Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) huncutka1029 válasza erahurka (#33399) üzenetére


huncutka1029
addikt

anyósom nem panaszkodott még rá :N

Azt nézd meg nincs e bekapcsolva az AV szinkron

Mondjuk ez a kijelző csak 720P, tehát ha 1080p-s filmet akarsz rajta nézni, meggyűlhet vele a baja.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33402) OldAkita


OldAkita
aktív tag

Tapasztalat:
Jópár napja valaki írta, nem jól jeleníti meg neki a tv a betűkaraktereket. Válaszként tanácsot kapott: állítsa Csehországra az országot akkor jó lehet. Nekem tökéletes a karaktermegjelenítés, viszont nem tökéletes az EPG, de mivel Németország nem választható (ahol úgy tudom jó lesz az EPG) gondoltam kipróbálom Csehországot. Persze nem lett jobb az EPG, viszont azóta az HBO GO megint hibázik. A sorozatoknál vettem észere a hibát mikor meg akartam nézni a Passio első vagy második részét. De mindkettőnél az "unidentified error" hibaüzenetet kaptam. Ugyanezt produkálj a Társasjáték sorozat némely epizódjánál. Az érdekes az, amikor egy beinduló epizódnál (mert egyik epizód beindul, másik meg nem) a menücsíkon továbbléphetek a következő epizódra, akkor lejátsza azt is amit elvileg nem indít el. Persze minden sorozat minden epizódját nem próbálgattam, ezen a kettőn kívül az a néhány film amit megnéztem gond nélkül megy. Elég érthetetlen. Bánom hogy belepiszkáltam Csehországba.
Más. Meguntam hogy állandóan akad a CiscoEPC 3925-ös kábelmodem wifije DLNA módban (ami nem csoda mert 5ghz-es igényt jelez a tv használati útmutató ez meg csak 2.4ghz-et tud) és 40m nem szigetelt UTP kábellel, a padláson keresztül összekötöttem a kábelmodemet a TV-vel. Így már nem akadnak a 3D-s filmek se, valamint a Sony Xperia T is akadásmentesen játsza le a kisvideokat. Szóval a telcsi nem is direct wifivel kapcsolódik, hanem a kábelmodem wifijére küldi, az meg tovább a tv-re.
Lefuttattam egy sebességtesztet a speedtest.net-ről a számítógépről ahol 6-os ping 48Mbps letöltés és 5.4Mbps feltöltést mutatott. 50Mbps az előfizetésem a t-home-nál szóval azért ennyi. Megismételtem a tesztet TV-n is ahol 14-es ping 25-ös letöltés és 5.4-es feltöltést mutatott. Láthatóan lefeleződött az átviteli sebesség az UTP kábel 40 méteres hossza vagy a szigeteltség hiánya miatt. Ennek ellenére, ez a 25Mbps tökéletesen elegendőnek látszik az akadásmentes 3d filmekhez.
Azt még meg kell jegyeznem hogy valami baj van a vezetékes csatlakozással mert állandóan leválasztja majd újra csatlakoztatja a LAN-t. Ha végre sikerül csatlakoztatni akkor tartja, de ha kikapcsolom a tv-t és kihúzom a konnektorból, újraindításkor megint csatlakozási hiba.
Más. Valaki írta hogy az mkv filmeknél nem állítható át a nyelv ha DLNA módban nézi. A probléma az hogy az angol nyelv az elsődleges és a tv azt választja. Megoldásként letöltöttem az MKV Toolnix 6.7.0.-át innen.
Ezzel a programmal módosítható a nyelvsorrend, de el is távolítható az angol vagy bármelyik nyelv.
mmg.exe-vel indul de hibaüzenettel is egyben, mert keresi az mkvmerge.exe állományt amit majd be kell tallózni neki az opciókban. Nekem még olyan hibaüzenetet is küldött hogy hiányol valami konami nyelvet. Opciókban, ahol nyelvet lehet állítgatni, mindenhol magyarra állítottam amitől nem lett magyar, de legalább nem keresi a konami nyelvet :)
Programon belül INPUT-nál ADD-al betallózni a filmet. TRACK-nél látható a videora vonatkozó sor, alatta meg a hangsávok. Én nem vettem ki a pipát az angol hangsáv elől hanem a jobbra látható UP gombbal eggyel feljebb vittem a magyar hangsávot, így az lett az elsődleges, az angol meg alatta. Utána klikk az alul lévő START MUXING gombra és elindul az átkonvertálás. 5GB az én gyengécske gépemen 5 perc volt. Szerencsére nem felülírta, hanem a film fileneve után tett egy 1-est :), mert annyi eszem nem volt hogy nevet változtassak. :)
Nem tudok rövidebb kommenteket írni, bocsánat :)

(#33403) Zirowe válasza OldAkita (#33402) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Valaki írta hogy az mkv filmeknél nem állítható át a nyelv ha DLNA módban nézi. A probléma az hogy az angol nyelv az elsődleges és a tv azt választja.

