Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106751) OPiiPO válasza vindiesel1 (#106750) üzenetére


OPiiPO
addikt

NTFS

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#106752) vindiesel1 válasza vindiesel1 (#106750) üzenetére


vindiesel1
csendes tag

Megoldódott :) GPT MBR konvert! :(((

(#106753) pjen válasza vindiesel1 (#106750) üzenetére


pjen
félisten

Lehet nagy neki az 1 terra.

(#106754) draco31


draco31
veterán

Hello!
43UK6300MLB van nekem. HDMI-vel van rákötve Digi műholdas box.
Nagyon sok YouTube-ot nézek rajta. És néha az van, hogy elindítom a YT vidit, és a TV műsor hangja megy alatta. Ekkor leállítom a videót, és újra megnyitom, megszűnik a hiba. Ez kb. 20 indításból 1x csinálja.
Másnál is van ilyen?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#106755) GalaHU


GalaHU
őstag

Otthon LG OLED C9-et nyúzunk nagy megelégedéssel (HBO, Netflix, DIGI, XSX, PS5, PC) és most a nyaralóba is keresünk TV-t. Fontos lenne hogy mindezeket tudja, és kiemelt hogy HDMI 2.1 csati legyen rajta, és a 4k120-at is repítse VRR-el. Ami a lányoktól elvárás, hogy 65-nél nagyobb képátló legyen.

Evidens lenne a 77C1, de ennyit azért mégse akarok rákölteni, de maga az LG ecosystem, GUI tetszik, ezért gondoltam arra, hogy talán LCD vonalon lenne valami hasonló. Sajnos a gyártó honlapja elég kaotikus (marketingbullshit mindenütt, de persze mi más legyen? :D ) attól nem lettem okosabb.

Van esetleg valami javaslatotok?

Köszi!

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#106756) blakey válasza pjen (#106753) üzenetére


blakey
titán

Terra

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#106757) OPiiPO válasza GalaHU (#106755) üzenetére


OPiiPO
addikt

9-es sorozatú NANOra néznék rá első körben a helyedben.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#106758) godjopet válasza Boha (#106748) üzenetére


godjopet
csendes tag

Szerintem ezt a lejátszó szoftverek nem tudják. Magát a konténert (.mkv) kell úgy összerakni, hogy a magyar felirat legyen az alapértelmezett, azt szinte az összes lejátszó tudja értelmezni.
Mkvtoolnix!

(#106759) okkomester


okkomester
csendes tag

Sziasztok, olyan kérdésem volna, hogy az LG tv reklámkor kitesz egy 18+ feliratot a jobb alsó sarokba 22.00 után és mellé ad egy tülkölő hangot. Ezt minden reklám elején megteszi. Ezt a funkciót hol lehet kikapcsolni?

(#106760) Sys85 válasza okkomester (#106759) üzenetére


Sys85
veterán

Ezt nem a tv csinálja.
Ez az új gyermekvédelmi törvény (médiában elterjedtebb nevén “pedofil törvény”) reklámokra vonatkozó része. [link]
Ebbe sajnos bele kell törődni,ez már itt van velünk.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#106761) cigam


cigam
félisten

Az LG WEBáruháza hol érhető el? 5%-os nyitási kedvezményt adnak, de nem találom magát a boltot.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#106762) asdf_ válasza cigam (#106761) üzenetére


asdf_
veterán

Tökfölösleges keresned, mert piaci ár felett tízezrekkel nyomják a tv-ket, ez csak annak lesz buli esetleg, akinek tényleges szüksége van beüzemelésre (mert azt tartalmazza az ár).. De amúgy magán az termékoldalon simán kosárba lehet tenni azt hiszem.

[ Szerkesztve ]

(#106763) cigam válasza asdf_ (#106762) üzenetére


cigam
félisten

Oh... Köszi!

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#106764) Klara_ válasza Klara_ (#106697) üzenetére


Klara_
őstag

Eszkalalodott a helyzet, voltam nyaralni, az apartmanban ez a TV volt: 43nano756.bdrsljp ez bizony VA panellel szerelt... (raadasul IPS-nek vettek).
Itthonra kozben vasaroltam egy 50un81xxxxx.bdrsljp modellt ami nagy lett, trapez alaprajz - a szukebb vegen 1.4 a szelesebb vegen 1.8m-re ulunk a TV-tol. Ha nem szelesvasznu anyag megy, hanem pl. HBO Go, Netflix, forgatja a csalad a szemet, hogy belassa a kepet.
Ha van koztetek olyan, aki szakuzletben dolgozik vagy gyakran jar ilyenben, rapillantan eloben a 43nano7xxx sorozatra, hogy milyen paneles, es leirna nekem a pontos cikkszamat az eszkoznek, az eredmennyel? Koszonom elore is.
Ugy gondolom, itt erosen sumakol az LG. A panelek kozott ilyen is, olyan is van. Annyit mar kinyomoztam, hogy a 43nano7xxPA EU-s gyartas, a 43nano7xxPR pedig import modellt takar. Mondjuk ez pont nem relevans, vagy lehet megis a panel milyensegeben.

