Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24501) huncutka1029 válasza DigitXT (#24500) üzenetére


huncutka1029
addikt

320 GB hdd-re 79 óra HD adást, vagy 176 óra SD tartalmat tud rögzíteni a tv.
64 GB-s pendriveot már megpróbálhatsz, van esély, hogy elfogadja time shiftre.

A time shift 2órát rögzít folyamatosan, hdd mérettől függetlenül amit felül is ír ezek ideiglenes fájlok, tehát kikapcsoláskor törli a mappa tartalmát a tévé.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#24502) huncutka1029 válasza atus72 (#24498) üzenetére


huncutka1029
addikt

én megpróbáltam összeadni őket, de azt mondták, még nem ismerik elég jól egymást, és a szüleikkel sem találkoztak csak járnának egymással :DD :DD :DD

Ha a tv magyar régióra van beállítva, és a nyelv is magyar akkor megy a magyar billentyűzet,
kivéve a különleges karakttereket amiket ALT-tal tudsz előhozni, azokat csak a virtuális képernyő billentyűzeten tudod bevinni.

Én LN570R-en teszteltem, a legóccóbb tessco-s billentyűzettel, és egérrel.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#24503) BloodRay válasza huncutka1029 (#24459) üzenetére


BloodRay
veterán

Az(42LN570S) van nekem itthon. Ebben a méretben is igen korrekt. ;)

(#24470) ricsike81 -> Nagyon jó lett az idei 860-as széria tapasztalataim és a külföldi tesztek alapján is. Árra passz. :)

(#24473) berbatov2 -> Pár ilyet próbáltam csak, az elég borzasztó volt. Ezzel tapasztalatod?

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#24504) peter9228


peter9228
aktív tag

Na, szuper. Vettem pár hete egy LA660S-t, és pont 1 héttel lecsúsztam a + Optimus L5 akcióról (Euronics). Erre ma látom, hogy júli 10-től megint adnak hozzá...

(#24505) atus72 válasza huncutka1029 (#24502) üzenetére


atus72
senior tag

szia
kösz a választ, én is erre jutottam :) Az Alt-os karaktereket nem kezeli rendesen, csak uyge a magyar billentyűzeten meg a @ és egyéb "fontos" karakterek ott vannak. Akkor ez cumi, a szüleimnek lesz és nekik nehezen magyarázom el hogy mi hogy van, a virtuális billentyűzet meg horror ezt már megtapasztalták, bohóckodni jó de rendesen netezni lehetetlen, nincs más kapnap egy angol billentyűzetet és felejtsék el az ékezeteket :)

[ Szerkesztve ]

(#24506) huncutka1029 válasza peter9228 (#24504) üzenetére


huncutka1029
addikt

azért nagyon ne bántson a dolog, az optimus L 5 nem olyan űber király telefon.
Én is néztem, aztán arra jutottam, hogy a huawei Y 300 ascend sokkal jobb.
Bár azt nem ingyen adják a tévéhez.
:B

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#24507) huncutka1029 válasza atus72 (#24505) üzenetére


huncutka1029
addikt

azért, ha egy vezeték nélküli egeret is hozzácsapsz, akkor már nem olyan horror az a virtuális billentyűzet
filléres tétel, és hibátlan
Ha szüleid smart tévét akartak, akkor van pc-jük is gondolom, így nem lesz gond az egér, egy időben megy a bill, és az egér, a virtuális billentyűzet, meg úgyis ott van a kijelzőn, kb 2 mp bevinni nekik a kívánt karaktert.
Azt nem hiszem, hogy a LG mérnökei applikálnának erre valami "magyaros" billentyűzetkezelőt....

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#24508) atus72 válasza huncutka1029 (#24507) üzenetére


atus72
senior tag

nem, én találtam ki mert internetezni szeretnének, na most idős emberek révén laptop windows liniux az elég érdeles lenne elmagyarázni meg a látásuk sem annyira tökéletes már hogy a laptopon lássák a kis karaktereket, megnézve az lg tvt és a mozgásérzékelős távirányítót meglepően azt tapasztaltam hogy ez kiváló eszköz lehet, mert végülis levelezni meg internetet egy két dolgot mutogatni lehet vele, csak itt jött elő a billenyűzet.
de igazad van lehet egy kört megér hogy egeret is adok hozzá hátha azzal jobban boldogulnak.

