Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) Hege1234 válasza neverless (#33499) üzenetére


Hege1234
addikt

(#33502) Zirowe válasza Hege1234 (#33501) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem fog ez se segíteni neki, mert alapvetően a dlna lett lekorlátozva a tv-n.
Mivel a tv-vel csak dlna alapon lehet megosztani, a tv-n nem lehet segíteni.

Minden netes kapcsolattal megy, mert nyilván a telefon vezeték nélkül csatlakozik az otthonira. :U

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33503) neverless válasza Hege1234 (#33501) üzenetére


neverless
tag

Nagy reményekkel installáltam fel, mert hogy ez az Universal media server nevű cucc ez "DLNA compliant", tehát nem egzenlő a DLNA-val, hanem csak kompatibilis azzal. Gyorsan fel is raktam, be is állítottam, de hangsávot így sem tudok állítani :( :( :(

Most kezdem kicsit elveszteni a fonalat. A TV-n a "smart share" be megyek bele, és ott kiválasztom az eddig használt serviio helyett az UMS-t. Most ez vagy ugyanúgy DLNA, és azért nem engedi a TV, vagy..... nincs más tippem.

*** szerk: Na közben pont megírták előttem ***

Van esetleg más ötlet....? :(

[ Szerkesztve ]

(#33504) Hege1234 válasza Zirowe (#33502) üzenetére


Hege1234
addikt

neverless:
mindjárt felrakom
de én tudtam a múltkor váltani igaz nem váltani de egy filmet kirakott listában
és akkor kitudod választani és úgy játsza le

én is ezen az elven gondolkodtam de az lg app-ban nem találom
de akkor az a másik tippem hogy ehhez az LA sorozatú tv kell és
az LM szérián nem működik

[ Szerkesztve ]

(#33505) Zirowe válasza Hege1234 (#33504) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem, továbbra is megy minden eddigi dlna program, csak hangsávot és feliratot nem lehet váltani, az alapértelmezetten indul és ott is marad, LA-n se megy.
Váltáshoz vagy a belső lejátszót kell használni, vagy tizenK-ért venni egy mediaplayert.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33506) Zirowe válasza neverless (#33503) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nincs, nem lehet megoldani.
Vagy belső lejátszó vagy mediaplayer, android sticket erre a felhasználásra el kell felejteni, alkalmatlan eszköz.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33507) neverless válasza Zirowe (#33506) üzenetére


neverless
tag

Belső lejátszó alatt azt érted, amikor pl egy rádugott vinyról indítjuk a filmet?, ergó nem DLNA-val?

(#33508) Zirowe válasza neverless (#33507) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Egyértelmű.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33509) Hege1234


Hege1234
addikt

de meglehet!
mutatok képeket

keresd meg ezt a mappát transcode

és ez majd kidobálja
és végignézi mi van a videóban innen már kitudod választani hogy akarod nézni milyen angsávval

(#33510) Fifi


Fifi
őstag

Mennyivel egyszerűbb lenne, ha a Tv támogatná az NFS-ről történő lejátszást és akkor nem kellene muxolni, transkodólni stb. LG-hez nincs olyan hack, mint samsungokhoz a samygo?

(#33511) neverless válasza Hege1234 (#33509) üzenetére


neverless
tag

Ahh, igen, sikerült, 1 mkv-t most így sok különállóként jelent meg a hangsávoktól, illetve a különböző transcode (?) októl függően. El tudtam indítani a filmet magyar hangsávval, csak hát ugye atom procinál azonnal 70%-ra ugrik csak az ffmpeg.exe miatt. Végeredményben akadozó kép és hang lesz :(
Nem tudom, ez kis konfigolással javulna e, de most így éjfél magasságában egyelőre ezt tudtam kihozni a dologból. Már ezek a kis reménysugaracskák is legalább bíztatóak

(#33512) Hege1234 válasza neverless (#33511) üzenetére


Hege1234
addikt

próbáld ki gyorsabb e ha a tsMuxer-eset választod

hát pedig más megoldás már tényleg nincs

(#33513) Zirowe válasza Hege1234 (#33509) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Külön gépen transzkódoló klienst futtatni én mindennek nevezném, de kényelmesnek biztos nem.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33514) Hege1234 válasza Zirowe (#33513) üzenetére


Hege1234
addikt

miért nem kényelmes ?

pedig sztem inkább ez mint muxolgatni a filmeket/sorozatokat
vagy állandóan pen-re rakni

mondjuk én xbmc-t használok csak felraktam megmutatni ....