Nem, az alapértelmezett nyelvet filmje (és annak készítője) válogatja, nem a tv határozza meg, dual hangsávosnál (amiben van magyar nyelv is) általában a magyar az alapértelmezett, ezért a tv azt fogja játszani.

Ha megnyitod az mkvmerge-t, akkor a hangsávok tulajdonságánál jelezve van, hogy melyik a default, a tv pedig azt fogja lejátszani alapból.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33404) farkas-j válasza Greeny81 (#33398) üzenetére


farkas-j
őstag

Nálam is jelentkezett a WiFi csatlakozási hiba. Nem tudott kapcsolódni a routeremhez. Még a szerviztől is kint voltak, de nem tudtak mit kezdeni vele. A firmware frissítés megoldotta a problémát.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33405) g0dl válasza Greeny81 (#33398) üzenetére


g0dl
addikt

A TV csak korlátozott hosszúságú jelszót képes kezelni. Nekem a jelszó hosszabb volt 64 karakternél, és nem működött, amíg rövidebbre nem cseréltem ( talán 32 ahatár, de ebben nem vagyok biztos).

(#33406) erahurka válasza huncutka1029 (#33401) üzenetére


erahurka
félisten

Teljesen független ettől, volt 720p aminél kínlódott de volt 1080p amit simán vitt. Amugy próbálok 720p-t szerezni, sőt talaltam egy oldalt ahol mpg4 változatok vannak, kicsit rondább de ahonnan nézem nem látszik.
Megnezem az AV szinkront, esetleg ránézek ilyen jeleneteknél milyen ha kilövöm a TruMotion-t.
:R

(#33407) Greeny81 válasza tzimash (#33400) üzenetére


Greeny81
csendes tag

Köszönöm a válaszokat. A router ki-bekapcs sajna nem segített, és a jelszó is 32 karakter alatti. Fw-t még nem frissítettem, remélem az megoldja. Max kihívom én is az LG-t. :)

Az nem lehet baja, hogy több eszköz is csatlakozik hozzá?

(#33408) g0dl válasza Greeny81 (#33407) üzenetére


g0dl
addikt

MAC szűrés a routerben?

(#33409) koczkascsala


koczkascsala
újonc

Segítsen valaki! Vettünk egy LG LEDTV-t és nem tudjuk beállítani a csatornákat! T-home előfizetésünk van. Az összes honlapot, videót megnéztem, de nekünk valahogy nem megy!
Előre is köszönöm a segítségeteket! :W

(#33410) Greeny81 válasza g0dl (#33408) üzenetére


Greeny81
csendes tag

Öööö
Ezt lefordítanád nekem? :)

(#33411) vzozo válasza koczkascsala (#33409) üzenetére


vzozo
senior tag

T-home előfizetésünk van

Milyen? Kábel, SAT, IPTV?

(#33412) huncutka1029 válasza koczkascsala (#33409) üzenetére


huncutka1029
addikt

ha t-home előfizető vagy, akkor set top boxod is van.
Azt kell behangolni, a tv HDMI, vagy scart bementeről nem hangol be semmit, csak ha bedugod az antennát.
Továbbá az sem mindegy, hogy milyen előfizetésed van.
analóg?
kábel (digitális)
Tányéros?
IPTV?

Végül is ha nem adott a tréhóm CI modult, és hozzá kártyát, akkor irreleváns,
Keresd meg azt a bemenetet az input listából, ahová bekötötted a STB-t ( ha odakapcsolsz az input listára azok a bemenetek lesznek "aktívak" szinesek, amin van bemeneti jel.
Ott lesz a tv műsor, de csak a STB távjával tudsz váltogatni.
Tulajdonképpen ebben az esetben a Tv csak megjelenítő, nem tud behangolni semmit.

Ha Van CI modullod, tedd a tv-be, bele a kártyát, és csatornakeresésnél az előfizudnak megfelelő keresés:
Analóg: Légi a bemenet tipusa (hagyományos antenna)
Digitálisnál kábeles a tipus
Tányéros tv-nél pedig sat -tipusú keresés kell.

