Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5901) maestro87 válasza ígyvanferi (#5897) üzenetére


maestro87
őstag

Úgy ahogy megtanultam windowsra programot írni pár hét alatt, úgy telóra is majd megtanulom. Meg ahhoz tudok segítséget kérni ismerőstől.

(#5902) kanzel válasza kanzel (#5809) üzenetére


kanzel
csendes tag

Erre valaki tudna valami okosat? Még a héten szeretném megejteni a vásárlást :) #5809

(#5903) meszi3 válasza maestro87 (#5895) üzenetére


meszi3
tag

Bejössz ide a tajparaszt nagy pofáddal, belefröcsögsz a fórumozok képébe, kinyílvánítod a tudatlanságod majd mikor azt mondják nézz utána, hőbörögsz. Minek jössz ide kérdésekkel, ha nem érdekel az egész téma? Ezek után fennhangon hírdeted, hogy nincsenek is igényeid. Hát barátom gratulálok :)

Egyébként alapigazság: teli vagy üres tárcával nincs értelme a kérdéseknek. Kevés pénzért csak szart kapsz, max a színe lesz más, ha meg drága úgyis tud mindent. Telefonoknál szerintem 40-100 ezer között van értelme idejönni, amúgy felesleges.

(#5904) Dorian válasza meszi3 (#5903) üzenetére


Dorian
félisten

Csodálom a türelmeteket. Ilyen stílussal az általam gyakran látogatott topikokból már simán repült volna.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#5905) fuximaxi válasza maestro87 (#5901) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Szívesen megnéznék egy két programot, amit windowsra kreáltál. Megkérdezhetem, hogy milyen programnyelv az, amit meg lehet tanulni 2-3 hét alatt? Több, mint 10 éve foglalkozom a témával, de nem merném kijelenteni, hogy megtanultam programot írni erre vagy arra a platformra.

Szépen kérlek, hogy pihend ki magad a téli szünetben, olvass sokat és utána próbálj meg értelmes kérdésekkel és válaszokkal visszatérni.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#5906) minasm3 válasza maestro87 (#5887) üzenetére


minasm3
tag

Szia!

Nem akarok beleszólni, de valószínű a hozzáállással van a baj. És nem mindenki más hozzáállásával, hanem...
Ez tipikus hétköznapi esete annak a viccnek, amikor bemondják a rádióban hogy az autopályán egy hülye a forgalommal szemben halad... mire az autós: egy hülye? az összes!...

De ha olyan nagy szaki vagy a windowsban, még egyszer leírom, hogy te is megértsd: Egy olcsó (15ezer ft körüli) telefonra ICS-t várni... olyan mint egy régi 386-os gépre Win7-et telepíteni... nincs az az Isten... :)

[ Szerkesztve ]

(#5907) fuximaxi válasza kanzel (#5902) üzenetére


fuximaxi
senior tag

Megnézve az általad vázolt lehetőségeket. Vagy az Xperia P vagy a Galaxy SII-t választanám, ami egy picivel drágább.Kijelzőben szerintem a Sony a jobb prociban pedig a Samsung. Menj be egy telenor üzletbe, tapicskold meg mind a kettőt, és az alapján válasz, hogy neked melyik tűnik használhatóbbnak.

[ Szerkesztve ]

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

(#5908) premete válasza minasm3 (#5906) üzenetére


premete
veterán

Viszont legalább már tudjuk, kit kell szidni a windows hibái miatt. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5909) xrvman


xrvman
őstag

Nem tudom miért ez a topik " Melyik okostelefont vegyem? " címe, ha 3x feltett kérdésére sem kap választ az ember?
Tán az a baj hogy keresni kell nekik is?
Megváltozott az emberek hozzáállása, ha ez így folytatódik tovább ez is megy a süllyesztőbe.

Tehát,
szándékosan nem írok összeget, mert nem 20eFt os készüléket szeretnék, de egy normális ár-érték arányú telefont, amiben van előlapi kamera, azt igen.(Skype lenne használva.)
Ami nekem van Incredible S áráért mégsem szeretnék venni.