(#33515) Zirowe válasza Hege1234 (#33514) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Se a remux, se a pen, a pc párhuzamos futtatása nem kényelmes.
Router+hdd minidlna-val, minden másra pedig mediapleyer samba és nfs-el.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33516) fotosjani válasza fotosjani (#33489) üzenetére


fotosjani
aktív tag

Akkor ezek szerint nem javították a DLNA hálózaton megosztott mkv-s filmek esetén hangsáv és felirat váltást.
Ez nagyon szomorú.
Most is LG Tv-m van és nagyon szeretem, második Tv-nek akarok venni valamit de valószínű nem LG lesz.
A meglévő TV-t még 2012.novemberében vettem és gond nélkül működik a hangsáv és a felírat váltás is DLNA esetén.
Emiatt nem értem ha egyszer valamit meg tudtak jól oldani,
akkor ezt miért olyan nehéz ismét belerakni egy javításba :F

(#33517) Hege1234 válasza Zirowe (#33515) üzenetére


Hege1234
addikt

ok de ezekből már egyik se megy lg-n

(#33518) Zirowe válasza Hege1234 (#33517) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Mi az, hogy nem megy lg-n?
Megy.

A dlna váltást el kell felejteni, sajnos az fw készítők tojnak ránk, jó kis lg mod meg nem akar készülni.
Fenti kombóval minden lejátszható problémamentesen és nem kell feleslegesen pc-t járatni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33519) fotosjani válasza Zirowe (#33518) üzenetére


fotosjani
aktív tag

"dlna váltást el kell felejteni, sajnos az fw készítők tojnak ránk"
Ez esetben én az LG-t fogom elfelejteni és én tojok rájuk inkább :)

(#33520) LGLA660S válasza Kabel15 (#33451) üzenetére


LGLA660S
újonc

Szia Én úgy tudom összehasonlításokból hogy egy normál távot adnak plusszba és van benne egy plussz HDMI csati.Na meg egy kicsit kisebb a pereme.2 mm kb.

Segíts másokon és isten is megsegít! LG 47LB670V;LGLA660S

(#33521) Yager01 válasza Zirowe (#33497) üzenetére


Yager01
senior tag

Köszönöm a árral kapcsolatos linket. Esetleg a fontosabb kérdésekre válasz valaki?

(#33522) Vanos válasza Cok3 (#33486) üzenetére


Vanos
aktív tag

Szét kell szedni a két TV-t, és össze kell hasonlítani. :D

Speckóban, fogyasztásban teljesen egyformák. Miért gyártana az LG ehhez a két TV-hez kétféle panelt (többletköltség)? Ebben a kiélezett versenyben elég nagy luxus lenne.

HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

(#33523) Vanos válasza Woodslave (#33473) üzenetére


Vanos
aktív tag

A fix fali konzoloknál ~1-2 cm-es távolságot írnak a faltól.
Én többek között emiatt néztem ki a Hama 84426-os fali konzolt a 47-es TV-hez. Ott 4,2 cm-es mélységet írnak. Az talán elég lesz a hátsó csatikhoz is.

HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

(#33524) huncutka1029 válasza superg (#33498) üzenetére


huncutka1029
addikt

már ne haragudj, de a jóféle.hu-n hol látod kiírva, hogy hivatalos magyar gyári garival, magyar forgalmazótól vásárol?
Én többször vásároltam náluk, de soha nem kábítottak ilyennel
Ők Eddig bolti garit adtak, legalább is az LG -tévékre.
De azt tudom igazolni, hogy Magyar szervízben javítanak, és gyorsan.
Ha megvan ez a hivatalos gyári garis rész légyszi linkeld be, képet stb róla.

Köszi ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33525) zannor


zannor
tag

Mennyire stabilak a 42"-os 620-640-es tv-k? Ez alatt értem azt, hogy könnyen megbillennek vagy sem. (Galérián egy tv álványra kerülne egyelőre és azért a galéria nem olyan mint egy betonalapzat.)

Van egy bluetoothos fejhallgatóm. Ha a tv-be dugok egy BT adaptert akkor az feliismeri és tudok is vele hangot továbbítani a fejhallgatómra?

(#33526) humi1 válasza zannor (#33525) üzenetére


humi1
tag

Hát nekem két kisebb gyerek van otthon, és vagy kétszer már beleakadtak, de nem történt semmi különös.
Jó mélyen van a súlypontja, és a tartó is csalóka mert vékony formályához képest meglepően stabil!

