Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59251) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném!

Adott egy NETGEAR WNR3500Lv2 gyári firmware-el, egy LGLM620S és egy offtopik Samsung LE32C550 TV. A routerre USB.-vel csatlakoztattam egy HDD.-t, aminek a tartalmát szeretném mindkét TV.-n lejátszani. A gondom az, hogy egyik TV sem látja a - számítógépem igen - routerrel megosztott HDD.-t. Mi lehet a gond? Mit csináljak, hogy működjön az elképzelésem?

Köszönöm!

Üdv.:
Julot

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#59252) wong kok wah válasza Julot (#59251) üzenetére


wong kok wah
senior tag

Router configgal lesz probléma..
Tedd fel a tomatot, az jobb mint a gyári fw.
http://tomato.groov.pl/download/

[ Szerkesztve ]

(#59253) Stevenstyle válasza Julot (#59251) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Szia!

A probléma az, hogy a Tv-k zöme így az általad felsorolt típusok sem smb képesek, így egy sima FileSharing-el semmire nem mész! Hálózati lejátszás esetében DLNA protokoll az ami szóba jöhet.

A te routered esetében az Advanced fülön, az USB Storage/Media Server beállítások környékén kellene kezdeni a keresgélést.

Thomyyyyy: Tavalyi modellek közül az LB67X és 7XX széria ami szóba jöhet, ideiek közül, ha fontos a WebOS 2.0 akkor LF65X.

Mondjuk, ha jó árban tudnád megvenni a 850-est akkor az is egy jó vétel lehet szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#59254) zotyi8


zotyi8
tag

Van valakinek LG 49UB820V ?
Csalódás vagy negatív tapasztalat?

(#59255) Beni2360 válasza Thomyyyyy (#59248) üzenetére


Beni2360
félisten

Ami komplett és szerintem jó készülék 55"-ban az a LG55LB730V igaz 2014-es de mindent adnak hozzá és megfogja kapni a WebOs 1.3.3-ra a 2.0 frissítést.
Nekem a méret miatt mivel csak 50" kelett az 50LB671v választottam a különbség csak -100mhz felskálázásés kb 60 E Ft
Jó választás volt. A 2015-s FHD TV-khez nem adnak RM távirányítót. :-(
De igyekezz mert kifogyóban van és nem lesz.
Az UHD még nem időszerű :-(

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#59256) huncutka1029 válasza Beni2360 (#59255) üzenetére


huncutka1029
addikt

és megfogja kapni a WebOs 1.3.3-ra a 2.0 frissítést.

Úgy legyen, bár én az elmúlt 5 évben annyi tuti ígéretet kaptam az LG-től, és egyikből sem lett semmi.
Szerintem Sajnos, és a sajnos-on a hangsúly, ;) Ez is csak marketing duma, hogy eladják a tavalyi modelleket, nehogy a nyakukon maradjon egy sem. Addig nem kell olcsóbban adni az idei modellt...... :(

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#59257) Shingen válasza huncutka1029 (#59256) üzenetére


Shingen
addikt

+1

Úgy legyen, bár én az elmúlt 5 évben annyi tuti ígéretet kaptam az LG-től, és egyikből sem lett semmi.
Ilyet már én is tapasztaltam :))

風林火山

(#59258) olasz69 válasza huncutka1029 (#59256) üzenetére


olasz69
senior tag

Részemről az 1.3.3(-3251) WebOs is elég gyors főleg ,hogy a stb-t használom az MR-el kapcsolok mindent!
A többi általam használt funkcióhoz teljesen rendben van!
Ha nem jön a 2.0 Lite akkor is van egy Jó készülékem amit használok!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#59259) huncutka1029 válasza olasz69 (#59258) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ez így rendben is van! :C
Csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy ne kergessenek hiú ábrándokat, Jó ha az idén még 1 -2 frissítést kapnak a 2014-es modellek, és azután Metszett szemű koreai mérnökeink el is felejtik.......