(#5910) Roli93


Roli93
csendes tag

A Telenor One touch S és az Alcatel OT 995 az ugyan az a telefon? :Y Esetleg hol érdemesebb megvenni, a mediamarkt-ba vagy a telenornál?(garancia miatt)

[ Szerkesztve ]

(#5911) maestro87 válasza meszi3 (#5903) üzenetére


maestro87
őstag

Az igen! És még én vagyok a paraszt. LOL
Mert alatta nem tudtok ajánlani, az nem csak az én bajom. Ezek szerint Mo-on sosem volt válság ha mindenki aki betéved ide az 40 ezer forint feletti telefont fog vásárolni. 40k felett még én is tudnék ajánlani telót, de alatta jelentkezik az igazi kihívás!
Nekem ne mondják azt, hogy nézzek utána (meg senkinek), mert az emberek itt a fórumon szeretnének tájékozódni, utána nézni! Mellesleg a témában járatlan ember azt sem tudja, hogy hol nézzen utána, csak hosszas keresés után találna valami hasznos infót, mint pl. a gsmarena.com-ot. Mert milyen dolog az szerinted, hogy megkérdezi az ember pl. a hardverigényét az android x.x verziónak és azt mondják rá, hogy nézz utána, ott a google, de gyakoribb esetben nem mondanak rá semmit. Akkor hol fórum ez? Ez csak egy példa volt, és sajnos nem csak az én kérdéseimre nem szokott jönni a válasz az ilyenek miatt mint te, mert eltűnik a kérdés a sok OFF válaszban.

(#5905) fuximaxi: Ha az ember már tud egy programnyelven programozni alapfokon, akkor már a többit könnyebben elsajátítja. Persze nem valami haszontalan játék programra kell gondolni, mert olyat tényleg nem tudok és nem is akarok, hanem egyszerűbbekre, amivel lehet pl. vezérelni egy robotautót. Androidra is csak ilyen szintűt szeretnék majd.

(#5906) minasm3: Mondtam én egy szóval is, hogy elvárom tőle? Én csak kérdeztem, hogy lehet-e, de persze csak az x. hsz. után jött a válasz, hogy nem bírná futtatni. Akkor kinek a hozzáállásával van a baj, ha ti nem méltatjátok az embert még arra sem, hogy elolvassa és értelmezze a hozzászólásomat és emiatt kell a következő hsz-ben is feltennem ua. a kérdést. Vissza lehet olvasni pár hsz-t. ha nem hiszed.

Na a viszontnemlátásra!

(#5912) Švejk válasza johnny82 (#5900) üzenetére


Švejk
őstag

LG Optimus L9, Samsung Galaxy SII, Xperia P ajánlható.
Roli93 Igen. Ott, ahol olcsóbb, tehát szerintem a norvégoknál.
Kanzel Valóban, jó az Xperia P, szerintem bevállalhatod, Továbbá megnézheted a Galaxy S Advance-t is, bár az kicsit olcsóbb, persze gyengébb is.

[ Szerkesztve ]

(#5913) meko1


meko1
tag

noha minden hozzászóló témábaillőnek itélte a kollega némelykor,megengedem,kissé rosszul föltett és leragált
felvetéseit,neki is igaza van ám némely dologban!>>>>>én meg nem akarom ezt a vitát ragozni,mindenesetre,aki válaszként a gsmarena.com oldalt kínálja,szóval az jólértesült lehet/belőle/,de választ nem ad,ugyanis,ha én sokféle telefont ismernék,vagy ismeretségi körben ezzel töltenénk a drága időnk/mármint egymás szerkentyüi "értékelésével",hát...akkor nem tenném fel a /hülye/ kérdéseimet>>>>
konkrét kérdés,konkrét válasz/nyilván saját tapasztalati alapon/,ez a fórum nem erre való?
természetesen nagy segítség lehet az is,ha valaki összegyűjti a telefon-rendszerező,-értékelő,-összehasonlító
stb oldalakat,az android "szótárt",vagy a /vélt/ legjobb beszerzési forrásokat,de ez nem a fórum témája,maximum,mint első hozzászólás része uff

(#5914) Švejk


Švejk
őstag

CSAK EGY RÖVID KÉRÉS: LÉGYSZÍVES FEJEZZÉTEK MÁR BE EGYMÁS ÖLDÖKLÉSÉT :R
Azzal, hogy egymást nyírjátok, tudomást sem vesztek egyes felmerülő kérdésekről, érteném ezt mindkét félre.

(#5915) honda 1993 válasza Roli93 (#5910) üzenetére


honda 1993
senior tag

ha jól látom,nem ugyan az a kettő.

egyébként jó választás az ot 995.

én a helyedben mindenképp telenornál venném meg,a garancia miatt.

