Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) P00By


P00By
nagyúr

Egyik nap, mikor még volt játék, belefutottam egy Al'Akir the Windlord-ba. Jó lap lenne több sebzéssel.

Még volt egy Onyxia is, ez meg vicces :DDD MOD: Főleg, ha nem tudod leírtani a lapokat és kapnak egy jó kis buffot :))

MOD2: Cairne Bloodhoofot melyik hős paklijába érdemes berakni?

MOD3: Ti milyen 1-2 manás lapokat használjátok? Van best, amit minden paklitokba beleraktok, vagy variáljátok?

[ Szerkesztve ]

(#1752) DjDanee87 válasza kervantas (#1750) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ragnaros vagy Ysera szerintem.

(#1753) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1752) üzenetére


Sirandrish
legenda

Yseranak mi az a draw a dream card? Mi az a dream? Mit takar?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1754) kervantas


kervantas
aktív tag

"The login issues related to #Hearthstone & #D3 are still being worked on, folks. Updates to follow. Still no ETA."
1 perce

@előző: itt le vannak írva

[ Szerkesztve ]

(#1755) P00By válasza Sirandrish (#1753) üzenetére


P00By
nagyúr

[link] alul a "related cards" résznél.

[ Szerkesztve ]

(#1756) P00By válasza P00By (#1751) üzenetére


P00By
nagyúr

MOD3-nál minionra gondoltam!

Sirandrish: Mindegyik köröd végén kapsz egyet!

[ Szerkesztve ]

(#1757) Sirandrish válasza P00By (#1755) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezek közül kapsz egyet? Akkor inkább a ragnaros szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1758) kervantas


kervantas
aktív tag

@(#1751) P00By

Én ezek közül szoktam válogatni:
Leper Gnome (1)
Young priestess (1)
Amani berseker (1)
Knife Juggler (2)
Faerie Dragon (2)
Priestnek Light warden (1) és Northshire cleric (1).

@ (#1757) Sirandrish: Minden körben egyet, nem öszesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1759) Sirandrish válasza kervantas (#1758) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen azt gondoltam, de szerintem ezzel együtt is sokkal jobb a Ragnaros :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1760) kexksz válasza kervantas (#1750) üzenetére


kexksz
addikt

Mivel játszol meg mit?

Sylvanas/Ragnaros/Ysera/Alexstrasza szerintem.

(#1761) slayer007 válasza P00By (#1751) üzenetére


slayer007
tag

1 mana: Lightwarden, Secretkeeper (főleg hunterrel), Abusive Sergeant, Elven archer, Leper gnome, Worgen infiltrator
Kaszt specifikusak: Blood Imp, Flame imp, Nortshire cleric
2 mana: Doomsayer, Ancient watcher, Knife Juggler, Pint-sized summoner, Wild pyromancer, Amani Berserker, Faerie dragon, Ironbeak Owl, Loot hoarder, Mad bomber, Youthful Brewmaster
Kaszt specifikusak: Patient asssassin, Lightwell, Defias ringleader, Flametongue totem, Scavenging hyena, Starving buzzard, Sorcerer's apprentice
Ezekből szoktam válogatni az adott deckhez mérten főleg.
Ami abszolút mindbe benne van, az pl az 1.-ből az Abusive Sergeant, Leper gnome, 2 manásból pedig Ironbeak owl, Faerie dragon, Knife juggler, Loot hoarder és Mad bomber.

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#1762) slayer007 válasza kervantas (#1750) üzenetére


slayer007
tag

Ragnaros/Sylvanas/Ysera

Én mondjuk lassan lehet bevállalok a deckbe egy Nozdormut, mert elég gyorsan le szoktam reagálni a történéseket, szóval szerintem elég könnyen lehetne köröket nyerni vele, mert hezitálnak az emberek.

Im insane, what's your excuse?!

(#1763) kexksz válasza P00By (#1751) üzenetére


kexksz
addikt

Arena vagy constructed deckre gondolsz?

(#1764) slayer007 válasza slayer007 (#1712) üzenetére


slayer007
tag

Vagy mégse... Hát akkor jó éjt HS társak :P

Im insane, what's your excuse?!

(#1765) oriic válasza F-ECT$ (#1714) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze tudom hogy még nagyon az elején vagyok, nem csüggedek, tetszik a cucc. :)

Live-Die-Respawn

(#1766) F-ECT$ válasza slayer007 (#1764) üzenetére


F-ECT$
titán

Majd holnap :)

Dive ever, work never.