[ Szerkesztve ]

(#24509) atus72 válasza huncutka1029 (#24507) üzenetére


atus72
senior tag

Kínszenvedés levelet írni virtuális billentyűzeten, de egyébként kb 5 perces munka lenne nekik megcsinálni a rendes magyar billentyúzetet mert ha a shift-t le tudják kezelni akkor gondolom az alt sem olyan nagy probléma , csak egy mapping kérdése az egész :)

(#24510) stracker06


stracker06
aktív tag

Sziasztok!

Vásároltunk ma egy LG 42CS460 típusú TV-t. Az vele a problémám, hogy felszerelés után a "lába" amin a TV áll, ami tartja a TV-t kb. 25 fokban ferdén áll az egyenesbe állított kijelzőhöz képest. 2 csavar tartja, amelyeknek fix helye van. Van valakinek valamilyen tapasztalata az ilyen dolgokról? Akinek ilyen készüléke van esetleg, az tudja-e hogy hogyan lehetne elforgatni a cuccot, megoldani ezt a dolgot?
Nem nagyon akartam feszegetni, de nem lehet elforgatni elvileg, legalábbis eddig nem sikerült. (Tudom, hogy ez "csak" esztétikum, de eléggé zavar.)
Szerintetek vigyem vissza, vagy mit csináljak? :F

[ Szerkesztve ]

SFm™

(#24511) gycs02 válasza peter9228 (#24504) üzenetére


gycs02
tag

Én azért utána érdeklődnék, mert szerintem ez LG promóciós akció volt. Az edigiben folyamatosan hosszabbították a dátumot nem volt szünet (ha jól emlékszem).

[ Szerkesztve ]

(#24512) BloodRay válasza stracker06 (#24510) üzenetére


BloodRay
veterán

Ha a vízszinteshez képest 25%-ban meg van dőlve a tv akkor nincs összecsavarozva rendesen.
Ha felülről nézve nem párhuzamos a talp(mondjuk eleje) a tv tetejével, akkor forgasd addig a készüléket míg megfelel. :) Forgatható az ne félj.

(#24511) gycs02 -> Ő viszont Euronics-ben vette, ott viszont határozott idejű(illetve esetleg készlet erejéig) volt az akció tudtommal.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#24513) gycs02 válasza BloodRay (#24512) üzenetére


gycs02
tag

Szerintem egy telefont vagy mail-t akkor is megérne. Folyamatosan nézeget(t)em az árakat, (la620, 660), a nagyobb áruházakban eddig ezekhez csak "ajándékkal" lehetett hozzájutni, külön nem voltak kaphatók.

(#24514) peter9228 válasza gycs02 (#24513) üzenetére


peter9228
aktív tag

Igen bemegyek majd hozzájuk, megkérdezem. Amikor vettem, rákérdeztem, de azt mondták, annak már vége.

(#24515) nextman válasza BloodRay (#24512) üzenetére


nextman
aktív tag

Ha a vízszinteshez képest 25%-ban meg van dőlve --- Ez mit jelent?

(#24516) Mitics


Mitics
tag

Szerintetek ez jó vétel lenne?

(igen, elkezdtem nézni a 3D Smartokat is, de ez még nem azt jelenti, hogy azt veszek, csak ha véletlenül találok valami nagyon jó vételt) :D

42LX6500 125.000.-ért

és ez?

42LS575 140.000.-ért
meg ez

42LM615 140.000.-ért

42LM620 ez pedig 150.000.-ért

Mi hiányzik belőle vajon? :)

[ Szerkesztve ]

(#24517) Mitics válasza Mitics (#24516) üzenetére


Mitics
tag

csak az a baj, hogy ezek bolti garisok :(( vettetek már bolti garis tv-t? Nem kéne bevállalni mi? :F

(#24518) shteer válasza Mitics (#24516) üzenetére


shteer
titán

Megis melyikbol mi hianyzik?

..szerintem jónak tűnik

(#24519) Mitics válasza shteer (#24518) üzenetére


Mitics
tag

Bocsánat, hülye kérdés volt :) Úgy értettem, hogy van-e valamelyiknek olyan hiánya, ami miatt " nem szabad" megvenni, mert ma már alap dolog az adott funkció.