(#33527) menyoronc válasza zannor (#33525) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Nekünk 1 hete van meg de így elsőre sztem is elég stabilnak tűnik..

Üdv: Gábor

(#33528) farkas-j


farkas-j
őstag

Egy régi, de egészen jó technikai összefoglalható olvasható a logout.hu weboldalán az LCD-s TV-kel kapcsolatban. Közérthetően foglalja össze az alap technikai tudnivalókat azok számára, akik nem szakemberek vagy technikai guruk :U

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33529) Yager01


Yager01
senior tag

Senki nem tud véleményt mondani a 47 LA641S és 640S tévéket illetően???? Nem tudom mi a különbség közöttük illetve jó lenne valami tapasztalati info is. Nem hiszem el, hogy senkinek nincs ilyen :(

(#33530) warren29


warren29
tag

Sziasztok,

2011-es tv-m van. (55LW659S)
Eddig nem néztem a tv saját médialejátszójával csak HD HUN. mkv-kat de most szedtem le pár HD ENG. mkv-t.
Sajnos hiába próbálom felirattal megnézni öket nem sikerül.
Próbáltam úgy is, hogy betettem a feliratot a film mellé ugyanabba a mappába (Ügyeltem még arra is, hogy az srt fájl karakterre ugyanaz legyen mint az mkv.) - vagy már eleve úgy szedtem le - illetve próbáltam úgy is, hogy tsmuxer-el összefüztem öket de semmi.
Viszont az összefüzött, tehát már felirattal rendelkezö mkv-t a notebook-om csont nélkül látja felirattal.

Hol lehet a gond?

(#33531) Đusty


Đusty
addikt

LA620-nál nem tudom beállítani az időzítést, mert az ütemezésnél ha kiválasztom a tv műsort az ütemezés (zöld) nem aktív. Az azonnali felvétel rendben működik. Mi lehet a hiba?

(#33532) Zirowe válasza Yager01 (#33529) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Rinyálás helyett mondjuk a kereső használata?!
[link]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33533) Greeny81 válasza Yager01 (#33529) üzenetére


Greeny81
csendes tag

Ha jól tudom, az az 1 különbség a színe. Másban nem különbözik a 2 készülék. :)
Nekem 2 napja van 640-es, kicsit kissebbe, és eddig kis wifi-probléma volt, de megoldva.
Azt leszámítva király. :)

[ Szerkesztve ]

(#33534) Cok3


Cok3
csendes tag

Ma vettem egy 47LA690S-t és hát iszonyat a bevilágítása, legalábbis szerintem. A lenti képeket légyszi nézzétek meg és véleményezzétek.

Mindkettő magas helyi sötétítéssel készült, még az sem segített rajta. Viszem vissza a boltba.

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33535) sbalu1 válasza Tomocso (#33488) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nagyon jók ezekek a LED tévék is, szerintem.

(#33536) superg válasza huncutka1029 (#33524) üzenetére


superg
senior tag

Biztos úgy van ahogy mondod,én még nem vásároltam tőlük.Az oldalukon csak annyit írnak hogy Mo-n és nem külföldön,bármit is jelentsen ez.Illetve másik topicban írták hogy a Mo-i Lg szervízzel állnak kapcsolatban saját állításuk szerint(valaki felhívta őket).Igaz csak bolti garit adnak.

(#33537) whitezo88 válasza Cok3 (#33534) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem is van hasonló gondom, ln4700-nál, persze belépő szint, szóval nem panaszkodom, jó áron vettem. pár napja este, film után a fekete credits résznél vettem észre hasonlót, csak én a tetejénél. illetve máskor is látni az egyenetlen bevilágítást, mikor pl híradónál világos háttér van pl az ég, és svenkel a kamera. amúgy nem.

de a tied azért jóval durvább.

viszont más negatív dolog nincs, így 2 hét alatt nagyon tetszik, xboxozni is nagyon jó rajta. mondjuk előzőt én is visszavittem, mert azonnal észrevettem rajta egy kiégett pixelt.