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#59260) olasz69 válasza huncutka1029 (#59259) üzenetére


olasz69
senior tag

Valószínű,hogy igazad lesz de a remény hal meg utoljára! [Ez az igéret ] :F

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#59261) #94529552 válasza huncutka1029 (#59259) üzenetére


#94529552
törölt tag

olasz69 +1, Ha nem lenne frissítés, akkor is jó a tavalyi tv. :R Az előző években is ennyi fórumon hirdették az ilyen komolyabb rendszer szintű update-et?

(#59262) huncutka1029 válasza #94529552 (#59261) üzenetére


huncutka1029
addikt

:K igen volt rá példa.
Most annak örülnék, ha év végén azért savazhatnátok, hogy "hülyegyerek nem lett igazad" ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#59263) Thomyyyyy


Thomyyyyy
tag

Sziasztok!

A 2015-ös új FullHD tv-khez nem adnak magic távot, de külön sem vásárolható meg hozzá?
Az LG 55LB730V -hez van magic táv is?

A 4K-val kapcsolatban is lenne kérdésem. Ha egy FullHD képes media playerrel tolok rá hdmi-n filmet a tv-re azt felskálázná 4K-ba, vagy csak akkor, ha belső saját media playerén indítom a filmet?

Tamás

(#59264) Tibusz00 válasza huncutka1029 (#59262) üzenetére


Tibusz00
tag

[link]
Itt az LG G2 telóra igérik a frissítést!
És hogyan jön ez ide? :)
Úgy, hogy ami frissítéseket ígért az LG pl. erre a telefonra , azt be is tartotta.
Remélem így fog hozzá állni a TV-k frissítéséhez is.
És akkor :R

[ Szerkesztve ]

(#59265) Beni2360 válasza Thomyyyyy (#59263) üzenetére


Beni2360
félisten

Az LG 55LB730V -hez van magic táv is?-- Igen Jobb mint az ide TV-k.

A 2015-ös új FullHD tv-khez nem adnak magic távot, de külön sem vásárolható meg hozzá? --Igen 15 K

De olvass vissza a héten leírtam.

4K.hoz nem tudok hozzá szólni.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#59266) olasz69 válasza Thomyyyyy (#59263) üzenetére


olasz69
senior tag

Nekem a blu-ray lejátszóm Lg lg-BP740 felskálázza a 4K-ra azFHD-t !
Az FHD-s LB731V-m ezt az oldalát nem ismerem,mert nincs megjelenítőm hozzá,de sanszos,hogy arra tud a tv skálázni amit megjelenít!
Van 2 távom hozzá AN-MR500 ez és az AKB73975761
ez

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#59267) Gtaati válasza olasz69 (#59266) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Nekem az UB850-hez van egy BP740-em. Az érdekes és szerintem "szemétség" az LG-től, hogy a lejátszó csak a Blu Ray filmeket nyomja fel 2160p-re amit média lejátszóján vagy dlna-n keresztül játszol le azt nem skálázza fel a BP740:( az marad 1080p.

(#59268) olasz69 válasza Gtaati (#59267) üzenetére


olasz69
senior tag

Hello!
Látod ezt nem tudtam!
Ez sajnos szomorú!
Nem tudom más gyártóknál,hogy van?
Lehet
ott is! Dehát,végülis blu-ray lejátszó!
(A dvd-t is Fhd-ba skálázza)

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#59269) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok!

Van egy 47LA6208 típusú TV-m és a filmeket külső HDD-n keresztül nézem. A filmek többséges 720p - 1080i-p .mkv fájl, melyekbe már a "készítők" előre beépítették a hangsávokat és a feliratokat. Azonban szeretnék angol nyelvű sorozatok alá magyar (vagy angol) feliratot tenni. Ezt meg is próbáltam .srt és .sub fájlokat az .mkv fájlokkal megegyezően neveztem el, de sajnos a tv menüjében nincs lehetőség feliratot tallózni, ahogyan az működik a DVD lejátszóknál, ha USB-t használok.