De kezdek saját magammal kicseszni, mert kezdem az ár határt feljebb tólni és már nem csak a 42-es 3D-seket nézegetem, hanem a "sima" 117 centiseket is. 150K alatt már azok is vannak. :D De persze azok buták, így megint feljebb kellene tólni a határt... áááá ez így nem lesz jó :DDD
Inkább a 42-esekből kéne kihoznom a legjobb vételt :)

Én már lassan teljesen elveszítem a fonalat az egész tv keresgélésben :O :)

[ Szerkesztve ]

(#24520) shteer válasza Mitics (#24519) üzenetére


shteer
titán

En kenyszerbol valtottam, mert behalt a 42LD751em.
Igy DLNA, valos 100Hz alap.

Mik az igenyeid, inkabb az dontson.

..szerintem jónak tűnik

(#24521) Mitics válasza shteer (#24520) üzenetére


Mitics
tag

az igényeim mindössze a
42" min.
FULL HD 130.000.- alatt. (de alig bírom megállni, hogy ne toljam feljebb) :(

De ez alapján már van kiválasztottam, csak nagyon sokan akarnak "rábeszélni" a 3D-re meg a Smart-ra :F
Ha nincs, nem is fog hiányozni. Nekem csak érdekességek meg szórakozás, de nem hasznosak.
De ettől függetlenül ott van bennem, hogy haladni kéne a korral :)

[ Szerkesztve ]

(#24522) kmarci25 válasza Mitics (#24521) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem a 3D-re és a smart-ra beszélünk rá, hanem az a helyzet, hogy a jobb paneleket azokba a készülékekbe teszik, amik 3d képesek és smart-ok. Nekem mindegy, hogy a tv-dben van-e smart vagy 3d, neked viszont az a fontos, hogy minél szebb képe legyen. És ezért javasoljuk ezeket a modelleket.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#24523) Mitics válasza kmarci25 (#24522) üzenetére


Mitics
tag

Ezt értem, leszűrtem a mondataitokból, de még mindig nem kaptam egy ajánlást sem :D

Lehet, hogy nekem kéne feltennem úgy a kérdést, hogy:

1.
130.000.- az érték határ, ebbe melyik tv a legjobb vétel??

2. 150.000.- a határ. Ebbe melyik a legjobb vétel?

:D

[ Szerkesztve ]

(#24524) gycs02 válasza peter9228 (#24514) üzenetére


gycs02
tag

Neeem. Nem a boltra gondoltam, hanem az LG-re. Ha tényleg ők akcióztak, meg tudják mondani, hogy az euronicsnak szállítottak-e olyan szállítmányt abban az időben amihez nem járt telcsi.

[ Szerkesztve ]

(#24525) Tikakukac


Tikakukac
titán

LG 32LV355U-ról vélemény?

Mostanra érett be a rendelés TV az kell, LG 32LS5600 és ennek S változata van még versenyben. Melyiket kéne vinni?

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24526) shteer válasza Mitics (#24523) üzenetére


shteer
titán

2. 42LA620S szvsz

..szerintem jónak tűnik

(#24527) kmarci25 válasza Mitics (#24523) üzenetére


kmarci25
veterán

42LM620S vagy ha már nincs, akkor 42LA620S a ~150k-s keretből. (Én is bolti garist vettem, nem aggódok miatta...)

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#24528) shteer válasza shteer (#24526) üzenetére


shteer
titán

vagy kicsithasználtgaris és beleférsz a 130ba is

..szerintem jónak tűnik

(#24529) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

olyan irányú kérdésem lenne,hogy nekem most lett ilyen cam modulom,Invitelem van

stb-vel nem volt ilyen jellegű problémám

4 csat nyelve angol(2 nat geo,Eurosport2,History HD) és mindig állígatni kell magyarra,nem lehet vhogy menteni,hogy ne kelljen??

meg néhány csat 4:3-ba jön,ez mitől lehet??

lg tv-m van

(#24530) stracker06 válasza BloodRay (#24512) üzenetére


stracker06
aktív tag

Láma voltam, már megoldódott. :B Valóban forgatható, csak egy kicsit erőteljesebb noszogatás kellett neki. :DDD
Köszi!

