Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Wolverine válasza freelanced (#1195) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha valami problémád van az accountoddal (pl. ellopták, mert nem volt rajta Authenticator), akkor a Blizzard szokott képet kérni a személyidről a visszaállítási procedúrában. Ha brit címet írtál be, de a személyidben magyar a lakhely, akkor kérdezősködni fognak...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1202) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát ez az arena tuti nem nekem van kitalálva.
Olvasgattam, streamet néztem..a mana igényre kínosan ügyeltem..összerakom a paklit.
Első meccsen szépen jönnek a lapok ahogy kell..win.
Aztán 3 olyat buktam hogy öröm volt nézni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1203) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Beta Hero! - Thank you for helping to test our Store!

Azt a küldit hogy kell megcsinálni?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1204) csoki válasza Sirandrish (#1203) üzenetére


csoki
senior tag

értelemszerűen vásárolni kell valamit valós pénzért a store-ból :)

(#1205) Sirandrish válasza csoki (#1204) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oooh érteeem.
Akkor nem is kell az a reward...fuj kakás :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1206) F-ECT$ válasza csoki (#1204) üzenetére


F-ECT$
titán

Bnet balance-ról hogy lehet vásárolni? Egyelőre nem tervezek venni semmit, de van rajta egy kis pénz, kivenni nem tudom, egész játékra nem elég, így valamikor el kellene valamire költeni.

Dive ever, work never.

(#1207) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#1206) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én úgy tudom, hogy az in-game store onnan vesz le pénzt amennyiben van megfelelő mennyiség. Ha nincs akkor paypalról.

És nézzetek e-mailt, tegnap volt kulcsküldés.

[ Szerkesztve ]

(#1208) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1202) üzenetére


F-ECT$
titán

Gyakorolni kell, és szerencse sem árt. Eddig én is csak párat játszottam, max 4 győzelemig jutottam egy sámánnal, amit nem is annyira szeretek. Legutóbb warlockkal volt 2 mirror meccsem, mindkét ellenfélnél jobb lapok voltak (aka. nekem fel sem jöttek azok a lapok, amiket ők kijátszottak), illetve volt olyan lapom, ami a 4 meccs alatt egyszer sem jelent meg a kezemben.

Én is figyelem a streameket, és az esetek 80-90%-ban ugyanazt játszanám, amit ott látok. Viszont a maradék 10-20% az, ahol eldől a meccs :)

DjDanee87: akkor is megy a fizetés, ha nincs megadva bankkártya?

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1209) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1208) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gyakorolnék én, de ha nem jön semmi értelmes lap akkor még csak sokáig húzni sem tudom :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1210) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1209) üzenetére


F-ECT$
titán

Ismerős, és ez pár hétig még így is lesz. A fő gond az, hogy hiába van 30 jó lapod, ha ezek majdnem mindegyike solo. A jó épített deckek úgy néznek ki, hogy van 2x12-14 lapod, és néhány darab solo, itt meg pont fordított az arány. (Persze láttam én már priestet 3 MC-vel is.)
De mivel ez mindenkinél igaz, így nem marad más, minthogy:
-iszonyatosan odafigyelsz a deck összerakásakor
-nem a kártyát önmagában, hanem a mana curve-t és szinergiákat figyelembe véve választasz
-nem durr bele játszol, hanem előre megtervezed, hogy mi lenne az optimális játék az első 3-5 körben akkor ha te vagy az első, és akkor is ha te vagy a második
-ismered minden hős képességeit, és spéci kártyáit
-csak arénára költöd a goldot

Nem mennék bele az aréna vs pakli vásárlás témakörbe, de ha jó szeretnél lenni az arénában, akkor arénázni kell, nem fogja kiváltani ezt stream nézés, max megkönnyíteni.

Dive ever, work never.

(#1211) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#1208) üzenetére


DjDanee87
addikt

Fogalmam sincs. A legendary kártyáért én kipróbáltam anno egy vásárlást. Az accountom UK így Hearthstone fontban adja meg az összegeket. Diabloban viszont eurós RMAHt használtam és emiatt euró van a battle-net balanceomon. A legend kártyáért egy aréna belépőtt vettem pénzért, és bár euró lett volna elegendő a bnet-en akkor is paypalról vont, mert ő fontot kért tőlem (az meg nincs). A paypal vonta le végül bankkártyáról.

Ha meg nálad nincs megadva bankkártya akkor veszíteni sem tudsz vele ha kipróbálod, mert miről vonna le pénzt :P Az 1 aréna nekem (kb 1 hónapja talán) kicsivel több mint 500 Ft volt.

