Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1551) kovsol


kovsol
titán

Elmúlt 5 nyitásomból 4 ben volt arany kártya. Ma nyitottam egy gold Molten Giant-t is. Persze egy legendary lapom nincs még mindig. Pedig lenne pár közülük ami illene a paklimba :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1552) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Most küldtek kulcsot szépék (persze már rég kunyiztam egyet).
Szóval ez fölös. Privátba tessék érdeklődni. Aki kéri (magának kérje, ne eladásra)!

Amd - Radeon - Ryzen

(#1553) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Sikerült már valakinek 40 goldos küldetés eldobásával 60ast szerezni? Én próbálkoztam eddig minden nap, de nem csak hogy maradt a 40 goldos, még ráadásul hasonló is maradt a küldetés.
pl 40 spell helyett kaptam 20 olcsó minion kirakást vagy mit.
Vagy ma pl 5 vagy annál drágább miniok kirakás helyett 100 damage-t kell bevinni az enemynek. (tehát nem keverte az x vagy y hőssel 2 győzelmet, és ezeket az egyéb küldetéseket eddig)

Lehetséges, hogy csak azonos goldos küldetést tud felajánlani az eldobott helyett?

(#1554) kovsol válasza DjDanee87 (#1553) üzenetére


kovsol
titán

Én ma a sebezz 100 -t ellenséges hősre küldi helyett kaptam egy győzz 5-t druidával, vagy rugóval. Örültem neki, mert tegnap nem csináltam meg, és ott is pont 5 druid győzelmes küldi volt, így egyszerre meglett a 120 gold.
Szóval itt nekem 40 helyett 60 goldos küldit adott, és a jellege is teljesen más.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1555) DjDanee87 válasza kovsol (#1554) üzenetére


DjDanee87
addikt

Az jó, akkor csak nem volt eddig vele szerencsém. De jó tudni, hogy lehetséges így több goldot szerezni.

(#1556) Kanczy válasza DjDanee87 (#1553) üzenetére


Kanczy
veterán

Milyen goldosak lehetnek? 30,40,60?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1557) csoki válasza Kanczy (#1556) üzenetére


csoki
senior tag

40, 60, 100 tudtommal :)

(#1558) F-ECT$ válasza Kanczy (#1556) üzenetére


F-ECT$
titán

40, 60, 100.

Dive ever, work never.

(#1559) kovsol válasza Kanczy (#1556) üzenetére


kovsol
titán

[link]
Összefoglalóban is van még pár link.

May the Force be with you!

(#1560) adrian360 válasza DjDanee87 (#1553) üzenetére


adrian360
őstag

Nekem ma 40 goldos játsz ki 20 miniont sikerült 60 goldos paladin / warrior 5 győzelmes questre cserélni, szóval működik a dolog
ja és ma két küldim volt, bármelyiket cserélhettem volna, de csere után egyiket se. szóval napi egy csere van, ha több küldi van akkor is.

[ Szerkesztve ]

(#1561) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó olyanokkal játszani aki szinte csak expert lapokkal tolja leper gnome szinten. neki 3 hp, neki 3 hp. kezemben sacrifial pact, succubus, archmage, hellfire. lerakom succut, ha a maget dobja ki, nyertem így. hát, nem azt dobta, így tie mivel ellőttem a hellfiret. ami loss... nem bírok nyerni. mage 5. körben agyonvert, támadni se tudtam. mana wyrm, adventurer, meg lövések...

[ Szerkesztve ]

(#1562) whitezo88 válasza whitezo88 (#1561) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na arany, rare meg legendary (jaraxxus, mekka) lapokat hoznak ellenem folyamatosan. mi folyik itt gyöngyösön? leszedem az egyik nagy lapját hoz helyette másik kettőt. én összesen bontottam kb 6ot, ezek meg kb 20at alsó hangon.

(#1563) EmzperX


EmzperX
csendes tag

Esetleg ha valakinek lesz egy fölös beta key-e akkor légyszi küldjön egy privát üzit!

Előre is köszi!

(#1564) Kanczy válasza whitezo88 (#1562) üzenetére


Kanczy
veterán

Gondolom (több) pénzt rakott bele :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1565) whitezo88 válasza Kanczy (#1564) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez is P2W lesz? :( hiába tud az ember játszani, ennyivel erősebb összeállítás ellen nagy mákkal lehet csak nyerni. ráadásul maximálták a nyeréssel hozható gold számát is százra (ami így is mondjuk 30 win, szóval mindegy is)

(#1566) Kanczy válasza whitezo88 (#1565) üzenetére


Kanczy
veterán

A ccg-k mindig P2W-ek a játék természetéből adódóan. Erre van az arena.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1567) F-ECT$ válasza whitezo88 (#1565) üzenetére


F-ECT$
titán

Arenában nem számít a pénz.

Dive ever, work never.

(#1568) ollie válasza whitezo88 (#1565) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából jóval többet számít a tapasztalat és a taktikus gondolkodás, mint a legendary lapok.

***

(#1569) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Tőtőm a peccset..ajánlom hogy legyen egy zsák napim :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1570) sith7


sith7
nagyúr

Kaptam egy ilyen béta kulcsot, azt csak én tudom felhasználni, vagy odaadhatom másnak is ?

(#1571) DjDanee87 válasza sith7 (#1570) üzenetére


DjDanee87
addikt

Átadható, bárki beírhatja a kódot amit kaptál, nem kötődik a te e-mail címedhez/bnet fiókodhoz.

(#1572) P00By válasza sith7 (#1570) üzenetére


P00By
nagyúr

Odaadhatod másnak is.

