Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59192) TeeJay válasza huncutka1029 (#59190) üzenetére


TeeJay
félisten

köszi neked és Pumma-nak a tippet, igen ez volt a gondja, teljes méretre kellett húzni vele utána már nagyon príma volt laptopról is a 3D
a felbontás mizériát úgy oldottam meg hogy kiterjesztést használok
elsődleges monitor a laptopé 1366x768-on, a TV meg jobbra mellette fullHD-ban, úgy teljesen tökéletesen visz mindent. videót meg MPCHC legújabb verziójával csinálom
egyelőre Serviio-val néztem mindent mert még nem jött meg a 3méteres HDMI kábel meg csinálnom kell ugyanakkora UTP-t is de wifin keresztül (TP-Link WR1043ND V2 routerrel) simán vitte a Half-OU anyagot akadás vagy bármi nélkül is. egyedül ott a felirattal volt gondom, mert az mkv-ba rakottat nem tudom még hogy tudom előcsalni majd TV-n.

a TV nagyon baba, sehol egy folt vagy bevilágítás rajta, full homogén a feketéje, és oké tudom nem korom fekete de közepes energiamegtakarításon nekünk tökéletesen feketét ad.

még majd profira kell állítanom mindent ahhoz majd böngészek mely beállítások a legjobbak
jelenleg Eco-n van addig jó az is.
párom a 3D-től el volt ájulva, és nekem is tetszett pedig gyengébb élményre számítottam a felezett sorfelbontás miatt. egyáltalán nem látszik 42"-on 2méterről nézve. sokkal jobb mint moziban mert itt legalább tűéles :K hétvégén leültetem majd a gyereket meséket tesztelje le vele :D

hátul 3USB van ott nincs külön olyan ami HDD-hez van nagyobb delejjel? melyikre szoktátok tenni a külső vinyót? hirtelen ennyi jutott csak eszembe :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.