szállítás. A kiírt árra a német és magyar áfa különbsége miatt rájön még +6.7%, ezt a checkout közben jelzi is az Amazon.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#34223) nyunyu válasza Ringman (#34218) üzenetére


nyunyu
félisten

Veszek kettőt, hangulattól függően átépítem őket Kailh Speed Brownra/Gateron Brownra/Gateron Clearre, áthúzom fehér fóliával, meg kapnak magyar PBT kupakokat, aztán máris 25€+35$+80$-ba fáj a fehér magyar TKL darabja.

Hülyének is megéri. :)

(Tudom, húzzak innen a dyesub PBT fetisizmusommal.
Tényleg, lassan ki kéne számolnom, mennyibe fog fájni, ha június elején kupakvásárt tartok.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34224) Cry0


Cry0
őstag

ma vettem észre hogy akcióba volt a Hama uRage CyberBoard Premium és le maradtam róla :W :W

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#34225) Mr.Csizmás válasza Cry0 (#34224) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom az én linkem...

nézd csak:
Cooler Master Octane 10590
Logitech G103 Gaming Keyboard US 6690

ez meg talán bestbuyLogitech G105 Gaming Keyboard US 7790

+980 a szállítás trans-o-flexxel.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34226) Skullwipe válasza Mr.Csizmás (#34225) üzenetére


Skullwipe
senior tag

most minek kell ezeket ajánlgatni? fentebb lett ajánlva tényleg egy jó vétel, százszor jobban jársz a mechával ebben az ár kategóriában. nincs ezeken a gumisokban, biztos vagyok benne, semmi extra ami miatt bármelyik is megérné az árát, mintha bármilyen random ilyet akárhol beszerzel. na de nem vitatkozni akarom vagy flamelni.

(#34227) Ringman válasza nyunyu (#34223) üzenetére


Ringman
nagyúr

na jó, de abból a legdrágább a kupakszetted.
egyébként 25€-ért nem fogsz plate+pcb+case kombinációt kapni. kitűnő donor billentyűzet :)

bár szerintem a clicky sem vészes

(#34228) BeStronk


BeStronk
tag

Nem tudom hogy volt-e már....Szerintetek van benne igazság? Link

[ Szerkesztve ]

(#34229) Domonkos válasza BeStronk (#34228) üzenetére


Domonkos
Ármester

Esetleg megkerdezhetnem, hogy pontosan mire vagy kivancsi? 19 percet egy kicsit sokallom :U

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#34230) Mr.Csizmás válasza Skullwipe (#34226) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom a tegnap általam linkelt 7e ft-os cyberboardra gondolt :N

a 25 pénzes amazonos tényleg jó, azonkívül hogy TKL. (számomra) (aztán lehet neki jobban számít a gamer design, vagy világítás)

(amúgy egy KM780 mx brown-al tolom, és én is így kezdtem a keresgélést, hogy 10e ft-ért valami jobbat... :DD)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34231) Skullwipe válasza Domonkos (#34229) üzenetére


Skullwipe
senior tag

szerintem arra, hogy a membrán jobb reagálást biztosít mint a lötyögős cherry? ergo az actuation point fontossága kiélezett helyzetben játékoknál. azzal tudja jól bemutatni, hogy a razernél a memecha (vagy micsoda) menyire feszes és egyértelmű mikor nyomod le, nincs üres járat a megnyomás és tényleges aktiválás között.

bocsánat, hogy így fogalmaztam meg, de szerintem erre próbált utalni azzal, hogy szerinte sokat kell várni mire nyomást érzékel a kapcsoló. de már sokszor mutattatok rajzokat, hogy ez ténylegesen hogy néz ki, és nincs igazi különbség. de az tényleg igaz, hogy nem neked kell nyomni, olyan mintha magától ugrana az aljára ez a raz memech az aktiváláshoz.