Látatlanban ennyit tudok segíteni, ha pontosabb infó kell, akkor definiáld az előfizetésedet légyszi

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33413) LiteCross91 válasza koczkascsala (#33409) üzenetére


LiteCross91
aktív tag

Ha van settopboxotok, akkor ne is tv-n akarjál csatornát állítani. A settopbox menüjében találod valahol a beállításokban.

twitch.tv/litecross91 - youtube.com/litecross91

(#33414) huncutka1029 válasza erahurka (#33406) üzenetére


huncutka1029
addikt

jogos, eszembe sem jutott hogy van true motion benne.
Ha a valósághű mozi is be van vele kapcsolva, az totál szétcsaphatja a képet.
Vagy egyik, vagy másik menjen csak.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33415) Greeny81 válasza g0dl (#33408) üzenetére


Greeny81
csendes tag

Kicsit utánaolvasva a témának:
Arról a wifiről megy a notebook és a telefonom, valamint a szomszéd smart tv-je is.
Mindhárom jelenleg is működik, csak az én tv-m nem tud rá csatlakozni...

(#33416) vanadis


vanadis
csendes tag

Sziasztok,

LA660s hangját szeretném Marantz HM-ra (2013-as modell) kuldeni es egyenlőre a két fronton hallgatni (más még nincs csatlakoztatva). ARC-vel csak egy HDMI kábel kell. Csatlakoztatás OK, látom a HM set up menüjét a TV-n, ha a TV 1-es ARC HDMI bemenetét választom. Set up-ból kilépve nagy Marantz felirat. Ha visszaváltok kábel bemenetre akkor jön a TV adás de hiába váltok a Beállitásokban Külsö hangszóró/HDMI ARC -ra a hang nem szól az erősitő TV audio bemenetén (és máshol sem). az Erősítőn a "HDMI kontrol" ON-ra van állítva. Van ötletetek? Másik kábellel minden ugyanígy történik.
Köszönöm.

(#33417) g0dl válasza Greeny81 (#33410) üzenetére


g0dl
addikt

Ha nem ismerős, akkor valszeg nem ez a gond. (be lehet állítani explicite, hogy mely eszközöket engedje csatlakozni a router)

(#33418) gycs02 válasza jagada (#33392) üzenetére


gycs02
tag

Szia!
Ezért írtam a cetelemet. Jobb oldalt, ha lefelé görgetsz megtalálod a cetelemes árat.

(#33419) erahurka válasza huncutka1029 (#33414) üzenetére


erahurka
félisten

Valósághű mozit nem is enged USB-ről sajna. 3-as DeJudder-en volt, most teljesen kikapcsoltam és nem láttam hogy begyorsulna, a kép viszont szaggatott vagy nem is ez a jó szó rá, olyan darabosnak éreztem kicsit a mozgást.

(#33420) OldAkita válasza erahurka (#33419) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Nekem is ez a tapasztalatom. Ha kikapcsolom, mintha apró rezdülésekkel lenne látható a mozgás. Valahol láttam egy videót, talán épp az LG honlapján ahol egy motoros látszik és különböző módozatokban nézegethető a mozgása. Ott jól megfigyelhető hogy ha bekapcsolva van a True Motion akkor nincs szaggatás, viszont homályos lesz a mozgó objektum, esetünkben a motoros képe.

(#33421) djhighdraw


djhighdraw
csendes tag

Azt meg tudná mondani valaki, hogy mi a különbség 42LA660S és 42LA6608 között. Mert visszaküldtem gariban a karácsony előtt vásárolt tv-t a spontán ki-be kapcsolgatás miatt és cserélték, de 42LA6608 típust kaptam vissza az eredetileg rendelt és kifizetett 42LA660S helyett. Neten és az LG honlapján nem nagyon találtam infót... Mi több, az LG honlapján nincs is 42LA6608... :Y

(#33422) superg válasza djhighdraw (#33421) üzenetére


superg
senior tag

Német oldalon van info
Valószínű oda is gyártották, nem a magyar piacra,tudásban szerintem megegyezik

(#33423) djhighdraw válasza superg (#33422) üzenetére


djhighdraw
csendes tag

Ahamm. Köszi!

(#33424) OldAkita válasza Zirowe (#33403) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Próbálom kitapasztalani az mkvtools-t. Összevissza konvertálgatok egy filmet ahol 2 hangsáv van és valóban, látható melyik a default, mi több állítgatható is. Mégis, nekem nem sikerült úgy átállítani hogy ha a magyar alul, az angol meg felette és a magyart állítom default-ra a konvertálás után nem lesz default a magyar. Ezzel szemben, ha egyiket se teszem default-ra, akkor a felső lesz az elsődleges hangsáv és azt is fogja lejátszani a tv.

