Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#121020) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Elnézést a OFF-ért, de telefon “vásárlással” kapcsolatos tapasztalataim szeretném leírni. Rendeltem egy Xiaomi Redmi 4x-et, melyet a feladó a GLS szolgálattal küld ki. Megkaptam a szokásos e-mailt a kiszàllításról, benne az időponttal és a futàr számàval. Sajnos a kiszàllítás napjàra kórházba kerültem, így hàt felhívtam a futárt, hogy megoldható-e egy másik címre történő kiszàllítás. Azt mondta, persze nem gond, lediktáltam minden adatot, ùj címet, számot, stb.. Ezen a napon nem történt kiszállítàs az ùj címre, felhívtam a GLS ügyfélszolgálatát, hogy mizu. Ōk közölték, hogy a telefont visszaküldték a feladònak. Megkérdeztem, hogy mégis mi a bánatért, ha egyszer lebeszéltük a futárral az ùj címet. Hát ōk azt nem látják de ha nyitok ticketet, akkor megnézik. Írtam e-mailt a terméket feladó cégnek, hogy visszajött-e, mert ha igen, akkor küldjék már vissza, hiszen sehol és semmikor sem jeleztem az elàllàsi szándékom. Megnézték, a termék visszaért és már ki is küldték egy másik megrendelōnek, miután a rendelésem törölték. Ez mi?!

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.