(#1212) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1210) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát nyilván de sajna nem tudom előre hogy mit fog felajánlani.
Hiába kezdem el építeni a paklit előre amikor az első 10laphoz nem kapok mittomén elég boostot.
Pl most sem jött elég "varázslat"...talán 6 vagy 7 darab volt a pakliba.
Nyilván ez nem mindig van így meg másnál is megesik, csak amikor 2-3 nap összeszedni 1 arenara akkor ne a luckyn menjen már el...vagy legalábbis ne így :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1213) freelanced


freelanced
addikt

Egy kis közvéleménykutatás:

Kinek melyik a kedvenc kasztja?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1214) Gyuri27 válasza freelanced (#1213) üzenetére


Gyuri27
félisten

Eddig a priest (elég deffenziven játszom, meg azzal toltam a legtöbbet, tehát még változhat).

Amd - Radeon - Ryzen

(#1215) DjDanee87 válasza freelanced (#1213) üzenetére


DjDanee87
addikt

Csak 1-et nem tudnék mondani :P

Ha minden lapom meglenne tuti mage lenne a kedvenc. Elég érdekesnek találom a kevés minion, sok fagyasztás, pyro, iceblock decket. De mivel a többsége ezen lapoknak nincs meg, nem is sűrűn magezek.

Meglévő lapokkal kedvencem a shaman, mert abból van a legtöbb rarem.

Ha pedig csak a heropower számít, a warlocké tetszik a legjobban.

(#1216) F-ECT$ válasza freelanced (#1213) üzenetére


F-ECT$
titán

Ha egyet kell választani, akkor priest, mert a basic deckje is eléggé jó. Tetszik még a mage, mivel nagyon jó spelljei vannak, a lock, mivel WoW-ban az volt a mainem. A sámánnak és a hunternek is vannak jó kombói, csakúgy, mint a rugónak. A druidát és a warriort egyelőre nem érzem még.

Dive ever, work never.

(#1217) ollie válasza freelanced (#1213) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Warlock, utána Mage

Más, most játszottam egy döntetlent, én druiddal voltam, ellenfél warlock. A köröm végére 1 HP-ja maradt, nekem 11. Ő még bevitt nekem 10 HP sebzést a minionjaival, aztán előhúzta a Hellfire-t. Persze nem volt más választása, mert már nem volt lapja amit húzhatott volna. Ja, és murlock paklija volt (unrankeden játszottam), és meglepően jól tudtam védekezni druiddal, szinte csak common lapokkal.

[ Szerkesztve ]

***

(#1218) P00By válasza freelanced (#1213) üzenetére


P00By
nagyúr

Fogalmam sincs :N

(#1219) Rage47 válasza ollie (#1217) üzenetére


Rage47
veterán

wow, sosem játszottam még döntetlent :D

(#1220) F-ECT$ válasza ollie (#1217) üzenetére


F-ECT$
titán

És mit írt, nyertél vagy vesztettél?

Dive ever, work never.

(#1221) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1212) üzenetére


F-ECT$
titán

Tegnap Hafu nyomta a 9-0-kat. Most ránéztem a streamjére, priest, tolt egy 2-3-at.

Dive ever, work never.

(#1222) ollie válasza F-ECT$ (#1220) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vesztés volt.

***

(#1223) Gyuri27 válasza ollie (#1217) üzenetére


Gyuri27
félisten

A druid is szimpatikus a választható spellek, minionok miatt.
Nem rossz dolog, hogy egy lap van a kezedben de mégis kettő. Csak ugye a jobb lapok nem az alap deckben vannak. Szóval majd egy jót abból összerakok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1224) freelanced


freelanced
addikt

Hogy lehet kártyát/paklit szerezni?

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1225) Gyuri27 válasza freelanced (#1224) üzenetére


Gyuri27
félisten

Valós pénz az egyik.
A másik az, hogy játszol. Azért kapsz goldot (minden 3 win 10 buznyák). Meg a napi eventek (40-60-100 gold).
Ezt költheted egyből boosterre vagy arénázhatsz. Mikor már sok lapod lesz. Lesznek + lapok. Azokat törheted. A materialokból meg craftolhatsz. Ennyi kb.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1226) adrian360 válasza freelanced (#1224) üzenetére


adrian360
őstag

100gold -> storeban ennyiért kapsz egy packot abban 5 random kártya van, amiből minimum egy rare
150gold -> arénázol, aminek a végén kapsz legalább egy packot, de ha elérsz 9 wint, akkor kettőt, illetve ritkán de plusz lapokat is adhat nyereményként.
Crafting -> arénában nyert arcane dustból, illetve más lapok disechantolásából kapott dustból készíthet egy kiszemelt lapot. egy common lap 40 dust, egy rare 100 dust. ennek az előnye hogy biztosan azt kapod amit szeretnél :)

(#1227) freelanced


freelanced
addikt

Köszönet! :R

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1228) ígyvanferi válasza freelanced (#1213) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Nekem egyelőre a pala.
Apropó, majd valamikor a jövőben vajon bekerül a DK és/vagy a monk is, mint kaszt?