Sirandrish: Dologra! :D

[ Szerkesztve ]

(#1573) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Habzsi dőzsi :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1574) sith7


sith7
nagyúr

köszi a válaszokat :R

(#1575) Sirandrish válasza P00By (#1572) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legalább egyet be akarok tolni még ma hogy a holnapit ne bukjam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1576) P00By


P00By
nagyúr

Imádom Lord Jaraxxus-t, annyira fun! :C

(#1577) adrian360


adrian360
őstag

új aréna : 8-3, a jutalom : csak 4 doboz ! 1 pack 175 gold 40 dust :( régi jobb volt

(#1578) ígyvanferi válasza adrian360 (#1577) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azért, mert most 4 dobozba rakták bele ugyanazt a nyereményt, miért lenne rosszabb, mint a régi?

(#1579) adrian360 válasza ígyvanferi (#1578) üzenetére


adrian360
őstag

8 winnél korábban 220-240 gold volt az átlag, nekem dobott egyszer 275-öt is ( akkor nem volt dust)

(#1580) ígyvanferi válasza adrian360 (#1579) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na, ha lett volna dust, gondolom kevesebb goldot ad. De csak tippelek.

(#1581) DjDanee87 válasza adrian360 (#1579) üzenetére


DjDanee87
addikt

Azért 1 eredményből ne induljj ki, tök random. Új rendszerben 12 wint láttam már 510 goldot dobni streamen. Csak el kell érni oda valahogy :P

(#1582) ollie válasza adrian360 (#1577) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bár én még nem mentem el 8-ig a patch óta, de eddig én több goldot kaptam, mint a régi rendszerben. 2x6 és 1x4 győzelmem volt.

***

(#1583) adrian360 válasza ollie (#1582) üzenetére


adrian360
őstag

patch óta ez volt az első. lehet nincs változás, de az biztos hogy ez a roll alját súrolja.

(#1584) F-ECT$


F-ECT$
titán

Eddigi legjobb nyitásom.

Dive ever, work never.

(#1585) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#1584) üzenetére


F-ECT$
titán

És megvolt az első 30 hp-ról 1 körben hős kinyírás is :) (A kör elején az ellenfél 14 sebzést látott.)

Dive ever, work never.

(#1586) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Komolyan kérdem velem van a baj? Ingyen hs béta kulcs nem kell senkinek?
Felrakjam az apróba pénzért? :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#1587) P00By válasza F-ECT$ (#1584) üzenetére


P00By
nagyúr

Mindgames-re vadászom, nagy poén az a kártya. Arénában már játszottam vele.

(#1588) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mekkora egy idióta barom állat vagyok,
Priestel arenazok...minionok elfogynak, de talonba a Mind Control..neki 2 darab 7es lénye is lent van, és PONT ki is tudtam volna filézni, erre mit csinálok?
Azt a 7es miniont állítom át amelyik alszik... :W

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1589) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1588) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem vagyok nagy priest játékos de tudtommal a nem alvó lény elalszik mikor MCzed, mintha te játszottad volna ki éppen. És csak azesetben tudsz egyből támadni MC után, ha chargeos a lény.
Csak gyorsan rákerestem, de ez alapján tényleg így van

(#1590) F-ECT$ válasza Gyuri27 (#1586) üzenetére


F-ECT$
titán

Vagy már mindenkinek van, aki játszani szeretne.

Dive ever, work never.

(#1591) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1589) üzenetére


Sirandrish
legenda

Eddig nem volt a paklimban a lap, szóval nem tudtam :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1592) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1588) üzenetére


F-ECT$
titán

Erre kell a rutin. Tegnap sikerült egy elég jó sámán decket összehozni, gondoltam király leszek vele, erre 0-2-vel indultam. Ezután sikerült 4 győzelmet összehozni, és az 5-iket ott buktam el, hogy egy aoe előtt nem tettem le a +1 spell dmg-s koboldot. Így is majdnem meglett, de azzal tuti lett volna :( Viszont így is kaptam 55 goldot, 1 rare lapot meg egy paklit.

Dive ever, work never.

(#1593) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1592) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nyilván ha ezt tudom akkor lehet másképp csinálom..így direkt erre építettem a végén.:)
Annyira nem gáz...sőt már kifejezetten fura lett volna ha kapásból 2t nyerek :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1594) Gyuri27 válasza F-ECT$ (#1590) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem, nem.
heyJoe kollégának oda adtam (ő jelentkezett elsőnek).

Amd - Radeon - Ryzen

(#1595) EmzperX


EmzperX
csendes tag

Kellett nekem délig aludni :(

(#1596) netpeti98 válasza Gyuri27 (#1586) üzenetére


netpeti98
addikt

Miért nem olvastam bele a topikba kicsit előbb? :(

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#1597) Gyuri27 válasza netpeti98 (#1596) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap este raktam ki!

Megvolt az első 40 goldos küldi cserém 60-ra. A képet árnyalja, hogy warri és druidal kell nyerni 5-t. Ezekből meg sámánból, warlockból nincs használható deckem.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1598) netpeti98 válasza Gyuri27 (#1597) üzenetére


netpeti98
addikt

Nem volt a kedvencek közé rakni a topikot, csak 1-2 naponta néztem be eddig, hátha van béta kulcs. Mostantól jobban követem a témát, hátha szerencsém lesz. :)

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#1599) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Az mennyire fair a szerencse részéről, hogy van lent egy King Krush-om, neki csak három 1-1-es kígyó (jááj, nagyon kígyó!), kezében semmi lap, természetesen amit felhúz, az a Freezing Trap? Persze ha van másik minionom lent, akkor nincs gáz.

(#1600) ollie


ollie
MODERÁTOR

Bár 2 napja történt, de gondoltam megosztom, mert mindenki megirigyelhetné ezt a kezdést, ráadásul arénában.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.