[ Szerkesztve ]

(#33538) sch_a


sch_a
addikt

Kb. egy hete írtam, hogy újraindulgat a TV-m. Azóta elküldtem szervizbe, ahonnan most jelezték, hogy 8 óra bekapcsolás után sem produkálja a hibát a TV. Ilyenkor mi van? :F Nálam már be sem akart kapcsolni, ahogy áramot kapott, bármiféle gombnyomás nélkül elkezdett újraindulgatni, náluk meg nem jelentkezik? :F

(#33539) Watt25 válasza sch_a (#33538) üzenetére


Watt25
veterán

Ez tipikus Murphy törvénye. Én előre megmondtam volna, hogy ez lesz. :)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#33540) Cok3 válasza whitezo88 (#33537) üzenetére


Cok3
csendes tag

Na igen, de ez a tv majdnem negyed milla volt.

Gyerekek, visszavittem a keszuleket. Ma hozta ki a TVUDVAR uzlet futara es meg ma vissza is vittem nekik. Elotte persze telefonon lefixaltam veluk, meg emailben el is kuldtem a tv-rol keszult fenykepeket. Az uzletben dolgozo fiu, aki a tulaj fia es mellesleg a futar is, visszavette a tv-t, helyeselt is, hogy igen, latszik rajta a bevilagitas, bar ot ez nem zavarna, majd felajanlotta, hogy mutat egy masikat. Egy 740s volt, de vegul nem kellett, mert az sem volt a toppon bevilagitas teren. Ekkor a srac megkerdezte, hogy mit szeretnek. Mondtam, hogy a penzemet visszakapni, amit delelott adtam a kezebe. Erre annyit mondott, hogy varjam meg az apjat. Kezdodik, gondoltam.

Par perc mulva bejott a tulaj, aki annyit mondott, hogy akkor 90 napon belul visszaadja a penzt vagy most visszaad egy 10-essel kevesebbet. Mondom milyen alapon? Azt mondta, hogy ez a torveny. Kerdeztem, hogy hol van ez az uzletszabalyzatban? Vagy milyen vonatkozo jogszabaly rendelkezik errol? Meg hogy engem ne oktasson ki a jogszabalyokbol inkabb, mivel en a 3 naprol, valamint interrnetes vasarlas eseten a 8 naprol tudok es a kartalanitasrol. Persze csak nyomta a suket vakert. Megsertodott, azt mondta, hogy nem serult a keszulek, ezert elkuldi az LG-nek bevizsgalasra aztan meglatjuk, ok mit mondanak es ennek fejeben lesz, ami lesz. Mondtam neki, hogy ember, ez milyen hozzaallas? En teljesen normalis voltam, a fiat meg innivaloval kinaltam a lakasomban, meg aznap fullosan visszavittem a keszuleket neki. Erre elmondta nekem, hogy de hat ki lett bontva, raadasul a 740 is, amire en mondtam, hogy ne suketeljen, mar mikor kihoztak sem volt leragasztva a keszulek doboza es 740 dobozat is csak negy klipsz rogzitette. Ezek utan kozoltem vele, hogy 25 eves vagyok es hogy nekem a 248 rugo nem keves penz, majd ezutan elviharzott, meghozta a penzt, de meg vergodott egy darabig.

Na gyerekek, igy kell a vevohoz allni?

[link] - en innen tobbet biztosan nem vasarolok, fentiek alapjan mindenki maga dontse el, hogy o szeretne-e!

(#33541) Vbazsi2 válasza Zirowe (#33518) üzenetére


Vbazsi2
tag

Én úgy oldottam meg, hogy router ---> hdd ext3-ra formázva, ha nem alapértelmezett nyelv a magyar, kihúzom a hdd-t a routerből és dlna helyett hdd-ről játszom le a filmet. Így máris enged hangsávot váltani. A torrent a routeren fut és egyből merevlemezre tölt. :K

(#33542) gyeniko válasza Cok3 (#33540) üzenetére


gyeniko
őstag

Jajajaj, ez nem jó reklám nekik! Minden jó, ha vége jó, a lényeg, hogy visszakaptad a pénzt!
A bevilágítás és felhősödés azért kényes, mert az edge ledesek szinte mindegyike produkálja valamennyire (lásd teszteket), de én nem tudok olyan szabványos értéket- mértéket-határt, mely pontosan leírná, hogy mi az elfogadható. Szóval, ezen lehet napestig vitatkozni...

Elállás internetes vásárlás esetén:

"...Internetes szerződések esetén főszabály: amennyiben a fogyasztó meggondolta magát, 8 munkanapon belül indokolás nélkül elállhat a szerződéstől. Ezt a jogát attól a naptól kezdve gyakorolhatja, amikor az árut átvette, szolgáltatás nyújtása esetén pedig, amikor a szerződést megkötötte.