[ Szerkesztve ]

(#34232) Cry0 válasza Skullwipe (#34231) üzenetére


Cry0
őstag

most néztem a billentyűzetet. állati :Y viszont nekem sajnos erre kevés a keretem jelenleg max 7500 pénzért tudok vásárolni új billentyűzetet. esetleg ehez hasonló de kicsivel olcsóbb árcédulával tudnátok mondani amazonon ? :U

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#34233) orion1025


orion1025
őstag

Nem tudom, hogy jó helyen érdeklődök-e, így sorry ha célt tévesztettem. Mini billentyűzeteket keresgélek napok óta, de ami megfelelő lenne, az csak angol kiosztásban kapható. A kérdésem az, hogy létezik valami program, amivel ki tudom osztani a gombokat? Engem nem az érdekel, hogy op. rendszeren belül átállítom a nyelvet magyarra, hanem egy olyan holmi, amivel minden egyes gombot külön-külön be tudok állítani, mint ahogy játékvezérlőnél az XPadder nevű csodával.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#34234) nyunyu válasza BeStronk (#34228) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem sok o-ringet használt még az életében.

Ott van elszúrva a mondandója, hogy az ollós billzeteknek 2-2.5mm körül van a bottom outjuk, ott kapcsolnak.
Ezzel szemben egy rendes MX típustól nagyjából 2mm-nél kapcsol, de 4mm-t tud függőlegesen mozogni.
Viszont ha felhúzol egy 5x1.5mm-es gyűrűt, azzal limitáltad a kapcsoló útját ~2.5mm-re, és biztos lehetsz benne, hogy amint a gyűrű koppan, addigra már kapcsolt a kapcsoló.

(Világítós billzeteknél viszont a világítást zavarja a gyűrű, nem nagyon alkalmazható.)

Ja, közben elértem a videó 2/3-ához, onnan az Ornatát tolja orrba-szájba.
Nem is tudom. :F
Igazából azon áradozik, hogy feljebb "kapcsol", mint a szokásos mecha kapcsolók, röviden kell leütni, aztán azonnal lehuppan az aljáig, ahogy a membránosok a gumidóm összeomlásakor.
De ekkor még fizikailag nem történt meg a kapcsolás, amíg teljesen le nem nyomtad a gombot.
(Ki kéne próbálni, mi van akkor, ha Ornatán elengeded a gombot a gumidóm összeomlásakor, szerintem nem kapcsol.)

Ha csak az a baja, hogy rövid úton járó, kis erővel nyomható gombokat akar, akkor lehet már kapni ~1.3 aktuációval rendelkező kapcsolókat is, amiket másfél mm után el lehet engedni, nem kötelező bottom outolni. (vagy meggyűrűzöd, és akkor csak a kapcsolóban lévő rugó első 2mm-jét érzed, nem a teljes erejét :DDD)

De ha a Cherry ennyit tököl az MX Speed/Silver nem gyártásával, akkor a Kailh fogja letarolni ezt a szegmenst.
Pláne, hogy azoknak már nem csak lineáris kapcsolójuk van rövid kapcsolással, hanem taktilis, meg clicky is.

Mondjuk olyan véleményeket is olvastam már, hogy az 1.3mm-es MX Silveren sokkal könnyebb félreütni, mint a 2mm-es MX Reden, úgyhogy nem biztos, hogy a rövidebb jobb.
Egyelőre el sem tudom képzelni, hogy az 1.1mm-es taktilis Kailh Copper hogyan viselkedik a gyakorlatban.
(Clicky Goldot vagy Bronzeot nem mertem bevállalni a hangja miatt :DDD)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34235) Ringman válasza nyunyu (#34234) üzenetére


Ringman
nagyúr

+ olyan switchet kell használni amit gyakorlatilag nem vagy kevésbé érint a hiszterézis

[ Szerkesztve ]

(#34236) kristof123


kristof123
őstag

Sziasztok!

Az előző vásárlásomat elhalasztottam, mert úgy voltam vele, hogy ha már veszek egy billentyűzetet és kiadok érte ennyi pénzt, akkor az már ~90%-ban olyan legyen amilyet szeretnék.
Úgy érzem jól döntöttem, mert:

Massdrop-on megjelent a Pok3r billentyűzet, ami már olyan tulajdonságokkal rendelkezik, hogy nyugodt szívvel fizetném ki az árát. (60%, ansi, ezen belül is megfelelő kiosztás, cherry mx, fém ház, csillámpóni effektus stb...)

A switch terén is biztos voltam (Red), addig még el nem kezdtem kicsit utánajárni a dolgoknak. Ugyebár körülbelül egy éve a piacon van a Silent Red (Pink) és az ezután megjelent Silver (Speed). Sajnos ez eléggé megnehezíti a döntést, mert mind a kettő szimpatikus.
Én o-ringel használom a jelenlegi Red switches billentyűzetemet és nélküle nem az igazi, mivel nem tudok "rendesen gépelni" (touch type), tövig nyomom a gombokat. Az új billentyűzeten ott lesz még pluszban a világítás is, amiatt nem szeretnék majd o-ringet tenni rá.