[ Szerkesztve ]

(#106765) BioNiCMaN


BioNiCMaN
addikt

Srácok!

Egy LG 55UN71003LB típusú TV-vel szemezgetek és az lenne a kérdésem, hogy BT-n keresztül lehet-e egeret és billt csatlakoztatni hozzá? :F

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#106766) prisz válasza Klara_ (#106764) üzenetére


prisz
aktív tag

Pár napja jött meg az 50nano753PR-em, VA paneles, de abszolút jó a betekintési szöge. Én úgy tudom, a 7xx szériás 50" VA paneles, a 43" pedig IPS. Vásárlás előtt írtam a supportnak én is a tv kódok miatt, bemásolom ide, hátha segít:

24/07/2021 13:04 45
Specification
LCD TV ( 33" and over )/50NANO753PR

Tisztelt Ügyfélszolgálat!
Egy apró kérdéssel fordulnék Önökhöz. Mi a különbség az általuk forgalmazott 2 típuskóddal megjelölt televízió között:
50NANO753PA
50NANO753PR
A "PA" és "PR" jelölésre lennék kíváncsi, nem tudtam információt szerezni sem az interneten, sem a hivatalos viszonteladó partnerüknél.

Köszönettel;
Xxxxxxx


Tisztelt xxxxxx!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste, és hogy érdeklődik a termékeink iránt.

Az Ön által megjelölt két TV modell között nincsen semmilyen tudásbeli különbség. Specifikációs adataik megegyeznek. A televíziók típusszáma végén lévő betűk, un. produkt kódok. Területi megjelölések, a szervizes kollégáknak információ.
Amit ugyan nem kérdezett, de talán fontos információ lehet Önnek, hogy az 50 colos modellek VA panellel készülnek, nem IPS panelesek. Ez akkor lehet fontos információ, ha lényeges a felhasználó számára, hogy oldal irányból is jó képi megjelenítést tapasztaljon, ne csak szemből nézve a készüléket. Az IPS panel sajátja, hogy kb- 178 fokos a betekintési szöge, míg a VA panel nem rendelkezik széles betekintési szöggel. VA panellel gyártódnak az 50, a 60 és a 70 colos modellek, mivel ebben a 3 méretben nem gyártanak IPS panelt. Kisebb vagy nagyobb méretű készülék választása esetén (és nem az említett 3 méret kiválasztásakor), széles betekintési szögű, IPS panellel rendelkező TV készülékről van szó.
Bízom benne, hogy tudtam Önnek hasznos információval segíteni.
Szép napot kívánok.

Kérem segítse szolgáltatásunk fejlesztését azzal, hogy a lenti rövid kérdésre válaszolva értékeli a kapott választ.
Amennyiben úgy érzi a tájékoztatás nem volt teljes körű, kérjük küldje el érdeklődését újra, illetve bármilyen további kérdés esetén készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal telefonos ügyfélszolgálatunkhoz a 06-1--54-54-054-es számon (H-P: 8-18, SZ: 9-17).

Tisztelettel:
Kisőrssy Mercedes
LG Electronics Magyar Kft. - Ügyfélszolgálat

(#106767) Klara_ válasza prisz (#106766) üzenetére


Klara_
őstag

Koszi. Nekem is O irt anno.
50, 60, 70-es meret mind VA, ezt tudtam, de mint irtam az 50"-al kicsit tullottem a meretet...
43nano756pa.bdrsljp ez volt az apartmanban es VA panel egyertemuen, de IPS-nek arultak ezt is. Igy remenykedtem, hogy itthon is elofordulhat valamelyik modellszam alatt.
Azt az infot kaptam anno az LG promotertol, hogy a PR az europan kivuli import cucc, hol gyartottak a tied? A PA pedig az europai gyartas. 43"ban nem tudott segiteni, ezert kerdeztem latott-e itthon boltban ilyet valaki. Ha szemre nem is latod - bar oladrol nezve erosen latszik, kicsit megkocogtatod a kijelzot, mindjart kiderul melyik fajta..

