Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) iviivi75


iviivi75
tag

tényleg valaki irja már meg jo e a plex - e ,vagy csak nállam szarakszik.

(#33302) Woodslave válasza gyeniko (#33300) üzenetére


Woodslave
nagyúr

újdonság lesz, 3d filmet csak vigyázz ülésben nézünk, tespedni tilos :K ;] :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#33303) gyeniko válasza Woodslave (#33302) üzenetére


gyeniko
őstag

"...felvenni azt a testhelyzetet, amellyel TV-t fogsz nézni (ez ritkán szálfa-egyenes)..."
Valamit rosszul írtam? :F

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#33304) Madwe válasza Woodslave (#33302) üzenetére


Madwe
nagyúr

én azt is néztem fekve, igaz a kanapé síkja a tv fele néz, nem oldalra néztem de nem is vettem észre semmi rosszat, vagy mi az oka a strickt ülésnek?

(#33305) Woodslave válasza gyeniko (#33303) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:N nem, csak hülyülök. Annyira bonyolult (vagy csak én bonyolítom) már ez az egész, hogy ihaj :Y :D

Kéne árulni ilyen forgószínpad szerű dolgot, ami a kanapé és a tv vertikális és horizontális helyzetét az éppen folyó műsornak megfelelően állítja. :K

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#33306) iviivi75


iviivi75
tag

hallo plex másnál se jo vagy csak nállam szar,van aki válaszolna is erre.

(#33307) huncutka1029 válasza iviivi75 (#33306) üzenetére


huncutka1029
addikt

ne követelőzz minden percben, majd válaszol aki olvassa, és teszteli.
Nem mindenki ül egész nap a fórumon! :N

Egyébként most feltettem a kedvedért, nálam jó LW5590-en és LN570R-en is próbáltam

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33308) iviivi75 válasza huncutka1029 (#33307) üzenetére


iviivi75
tag

ok kösz,csak ennyit akartam.

(#33309) Tékozló válasza Woodslave (#33295) üzenetére


Tékozló
tag

A 3D-t csak a tv képernyő középpontjának vízszintes vonalában jó/érdemes nézni. Max. a TV alsó kávájának magasságából, de már ez is határeset. Jobbra/balra szabadabb a mozgástér, de fel/le elég kicsi, főleg lefelé kicsi! Ha nem tudod megfelelően alacsonyan a falra szerelni, akkor döntsd meg előre! Igaz ezzel a távolságot is jól behatárolod, de még mindig jobb, mint túl lentről nézni a 3D-t, mert az nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#33310) benjoe1 válasza huncutka1029 (#33224) üzenetére


benjoe1
aktív tag

LW5590-nél milyen firmware-t érdemes használni?
Nem nagyon néztem az utóbbi 1 évben a változást, volt valami érdemleges?

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#33311) huncutka1029 válasza benjoe1 (#33310) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia,

semmi érdemi, most a legfrisebb 06.1.28.
a csatornaváltás talán kicsit gyorsabb lett. A service menüben a tool options 6 ban bekapcsolható lett a 3D thx
De a tool options 3 ahol a thx mode, is kacsolható még mindig blokkolva van.
Azt az 5.01.08 verzió után lezárták.
Szóval ha nincs baj a tv vel nem érdemes frissíteni. mondjuk azt nem írtad melyik FW van fent a tiéden.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33312) benjoe1 válasza huncutka1029 (#33311) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Azt most hirtelen én sem tudom, hogy melyik van fent.
De emlékszem, hogy nem volt egyszerű downgrade-elni.
Nekem igazán annyi bajom van, hogy mediacard használatánál előfordul néha, hogy csatornaváltásnál kiírja, hogy you do not have access to this channel, majd megjelenik a kép. Mintha a kártyától nem kapná meg időben a jelet a tv.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#33313) drakola


drakola
újonc

Helló!
Lg 42la620s led tvén,hogy lehet elöhivni a szerviz menüt?Milyen gombot kell megnyomni a távirányitón?