Marad minden egyes sorozat epizód "feliratolására" az MKV merge?

Köszönöm!

(#59270) Beni2360 válasza Metacska (#59269) üzenetére


Beni2360
félisten

Esteleg ezt olvasd nem tudom, hogy megy e nálad nekem LB tv van webos

[link]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#59271) Gtaati válasza olasz69 (#59268) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Hát igen szomorú finoman szólva! Veszel egy felső kategóriás(50ezer ft körüli) jelenleg az LG kínálatában csúcs BD lejátszót(BP 740) amire természetesen a gyártói specifikáció azt írja h 4K felskálázás, de azt nem részletezi hogy ezt miylen funkcióknál valósítja meg a készülék. Ebből kifolyólag amiért én megvettem mert gondoltam, hogy BD filmeket meg a média lejátszóján keresztül lejátszott tartalmakat is felskálázza, de nem.......... Ez szerintem átverés! Na de mindegy... ez van. ha pl kiírják a gyártó specifikációban h csak bd tartalmak esetén az korrekt lett volna. Próbáltam FullHD anyagot kiírni BD-re és úgy lejátszani de természetesen úgy sem skálázza fel:(

(#59272) Gtaati válasza Thomyyyyy (#59263) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Én csak ajánlani tudom neked az UB850-et 4k tvt. Szerintem hd-full hd adásoknál sem hátrány már a 4k való megjelenítés. Ha full HD vagy jobb anyagot játszol le rajta akkor biztos h szebb és jobb képet nyújt mint egy fullhd készülék. Jár hozzá sima normál táv és magic is. Ennél a típusnál automatikus a felskálázás tehát menüben nincs opció azt ki-be kapcsolni. Tehát a saját szemednek hiszel vagy elhiszed a gyártónak h ezt megcsinálja. Saját media player-én keresztül lejátszott tartalmat biztosan skálázza. Véleményem szerint ha külső eszközről küldesz rá hdmi-n jelet 1080p-ben akkor azt is skálázza illetve az összes hdmi bemenete 4k képes. De érdemes lenne ezt az LG-nél is megkérdezni!

(#59273) zotyi8


zotyi8
tag

Sziasztok!

Megjött a tv-m UB820V.
Az lenne a kérdésem hogy youtube-n miért csak 720p-ben nyomja a videókat? /a net 30-as/

(#59274) vigyori78 válasza zotyi8 (#59273) üzenetére


vigyori78
őstag

valami ilyesmi lehet LINK

(#59275) Robertó79


Robertó79
tag

Sziasztok!
Adott egy 42lg650 es tv szobaantennával. A probléma az hogy a jellerőséget állandóan eldobálja, jelminőség meg nincs is rajta. Egy 20 éves tv-n ment az antenna set top boxal.
Ez mitől lehet?

(#59276) Beni2360 válasza Robertó79 (#59275) üzenetére


Beni2360
félisten

Új szerelem, magasabb igények. :-)

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#59277) pjen válasza Robertó79 (#59275) üzenetére


pjen
félisten

A box nak valószínűleg érzékenyebb bemenete volt.

(#59278) Thomyyyyy válasza Gtaati (#59272) üzenetére


Thomyyyyy
tag

Szia!

Te tv adást nézel rajta? Nagyon ocsmány amelyik nem HD? Nem sokat fogok tv-zni rajta, de azért néha néha fogok és érdekel. 3 m-ről nézve 55"-on 4K tv-n félek, hogy bizarr képe lesz.

Tamás

(#59279) Robertó79 válasza pjen (#59277) üzenetére


Robertó79
tag

Eddig tetőanntenáról ment jelerősítővel, de ma akadozott azotanem megy és csak kipróbáltam a szobaantennát!