(#1767) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Blizzard CS EU ‏@BlizzardCSEU_EN 39p
The #Bnet connection issues are resolved. We sincerely apologise for the inconvenience and frustration caused by the downtime.
#BlizzCS

(#1768) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kezdhetnének már valamit ezzel a Mage-el mert kezd unalmas lenni hogy 10ből 9 meccset mage ellen kell menni, és hogy "kézből" oldják meg a legtöbb helyzetet.
Jó, nem panaszkodom mert most 4ből 4szer vertem el maget Priestel, de akkor is elegem van :B

Szerk: Hja és sikerült lecserélnem a "nyerj 3 meccset bármivel 40goldért" küldit egy "nyerj 5 meccset priestel vagy paladinnal 60 goldért"-ra :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1769) Sirandrish válasza Sirandrish (#1768) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azóta nyomtam még 3 meccset és mit ad isten..mint a 3 mage ellen :D

De legalább az 5 priest győzelmet 5ből betoltam...a maradék 2 a szintlépéshez kellett :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1770) kovsol válasza Sirandrish (#1769) üzenetére


kovsol
titán

És akkor a mageval kell csinálni valamit. Vicces olvasni amiket írkálsz.

May the Force be with you!

(#1771) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1769) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jó a mage ahogy van. Mentem vele leállás előtt egy 7-2 arénát és megkezdtem egy másikat 2-0val szintén mágussal :P

(#1772) Sirandrish válasza kovsol (#1770) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..igazad van..ez így tök jó hogy annyira OP hogy mindenki csak azzal gamel, mert spellkártyákkal lerendezi a meccse 80%át :K

Nyilván meg lehet verni, nem azzal van a baj, de szerintem amikor 9 választható karakterből a játékosok jóó nagy %a csak azzal hajlandó megindulni, akkor szerintem ott igen is balance problémák vannak..

(#1771) DjDanee87 Aki szeret folyamatosan egy karival játszani annak biztos nincs gondja vele :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1773) kovsol válasza Sirandrish (#1772) üzenetére


kovsol
titán

Priest a másik ami tele van spellekkel. Ne vicceljél már. Akkor mond el, hogy a mai kb 7-8 mérkőzésemen miért nem volt még egy mage ellenfelem se? Az, hogy te miket kapsz semmit nem jelent. Egy ember tapasztalataiból nem lehet statisztikát csinálni.
Ez a más szemében a szálkát is meglátja, a sajátjában a gerendát se esete.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1774) Sirandrish válasza kovsol (#1773) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyilván ezért mentem priestel mert ha nem baj azért nyerni szeretnék. De nagyon szívesen játszanék Warrival is pl, de a jelenlegi basic paklimmal kb esélyem se lenne a mage-k ellen, max ha nagyon tré osztást kap, de erre azért nem építenék stretégiát hogy hááátha..

"Ez a más szemében a szálkát is meglátja, a sajátjában a gerendát se esete."

Eztet esküszöm nem értem...ez kb olyan mintha én csinálnám a Priestet ami tele van spellekkel, és panaszkodnék Pityu által kreált Mage-re ami szintén tele van spellekkel..

Mégis mit vegyek észre? Mit tudok én tenni? Komolyan nem értem.. :U

Mellesleg nem csináltam statisztikát..én az elmúlt 3-5 napban azzal szembesülök hogy igen is 10 meccsből 9 de legalább 8 mage ellen van...erre még rájön hogy van néhány ismerősöm is akik nem nagyon hajlandóak mással játszani, mert könnyebb mage-el boldogulni, főleg az elején.

Panaszkodnék én a Priestre is ha az jönne folyamatosan ellenem, de nem így van..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1775) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Vaó milyen meccset toltam Druiddal..
Az ellen leszedte a HP-m 3-ra, én meg még hozzá se értem...onnan gyógyítottam magamon 2t a kis dokival és lehoztam a meccset 1-2 tauntal..
Kicsit elbízta magát aztán elfogytak a lapjai aztán mindig csak az adott lappal tudott mókolni de az kevés volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1776) whitezo88 válasza Sirandrish (#1775) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én úgy vesztettem ma hogy nekem 30+armor, neki 2 hp és nyert... van ilyen.

(#1777) Sirandrish válasza whitezo88 (#1776) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze hogy van csak én általában ilyen helyzetekben a rossz oldalon szoktam állni :DDD

Más: Nyitottam egy ilyet..rare+epic és nem örülök..nem gondoltam volna hogy egyszer megérem ezt :DDD
Bár a common lapok nem rosszak :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1778) csoki válasza Sirandrish (#1777) üzenetére


csoki
senior tag

miért nem örülsz? sztem az az epic nagyon jó kártya, rockbiter weaponnel 2*5-t sebezni abban a körben kapásból
warriornak se rossz az a kártya gorehowl-ra rárakva :D de bármilyen fegyverre jó amiből neki sok van

(#1779) Sirandrish válasza csoki (#1778) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jéééé...a Windfury valahogy elkerülte a figyelmemet :B Így tényleg nem olyan rossz, viszont az overload miatt én tuti nem használnám a 7-8 kör előtt.. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1780) slayer007 válasza Sirandrish (#1779) üzenetére


slayer007
tag

A doomhammer elképesztően jó board controlra ám... én lazán használnám hamarabb is. :)

Im insane, what's your excuse?!