(#33314) zikosz


zikosz
újonc

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. 1 hónapja vásároltam egy LG42LA660S készüléket. január elején a szolgáltató néhány új csatornát "csapott" az előfizetett csomagunkhoz. Ezt követően, azt vettem észre, hogy néhány nem HD csatorna minősége nem az igazi. Úgy gondoltam, hogy újra kerestetem a csatornákat, ami meg is történt. Egy kis probléma adódott azonban: az egyik csatornát azóta nem tudja bekeresni. Beszéltem már a szolgáltatóval és az általa megadott frekvencián próbáltam bekeresni, próbáltam teljes újra indítással (gyári beállítások), de nincs eredménye. A megadott frekvencián egyébként két digitális csatorna jönne, de csak az egyiket találja meg. Olvastam, hogy némely készülékeknél esetleg segíthet, ha átállítom az országot (pl: Finnországot javasolták), de nekem csak közép Európai országokat hoz be. Tanácsolta a szolgáltató, hogy a másik ezen a frekvencián talált csatornát töröljem vagy zároljam és úgy próbáljam meg a kézi hangolást. Törlési lehetőség nincs a menüben, zárolni tudtam, de úgy sem találta meg csak a már meglévő csatornát. :W
Nagyon megköszönném, ha valakinek lenne valamilyen ötlete, hogyan lehetne az elveszett csatornát megtalálni! Esetleg ötlet arra hogyan lehet csatornát törölni vagy a teljes ország listát megtalálni ennél a típusnál!

Előre is köszönöm a segítséget!

(#33315) huncutka1029 válasza benjoe1 (#33312) üzenetére


huncutka1029
addikt

Az nem szoftveres hiba,
Ezen a legfrissebb szoft sem segít.
Egyszerűen az van, hogy a ritkán nézett csatornák nem kapnak időben frissítő jelet a szolgáltatótól, csak mikor odakapcsolsz.
Ezzel sajna együtt kell élni.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33316) huncutka1029 válasza drakola (#33313) üzenetére


huncutka1029
addikt

a távirányítón semmit, legalább is a gyárin nem.

Kell egy androidos app a service menu explorer, azzal be tudsz lépni.
ha felhozza a kódkérő ablakot akkor beírod a távkapcsoló gombjaival a 0413 kódot, és bent vagy.
Mit szeretnél ott csinálni?
Ugye tudod, hogy a legkisebb módosítás, ha nem jó menübe nyúlsz, is hazavághatja a tv-t?
És akkor ugrott a garanciád is!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33317) huncutka1029 válasza zikosz (#33314) üzenetére


huncutka1029
addikt

törölni akkor tudsz, ha usb-re kimented a csatornalistát, a néhány napja is kitárgyalt Hotel mode segítségével,
És PC-n a canshort nevű progival megnyitod a.tll fájlt, ott átrendezheted, törölheted a scatornákat.

A teljes EU régiót az ez adjust menüben (szerviz menü) lehet állítani.
Ehhez kell egy droidos app.
LG service menu explorer azzal belépsz és a region almenüben átállítod a régiókódot europa-ra.
utána indítsd újra a tv-t, és gyári visszaállítás után ,kiválaszthatsz bármilyen országot.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33318) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

A 660s magic remotja nem használható 620s tv-vel?

Kibogarásztam, hogy elvileg nem, akkor ahhoz az MR300-as jó?

Vagy, hogy mint lehetne ezt összehozni?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#33319) Müszi válasza hackeeeee (#33318) üzenetére


Müszi
senior tag

De igen, csak nem csupán a távot kell megvenni, hanem a komplett USB dongle-val csomagoltat. Ez sajna 10K körül van. A sima MR 400 jóval olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#33320) gyeniko válasza hackeeeee (#33318) üzenetére


gyeniko
őstag

Nekem van egy 60LA620-am, ehhez gyárilag nem jár MR, ezért vettem egy MR-400-ast (ezt adják az LA-660-asokhoz), ragyogóan műxik vele... Úgy tudom, hogy az MR-300-zal is megy, de abban kevesebb a funkció, magyarul butább. Arra viszont ügyelni kell, hogy a 620-asokba nem építették bele a vevő kütyüt, ezért olyan MR-ot kell venned, melyhez az USB-s vevő kütyü is tartozék (Szumma kb. 10-11 e Ft).

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#33321) hackeeeee válasza Müszi (#33319) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ajaj..

Külön nem járt a tévéhez dongle?

32LA620S-sel nem megy a 400-as. Ehhez szerettük volna hozzápárosítani. Sajna azt nem tudom, hogy gyárilag adtak-e hozzá dongle-t.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#33322) Müszi válasza hackeeeee (#33321) üzenetére


Müszi
senior tag

TV-hez nem jár és benne sincs. Kapható viszont kompletten, meg natúr is MR. Neked az előbbi kell.

[ Szerkesztve ]

(#33323) hackeeeee válasza Müszi (#33322) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

MR van AN-MR400G, csak dongle kéne akkor hozzá.

Véleményem szubjektív...

(#33324) Müszi válasza hackeeeee (#33323) üzenetére


Müszi
senior tag

Azt külön nehéz lesz.