(#59280) Stevenstyle válasza Beni2360 (#59270) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Ha adunk infót arra figyeljünk, hogy az legalább minimálisan jó és használható legyen :) Direkt leírta, hogy LA6208 típusról van szó, ami NetCast rendszerű, így sajnos a WebOS ide vonatkozó leírását a hajára kenheti :) No offense, csak ezzel tényleg nincs kisegítve szegény :)

Metacska: próbáld meg úgy, hogy elindítod a média fájlt, majd az opciókra kattintasz (jobb alsó sarok), ott a videó lejátszás beállításai és azon belül tudsz hangsávot és feliratot is választani.

Thomyyyyy és olasz69: természetesen a FullHD és az UHD Tv-k is képesek felskálázásra.

(#59262) huncutka1029: Igen, szerintem mindannyian kiegyeznénk ezzel a lehetőséggel :)

(#59278) Thomyyyyy: attól függ mennyit és mit néznél rajta. HD és HD illetőleg SD és SD adás között is lehetnek és sok esetben vannak is óriási különbségek, függően a tömörítés mértékétől. Adott esetben egy jobb SD adás is már-már megközelítheti egy-egy agyontömörített HD adás minőségét. 3M-ről 55"-on a "rosszabb" SD adások nem lesznek szépek, bár ezen beállításokkal és szuper felbontás bekapcsolásával némileg lehet segíteni, de csodát azért ne várj Ez ilyen, szerencsére manapság azért a nézettebb Tv adások zöme már átállt HD-ra és az azért kárpótolni fog.

[ Szerkesztve ]

(#59281) huncutka1029 válasza Gtaati (#59271) üzenetére


huncutka1029
addikt

de miért a DB playerrel akarsz felskálázni?
A Tv felskáláz minden bemenetén érkező jelet.
Akár sd tv adást is, bár itt azért hagy némi kívánni valót a minőség, de közel FHD minőségre azt is kihozza.
AHD tartalmat, amit pl a külső lejátszód 1080i-ben továbbít, pedig kiválóan tuti módon felskálázza!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#59282) pjen válasza Robertó79 (#59279) üzenetére


pjen
félisten

Erôsítô tápját nézd meg,és ha a coax on megy a táp az antenna fejnél is rá kéne mérni,felmegy e a táp.

(#59283) kelepce válasza Thomyyyyy (#59278) üzenetére


kelepce
tag

Ne félj tőle, nem fogod megbánni. Jelenleg is SD adást nézek rajta (Cool tv) kb 3m-ről. Semmi bajom a képpel.

(#59284) zotyi8


zotyi8
tag

Netcast 4.4-en youtube megy valakinek 1080p-n?

(#59285) huncutka1029 válasza zotyi8 (#59284) üzenetére


huncutka1029
addikt

720p -n megy, ha tv-n és telón, vagy pc-n egyidejűleg belépsz akkor lehet a a beálltásoknál megadni 1080-i/p -t neki. Állítólag....

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#59286) olasz69 válasza Stevenstyle (#59280) üzenetére


olasz69
senior tag

Én nem kérdeztem,tudom ,hogy képes felskálázásra,de az FHD-m nem hiszem ,illetve tudom ,hogy nem tudja 4K-ra felskálázni,de ezt leellenőrizni nem tudom mert maximum 1080P-t tud a tv-m!

Mivel nem volt csak az LB 730V megjelölve ezért válaszoltam a 4K-ra ezt
(#59263) Thomyyyyy-nak :

"Nekem a blu-ray lejátszóm Lg lg-BP740 felskálázza a 4K-ra azFHD-t !
Az FHD-s LB731V-m ezt az oldalát nem ismerem,mert nincs megjelenítőm hozzá,de sanszos,hogy arra tud a tv skálázni amit megjelenít!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#59287) Stevenstyle válasza olasz69 (#59286) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Egyről beszélünk, ezért is írtam, hogy mindkét Tv képes a felskálázásra. Értelemszerűen a FullHD Tv FullHD-ra, a 4K-s 4K-ra :)

(#59288) weresgyufa


weresgyufa
tag

Sziasztok.