[ Szerkesztve ]

(#106768) cidalain válasza Klara_ (#106767) üzenetére


cidalain
veterán

Volt régebben a 42LB650 széria. Abban is volt asszem mindkét panel. Mindenhol IPS panelként hirdették, de amelyikben VA panel volt, annak a dobozán nem volt ott az IPS felirat. (Az, hogy egy webshop mit ír rá, az tulajdonképpen tökmindegy, nagyon sok infó hibás)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#106769) prisz válasza Klara_ (#106767) üzenetére


prisz
aktív tag

Lefotóztam, hátha segít. A panelt nem merem még nyomogatni, szerdán hozták.
Én úgy tudtam a PA,PR különbségnél az utolsó betü, csak minimális design-beli eltérést jelöl.

(#106770) Klara_ válasza prisz (#106769) üzenetére


Klara_
őstag

Ez vicces, hogy a PA / PR jelolesben sem tudtak mi az igazsag. Az 50-es VA tuti, ne nyomkodd. Mar latom, hogy be kell utzanom egy nagyaruhazba es megnezni szemelyesen a 43-asokat. Nem lehet arra adni amit mondanak. Szomoru, hogy nem tudja mit arul a sajat promoteruk sem....
Kep gondolom nalad is jo. DSE-t irtak gyakrolatilag hibajanak, nalad ez mennyire jott elo?

(#106771) rainman72 válasza Klara_ (#106770) üzenetére


rainman72
nagyúr

Bocsi ha bele szólok :R
43"-nál sztem mind1 melyik panel van.
Sztem általános használatra még jobb is ha IPS-t kapsz,de valszeg ide hozzánk az is jön,a 756 ami más régió kaphat VA-t,de ebben a méretben nem mérvadó!
Nyomogatni nem kell a panelt,simán csak ujjal finonam megkopogtatni az ujjaddal fekete háttérnél,pl üres hdmi csati,fehéren villogni fog minden irányban.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#106772) prisz válasza Klara_ (#106770) üzenetére


prisz
aktív tag

Dse csak a sarkokban, de nagyon minimális. Abszolút nem zavaró. A kép tényleg szép, a telekom vacak minősége mellett a yt, netflix 4k szinte lefolyik a kijelzőről. a hang is teljesen vállalható, köszönhetően a vastagabb kávának.

(#106773) Klara_ válasza rainman72 (#106771) üzenetére


Klara_
őstag

Nem mindegy, nezz meg egy sotet jelenetet IPS-en es VA-n normalis forrasrol. Az IPS-en szinte semmi nem latszik csak egy sotetszurke paca, ugyanitt a VA-n meg boven latni a reszleteket. Egyre tobb a sotet, ejszakai jelenet es ez engem kifejezetten zavar. Ha mar vasarolok, akkor szeretnek olyat amit elvezek es nem bosszankodok rajta. AZ 50un-t raadasul nagy felindulasomban mar elajandekoztam a csaladban. Igy mielobb kellene valami helyette.
Mivel videken vagyok igy megneznem ezeket eselytelen nagyobb (ertsd 100+km) utazas nelkul, ezert kerdeztem van-e itt szemelyes tapasztalat. MM-t felhivtam, kedves volt a kislany akivel beszeltem de amikot rakerdezett mi az a VA vagy IPS panel, akkor mar tudtam rossz helyen jarok, o is tudta. Igy kerdezte meg a promotert aki mint kiderult szinten nincs kepben lasd PR - PA verziok kulonbsege. Igy mar csak olyanban bizom aki szemelyesen megnezte az adott modellt. Mivel lattam 43"-on a VA-t igy ugy gondoltam, jogosan remenykedem benne, hogy itthon is van ilyen. Gondlotam talan van koztetek olyan kereskedo / aruhazba jaro aki meg tudja nezni. En sem ugy gondlotam, hogy tenyereljen ra a panelra. Legfeljebb felhuzom megam es hozok egyet kintrol, vagy megszokom az 50"-t es veszek abbol ujra... De mint mondtam a legszebb az. hogy a 756-ot is IPS-kent arultak kint.

(#106774) Klara_ válasza prisz (#106772) üzenetére


Klara_
őstag

VESA itt is maradt 200x200? "TV"-t nem nezek, netflix, hbo go megy 80%-ban, vagy BR lemez. Ha nem birok szerezni VA 43-mast kenytelen leszek 50-est venni ujra en is.