(#33325) hackeeeee válasza Müszi (#33324) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Remek. :o

Akkor marad a 300, dongle-vel együtt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#33326) szmaug


szmaug
újonc

Sziasztok!

Tudom, hogy volt már sokszor ez a téma, de biztosra szeretnék menni, már amennyire ez lehetséges.
Lg la sorozatból 47 colosban a 660 vagy a 690-est néztem ki magamnak.
Az MM-ban holnaptól lesz "akción" 660-as 250k-ért. A 690-esre még várni kell egy-két hetet.
Valószínűleg 280k lesz az ára.

Tud nekem bárki mondani olyan indokot, amiért érdemes lenne megvárni a 690-est?
Tudom, hogy dizájn különbségek vannak, de az nekem nem ér meg 30k-t.
Viszont, ha valaki tud, vagy tapasztalt más eltérést a két készülék között, azt nagyon megköszönném, ha megosztaná velem!

Előre is köszönöm. :R

(#33327) Müszi válasza szmaug (#33326) üzenetére


Müszi
senior tag

Tudtommal nincs más különbség. Szerintem kár rá várni viszont most sem kerül ennyibe: [link] Érdekes ez az akció.

[ Szerkesztve ]

(#33328) Tékozló válasza szmaug (#33326) üzenetére


Tékozló
tag

A külsőn (TV kerete, színe, és a talpa) kívül biztosan nincs más különbség. Az sem ami az LG oldalán van, hogy a 690-es kezel univerzális távirányítót, mert valójában a 660-as is kezeli, tehát hiányos a táblázat a 660-nál.
Egyébként én 243.000-ért vettem a 47LA690S-t a Euronicsban Cetelemmel.

[ Szerkesztve ]

(#33329) jagada


jagada
őstag

170k-nál volt már olcsóbb a 42LA660?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#33330) szmaug


szmaug
újonc

Valóban érdekes az akció.
De nézd csak meg. Van képük akcióban hirdetni a saját újságjukban..:(((

http://hir.mediamarkt.hu/flyer/MM_fly3r_v1d3k_0115-0126/

(#33331) huncutka1029 válasza hackeeeee (#33325) üzenetére


huncutka1029
addikt

ne ismétlem NEEE vegyél AN MR 300-at az LA sorozatú tévéhez, mert nem kompatibilis vele!
Olvassátok már el a leírásokat!

AN MR 200 csak a 2011-es Táévékhez jó LW sorozat
AN MR300 Csak 2012-es tévékhez jó LM sorozat
ANMR400 Csak a 2013-as tévékhez jó LA sorozat! Illetve LN LS

Ugyan ez a helyzet a skype kamerákkal is az is évjáratfüggő!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33332) mike1334


mike1334
veterán

Sziasztok.
Ismerős venne led tv-t, de mindenki elég satu a témában a környezetünkben, hátha Ti tudok segíteni.
Elvárások:
- 100+ centis képátló
- Smart
- Wifi
- Aktív 3D (minél több szemüveggel)
- Mindig Tv vevő beépítve (kártyás verzió)
- 400+ hz
- A+ energiaosztály
- FHD felbontás
- ár: minél olcsóbb persze, vállalható kategóriában, elsősorban vmi 0% THM-es konstrukciónak örülne legjobban, most van ilyen az Euronicsben, szóval az ottani kínálatból lenne jó mazsolázni, persze csak, ha ott nem aránytalanul drágább (kb 180e-t szánna rá)

Körülbelül ennyi, nagyon szépen köszönöm mindenkinek előre is :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33333) sixpak válasza mike1334 (#33332) üzenetére


sixpak
nagyúr

Milyen megfontolásból döntött az aktív szemüveg mellett?
Az ára vagy a vibrálása miatt...vagy hogy töltögetni kell? :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33334) mike1334 válasza sixpak (#33333) üzenetére


mike1334
veterán

Őszintén? Kb így hangzott el a beszélgetés:
- 3D-s is van?
- van, itt írja aktív meg passzív, azt írja az aktívnál, hogy az 2D-sből 3D-st is tud csinálni
- jaaa, az jó, legyen olyan, hány szemüveget adnak hozzá?
- kettő
- csak? olyan nincs ahol többet?
- de, ennél 4et
- akkor inkább olyat
Szted? :D
Ezért is írtam ide, mert gondolom, akkor az aktív 3D-s tvket nem ajánljátok :)

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33335) huncutka1029 válasza mike1334 (#33332) üzenetére


huncutka1029
addikt

na szóval:

- 100+ centis képátló minden 42" vagy fölötti tévé jó lesz
- Smart LG 3D tv mind smart, és egy gyengébb telefon képességeit hozza
- Wifi 2013-as smart modellekben LA620-tól beépített mindben
- Aktív 3D (minél több szemüveggel) Ezzel lesznek bajok, az aktív 3D max 4db szemüveggel szinkronizál, és darabja kb 15-20000 Ft. LG 3d tévéi passzív technológiásak, nem kell elem a szemcsibe, nincs cross talk, és akár 15-en is körbe ülhetik. nem vibrál,és a moziban használatos szemüvegek is jók hozzá 250 Ft/db
- Mindig Tv vevő beépítve (kártyás verzió) Azt DVB-T tunernek hívják, és alapból van minden lapos tévében,
AZ LG -ben általad meghatározott kritériumok alapján van még DVB-C (kábeltv) És majdnem mindben DVB-S2 (műholdas) tuner is.
- 400+ hz olyan nincsen, max 200 Hz panel, képjavítókkal, ami alapján MCI értéket adnak ezek általűában 4 x es értékek a valós panel frissítéshez képest. Tehát a 400HZ MCI kb 100Hz panel,24P cinema móddal, és true motion technológiával.
- A+ energiaosztály LEd LCd tv átlag fogyasztása 106 CM képátlónál 60-100 W ez nem hűtő, hogy A+ legyen!
- FHD felbontás minden 3D képes tv full HD
És 42" ban nincs is ennél kisebb felbontású.

Olcsó nem lesz, ha minden kritériumnak megfelelőt akarsz, az minimum 240.000 Lesz. 42LA 740S től felfelé nézelődj

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33336) huncutka1029 válasza mike1334 (#33334) üzenetére


huncutka1029
addikt

a passzív is tud 2D--->3D konverziót!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33337) mike1334 válasza huncutka1029 (#33336) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi :)
Az aktív 3d akkor annyira nem játszik, az A+ energiaosztályt meg media-s hirdetésben olvastam :D Még annyi, hogy idősebb a kollegina (megölne, ha olvasná :D), szóval a kezelhetőségéhez ne kelljen 200 oldalas könyvet átnyálazni, érzéssel ki tudja tapasztalni :D
Jah és 180 fölé nem hiszem, hogy menne, de ettől függetlenül tartós darabot szeretne a cserealany 20 éves, ettől is elvárna egy ilyen szép életpályát :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33338) yodamester10 válasza mike1334 (#33332) üzenetére


yodamester10
őstag

Én itt vettem ezt a tévét,igaz kp-ra,de van náluk hitel is ha jól látom.Bármilyen kapcsolaton eléred őket,de skype a leggyorsabb,csak ajánlani tudom őket!

http://www.digitalko.hu/index.php?LG&id=42la667s&kat=led_1&lh=10&marka=11&markanev=LG&o=0&rendez=min_ar&oldal=3&epo=10

(#33339) benjoe1 válasza huncutka1029 (#33315) üzenetére


benjoe1
aktív tag

Ha nem is szoftveres, de bizony a tv hibája, mert ez a jelenség nincs más gyártmányú készüléknél.

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#33340) Labello


Labello
csendes tag

Mi az a "Freeview HD tuner" ?
Pl itt is írják, a "V"-jelzésű TV-khez. (Az enyém 47LM860V)

(#33341) Watt25 válasza Labello (#33340) üzenetére


Watt25
veterán

Mivel az angol nép (sem) érti azt, hogy DVB-T, ezért leegyszerűsítik. Olyan, mintha Magyarországon azt írnák, hogy MindigTV tuner van a tévében.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33342) Dave567 válasza sixpak (#33333) üzenetére


Dave567
addikt

Figyelj már, te is láttad a vibrálást, vagy csak mondod mert halottad?

(#33343) sixpak válasza Dave567 (#33342) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én csak hallottam, igaz sok helyen és nem csak ezen a fórumon. De lehet, hogy nincs igazuk...mondom, én még csak boltban próbáltam ilyesmit, engem abban a 10 másodpercben nem zavart. :D
Úgy gondolod, hogy kamu az egész és mindenki rosszul látja? :B

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33344) Dave567 válasza sixpak (#33343) üzenetére


Dave567
addikt

Nem gondolom úgy, van akit zavar van akit nem. 90% bírja az Aktív szemüveget, a maradéknak ott a passzív, de mendemondából ne riasszátok el a vásárlót, ki kell próbálni.
Nekem volt olyan Westend MediaMarkt-ba Samu F7000 tv-n nem villódzott a szemüveg, tökéletes volt, és az a tv nem egy alsó kategóriás tv, Gödöllőn Euronics-ba viszont F6500 samu tv-n viszont láttam a villódzást, mert ott sajnos a háttérbe volt neoncső, az Aktív szemüvegnek nem jó ha hátulról fény jut a szemüvegbe, ezért villódzik.