[ Szerkesztve ]

(#33425) Zirowe válasza OldAkita (#33424) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A sorrend teljesen mindegy, amelyik neked kell, annál a default legyen yes, de akár a forced is lehet yes (ez nem kötelező), a másiknál meg mind no.
Egyáltalán nem konvertál, csak muxol.

De ha a népszerű oldalról vannak a magyar dolgok, mint már mondtam legalább 20x ebben a topicban, akkor alapból a magyar a default.

Szerintem ennyi itt elég, mert épp ez is elég off volt, tovább itt lehet folytatni.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33426) OldAkita válasza Zirowe (#33425) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Igazad van, valóban elegendő a defaultnál yes-t állítani, és egy, a számítógépre telepített mkv lejátszóval valóban azt kezdi lejátszani amely nyelvnél yes-t állítottam. Azonban újfent állítom, a tv nem így játsza le! Leszarja melyik hangsávnál van yes-re állítva a default, a felsőt tekinti elsődlegesnek!
A konvertálás szót helytelenül használtam, csak ezzel a kifejezéssel kívántam jellemezni (helytelenül) a változtatást, amelyet az mkvtools végez miközben defaulttá teszi a yes-re állított nyelvet. A helyes kifejezés a muxolás.
Annak pedig nincs jelentősége hogy népszerű oldalakról töltött mkv-knál általában milyen nyelv a default, ezt hiába is mondod el 20x, aki segítséget kért itt ebben a topicban, az olyanba futott bele ahol nem a magyar volt default.
Mindez természetesen off topic, nem is kívánom folytatni, csak helyre akarom tenni a dolgokat, különösképp azért mert az általad linkelt topicban nem fog segítséget találni aki ilyen problémával küzd, annál inkább itt.

(#33427) menyoronc válasza OldAkita (#33426) üzenetére


menyoronc
aktív tag

:DD :C

Üdv: Gábor

(#33428) #85538048 válasza huncutka1029 (#33395) üzenetére


#85538048
törölt tag

Huncutka!

Hálásan köszönöm a sok segítséget! :R
Akkor veszek egy mindig tv boxot, rákötöm és kész is? :) Így is fog kelleni szobaantenna, amit írtál tegnap? Mert nekem ilyenem nincs.
Tegnap néztem egy mindig tv-s boxot, WayteQ Set-Top Box HD-95CX, ez szerinted jó lesz?
Találtam tegnap egy cikket, bár nem pont erről a típusról és ebben azt olvastam, hogy felvétel közben lehet másik csatornát nézni:

http://prohardver.hu/teszt/medialejatszoval_keresztezett_set-top-box/kepminoseg_es_extrak.html

Nem a barátok köztet akarom nézni a jóban rosszbannal..... :D Én az akciófilmeket és a thrillereket szeretem. :D

(#33429) Watt25 válasza #85538048 (#33428) üzenetére


Watt25
veterán

A buktató ott lehet, hogy a szobaantenna semmire sem garancia. Vagy jó lesz, vagy nem.
Meg ugye azon csak 7 csatit tudsz fogni, ha nem fizetsz a MindigTV előfizetésért is.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33430) Vanos


Vanos
aktív tag

2.1-es hanggal (mélysugárzó hátul) felszerelt TV hangját mennyire vágja agyon, ha a TV-t falra teszem?
Konzoltól függően 2-5 cm-es hézaggal lehet számolni, ami nem sok.

Valakinél tapasztalat?

HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

(#33431) #85538048 válasza huncutka1029 (#33394) üzenetére


#85538048
törölt tag

Huncutka!

Ez a synapsys box még elfogadható áron van, de a Digisre 32 ezret biztos, hogy nem költenék most.
Nagyon köszönöm, hogy ilyen sokat segítettél! :R

(#33432) #85538048 válasza Watt25 (#33429) üzenetére


#85538048
törölt tag

Köszönöm szépen neked is az infót! :R
Én Digis vagyok, azon most jelen pillanatban nem változtatnék.

(#33433) huncutka1029 válasza #85538048 (#33431) üzenetére


huncutka1029
addikt

szivesen
a synaps jó lesz, azzal minden olyan csatornát látni fogsz, amit a tv-vel jelenleg is, és nem kell hozzá külön antenna sem.
Sőt gy egyszerre két adást is felvehetsz, egymástól függetlenül. :K

Jó tévézést.

