Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) Piftuka válasza Watt25 (#33799) üzenetére


Piftuka
veterán

Azt próbáltam. Amikor a hiba jelentkezik, akkor nem reagál semmire a készülék. Még arra sem, ha kihúzom a kártyát a foglalatból. (És a TV-n található lekapcsoló gombra sem.)

Ahogyan említettem, olyankor már csak az segít, ha teljesen áramtalanítom. :(

"Aquila non captat muscas."

(#33802) erahurka válasza Piftuka (#33801) üzenetére


erahurka
félisten

És mit csinál ha bekapcsolás után dugod be a kártyát?

(#33803) huncutka1029 válasza Land (#33798) üzenetére


huncutka1029
addikt

tudja

A miracast, és a wi di két külön dolog.
a Wi di az intel szabványa, csak az intel procikkal szerelt pc-k (ami támogatja) tudják.
A miracast a többi gyártónak az alkalmazásait támogatja.
De nem a pc teló asztalának képét, hanem az azon lejátszott tartalmat jeleníti meg a tv-n.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33804) FireFoxer


FireFoxer
tag

Sziasztok!

A 42LA620s szériához mindenképpen jár a MagicRemote ,vagy boltfüggő ?

bakfitty...

(#33805) csaba12242 válasza FireFoxer (#33804) üzenetére


csaba12242
tag

Ehez sehol sem jár.
660-tól jár hozzá, és csak az.

[ Szerkesztve ]

(#33806) spiritex


spiritex
veterán

Még sose volt lcd tv-m, ezért kérlek segítsetek, hogy milyen értékekre érdemes állítani a következőket:
- "háttérfény",
- "gamma",
- "fekete szint".

Illetve a teletext hibás karaktermegjelenítéséhez melyik országot kell állítani?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33807) Vanos válasza jencici (#33763) üzenetére


Vanos
aktív tag

Ácsibácsi!

Akkor ha jól értelmezem, akkor az nem működik, hogy a PC-n tárolt filmeket felmásolom egy vinyóra, a vinyót rákötöm a TV-re és lejátszom a filmet?
A TV-vel formázott vinyót csak a TV fogja látni?

Ez így nagyon sz.rul hangzik. Vagy én értettem félre vmit?

HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

(#33808) humi1 válasza Vanos (#33807) üzenetére


humi1
tag

Igen félre!

A külső adathordozót nem lehet mindkét funkcióra használni egyszerre.
Két USB két vinyó, egyikre filmek, másikra time shift!

(#33809) sixpak válasza Vanos (#33807) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem értem ezt a görcsölést a külső merevlemezekkel.
Én több mint 3 éve vettem egy 1 TB-os Toshiba hdd-t.
3 tévével volt már használva, a pc-ről tolok rá dolgokat, soha nem volt vele semmi gond. Formázva még sosem volt.:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33810) Zirowe válasza sixpak (#33809) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mert nem is veszel fel rá, tehát teljesen másról beszélsz, mint amiről szó van. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33811) Vanos válasza sixpak (#33809) üzenetére


Vanos
aktív tag

Akkor jó. Én is így gondoltam/így szeretném használni.
1TB-os USB 3.0-s 2,5-ös vinyó, a TV mögé (fali konzolra) betéve.

Felvenni meg úgy sem akarok semmi.

[ Szerkesztve ]

HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

(#33812) OldMike válasza spiritex (#33806) üzenetére


OldMike
őstag

Ezek a beállítások nagyon egyénfüggők, ezért csak tájékoztatásnak vedd, amit írok:

Nálam a háttérfény 65, a gamma 2,2 és a fekete szint alacsony.

A háttérfényt sokan ennél lejjebb veszik, akkor jobb a "fekete" árnyalat, a bevilágításnak mondott világosabb foltok kevésbé látszanak, viszont a sötét területeken elveszhetnek részletek.
A gamma állításával az összkép lesz valamivel világosabb vagy sötétebb.
A fekete szint állítgatása is egy kicsit hasonlót eredményez, de itt a világos felületek nem igazán fognak változni.