XD alias IKSZDé

(#5916) meko1


meko1
tag

bocs előbb,kissé mérgesen elfelejtettem,kösz a készülék-tippet,most már van minek utánanéznem pl. a
gsmarena.com-on,meg az eladóknál,dönteni meg úgyis nekem kell,nemdebár? üdv

(#5917) honda 1993 válasza pockhome (#49) üzenetére


honda 1993
senior tag

én azt mondanám,hogy nyugodtan vedd meg,nem fogsz csalódni.

egy nagyon jó ár/érték arányú telefon,és a proci is elég jó benne ( 1,4 ghz )

XD alias IKSZDé

(#5918) Johnny194


Johnny194
aktív tag

sziasztok!
sürgős! függetlenül 50-60 ezer forint környékén mi most legjobb választás?
ami fontos: kijelző, design
kevésbé: kamera, adatátvitel

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#5919) honda 1993 válasza Johnny194 (#5918) üzenetére


honda 1993
senior tag

szerintem ezek. ot 995,sony xperia p,htc desire x,
ZTE Grand X IN

XD alias IKSZDé

(#5920) Johnny194 válasza Johnny194 (#5918) üzenetére


Johnny194
aktív tag

előny még a Jelly Bean/WP

#honda 1993 az Xperia és a ZTE már 70 fölötti, az alcatel egymagos, és a HTC Desire X-et 50-ért tudom megszerezni, úgyhogy egyelőre még ő a befutó

[ Szerkesztve ]

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#5921) minasm3 válasza honda 1993 (#5915) üzenetére


minasm3
tag

Pedig az Alcatel feliraton kívül teljesen ugyanaz a két telefon...
Vagyis egy telefon két néven. :)

[ Szerkesztve ]

(#5922) minasm3 válasza honda 1993 (#5915) üzenetére


minasm3
tag

--- véletlen duplikáció --- sorry

[ Szerkesztve ]

(#5923) Johnny194 válasza Johnny194 (#5920) üzenetére


Johnny194
aktív tag

van még Ace 2 52k-ért és Xperia U 42k-ért vagy más föggetlen készülék

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#5924) honda 1993 válasza minasm3 (#5922) üzenetére


honda 1993
senior tag

igen,én rossz telefont néztem.

nem tudtam pontosan hogy melyik a telenor one touch s

XD alias IKSZDé

(#5925) meszi3 válasza maestro87 (#5911) üzenetére


meszi3
tag

nézd
ad1: idejössz 0 értsd ZÉRÓ jártassággal a témában, szóval Neked édesmindegy mit veszel. Komolyan. A kérdésed pedig miszerint "legyen a legóccsób és semmit nem kell tuggyon" egy ilyen fórumban irreleváns. Leveszel a polcról egy akármilyen telefont oszt jónapot.
ad2: még1szer elmondom, hátha átmegy: 20k-ért NEM kapsz IGAZI okostelefont.

(#5926) surgery


surgery
senior tag

Sziasztok 3 telefon között kéne választanom ami fontos jó összeszerelés szép kijelző viszonylag strba aku és jó hangminőség a három telefon!!

Motorola atrix2
Lg Prada 3
Alcatel 997D

(#5927) premete válasza surgery (#5926) üzenetére


premete
veterán

Atrix2

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5928) honda 1993 válasza meszi3 (#5925) üzenetére


honda 1993
senior tag

ha valaki 20-ért akar okostelót venni,az max használtan lehetséges.

XD alias IKSZDé

(#5929) honda 1993 válasza surgery (#5926) üzenetére


honda 1993
senior tag

atrix2

XD alias IKSZDé

(#5930) surgery válasza premete (#5927) üzenetére


surgery
senior tag

Én is az atrix fele húzok de nem mindig kapni sajna a második versenyző nálam a Prada3 az sem rossz!!! Két ünnep közt lenne esedékes a vásárlás remélem addig lesz atrix2 mert most van a boltokba!!!
Illetve szemeztem az Lg L9 el is de az csak a T nél van én meg telenoros vagyok!!!

[ Szerkesztve ]

(#5931) premete válasza surgery (#5930) üzenetére


premete
veterán

Nekem a prada3-mal volt rossz tapasztalatom, fél óra navigáció után mindig kikapcsolt egy üzenettel, hogy túlmelegedett, és védelmi okból kikapcsol, a szerviz szerint ez normális, szerintem nem. Ha azt veszed, van hozzá egy bontatlan nagyobb kapacitású akkum, beszerzési áron, de mire megjött, becseréltem az első gsmboltban valamire a pradát...

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5932) surgery válasza premete (#5931) üzenetére


surgery
senior tag

Igen a Prada gps nem a legjobb tudom de nem nagyon használom mert van az autóban rendes gps egyébként ezt leszámítva nem rossz telefon azt mondják!!!!