(#106775) prisz válasza Klara_ (#106774) üzenetére


prisz
aktív tag

Szvsz ha teheted, maradj az 50-esnél. Ha van helyed, tényleg számit a "minél nagyobb annál jobb" feeling. Én kifejezetten VA panelest akartam, szemből nézzük, sötét szobában. Ilyen körülmények között engem marhára idegesített volna az IPS fekete helyetti max. sötétszürke árnyalata. Itt a fekete, tényleg megközelíti a feketét, no persze nem egy oled, de ár-érték arányban nagyon jó kompromisszumos megoldást találtam. (már megint :) ). Ha falra szerelnéd, bármilyen a tv méretével kompatibilis fali konzol megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#106776) Frontiner


Frontiner
aktív tag

Sziasztok!
Lecseréltem az UM7450PLA-t egy Nano793-ra.
Sehogy nem tudom az Airplayt működésre bírni. Iphone 11, iOs 14.7
Valakinek van ötlete?
Köszi

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#106777) cigam


cigam
félisten

LG 32LM6370PLA-val van tapasztalat? Hol lehet megnézni hogy a lábai között mekkora a távolság? A gyári adatlap nem a barátom, sőt a letölthető pdf sem:

Bár a rajzon szerepeltetik benne azt a paramétert amire kíváncsi vagyok (G), ugyanakkor kétlem, hogy 4,65kg a helyes válasz.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#106778) pjen válasza cigam (#106777) üzenetére


pjen
félisten

Pedig lehet, az LG tv- k nagyon könnyűek.

(#106779) cigam válasza pjen (#106778) üzenetére


cigam
félisten

Nem ment át a szarkazmus :) A G oszlop mutatná a lábak távolságát, de ott a készülék súlya szerepel.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#106780) frici69 válasza cigam (#106777) üzenetére


frici69
tag

Ez engem is érdekelne. Konkrétan a tesó lett kinézve: LG 32LM6380PLC és 70 cm szélessége amin lenne.

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#106781) Sys85 válasza frici69 (#106780) üzenetére


Sys85
veterán

Az komplett tv szélessége 73cm,a lábak meg beljebb vannak a szélektől,bőven bele kell hogy férj a 70centibe.
Kb olyan 6,5-7centivel vannak beljebb a szélektől a lábak (per oldal),tehát nagyjából 60cm-es hely kell a lábaknak.

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#106782) Frontiner válasza Frontiner (#106776) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Megoldódott. Reseteltem a Tv-t.

[ Szerkesztve ]

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#106783) gyeniko válasza cigam (#106779) üzenetére


gyeniko
őstag

A méret vonalak (A-B-C-D-E) végein nyilak vannak, az "F" és "G" vonal végein nincsenek, vagyis ezek nem hossz méreteket akarnak jelenteni.

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#106784) vargalex válasza cigam (#106777) üzenetére


vargalex
félisten

A táblázatban nincs külön G oszlop. F-G van, ami a lábak nélküli tömeget jelenti (szerintem).

Alex

(#106785) Zsadi válasza Frontiner (#106776) üzenetére


Zsadi
őstag

Majd írj már egy véleményt a váltásról, ha kérhetném.
Meg hogy a 7450 VA vagy IPS volt e. Kíváncsi vagyok. :)

(#106786) Frontiner válasza Zsadi (#106785) üzenetére


Frontiner
aktív tag

A 7450 Va panelos volt. 55” méretről beszélek mindkét esetben. A nano793 is VA. Bedöglött a 7450 erre cserélték. Sokkal szebb a képe. Minden más tulajdonságában ugyanaz. Talán még annyi hogy egy kicsit gyorsabb is. Gondolom jobb proci van benne.

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#106787) rainman72 válasza Frontiner (#106786) üzenetére


rainman72
nagyúr

Mind2 tvnek ips-nek kéne lenni :F :F
55" az méret amit azzal szerelnek.

[ Szerkesztve ]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#106788) Frontiner válasza rainman72 (#106787) üzenetére


Frontiner
aktív tag

Jajj igazad van, bocs. Ips

 IPhone 15, AppleWatch SE, Airpods 2, MBA 13" 2015 

(#106789) frici69 válasza Sys85 (#106781) üzenetére


frici69
tag

Köszönöm a választ! Én is így kalkuláltam. Csak sajnos itt a környéken nincs egyetlen üzletben sem, hogy meg tudnám nézni. Vártam véleményre hátha valakinek van ilyen!