Legjobb ezeket valamilyen statikus tartalommal próbálni, például elindítani egy videót - és egy megfelelő képnél, ahol a legtöbb sötét, közepes és világos árnyalat van - megállítani. Lehet a képnézőt is használni, ha van ilyen jellegű, jól sikerült képed.

Egyre vigyázni kell: a képbeállítások csak az adott bemenetre lesznek érvényesek, ha valamelyik tetszik, írd fel az adatokat, és állítsd be a többi bemenetre is.

(ez is segíthet: [link]

42LM660S

(#33813) Topi70


Topi70
tag

Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Egy régi lg 500g s hdd szerettem volna megformázni tv-vel, hogy működjön a felvétel funkció. Előzően lementettem róla az adatokat. Elindítottam az inicializálást egyszer csak kiírja, hogy nem sikerült. Azóta a pc nem látja a fileokat, tv-n viszont látom, de a felvétél funkció természetesen nem működik... pc vel sem tudom formázni, mert nem adja fel ezt a lehetőséget. Megoldást tudnátok mondani?
Ui.: Lg47LM671S a TV

[ Szerkesztve ]

(#33814) spiritex válasza OldMike (#33812) üzenetére


spiritex
veterán

Köszönöm, estére kipróbálom, amiket írtál! :R

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33815) sixpak válasza Zirowe (#33810) üzenetére


sixpak
nagyúr

#33807-re ment a válasz....Ő pont erre volt kíváncsi...:-)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33816) Cok3 válasza nufenen111 (#33792) üzenetére


Cok3
csendes tag

Ez aztan gyonyoru egy 330 K-s keszulektol. Sracok, azt hiszem, ra kellett jonnom, hogy nekem plazma kell. Meg is vannak a kiszemeltek!

(#33817) OldMike válasza spiritex (#33814) üzenetére


OldMike
őstag

Szívesen, sok sikert hozzá. Esetleg még ezt nézd meg:
[link]

42LM660S

(#33818) OldMike válasza Cok3 (#33816) üzenetére


OldMike
őstag

Ez mindig is köztudott volt, feketében az LCD soha nem fog a plazma közelébe érni, talán majd az OLED, ha még javítgatnak a hibáin (esetleg el nem vetik az egész koncepciót, mint a plazmát is).

Redőnyt meg ne felejts el az ablakokra venni, mert nappali fényben a plazma eléggé kiábrándító tud lenni (bár a legújabbaknál már tudtak növelni a fényerőn, csak nem tudom hogy valaminek a rovására megy-e ez).

42LM660S

(#33819) huncutka1029 válasza Topi70 (#33813) üzenetére


huncutka1029
addikt

a time machine ban kapcsold be az időeltolást, akkor fog felvenni. inicializálás után.
A vinyót a HDD in usb-be csatold!

Ha a tv látja a vinyót akkor jó.
A Pc azért nem látja, meert Jfs re formázza a tv. Az egy speckó linux partíció.

Ha vissza karod formázni, hogy a pc lássa, akkor menj a vezérlőpultba, eszközkezelőben a lemezkezelést keresd meg, ott látni fogod, adj neki betűjelet, és formázd újra NTFS-r

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33820) babosmiki válasza Land (#33798) üzenetére


babosmiki
addikt

Tudnia kell!
Indíts el egy videót a g2-n, és felül lesz egy kis kerek ikon arra bökj rá majd válaszd ki a tv-t. Nekem így megy g2-vel és az LA6608-al.
Csak sajna marha lassú az átvitel, még nem tudom miért...
Ha sikerül csatlakoznod, jelezhetnél milyen a sebesség!

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#33821) dish17


dish17
csendes tag

Sziasztok!

Pénteken vettem egy 55la660as tvt, van még vele pár problémám, illetve kérdésem, megköszönném ha valaki segítene.

