Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4380) akcsy


akcsy
tag

Hali! Tudom már kérdeztem többször, de most már tényleg 2 telefon közül kell választanom...
Az egyik Sony Xperia P a másik a LG Optimus L9... Mindkét teló kb. ugyanabban az árban van azaz az Xperia P-t a PartNeroGSM-től venném (nem tudom, hogy érdemes-e itt venni) ez bolti garival, stb. 65 ezer, persze gondolom 70 körül lenne gyári garival meg hasonlók... Az LG pedig a T-nél lenne vásárolva, ami ugye szintén 70eHuf... Nah és az lenne a kérdésem, hogy most mivel a 2 teló egy árban van, melyiket vásároljam? A Partnero-ról olvastam jót is, rosszat is (viszonr osztálytársam 1 hónapja vett ott Lumiát, meg van velük elégedve) de ti mit gondoltok róla? Az L9-ben az fog meg, hogy elég nagy a kijelzője, viszont a kamerájáról nem mondtak a fórumban jókat, valamint olvastam, hogy még nem is képes a memória kártyára helyezni az alkalmazásokat, ami miatt root-olgatni kell (az nekem sok így még az elején :D )...
Szóval a lényeg, hogy mindkét szinte egy árban van, csak mégis melyik a jobb?:)

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.