SFm™

(#24531) Mitics


Mitics
tag

Hát ha valakit érdekel. Most találtam :))

42LA620S 147.500 HUF :DD

[ Szerkesztve ]

(#24532) kmarci25 válasza Mitics (#24531) üzenetére


kmarci25
veterán

Ja, Szlovákiából hozzák. Szegedre. 2-3 év garancia... Mitől függ, hogy 2 vagy 3? És akkor a garanciát hol érvényesíted? Azt sem tudjuk, hogy kicsoda az eladó. Az LG Magyarország elhajt. Mehetsz vissza Szlovákiába, ha egyáltalán ki tudod deríteni, hogy melyik boltból jött. Én itt nem vennék az tuti.
Pár napja még a bolti garistól fáztál, most meg ez...? :F

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#24533) BloodRay válasza nextman (#24515) üzenetére


BloodRay
veterán

Azt hogy a talpba nincs rendesen becsavarva a csavar és emiatt ferdén áll a tv. Láttam már ilyet...

(#24525) Tikakukac -> 32LV355U 2 éves külföldi modell, nálam szóba nem jöhetne. 32LS5600 legalább hazai modell, arról nem is beszélve, hogy újabb, jobb panelű is.

(#24531) Mitics -> Kis ellentmondás a hirdetésben. :) "2-3 év garanciával"->"Szlovákiából kerülnek beszállításra"-> Ergo fix, hogy csak egy év EU gari van rájuk maximum.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#24534) Mitics válasza kmarci25 (#24532) üzenetére


Mitics
tag

Én nem venném meg, csak gondoltam hát ha valakit érdekel, aki nem riad vissza a bolti garitól :)

Bár van itt köztünk ha jól tudom olyan, aki bolti garival vette, talán nem is egy...

[ Szerkesztve ]

(#24535) kmarci25 válasza Mitics (#24534) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez nekem még boltinak sem tűnik... Főleg apródos hirdetés, ne már. :U

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#24536) DigitXT válasza kmarci25 (#24535) üzenetére


DigitXT
félisten

Komolytalan.:(

(#24537) Mitics válasza kmarci25 (#24535) üzenetére


Mitics
tag

Biztos forrásból ezt találtam hirtelenjében. Én náluk vettem 1,5 éve a Pana FZ45-ös fényképezőm. Abban is ők voltak a legolcsóbbak és rendes gyári garival adták

De ennyiért már az AV Planet-nél és más biztos boltnál is meg lehet kapni :K

[ Szerkesztve ]

(#24538) Tikakukac válasza Tikakukac (#24525) üzenetére


Tikakukac
titán

Tippek? Le kellene adnom a rendelést lassan :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24539) DigitXT válasza Tikakukac (#24538) üzenetére


DigitXT
félisten

(#24540) Tikakukac válasza DigitXT (#24539) üzenetére


Tikakukac
titán

Ahham, el is felejtettem mikor a másikra kerestem akkor is felmerültek ilyenek. Köszi akkor rendelem az utóbbit :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#24541) Dave567 válasza Mitics (#24531) üzenetére


Dave567
addikt

Szerintem nem járnál rosszul az LA620s-el..
Itt a topicba vett egy fórumtárs a minap, és azt mondta meg van elégedve, kicsi az input lag is, minimális felhősödés.
Csak egy baj van vele hogy a 42" marha kicsi, legalább is nekem. :D

[ Szerkesztve ]

(#24542) Mitics


Mitics
tag

Na ezen dobtok majd egy hátast :DDD

Tudom, hogy lassan teljesen hülyét csinálok magamból, de akkor sem tudtam még eldönteni, hogy melyik tv-t vegyem :DDD
Tegnap odáig jutottam, hogy kész, vége, nem veszek okos tv-t, 120K-ért megveszem a 42LS5600-at, talán az a legjobb vétel a buta tv-k közül ebben a méretben :) Mondanom se kell, ma éjjel is 3-kor aludtam el :DD
Erre ma reggel felébredek, kinyitom a szemem és a tegnap határozottságom is eltűnt :DDD
Csak, hogy értsétek, mi a problémán. Tegnap kiszámoltam viszonylag pontosn (+/- 10-20K) hogy mennyibe fog nekem fájni most ez a költözés. Azt eddig is tudtam, hogy 6 jegyű szám lesz, de azt hittem, hogy 3-assal fog kezdődni. :D Hát nem. Sajnos 5-össel fog kezdődni :O :O
Na ez egy szempillantás alatt eldöntötte, hogy nem kell nekem +30K-ért smart tv :D
Erre ma reggel... az a kis rohadék sz@rházi kisördög :W Ma már a másik oldalról fogalmazódott meg bennem a dolog: mi az a +30K a fél millához képest :D :W :D
Ez über gáz :DDD
Na mindegy, ezt csak azért mondtam, hogy lássátok, nem hülye vagyok, akinek hiányzik egy kereke (bár tudom, úgy tűnik néha) :DDD :DDD , hanem már minden forint fáj az 500K után :(((