Fontos, hogy ennek olyan írásos nyoma maradjon, hogy az elállás időpontját vita esetén később igazolni lehessen (Legjobb, ha a megfelelő címre küldött e-mail, vagy a vállalkozás székhelyére címzett postai ajánlott levélben teszi ezt meg a fogyasztó).

A 8 munkanapos indoklás nélküli elállási joga csak a magánszemély fogyasztókat illeti meg, és csak akkor, ha egy vállalkozástól vásárolnak. Ez azért nagyon fontos, mert ma már igen sok internetes aukciós, illetve apróhirdetési oldal is van, ahol magánszemély vásárol magánszemélytől. Ezekre az esetekre nem vonatkozik az elállási jog!

Ha a kereskedő előzetesen nem tájékoztatja a vevőt az elállás jogáról, a 8 munkanapos határidő meghosszabbodik 3 hónapra. Ha a tájékoztatásra ezen az időtartamon belül sor kerül, az elállásra nyitva álló 8 munkanapos határidő attól a naptól kezdődik, amikor a tájékoztatót kézhez kapta a vásárló.

Elállás esetén az értékesítő köteles a kifizetett összeget haladéktalanul, de legkésőbb az elállást követő 30 napon belül visszatéríteni. Így van ez akkor is, ha a kereskedő a megrendelést nem tudja teljesíteni.

Ha a vevő eláll a szerződéstől, az áru visszaszolgáltatásával kapcsolatban felmerült költségeket a vevőnek kell állnia, egyéb díjat, költséget azonban nem követelhet az értékesítő. Amennyiben a kereskedő a megrendelttől eltérő termékkel, illetve szolgáltatással teljesít, a visszaszolgáltatási költséget ő köteles viselni...."

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#33543) superg válasza Cok3 (#33540) üzenetére


superg
senior tag

Erről jut eszembe az AV planet nevű helyre én is visszavittem egy tv-t nemrég.Szó nélkül visszavették,a pénzt is utalták pár napon belül,korrektek voltak.
Innen biztos nem vásárolnék,nálam szinte az elsőszámú szempont hogy szó nélkül vegyék vissza ne keljen a fogyasztóvédelemig menni mert olyan is volt már.
Megpróbálhatod a VA paneles Samsungokat is.Az Lg-k ips panelesek azonkívűl hogy gyengébb a feketéjük még az ips glow is befigyel amit nehéz is megkülönböztetni a bevilágítástól sokszor.A legjobb ilyen téren meg a plazma.

(#33544) nextman válasza sch_a (#33538) üzenetére


nextman
aktív tag

Lehet, hogy nalad valamifele feszultsegingadozas van? Ezt kellene kimerni.

(Esetleg csak jol ossze kellett razni az alkattreszeket:) )

(#33545) jagada válasza nextman (#33544) üzenetére


jagada
őstag

Nekem is a feszingadozás ugrott be elsőre a leírtak alapján.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#33546) Zirowe válasza Vbazsi2 (#33541) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Igen, nekem is így megy.
Az ext3-as hdd-t próbáltad már tv-re kötni?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33547) sigsig


sigsig
csendes tag

Sziasztok!
Lenne két kérdésem:

LG LA660s készüléket használja valaki 3.0-s, 1 TB külső HDD-vel? Akarok egyet venni csak nem tudom hogy kezelné-e rendesen....

Másik: ez a DLNA kapcsolat lekorlátozódik a C: meghajtóra, Dokumentumok könyvtárba? Sehol se találom hogy máshonnan is be lehetne olvastatni a filmeket, stb.
Próbáltam 10-15 Gb-os .mkv-kat lejátszatni, de mikor beraktam, még csak nem is látta.
Kösz

(#33548) menyoronc válasza sigsig (#33547) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Hello!

Én [link] ilyet használok 1 hete, nagyon baba :C

Üdv: Gábor

(#33549) menyoronc


menyoronc
aktív tag

Letöltöttem életem első BD25 filmjét és most szembesültem vele, hogy iso formátumban van.
Ezt fogja tudni kezelni az lg620s belső lejátszója vagy ki kell h tömörítsem? Vagy próbálkozzak a bd lejátszóra kötve?

Üdv: Gábor

(#33550) Iceman83 válasza Cok3 (#33540) üzenetére


Iceman83
tag

Akkor sajnos minden LG tv-n is van bevilágítás?
Van aki nem tapasztalt bevilágítást?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.