Gyors kérdés... mi lehet a gond a készülékemmel, LA620S, a hétvégén olyat csinált, hogy kis gyerkőcöknek játszottam pár Youtube 3D videót, aztán az egyik közepén egyszer csak megfagyott, azt mondta nincs hálózat és azóta tényleg nincs hálózat :( azaz hiába dugom vissza a LAN kábelt azt mondja nem tud kapcsolódni a hálózathoz :(
Hétvégén előkotrom a Logitech Harmony-m és kipróbálom hogy az IN_Star alatt van e MAC address hogy esetleg nem a hálókártya adta be a kulcsot.
Amit eddig csináltam: kb 4 firmware up/downgrade de semmi :( most 4.27 van rajta, ezzel sincs hálózat, nem igazán értem miért... Garanciaplusz+ van rá, hamarosan értesítem őket, csak előtte ki akarom próbálni amit csak lehet.
Esetleg valakinek valami tipp, mit tehetek még?
Köszi előre is.

Gyuri

- www.bolondsagokboltja.hu -

(#59289) Beni2360 válasza Stevenstyle (#59280) üzenetére


Beni2360
félisten

Hát egyet értek amit írtál, de én odaírtam, hogy nekem webos van.

Mivel nem nem volt az előző rendszerem pont ezért hívtam fel a figyelmét és nem volt köteles rákattintani a linkre.
Nekem is ez a webos és minden, elméletben 2 hét, gyakorlatban 1 hét napi 3-4 óra ment rá. Nem hétköznapi embereknek való. :))

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#59290) Tobika1 válasza weresgyufa (#59288) üzenetére


Tobika1
senior tag

Router restart volt már?

(#59291) carex6


carex6
csendes tag

Üdv.
Az év elején a következő problémával szenvedtem:
LG 42LB671v, upc mediabox, hdmi-kábel.
Probléma:
Eszközök összekötve a Hdmi1 porton keresztül. Kábeltv használat során változó üzemidő elteltével elmegy az adás. Azért nem azt írom, hogy kikapcsol a tv, mert amikor elfeketedik a kép, a magic remote kurzorát látom. Kb. 3-5 mp után visszajön az adás, majd változóan 0,5-2 percen belül ismét elmegy, visszajön, és ezt nyomja úgy 10 percig. Aztán minden szupi, nincs kapcsolgatás. Továbbá nincs probléma sem a smart alkalmazásoknál, sem a pendrive-ról, vagy külső hdd-ről való filmnézés alatt sem.

A megoldás az én esetemben (pace box-szal), hogy a box menü-->beállítások-->tv beállításoknál a HDMI felbontást Auto-ra állítottam a korábbi 720p-ről.
Azóta bizony vannak 4:3-as csatornáim, de legalább nem megy el a kép.

Ez még februári sztori volt, csak soha nem jutottam oda, hogy leírjam.
Remélem valakinek hasznos az infó.

(#59292) Gtaati válasza huncutka1029 (#59281) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Én nem mondtam, hogy BD lejátszóval akarok mindent felskáláztatni, de ha a kedves vásárló vesz egy gyártó (LG) jelenlegi kínálatából egy csúcs felső kategóriás BD-média lejátszót akkor nem kevés pénzért elvárná ha már tud felskálázni, hogy ne csak kizárólag a BD tartalmakkal tegye ezt meg, hanem a többivel is. Ha meg csak a BD tartalmakat skálázza fel akkor sincs gond csak ezt tegye közzé a gyártó a honlapján, hogy a kedves vásárló tisztában legyen vele.