(#33345) huncutka1029 válasza benjoe1 (#33339) üzenetére


huncutka1029
addikt

De bizony nem a tv hibája, én már láttam ezt Sony tv n is.Sőt a Samsung monitor tv-vel is produkál ilyet, miközben ezt írom Samsung syncmaster T22A300
Egyszerűen annyi van, hogy a magyar szolgáltatók még nem nőttek fel ahhoz, hogy nem egy előre installált Settopboxba teszed a kártyádat, amit bármikor elérnek, hanem egy Conax, Vagy más modulba, ami bizony a tv-nak van alárendelve nem a szolgáltató kénye kedvének.
Így a kettő gyakran nincs szinkronban.
Van olyan szolgáltató aki csak az általa adott és felprogramozott modullal ad kártyát, hogy ezt kivédjék, illetve, hogy nehogy más szolgáltató kártyáját használd ....

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33346) sixpak válasza Dave567 (#33344) üzenetére


sixpak
nagyúr

Értem, akkor ez olyasmi lehet mint amikor nálam valaki nézi projektoron a filmet és valaki látja a szivárvány hatást, valaki pedig nem... :K
Nem akartam elriasztani, de a többi előnye azért eléggé elgondolkodtatja az embert, ha választania kell.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33347) huncutka1029 válasza Dave567 (#33344) üzenetére


huncutka1029
addikt

azért villódzik, mert másodpercenként asszem 50-szer kitakarja azt a szemedet a folyadékkristályos kijelző a szemüvegben, amelyiknek épp nincs megjelenített kép a tévén.
Ott is pont ennyiszer villan a bal-és jobb kép felváltva, és ha a jeladó szinkront téveszt, vagy merül az elem, akkor lesz a crosstalk, azaz a másik szem kapja az ellentétes képet.
Aki a neon vibrálástól is fejfájást kap, az nem fogja bírni az aktívot sem.
A passzívnál nincs villogás, mert egy időben jelenik meg mindkét szemnek szánt kép a képernyőn.
Ezért van, hogy passzív 3Dnél, csak "fejben"van full HD, valójában vízszintesen, vagy függőlegesen feleződik a felbontás, a forrás képnek megfelelően.

Most csak egy 2012-es statisztikai adatom van, az eladott 2D Passzív 3D és aktív 3D kijelzőkről százalékos megosztásban.
2012 III. negyedév 78,5% 10,6% 10,9%
Ez nem azt tükrözi, hogy a 90% aktív 3D-t vesz.
Egy évvel korábban 2011-első negyedévében, mielőtt az LG kijött A cinema 3D vel ez az arány így nézett ki:

2011 I. negyedév 95,5% 1,0% 3,5%

Addig tényleg az aktív volt a király.

Itt egy kis cikk érdekes olvasd el:
mindkét technológiáról ír mondjuk kicsit Aktív párti, de nem baj.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33348) farkas-j válasza mike1334 (#33332) üzenetére


farkas-j
őstag

Én az LA660-as sorozatot ajánlom, bár ehhez még elkel egy 4500Ft-os infra távszabályzó. Az ajánlott Digitalko webáruház tényleg nagyon korrekt cég, én is tőlük vásároltam, ajánlom őket.

Az aktív 3D és a passzív 3D összehasonlításról itt egy cikk.

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33349) Dave567 válasza huncutka1029 (#33347) üzenetére


Dave567
addikt

Ha full sötét szobában nézel, Aktív 3d-t akkor nem hiszem, hogy fogod látni a villódzást.
Az a baj, hogy sok ember meg se nézi, és úgy dönt, engem elriasztottak az Aktív 3d-től régebben, hogy szétesik a kép, meg ilyenek, ha nem ölök a tv-vel pont egyenesen szembe, de megnéztem magam, és azt mondtam, hogy át b@sztak.
Hogy a fejedben van Full3d, azzal nem értek egyet, nem tudom, hogy látod-e a vízszintes sorokat, én látom, ha viszont messzebb megyek a tv-től, hogy ne lássam a csíkokat, akkor viszont ugrott a HD minőség.
50"nál a HD tartalom nézési távolság 195cm, és ilyen közelről lehet látni a csikókat, ami szerintem zavaró egy filmnél.

(#33348) farkas-j Azóta sok száz teszt ki jött már..

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.