Na de rátérek arra, amit akartam kérdezni és most tényleg hülye kérdések lesznek, mert életemben nem volt még 3D Smart tv-m. Bocsi előre is! :B :B
Engem a 3D hidegen hagy. Hogy miért, azzal már tényleg nem fárasztok senkit :DDD
Tegyük fel, hogy valami csoda folytán még is 3D Smartot veszek. Akkor ugye bár szinte természetes, hogy a 42LM620S és a 42LA620S között választok. Na már most a különbségeket az elmúlt pár éjszaka nagyjából összeraktam :) Érdekes módon a tavalyi modell még mindig drágább 15-20K-val. És akkor most jönnek a kérdések:
1.: nem értem igazából, mitől drágább az LM620 ennyivel...
2.: az LM620-nál fel van tüntetve a "Prémum tartalmak: Index, Origo, MTV videótár, startlap.hu, port.hu, YouTube, Videa, HBO Go, Museum, Accu Weather (folyamatosan bővülő kínálat)" Létezik, hogy az idei modellnél ez nem elérhető? :F Mivel külön ez nincs feltüntetve. De akkor már is nem ér semmit a "smart" funkció számomra.
3.: itt van ez a DVR (valahol nekem úgy tűnik, PVR-nek írják) Javítsatok ki, ha rosszul értem most! A DVB-C miatt nem kell hülye set top boxot használnom. Ha van ilyen DVR-em, akkor csak rádugok egy külső vinyót vagy pendrive-ot és függetlenül a szolgáltatótól, rögzíteni tudok bármilyen adást (természetesen csak digitálist), ha nem vagyok otthon vagy nem érek rá? Nem fogok szolgáltató akadályba ütközni? :F Mert ha nem, akkor ez egy nagyon hasznos funkció lenne nekem, de sz@rt se ér, ha nem tudom használni.
4.: ez a legbutább kérdésem: ha én nem akarok 3D-t nézni, ugye mindkét tv-t tudom 100%-ban 2D-sként használni és minden alkalmazást is. Tehát nem ér hátrány semmilyen szempontból ha nem akarom 3D-sként használni ugye?
5.: nincs az LA620-nak PC csatija, viszont van wifi, 2 magos a procija (ami szerintem még mindig röhejesen kevés). Az hogy vastagabb, hidegen hagy. Hogy 200 vagy 400 Hz, szerintem teljesen lényegtelen. Akkor most miért is olcsóbb ennyivel egy idei friss modell, mint a tavalyi? Úgy érzem valami nagyon "fontos" paramétert nem veszek észre az LM620-nál, amitől drágább. :)
6.: ha azt mondom, hogy nem kell a 3D, akkor csak Smart (3D nélkül) melyik modellben érdemes gondolkodni, ami az LA620 tudását hozza a 3D-t leszámítva 42-es méretben? Ami mondjuk idei modell 2 magos procival, de nem 3D-s. Ha jól látom, akkor az LN570S és LN575S ez a két modell és a különbség csak a beépített wifi. :F Tudtok valami hasznos dolgot mondani, ami miatt "kell" a beépített wifi vagy bőven elég az ln570S? Viszont az LS5750S-ben jól látom, hogy csak az 1 magos proci van? Mert akkor ez kiesett gyorba :)

Szóval ennyi lenne most hirtelenjében :D Szóval a 3D-t letojom, viszont a smart miatt kell az az amúgy is kicsi 2 mag. Nekem sokkal jobb vételnek tűnik az idei modell, még is rengetegen preferálják még most a tavalyit. :F Ennyire rosszul látok valamit? És még mielőtt megkapnám... visszaolvastam szinte mindent ezzel kapcsolatban, de ezekre a kérdésekre nekem nem lett válasz.

Előre is köszönöm, ha megválaszoljátok a kérdéseim. Én pedig tovább emésztem magam az LS5600 és a két okos tv között.
Szó szerint egyik pillanatban a világ legfölöslegesebb dolgának tartom, hogy 3D smartot vegyek, a következőben meg úgy gondolom, kell. Pontosabban csak a smart kell és ha 3D nélkül veszem, akkor csak

:R :R :R :R :R :R

(#24543) Mitics válasza Mitics (#24542) üzenetére


Mitics
tag

Röviden is összefoglalom :D

Jól látom, hogy ha nekem nem kell a 3D, de a 2 magos proci igen, akkor az LN570S és az LN575S között kéne választanom?