Ja és a Bariköz, és jóvalrosszabbant, csak viccből írtam!
:P

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33434) huncutka1029 válasza Vanos (#33430) üzenetére


huncutka1029
addikt

Van a tvben állítható hangzás mód, állvány és fali konzol módban, így kompenzálja a hangot, szerintem nem lesz rosszabb a hangzás.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33435) #85538048 válasza huncutka1029 (#33433) üzenetére


#85538048
törölt tag

Nagyon köszönöm! :R
Imádom ezt a tévét, a régi képcsöveshez képest maga a mennyország!!! :DD Még a netet nem köttettem be, remélem az is szuper lesz.

Tudom, hogy viccből írtad a barátok köztet, vettem. ;)

(#33436) #85538048 válasza huncutka1029 (#33433) üzenetére


#85538048
törölt tag

Csak nem hagylak békén. ;]
Biztosan valami beállítás gond lehet, de pl. ha nézem a Híradót, a bemondóknál kristály tiszta a kép, de mikor bejátszanak valami videót, az elég pocsék. Olyan, mintha a felbontás nem lenne jó.
Mit kellene beállítanom, hogy jó legyen?
Remélem érthetően írtam le a problémát. :B

(#33437) jagada válasza gycs02 (#33418) üzenetére


jagada
őstag

Köszi, de a Cetelemet inkább kihagynám.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#33438) vzozo válasza #85538048 (#33436) üzenetére


vzozo
senior tag

Üdv a digitális, agyontömörített világban... Statikus, nem változó képet, amikor csak a bemondó szája mozog, na azt nagyon könnyen lehet továbbítani alacsony sávszélességen.

Gyorsan mozgó, akciódús jeleneteknél már nem fér bele a csőbe minden, ezért kénytelenek lerontani a minőséget.

(#33439) Woodslave


Woodslave
nagyúr

új szolgáltatónknál van hd csomag. Azt írják, hogy ehhez külön set top boxot kell bérelni. A tv-m LG640-ben van egy olyan tuner mint amit a hd set top boxoknál írnak (tudom qrva gáz hogy ennyire fogalmatlan vagyok én égek :B ). Ennek ellenére kellene? :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#33440) #85538048 válasza vzozo (#33438) üzenetére


#85538048
törölt tag

Akkor ez így "normális" és nem beállítási gond.
Köszönöm! Azt hittem, hogy én nem állítottam be valamit jól. :)

(#33441) Watt25 válasza #85538048 (#33436) üzenetére


Watt25
veterán

Illetve még arról is szó van, hogy a bejátszások mindenféle forrásból összeszedett anyagok, amik lehetnek jobbak, rosszabbak... Ezen a tévé beállításaival nem lehet tenni.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33442) Vanos válasza huncutka1029 (#33434) üzenetére


Vanos
aktív tag

Köszi.

HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

(#33443) huncutka1029 válasza Watt25 (#33441) üzenetére


huncutka1029
addikt

Azért a valósághű mozi, és a szuperfelbontás bekapcsolásával sokat lehet finomítani ezen a hatáson.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33444) kmarci25 válasza Woodslave (#33439) üzenetére


kmarci25
veterán

Melyik szolgáltató, melyik csomag? Enélkül nem tudunk segíteni...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33445) Woodslave válasza kmarci25 (#33444) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#33446) kmarci25 válasza Woodslave (#33445) üzenetére


kmarci25
veterán

Kártyás kábeltv? Ha igen, akkor elvileg nem kell stb, hanem egy modul a tv-be, és abba a kártya.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#33447) #85538048 válasza huncutka1029 (#33443) üzenetére


#85538048
törölt tag

Akkor otthon megnézem ezeket a beállításokat.

(#33448) Zirowe válasza OldAkita (#33426) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Akkor neked a tvd hibás. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33449) jencici válasza brandy1 (#33198) üzenetére


jencici
csendes tag

A legalsó "lyukba" dugd bele, az való a külső tárnak, akkor mindent "felajánl", és működik.

(#33450) farkas-j válasza kmarci25 (#33446) üzenetére


farkas-j
őstag

A Vidanet-et nem ismerem, de érdemes utánaérdeklődni a kártya dolognak. Nálunk a TARR kábelTV-nél nem lehet akármilyen kártyaolvasót használni. Úgy van beállítva a kódolás, hogy a chip kártya csak és kizárólag a hozzárendelt kártyaolvasóval működik. Így nincs más választás, a kártyával együtt a kártyaolvasót is a TARR szolgáltatótól kell megvenni. Az igaz, hogy jelenleg nem drága, úgy tudom 2500Ft.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.