WIDI-n keresztül próbálom átvinni a képet a laptopról, (asus zenbook, win 8.1) de ha duplázott kijelzőként használom akkor ugye a laptop felbontásában jelenik meg a kép a tvn is (nem fullhd) már akkor is szaggat, de az még tűrhető. Ha átváltom, hogy csak a tv adjon képet, fullhd lesz, viszont a sebessége annyira visszaesik, hogy teljesen használhatatlan lesz, gyakorlatilag az egérmozgást sem bírja lekövetni, csak több másodperces késéssel. Ez normális jelenség, valóban ennyit tudna a widi? Illetve mégegy kérdés, hangot ezzel át lehet vinni? Vagy az mindenképp csak a gépen szól? mert olyankor már kettőzött kijelzőnél is az van, hogy a laptopon előbb jön a hang, mint a tvn a kép, ami miatt egy film mondjuk nézhetetlen..

[ Szerkesztve ]

(#33822) Topi70 válasza huncutka1029 (#33819) üzenetére


Topi70
tag

Köszi a segítséget! Lemezkezelőben visszaraktam NTFS-re.

(#33823) Cok3 válasza OldMike (#33818) üzenetére


Cok3
csendes tag

Igen, redőny van fent, úgyhogy ez nem probléma.

Pusztán a passzív 3D miatt fáj kicsit a szívem, de így utólag belegondolva, amennyi tartalmat néztem 3D-ben, szerintem ez egy reális "áldozat".

(#33824) Woodslave válasza nufenen111 (#33792) üzenetére


Woodslave
nagyúr

na most nézem, igy mar mas azért, ehhez képest annyira nem brutal az enyém se :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#33825) heaven válasza gyeniko (#33774) üzenetére


heaven
tag

Köszi, ez biztató válasz!

(#33826) Topi70 válasza huncutka1029 (#33819) üzenetére


Topi70
tag

Újra itt. Megformázva, teljesen üresen sikerült az inicializálás, tökéletesen megy a DVR:-) Köszi mégegyszer!

(#33827) Piftuka válasza erahurka (#33802) üzenetére


Piftuka
veterán

"És mit csinál ha bekapcsolás után dugod be a kártyát?"

Amikor a fent említett hiba jelentkezik, akkor már semmit. Tehát hiába távolítom el a kártyát, majd illesztem vissza, a lényeg nem változik: semmit nem lehet "kezdeni" a TV-vel, csak teljesen áramtalanítani.

Azt nem próbáltam még, hogy bekapcsolás után dugom be a kártyát, de értelme nem is lenne. Mivel a probléma nem állandó jelleggel, változó időközönként jön elő, így ha most egyszer-kétszer kipóbálnám, biztos következtetést nem tudnék levonni.

Azt pedig biztosan nem fogom meglépni, hogy innentől kezdve minden egyes TV bekapcsoláskor teszem be a kártyát, használat után pedig mindig eltávolítom.

Nem akarom a kártyafoglalatot teljesen kitágítani, tönkretenni.

Viszont... a firmware frissítés jelenthet megoldást?

(Egyébkén a készülék a UPC által is tesztelve, támogatja a technológiát, így ilyen jellegű kompatibilitásról biztosan nincsen szó.)

"Aquila non captat muscas."

(#33828) Land válasza huncutka1029 (#33803) üzenetére


Land
veterán

És lehetséges, hogy a 42LM660S nem tudja a Miracastot? A beállításaiban nem találok arra utaló jelet. Így tükrözni mivel tudom a telefonom képét a TV-n? Marad a nálam használhatatlan Slimport kábel?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#33829) huncutka1029 válasza Piftuka (#33827) üzenetére


huncutka1029
addikt

FW frissítés nem, vagy csak időleges megoldás, ha van garancia, hívj szerelőt, semmiképpen nem normális dolog amit a tv-d csinál.! :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33830) huncutka1029 válasza Land (#33828) üzenetére


huncutka1029
addikt

Kizártnak tartom, még a jóval olcsóbb LN570R is tudja.

itt van is róla egy demo
Elvileg kaptál a tv-hez egy felprogramozott NFC matricát nem? azzal kellene összehozni a telódat.