(#1229) F-ECT$ válasza adrian360 (#1226) üzenetére


F-ECT$
titán

Nekem a 4 győzelmes arénára adott 1 lapot a pack mellé.

ígyvanferi: valamit a kiegre is kell hagyni :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1230) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Most légy okos domokos :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1231) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1230) üzenetére


F-ECT$
titán

"Well Played" és quit :)

Dive ever, work never.

(#1232) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1231) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megtörtént :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1233) Sirandrish válasza freelanced (#1213) üzenetére


Sirandrish
legenda

Priest-es Huntert komázom a basic paklijaik miatt...bár szerintem a Warrié és Paláé sem rossz.
Hero képessége a Shamané tetszik, de a Hunter/Mage is feltudja pörgetni a gameplayt ami nekem bejön.

Kifejezett kedvenc nincs egyébként..szinte mindegyiket szeretem.
Talán a Druidot és a Warlockot kevésbé :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1234) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Érdekes dolgok ezek.
Reggel megkaptam azt a napi hogy hozzak le 40miniont 2 vagy kevesebb manáért.
A Huntert választottam ehhez mert van benne néhány 1 manás lap és mondom így gyorsabban meglesz.
Meg is lett, azzal nem volt gond de amíg nem lett kész a napi, addig jó ha 50%os win ratem volt, amint meglett meg egyből nyertem 5öt egyhuzamban :D
Semmi összeesküvés elméletet nem akarok kikiabálni, csak fura volt elsőre.

Hja és közben meglett lv15ös a Hunterem szóval megkaptam a Golden Trackinget úgy hogy juhhu :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1235) freelanced


freelanced
addikt

A lényeg, hogy tényleg megvan a "Worthy Opponent" :W

Jana ellen mentem 8-as huntimmal, erre lehív két Legendary-t ( A goblin m. , és a Alexstrasza-t is)

Aztán mikor 30 életről hirtelen 15 lesz az úgy nem kellemes :)

De végül bevertem bár őszintén szólva én sem tudom, hogy :K

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1236) F-ECT$ válasza freelanced (#1235) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor csak jó volt a matching system :P

Dive ever, work never.

(#1237) freelanced válasza F-ECT$ (#1236) üzenetére


freelanced
addikt

Vagy csak szerencsém volt, mert most épp megaláz egy Priest.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1238) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Amúgy kinek hányas szintűek a hősei?
Én most a fejembe vettem hogy felrántom mindet 15re...nem tudom miért de legalább van egy kis cél :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1239) P00By válasza Sirandrish (#1238) üzenetére


P00By
nagyúr

17-21

(#1240) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1238) üzenetére


F-ECT$
titán

Felvittem mindet 10-re, de innentől kezdve eléggé lelassul a dolog. Talán a mage-em, és a priestem 20 körül vannak, de a többi megrekedt 10 körül.

Dive ever, work never.

(#1241) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nálam így néznek ki jelenleg..ebből 3 ma lett 15ös!

Még 3 hiányzik...megpróbálom még ma/holnap megcsinálni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1242) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1241) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én így állok jelenleg

(#1243) freelanced válasza DjDanee87 (#1242) üzenetére


freelanced
addikt

:C
Szép

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1244) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1242) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nice...mennyi idő volt ezt így ebben a formában?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1245) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ez így eléggé pusztít :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1246) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1244) üzenetére


DjDanee87
addikt

Fogalmam sincs, mert nem mindig kapcsolom be a Raptr-t más meg nem számolja tudtommal. De sokat nem tolom, csak már majdnem 2 hónapja megvan a beta.

(#1247) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Most lehet, hülyeséget írok, de kaptam tegnap béta kulcsot, viszont nincs rá szükségem, eladni el lehet? Vagy full ingyenes a játék és bárki csatlakozhat csak igényleni kell a kulcsot :F

Sirandrish: köszi a gyors választ :R

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1248) Sirandrish válasza Scholes9 (#1247) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tudtommal még nem free, de később az lesz és ha eladni éppen nem is tudod, odaadhatod annak akinek esetleg jól jönne.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1249) freelanced válasza Scholes9 (#1247) üzenetére


freelanced
addikt

Vagy elcseréled valamire az még talán belefér :K

De ha nagyon akarod szerintem olyan 2-2,5k reális érte jelenleg.

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1250) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1245) üzenetére


F-ECT$
titán

Tökéletes bari/hex/mc célpont :)

Btw láttam én már le nem ütött bufftalan Thrallmar Farseer-t a 8-ik körben "hirtelen" 20-at sebző vadálattá változni :)

Dive ever, work never.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.