(#59293) Gtaati válasza Thomyyyyy (#59278) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Persze h nézek rajta Tv adást is! Nálunk Digi van. Szóval amit HD-ban adnak az teljesen elfogadható, a SD sem rossz de itt már csodát egyik 4K tvtől sem kell várni. Ahogy a fórum társak is írták SD és SD adás illetve HD és Hd között is van különbség. Otthon van Full HD LG plazma és Lcd is szintén digivel és nem mondanám rosszabbnak SD adás esetén a 4k-t mint a FullHD-kat. Véleményem szerint teljesen használható az UB850 hétköznapi tvzésre is. Természetesen minél jobb képanyagot jelenítünk meg rajta annál szebb a kép de hát ez mindig minden esetben így van. Én ajánlom neked az UB850-et vagy ha jó árban akcióban találsz idei modellt. Korábban is írtam már, hogy pl 49-50 illetve 55"-os méretben vesz az ember egy felsőbb kategóriás Full Hd tv-t és nem sokkal vagy éppen elenyésző különbséggel tudna azonos méretben 4K-t venni, hát én pont ezért döntöttem 4K mellett és nem bántam meg:) :))

(#59294) wopi


wopi
aktív tag

Sziasztok, szép reggelt!

LG 42LB5700 esetén lehet kezdeni valamit azzal, hogy amikor bekapcsolom a TV-t, akkor kép/hang már van, viszont sem csatornát váltani, sem pedig hangerőt állítani kb 3-4 másodpercig nem lehet? Inkább mutatná az LG logot amíg teljesen be nem kapcsol. Van ilyen opció valahol elrejtve?

Köszönöm szépen!

(#59295) Thomyyyyy válasza Gtaati (#59293) üzenetére


Thomyyyyy
tag

Koszi a hasznos infokat!Igazabol mar csak attol felek, hogy mire meglesz ra a penzem (kb 1-2 honap) addigra az osszes elfogy! :( Aztan kezdhetem elolrol az ismerkedest az uj modellekkel...

Tamás

(#59296) Gtaati válasza Thomyyyyy (#59295) üzenetére


Gtaati
őstag

Helló!

Nincs mit! Esetleg ezt egy korábbi írásomat tudom még ajánlani neked, itt is egy fórumtárs érdeklődött az UB850 felől.

(#59297) olasz69 válasza wopi (#59294) üzenetére


olasz69
senior tag

Szép reggelt Neked is!
Tudtommal nincs ilyen funkció!
Ezzel együtt kell élni!
szerintem kapcsold be és ne nézz rá 2 percig
majd utána már minden funkcionál!
A pc-n egyből minden működik??
Ez is egy operációs rendszer a neve WebOs!

[(#59292) Gtaati/B] +1
Teljes mértékben egyet értek veled!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#59298) wopi válasza olasz69 (#59297) üzenetére


wopi
aktív tag

Értem, köszönöm szépen! Nem is ez a gond, inkább a hangerő... Ha korábban magasabb hangerőn néztünk valamit, úgy maradt, bekapcsoljuk, és rögtön kiabál a TV. Mindegy, megszokás kérdése. :)

WebOS? Ez a TV nem Netcast-el megy? Vagy rosszul tudom? Egyébként az LG meddig szokott foglalkozni egy ilyesmi, alsókategóriás TV fw frissítéseivel?

Köszönöm! :)

(#59299) Stevenstyle válasza olasz69 (#59297) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Mondjuk az LB5700 pont nem WebOS, de nem csak a WebOS-nek van boot ideje igen :) Ha ennyire zavarja az a pár másodperc a kollégát, akkor a jövőben lesznek még ebből gondok, révén az újabb OS-eknek lassabb a teljes boot ideje, ami után már minden, korlátozás nélkül használható.

(#59300) olasz69 válasza wopi (#59298) üzenetére


olasz69
senior tag

Próbáld meg kikapcsolás előtt le venni a hangerőt,akkor bekapcsoláskor is ez fog szólni! :)

Igen a Netcast is egy rendszer ami a webos előtt volt!
Akkor is egy rendszer ami a smarttv ,okos tv egyik rendszere!

Csak az Lb-t néztem ezért írtam webos-t! :Y

Hogy meddig foglalkozik az Lg azt nem tudom! :F
Biztosan lesz még válaszoló itt a fórumon!
Sok sikert!

(#59299) Stevenstyle túl gyorsan válaszoltam :R
fentebb leírtam ! :)

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.