Mind a két switch rövidebb úton jár (3.7 mm, 3.4 mm), az egyiknek az aktiválási pontja még ráadásul nem 2 mm, hanem 1.2 mm. Ez teljesen jól hangzik, de a gyakorlatban nem tudom mennyire lenne jó.
(Egy ilyen rendelésnél nem játszik az, hogy elállok 14 napon belül és minimális bukóval visszaküldöm, a többi maceráról nem is beszélve.)

Mivel csak az egyikről találtam értelmes tesztnek nevezhető dolgot a neten, így szeretném ha egy kicsit felvilágosítanátok, tapasztalatokat írnátok. Sajnos kipróbálni nem fogom tudni egyiket sem, így viszont elég nehéz a döntés.

Üdv,
K.

[ Szerkesztve ]

(#34237) Domonkos válasza kristof123 (#34236) üzenetére


Domonkos
Ármester

Vilagitas vagy pbt keycapek
Biztos hogy a vilagitas a fontosabb? :U

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#34238) Mr.Csizmás válasza kristof123 (#34236) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tipp: massdrop rendelésről

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34239) nyunyu válasza kristof123 (#34236) üzenetére


nyunyu
félisten

MX "Pink" stemjét gyárilag gumi ütközőkkel szerelik, így mind a bottom-out, mind az elengedéskori kupak kilövés csattanása hangtompítva van.
O-ring csak annyit segítene rajta, hogy korlátozza a teljes leütés hosszát, nem tudnád annyira mélyre üti a kupakot vele.
Hangján viszont érdemben nem tud csendesíteni. (nincs mit)

MX Silver nincs hangtompítva, ő tulajdonképpen egy rövidebb úton kapcsoló sima Red.
O-ring nélkül viszont ugyanolyan hangosan koppan a kupak, ahogy leér a kapcsoló tetejére.

Touchtypehoz szerintem célszerűbbek az olyan kapcsolók, amik taktilis visszajelzést adnak, akkor o-ring nélkül is érzed, hogy mikor engedheted el a gombot, így nincs bottom-out csattanás, meg a felfele csatt is sokkal kisebb, hiszen a rugó alig volt összenyomva, sokkal kisebb erővel lövi ki a kupakot.

(Mondjuk az MX Brown nem igazán taktilis, Gateron Brownt sokkal jobban szeretem ebből a szempontból.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34240) kristof123 válasza Domonkos (#34237) üzenetére


kristof123
őstag

Capeket könnyebb rajta cserélni, mint világítást varázsolni bele.
Ez egy olyan luxus, amire valószínűleg abszolút nem lesz szükségem, de még is kell. :S

(#34238) Mr.Csizmás:
Köszönöm a figyelmeztetést!
Sajnos ilyen billentyűzetet nem találni 22 euró alatt, vagy eu-n belül.
Német amazonon van, az ár hasonló, de csak ISO van, de még sima Red switch sincs.

(#34239) nyunyu:
Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#34241) Ringman válasza kristof123 (#34240) üzenetére


Ringman
nagyúr

itt? [link], vagy innen bár sok az out of stock

van doubleshot pbt kupakszett egyébként, ami világításkompatibilis.

[ Szerkesztve ]

(#34242) nyunyu válasza Domonkos (#34237) üzenetére


nyunyu
félisten

Vilagitas vagy pbt keycapek
Biztos hogy a vilagitas a fontosabb? :U

Ha lehetne kapni olcsóért fehér Pok3rt, akkor nem lenne kérdés.
(feltéve, ha szereti a nem fekete billzetet.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34243) Hunner válasza BeStronk (#34228) üzenetére


Hunner
senior tag

A srác szakértőnek próbálja beállítani magát billentyűzetek terén, mégsem tudja hogy létezik tactile non clicky switch, konkrétan az mx brown-t és az mx blue-t egy kalap alá veszi, majd kijelenti hogy szerinte a kék a legjobb játékra. Mindezt úgy, hogy közli, hogy egy 7 éves membrános billentyűzetet használ, amit megpróbált lecserélni többször is, a "top" mechanikus billentyűzetekre és mindig visszatért a sajátjához. Alapvető fogalmakkal nincs tisztában, hülyeséget beszél, 5 perc után kinyomtam, nem hallgatnék rá, bármilyen konkluziot von is le

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#34244) kristof123 válasza nyunyu (#34239) üzenetére


kristof123
őstag

Sajnos kék semmiféleképpen nem jöhet szóba, a barna meg nem igazán szimpatikus.
A felhasználás is inkább a lineáris switchek felé dönti a mérleget, arról nem is beszélve, hogy a Red már bevált.