GigabyteGA-F2A88XM-HD3,AMDA8-6600K,KingstonHyperX2x4Gb1866MhzDDR3,AsusVW202SR,128GbADATASSD,250GbSeagateSATAII,Tevion1.5TbHDD,PioneerDVR-212D

(#106790) Zsadi válasza Frontiner (#106786) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszönöm! :R

(#106791) Boha válasza godjopet (#106758) üzenetére


Boha
aktív tag

Köszönöm.

OBORZIL

(#106792) cigam


cigam
félisten

Hopsz... Ezt benéztem. :B
Van valami trükk, hogy a lábak jobban elemeljék a szekrénytől? Ha jól számoltam (B-D), a lábak kevesebb mint 3cm-el emelik meg a készüléket . A soundbar meg több mint 5 cm magas. Ha elé rakom, akkor kitakarja az infra vevőt+ a kép alját, ha mögé rakom, a hangszórókat takarja ki a TV.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#106793) VisiTech


VisiTech
újonc

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy WebOs alatt milyen app-al vagy megoldással tudok távoli NAS-ra FTP-n csatlakozni filmnézéshez.

(#106794) Sys85 válasza VisiTech (#106793) üzenetére


Sys85
veterán

Ha ftp-n kell,akkor lehet kelleni fog közé egy pc.Azon a Serviio-ban betallózod azt a távoli mappát amit szeretnél megosztani és látni a tv-n (persze miután a pc-n beállítottad a mappa elérését) és akkor a látni fogja gyári lejátszó a fájlokat/mappákat.
Meg persze azt is meg kell nézni,hogy a bizonyos nas hogy van beállítva és kivülről is elérhető e tartalma nem csak belső hálózatról.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#106795) VisiTech válasza Sys85 (#106794) üzenetére


VisiTech
újonc

Nem fontos a FTP-s elérés, ha van rá más megoldás Webos-n. Csak azért gondoltam, mert Android tv-n a Kodi-val vagy VLC-vel az FTP rendben működik. A NAS Synology márkájú.

[ Szerkesztve ]

(#106796) Sys85 válasza VisiTech (#106795) üzenetére


Sys85
veterán

Esetleg Plex?
Ehhez van app webos-re és nasra is.

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#106797) VisiTech válasza Sys85 (#106796) üzenetére


VisiTech
újonc

Köszönöm a tippet, a Plex-et el is felejtettem.

(#106798) Klara_ válasza VisiTech (#106797) üzenetére


Klara_
őstag

VisiTech, bocs nem neked valasz, elrontottam.

Probalt mar valaki idei TV-n, gigabites USB - RJ45 atalakitot. Siralmas, ahogy akadnak a 4k streamek Netflixen. 93Mbps-t ira a csatlakozasnal az app, de ezek szerint ez keves neki. WiFi-n mertem sokkalt tobbet is, de itt ingadozik a sebesseg, altalanossagban igy sem jobb.

[ Szerkesztve ]

(#106799) Sys85 válasza Klara_ (#106798) üzenetére


Sys85
veterán

Tudtommal még mindig usb 2.0-val szerelik a tv-ket,tehát gyorsaságban nem nagyon lennél előrébb.
De még abban sem vagyok biztos,hogy egyáltalán működik tv-kel az ilyen adapter,hiszen ez nem pc.
De amúgy valami a hálózatoddal lesz,mert nálam se wifin se kábelen nem akad a 4K se Netflixen,se pcről streamelve (Serviio).

[ Szerkesztve ]

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#106800) Klara_ válasza Sys85 (#106799) üzenetére


Klara_
őstag

A sajat vezetekes halozat jo, a WiFi nem csak rajtam mulik. Uj szomszed van, ha nincs a nala forgalom WiFin keresztul rendben minden (eddig nyaraltak innen tudom). Viszont nem szeretnek a szomszedhoz igazodni, ezert lett a vezetekeles kiepitve frissen. Gigas digi az elofizetesem annak is birnia kellene. A TV halozati reszevel van gond inkabb, serviio is kinlodik a 4k-val, ha nagyobb a bitrata vezeteken, WiFin ez is ment eddig. Nem is csodalkozok, hogy a 100-as LAN porton akadnak a streamek, amikor megneztem a bitratat aminek at kellene mennie. PC-PC kapcsolat a belso halon gigabites, problema nelkul vezeteken. USB 2.0-n is 330-340Mbps-el mehetne ha jol szamolom, ami megis csak 3x-or annyi mint ami most van. Milyen bitratat probaltal ami nem akad?

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.