Annyi hogy az lg remote-nál is csak akkor tolja ki a képet telóra, ha a DVR ki van kapcsolva (time machine)
Lehet, hogy neked is így kellene megpróbálni.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33831) Sátán44


Sátán44
addikt

Sziasztok!

digitalko webáruházból rendeltem jan. 10-én egy 42LA660S-ZA tv-t. Beüzemelés után szomorúan tapasztaltam, hogy van egy hibás pixel a kijelzőn. Még aznap jeleztem, és kedden jöttek érte. Pénteken kipróbálták a boltban, majd nyugtázták, hogy valóbán hibás darab. Ma megérkezett a csere készülék. Ismét beüzemelés, beállítás varázsló bejött és megállt a tudomány. A magic remote nem működik, csak a be/ki kapcsolás. Előző Tv-nél nem emlékszem, hogy kellett volna vmit ügyködni vele, csak követtem az utasítást és ment szépen. Most a wheel gombnál megáll, csak a tv navi gombjával lehetett végigmenni a beállításon. A tv kiírta, hogy nem érzékeli az MR-t. Elemet már 4 párat cseréltem benne. Tudtok még valami ötletet mondani?

Ui: Tv csere volt csak, a régi alkatrészeket kaptam vissza. Mindkettő tv hibátlan, bontatlan csomagolásban volt.

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#33832) huncutka1029 válasza Sátán44 (#33831) üzenetére


huncutka1029
addikt

telefon---> digitalko--->csere,
És kérd meg őket, hogy próbálják ki mielőtt kiküldik

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33833) Sátán44 válasza huncutka1029 (#33832) üzenetére


Sátán44
addikt

Kicsit kezdek elkeseredni :( Még egy cserére hajlandó vagyok, de ha az sem lesz jó, akkor befejeztem. Visszarakom a 72 cm-es tv-met, azzal soha nem volt bajom.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#33834) huncutka1029 válasza huncutka1029 (#33830) üzenetére


huncutka1029
addikt

mondjuk azt olvastam, hogy a miracast csak wifi hálózattal kommunikál, ergo ha a tv lan-on lóg egy routeren, akkor nem minden esetben, és nem minden telóval működik.
Nálam most csekkoltam galaxy note 2 +LN 570 R ugyanez a szitu, és nem látja.
Pedig a tv tudja a miracastot.
Ilyen esetekre van dongle mondjuk nem olcsó

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33835) huncutka1029 válasza Sátán44 (#33833) üzenetére


huncutka1029
addikt

milliószámra készülnek a cuccok kínában, vagy kínai alkatrészekből, benne van a hiba lehetőség.
Ez nem csak az LG-re igaz.
Én másik áruházból rendelnék a helyedben, 2-ből 2 hibás, több mint figyelmeztető jel! :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33836) spiritex válasza OldMike (#33817) üzenetére


spiritex
veterán

Sikerült elég jóra beállítanom az LN536 képét, bár plazma után nem egy egyszerű feladat... Hogy megközelítse a feketét, hogy ne legyen szétmosva a kép, a gammát végül is magasra kellett vennem a 3 beállítás közül (alacsony, közepes, magas), és inkább a fényerő, kontraszttal kompenzáltam.
Lenne újabb két kérdésem:
1. Hol lehet beállítani azt, hogy az antenna erősítőbe feladja a +5 V feszültséget?
2. Hogy lehet elérni, hogy a felfelé nyíllal való lépkedésnél az utolsó tv adásnál ne lépjen egyből a rádió adókra? MinDig TV-ről van szó. Persze, ha kitörlöm a rádió adókat az megoldás, de nem szeretném őket törölni.

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33837) Piftuka válasza huncutka1029 (#33829) üzenetére


Piftuka
veterán

A biztonság kedvéért az imént frissítettem a firmware-t... hátha "csak" szoftveres fagyás volt eddig, amit tapasztaltam.