Ha így van, akkor annyit kérnék, hogy mondjátok el, hogy mire tudom használni a beépített wifit és akkor el tudnám dönteni, hogy kell-e vagy sem. Az LN570S még beleférne a fájdalomküszöbömbe, de ha hasznos a beépített wifi, akkor még az LN575S-t is bevállalnám :)

Esküszöm, hogy a mai nap zaklatlak titeket utoljára ezekkel és legközelebb már csak a végeredményt közlöm :DDD
Egyébként holnap reggel az Auchanban kezdek, mert 15% kedvezmény lesz minden Samu tv-ből, de szinte biztos vagyok benne, hogy még így sem lesznek jobb árban, mint az LG-k, főleg, hogy a hipermarketekben az induló ár alapból 10-20% magasabb, mint a neten. Ezen kívül fogalmam sincs, hogy Samuban mi lenne a megfelelője az LN570S-575S párosnak :N De már nem is nagyon van agyi kapacitásom ezt is kideríteni :U

[ Szerkesztve ]

(#24544) Mitics válasza Mitics (#24543) üzenetére


Mitics
tag

Még rövidebben: LN570S vagy 575S? :DDD :DDD

Ne haragudjatok, de az elmúlt 2-3 éjszakai max 3 órányi alvás meghozta az eredményét :DDD ;] :B ;)

(#24545) Mitics válasza Dave567 (#24541) üzenetére


Mitics
tag

Köszönöm!
Nekem pont elég, sőt még a 39-40-es is elég lenne, mert kb 3 méterről fogom nézni, de előre gondolkozva nem akarok a következő költözéskor újat venni, mert ott már 4 méterről fogom nézni :D Ezt leteszteltem és a 42-es hibátlan nekem :K

[ Szerkesztve ]

(#24546) Mitics válasza Mitics (#24542) üzenetére


Mitics
tag

Közben találtam egy nagyon kedvező lehetőséget ;) 42LA620S-re, így az erre vonatkozó kérdéseimet még fenntartom továbbra is :D De legalább már leszűkítettem 3 tv-re az egészet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24547) Mitics


Mitics
tag

Miért nem csodálkozom, hogy mindenki elmenekült innen? :DDD :DDD :DDD Elvagyok itt magamban délelőtt óta :DD :DDD
júúúj de fáradt vagyok :) Ma vagy holnap dönteni akarok mosmáaztántényleg :K

(#24548) huncutka1029 válasza Mitics (#24547) üzenetére


huncutka1029
addikt

Szia,
Egy jó tanács!

Ne vegyél okos tv-t pláne ne adj olyanért + lóvét amiben wifi van, nagyobb fájlok lejátszánál hálózatról úgyis szaggatna és a végén sima UTP kábellel kötöd majd össze a routerrel.

Vegyél egy "buta tvt, az 5600 amit korábban emlegettél jó hozzá, és laptoppal vagy egy mediabox-al sokkal komolyabb okos tévéd lesz, mint akármelyik gyárilag okos.

a PVR /DVR jó dolog, és teljesen használható, ha a dvb-t vagy dvb-c tunerről akarsz felvenni.
De minimunm 40 gb HDD kell hozzá, pendrive nem jó!
De ezt is meg lehet oldani egy media boxxal, ott ki is lehet menteni a felvett tartalmat, nem úgy mint a tévénél.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#24549) gu007 válasza huncutka1029 (#24548) üzenetére


gu007
aktív tag

Szerintem is! Pár éve rendeltem rokonnak Lg tvt. Én vettem át és próbáltam ki. Vga kábellel kötöttem a pc-re. Megnéztem rajta az Avatart és wow. Annak is nagyon szép képe van még most is. Főleg egy 21" full hd monitor után. Szóval szerintem jó lehet az idei alap tv is.

(#24550) Mitics válasza gu007 (#24549) üzenetére


Mitics
tag

2-0 az alap tv javára :D Köszönöm a tippet!

Megy tovább a meccs! Kérném a pro-kontrákat :D Ma éjfélkor zárom a versenyt. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.