A Pink eléggé megnyerte a tetszésemet, viszont a Speed annyira nem. Ahogy olvasgattam inkább a játékosokat célozták meg vele, inkább arra a felhasználási körre van "tervezve".

(#34241) Ringman:
Ha jól számoltam ~5-7k huf a különbség, ami ilyen összegnél már annyira nem érdekel. (Ha Silent RGB-vel számolok).
Az LE változat nem tetszik, plusz massdropon most lehet variálni, hogy fehér/fekete cap vagy case legyen.

"van doubleshot pbt kupakszett egyébként, ami világításkompatibilis."
Én is így gondoltam, ha az ABS már nagyon fényes és csúnya, akkor be lehetne ruházni egyre.

(#34245) Domonkos válasza kristof123 (#34244) üzenetére


Domonkos
Ármester

>Én is így gondoltam, ha az ABS már nagyon fényes és csúnya, akkor be lehetne ruházni egyre.
Heti 40 ora hasznalat mellett a home-row-nak max 3 evet saccolok.

[ Szerkesztve ]

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#34246) nyunyu válasza kristof123 (#34244) üzenetére


nyunyu
félisten

Fehér Poker 1/LE? eBayről Reddel 76$
Fehér Pok3r RGB MDről Reddel 142$, Pinkkel 146$.

Ez neked 7-8 ezer különbség?

Mondjuk a fehér ISO Pok3r-akat tényleg 140€ körül láttam a külföldi shopokban, azokhoz képest tényleg nem drága a Pok3r RGB.

Amúgy mi a lényegi különbség a régi Poker, Poker II meg a Pok3r között?
Valaki itt a topikban Pokerről váltott Pok3r-re, de már nem tudom ki.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34247) Ringman válasza nyunyu (#34246) üzenetére


Ringman
nagyúr

vagy poker2 90-95$

pbt kupakokkal

--
142×1,27×288 + 6000 = 52k a massdropos pok3r. nem kevés

(#34248) Domonkos válasza nyunyu (#34246) üzenetére


Domonkos
Ármester

poker 2 vs pok3r (az utod javara):
- fem haz
- nagyobb memoria az onboard makroknak (14 vs 32 leutes per makro talan...)

poker 2 javara:
- normalis helyen vannak az fn-retegen a kurzormozgato billentyuk.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#34249) BeStronk válasza Skullwipe (#34231) üzenetére


BeStronk
tag

Bocsi hogy nem írtam konkrétumot,de igen valami ilyesmire lettem volna kíváncsi amit írtál.. köszi mindenkinek aki válaszolt! :)

[ Szerkesztve ]

(#34250) cuko válasza Ringman (#34218) üzenetére


cuko
aktív tag

Láttam már korábban is említve a topikban olcsóbb mecha billeket (#29464 nyunyu), szeretnék bepróbálni egyet én is - "első mechának".

Amazon.de-ről terveznék rendelni, lehet, hogy ismerős el is tudja nekem hozni Németországból, vagy rendelem ide az ÁFA-difivel.
Mondjuk 10k HUF / 35 EUR-ig bezárólag, akár használtan is (néztem az amazon warehousedeals-en van egész sok pl a linkelt VicTsing 19 euróért "very good" állapotú). Semmilyen speciális igényem nincs (numpad, világítás, kiosztás nem lényeg). Elsősorban játékra használnám.

Amiket néztem amazonon:
- Topop
- VicTsing 87-es
- VicTsing 104-es

Mindnek főleg pozitív az értékelése, de nem tűnik tökéletesnek egyik sem természetesen. Nekem egy használt 87-es VicTsing a befutó egyelőre, tudtok esetleg másról ebben a kategóriában (ha nem is személyes tapasztalat)?

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.