Ha ismét jelentkezik a hiba, kapcsolatba lépek a szervizzel. (Amit nem szívesen tennék... hiszen még fél éves sincsen a készülék. :( )

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#33838) spiritex válasza spiritex (#33836) üzenetére


spiritex
veterán

Még annyi észrevétel az LN536-ról, hogy a betekintési szöge lehetne sokkal jobb, olyan 150°-os kb., így eléggé meg lennék lepve, ha ez IPS-es panel lenne benne, mert a DELL monitorom is IPS-es, és az sokkal jobb...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#33839) Pendragon911


Pendragon911
aktív tag

Üdv,

LG Smart tv-ben van-e olyan funkció, esetleg letölthető alkalmazás, amivel lehet ébresztőt beállítani, tehát megadott időben bekapcsolna a TV vagy esetleg zene valamilyen külső forrásból? Manapság annyi minden féle programot megírnak okos telefonokra, miért ne lehetne ilyet egy TV-re is :D

Köszi

Pisti

(#33840) OldAkita válasza huncutka1029 (#33771) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Nálam HD adásoknál 62-66, sd adásoknál 50-60 között, de van elég sok ami csak 42-46. Kell nekem emiatt kardomba dőlni? Mondjuk a leggyengébb jelű adásokkal sincs bajom.

(#33841) Zirowe válasza huncutka1029 (#33834) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ez elég nagy butaság, a tv net kapcsolat típúsa tök mindegy, a telefon pedig nyilván csak wifin tud csatlakozni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33842) kelly7 válasza OldAkita (#33840) üzenetére


kelly7
aktív tag

A 42-46 szerintem már elég karcsú. Nekem 55-nél már akadt a HD adás.

(#33843) gyeniko válasza Sátán44 (#33831) üzenetére


gyeniko
őstag

Párosítani kell a MR-ot a TV-vel. Amint írod, a MR nem lett kicserélve, ezért az még az előző TV-t "keresi".

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#33844) dish17 válasza dish17 (#33821) üzenetére


dish17
csendes tag

Senki? Nem használtok widit?

Még egy kérdés merült fel közben, mitől lehet, hogy egy WD NAS-ról játszott filmnél nem jelenik meg a felirat? Szabályosan ott van mellette a könyvtárban, egyező fájlnévvel, a fájlnévben nincs semmi szám vagy egyéb karakter, mégsem jelenik meg és a menüben sem aktív a felirat "kapcsoló"

(#33845) Sátán44 válasza Sátán44 (#33831) üzenetére


Sátán44
addikt

Valaki kérdezte korábban, hogy milyen firmware-al kaptam a tv-t, most készítettem egy fotót. fotót

[ Szerkesztve ]

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#33846) huncutka1029 válasza Zirowe (#33841) üzenetére


huncutka1029
addikt

Akkor miért nem találja meg a teló az eszközt?
Mindkettő miracast képes, screen mirroringot is tudna...
Valami csak a net kapcsolatban lehet szerintem, vagy nem? :F

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33847) huncutka1029 válasza OldAkita (#33840) üzenetére


huncutka1029
addikt

A kardodba ne dőlj, de a leggyengébb jelnek is illik 65%-nak lenni.
A tuner elég érzékeny. mindenképpen jelezz a szolgáltató felé, miután kipróbáltad egy másik koax kábellel is,mert ha az a hibás, és kihívod őket, felszámolják a kiszállást.
Ha jó a kábel, akkor majd újrahangolják az erősítőiket, és jobb lesz.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33848) makoss válasza vzozo (#33790) üzenetére


makoss
addikt

nem adatátviteli értékek érdekelnek, hanem az UTP kábelen átküldhető dolgok, miket lehetne még?
például: PC képe

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#33849) Zirowe válasza huncutka1029 (#33846) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A tv tök mindegy mivel csatlakozik, az a lényeg, hogy egy hálózaton legyenek, nincs olyan, hogy a wifis net az több, mint a kábeles.
A telefon pedig csak wifivel tud csatlakozni.
Ugyebár nem minden telefon támogatja a miracastot, főzött romokban sem mindig megy és ha ez még nem lenne elég, a tv sem hajlandó mindegyikkel együtt működni (lásd: tablet válogatás lg remote-nál).

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33850) OldMike válasza Zirowe (#33849) üzenetére


OldMike
őstag

Sajnos a miracast témában nem tudok mit mondani, mert a tévém (LM660S) nem támogatja, de azt megerősíthetem hogy az LG Remote működik úgy (telefon és tablet esetében is), hogy a tévé UTP kábellel csatlakozik a routerhez, az eszközök meg persze wifin.

42LM660S

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.