(#5933) premete válasza surgery (#5932) üzenetére


premete
veterán

Egyébként tetszett a Prada, a készülék is és a fekete-fehér ikonok is, nem akadt, csak nekem nincs navigációs céleszközöm.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5934) surgery válasza premete (#5933) üzenetére


surgery
senior tag

Igen ha lesz atrix valamelyik boltban azt veszem tuti csak jókat hallatom róla!!! :DD :DD

(#5935) surgery válasza premete (#5933) üzenetére


surgery
senior tag

Ha majd lesz atrix lehet segítséget kérek tőled a ics felrakásához!!! :DD :DD

(#5936) premete válasza surgery (#5934) üzenetére


premete
veterán

Motorolánál a gyári garancia hiánya az egyetlen hátulütő; szerencsére nem szoktak elromlani ezek.
Magyar ICS/JB hidrid felrakásában tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5937) surgery válasza premete (#5936) üzenetére


surgery
senior tag

Igen gyári garanciás már nincs de viszont én sem hallottam hogy romlana az mb és me verzió között mi a különbség?

(#5938) premete válasza surgery (#5937) üzenetére


premete
veterán

Az ME kínai, az MB a világ többi része. Viszont MB rommal az ME is MB-vé változik, azaz hardveresen megegyeznek kb.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#5939) surgery válasza premete (#5938) üzenetére


surgery
senior tag

Akkor lényegében semmi különbség :DD :DD azért remélem lesz két ünnep között valahol mert most van de egy hete nem lehetett sehol kapni!!!

(#5940) Ghostface


Ghostface
senior tag

Erre (#5839) kaphatnék választ valakitől? Egy ajánlatot kaptam Sony Xperia U-ra, és megtudtam hogy a Samsung Galaxy S nem telefon hanem PMP, tehát az nem játszik. Más valakinek, más észrevétel olyan 40-45 ezer forintos árkategóriáig?
Köszönöm!

PSN: Nifty_Ghostface

(#5941) meszi3 válasza surgery (#5939) üzenetére


meszi3
tag

én ma rendeltem egy atrix2-t :D

(#5942) surgery válasza meszi3 (#5941) üzenetére


surgery
senior tag

Tudom most van a boltokban me vagy mb s verzió?

(#5943) DS39 válasza maestro87 (#5887) üzenetére


DS39
nagyúr

Az ICS az android 4.0-s verziója.

a legfrissebb verzióhoz kb. 1 GHz ARMv7 proci és 512 MB RAM a minimum, amin elfut.

(#5944) meszi3 válasza surgery (#5942) üzenetére


meszi3
tag

passz de német nyelvű készülék
szóval valószínű MB

(#5945) czgabi76


czgabi76
tag

A sony xperia j-ről mi a véleményetek?
akadozik? gyors? tényleg 802.11a a wifije?

A felhasználó nevem csak kitaláció!

(#5946) honda 1993 válasza czgabi76 (#5945) üzenetére


honda 1993
senior tag

nem volt még szerencsém kipróbálni,de amiket olvasok róla az alapján jó telefon.

viszont érdemes még esetleg az alcatel ot 995-öt megnézned, mert abban 1,4 ghz a proci,míg a sony-ban csak 1 ghz.

az ot 995-nek nagyobb a kijelzője is.

XD alias IKSZDé

(#5947) imcsoo válasza imcsoo (#5890) üzenetére


imcsoo
aktív tag

#5890 Kérdésre valaki ír véleményt?

(#5948) w333 válasza imcsoo (#5947) üzenetére


w333
félisten

Huawei Y200 erősebb és jobb is !!! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5949) w333 válasza imcsoo (#5947) üzenetére


w333
félisten

Még annyit kérdezhetek hogy melyik "szolgáltató" és mennyi lesz a havidíj ?
Mert akkor lehet hogy jobbat is tudok ajánlani ... :C

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#5950) fuximaxi válasza maestro87 (#5911) üzenetére


fuximaxi
senior tag

A telefonnal kapcsolatos kérdéseidre meszi3 megadta a választ. Igazi okos telefont tényleg nem kapsz olcsón. Ha valami használhatót szeretnél akkor Galaxy Mini ZTE Blade3 kategóriában gondolkozz.

Ha úgy gondolod, hogy játékot írni haszontalan, akkor nagyon keveset tudsz a fejlesztésről.

Ha segítséget szeretnél kérni, akkor azt ne privátban tedd. Valószínűleg mások is tudnak segíteni illetve nem csak neked lehet szükséged az információra.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.