(#1781) Sirandrish válasza slayer007 (#1780) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát majd kipróbálom és elmondom hogy milyen ..mármint hogy milyennek látom :K
Remélem nem kapom majd egyből az arcomba a Acidic Swamp Ooze-kat :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1782) slayer007 válasza Sirandrish (#1781) üzenetére


slayer007
tag

Hát igen, sajnos annak mindig megvan a veszélye... nagyon kis szemét lap az :) :)

Im insane, what's your excuse?!

(#1783) Sirandrish válasza slayer007 (#1782) üzenetére


Sirandrish
legenda

És még olcsó is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1784) P00By válasza kexksz (#1763) üzenetére


P00By
nagyúr

Constructed.

Köszi az eddigi válaszokat!

(#1785) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Oh de rendes a játék..vagy 15 körig nyúzok egy druidát erre amikor már nincs esélye és feladja kidob a játék :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1786) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megy most valakinek a játék? Kétszer is hibát írt ki.

szerk:

Dejó, lenne fél óra szabadidőm, erre meg ez... :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1787) Sirandrish válasza oriic (#1786) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem 3 perce dobott ki, még nem próbáltam visszamenni, de megnézem neked.

szerk: ahhaa...pulzáló csiga majd fekete kép és hibaüzi..valahogy így kezdődött a 2 napos kényszerpihenő is :P

Szerk2: a D3 most megy szóval nem lehet komoly a hiba :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1788) slayer007 válasza oriic (#1786) üzenetére


slayer007
tag

Megint szarok a szerverek.
"Blizzard CS EU ‏@BlizzardCSEU_EN 27mp
We're looking into new reports of login issues for #Hearthstone and #D3"

UPDATE: Most már megy!

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#1789) kexksz


kexksz
addikt

Király, megint meghaltak a szerverek. :)

(#1790) Sirandrish válasza kexksz (#1789) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább nem kell várni a napiküldikre mert kettesével kapjuk őket ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1791) ígyvanferi válasza Sirandrish (#1790) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen ám, csak pl. nálam már péntek vagy szombat óra fel vannak torlódva a napik. Már vagy 200 gold ugrott, a csudimudiba... :(((

(#1792) whitezo88 válasza ígyvanferi (#1791) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én délelőtt csináltam meg, de 3 40es volt csak :(

(#1793) Sirandrish válasza ígyvanferi (#1791) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem szerencsére ma simán ment.
Az 5 prieste wint 5ből behúztam, az 5 druidosat meg 7ből..
2 pakli ára az már húzós :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1794) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Már megy

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1795) ígyvanferi válasza whitezo88 (#1792) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem meg mind 60-as, épp reggel cseréltem egy 40-est, ráadásul olyan 60-asra, amiben van lock, egy olyanom pedig már volt, szóval kettőt üthetnék egycsapásra. Na hátha még ma meghegesztik a szervereket, vagy mi is a gond.

Szerk.: már lépek is be, nehogy megint meghaljon a játék. :)

[ Szerkesztve ]

(#1796) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1793) üzenetére


F-ECT$
titán

2 pakli az vagy 600 Ft, nehogy már sok legyen :)

Btw mivel a játék ingyenes, én nem tartom ördögtől valónak, ha valaki beruház egy 40-es vásárlásra, hiszen egy bolti játék kb annyiba kerül, és ezzel egy csomó lapot kap, amit meg nem, azt jórészt le tudja craftolni.

Dive ever, work never.

(#1797) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1796) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én általában elvből sem fizetek olyan játékban amiben ingyen is minden elérhető csak lassabban.
Én ráérek..nem akarok mindent egy nap alatt meg akkor kihal az érdeklődésem hamar, azt meg nem szeretném :N
Szóval nekem a két pakli jó küldik mellett is átlag 4 napi küldi, és az már csak igazán húzós :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1798) adrian360


adrian360
őstag

[link]
A következő patchben jön a Mage nerf, a freeze-es kártyák eggyel több manába fognak kerülni

(#1799) whitezo88 válasza F-ECT$ (#1796) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is gondolkoztam hogy veszek, még Mekkatorquet is kapnék, bár 3x hozták ki ellenem és mind3x nem élte meg a köröm végét. ma is jött, csirkébe lőttem egy mage képességet, a gnómot meg lekaptam egy fireballal. de ez a jó a játékban: nincs olyan amit pár manából ne lehetne leszedni. jöhet akár 100/100, egy assassinate, big game hunter, poly, hex stb ugyanúgy kicsinálja...

(#1800) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Másnál is lehalt?

adrian360: nem használtam őket. Így kb mindegy. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.