Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) kovsol válasza Wolverine (#1950) üzenetére


kovsol
titán

+1

Esetleg egy basic mage deck, hogy könnyebben nekiállhasson a bevetésnek: [link]

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1952) Sirandrish válasza Wolverine (#1950) üzenetére


Sirandrish
legenda

+1
Bezony ám..
100gold minden hősért +1 pakli ha mind lv10.
És azt még Practiceban is meg lehet csinálni...és ott elég gyors is.
Emellett ha még nem volt meg az összes Expert AI az +100gold.

Ráadásul ha közben összejönne a 100win (amibe szintén számít a practice is) az még 300gold :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1953) sznorbert86


sznorbert86
csendes tag

valami jó hunter paklit tudnátok ajánlani?:)

(#1954) oriic válasza Wolverine (#1950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Á, próbálom a hősöket megnyitni, de legtöbben levernek.

Live-Die-Respawn

(#1955) ollie válasza Sirandrish (#1933) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak common lapokat írok, és elől a mana ára van.

1 Worgen Infiltrator (stealth, a legtöbb 2 dropot kinyírja, és csak 1 mana)
2 Faerie Dragon (nem lehet spellel támadni, ami nagyon sokat számít a 2-3 körben!)
2 Youthful Brewmaster (nagyon jó combokat lehet vele összehozni, pl Novice Engineer-t visszateszed a kezedbe
3 Acolyte of Pain (főleg mágusnak nagyon jó)
3 Flesheating Ghoul (ezt abban a körben nagyon jó letenni, ha egy körben több miniont ki tudsz nyírni)
3 Scarlet Crusader (többnyire 2 kártyájába kerül az ellenfélnek az eltakarítása)
4 Cult Master (akkor jó, hogy tudod taunttal védeni, vagy lategame-ben teszed le, amikor lent vannak minionjaid, és tudod, hogy fel kell áldoznod azokat)
4 Dark Iron Dwarf (az egyik legjobb common)
4 Silvermoon Guardian (ez is gyakran 2 kártyájába kerül az ellennek)
4 Spellbreaker (a silence miatt nagyon jó, felbuffolt minionok réme)
5 Fen Creeper (talán a legjobb common taunt)
5 Silver Hand Knight (az egyik legjobb common, mert ugye 2 miniont kapsz, bár mage ellen gyenge a flamestrike miatt)
5 Stranglehorn Tiger (mivel stealth, ezért garantáltan nem tudja támadni az ellenfél amikor lerakod)
5 Venture Co Mercenary (nagyon jó statok 5 manáért, és ha ügyesen játszol, a hátránya nem zavaró)

(#1940) orichalcos: a ritkaság alapján van a craft ára.

common: 40 dust
rare: 100
epic: 400
legendary: 1600

A legendary nem feltétlen annyira jó, pl van olyan, ami helyett szivesebben teszek be commont a paklimba.
De amúgy érdemes megnézni TotalBiscuit Lord of the Legendaries sorozatát, ott 28 legendary + 2 faceless manipulator paklival játszik, és így szörnyű.

(#1942) pethYeti: csak a freeze mage-t, aki eddig sem a freeze-zel operált, annak ugyanolyan hatásos maradt

[ Szerkesztve ]

***

(#1956) Sirandrish válasza ollie (#1955) üzenetére


Sirandrish
legenda

Big Big thx :R
Ezt alaposan átnyálazom :K

Ezekből egyébként megvan néhány.
Pl a Farie Dragon..őt most próbálgatom, de szerintem megnyerte hogy még egyet lecraftoljak belőle
Dark iron-ból megvan a 2 ahogy a Silver Knightból is, de az csak 1 miniont idéz le tudtommal :B

Még egyszer köszi...van min filóznom :R :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1957) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Dzaaang..a Golden Vaporizerért nem is 50dustot adott hanem 100at.
Gondolom azért mert rare de attól még ez egy kellemes meglepetés volt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1958) ígyvanferi válasza Sirandrish (#1956) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, egyet lehívsz, egyet megidéz. Ezért a két kártya.

(#1959) Sirandrish válasza ígyvanferi (#1958) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem mááár :K
Szétalakítottam az összes paklimat..most már csak majd tesztelgetni kell :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1960) kovsol válasza ollie (#1955) üzenetére


kovsol
titán

Én még a common listára benevezném a saját tapasztaltaim alapján következő lapokat:
1 Abusive Sergean (+2 sebzés abban a körben egy baráti egységnek)
2 Ironbeak Owl (Silence)
3 Jungle Panther (Stealth)

May the Force be with you!

(#1961) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1957) üzenetére


DjDanee87
addikt

Golden kártya szétszedése annyi dustot ad, mint amennyiért lecraftolhatsz egy azonos ritkaságú nem arany lapot.

[ Szerkesztve ]

(#1962) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1961) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh..akkor most azonnal kérek vagy 2 golden legend lapot :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1963) slayer007


slayer007
tag

Jason Chayes megerősítette, hogy december 19-ével bezárólag mindenkinek küldtek meghívót a zárt bétára, aki december 16-ig jelezte, hogy szeretne kapni. Aki nem kapott még béta kulcsot, az nézze át a leveleit és ellenőrizze a spam könyvtárát. A zárt bétára január 7-ig lehet jelentkezni a Battle.neten, és a tervek szerint minden jelentkező kap rá meghívót, még a nyílt béta indítása előtt (utána ugye már nem sok értelme lenne).

Im insane, what's your excuse?!

(#1964) kervantas


kervantas
aktív tag

Nektek is errorozik? Elszált a szerver? :(

[ Szerkesztve ]

(#1965) kovsol válasza kervantas (#1964) üzenetére


kovsol
titán

Én épp ebben a pillanatban nyertem egyet és bezsákoltam az újabb +2 csillagomat rankedben. Az a jó, hogy Winning streak bónusz miatt kettesével adja a csillagokat. Az új Pala decket amit összeraktam eddig csak egy ember tudta legyőzni, pedig tele van sebezhető pontokkal. Hozzáteszem ez még low level ranked csak.

(#1966) Sirandrish igen, a sámán gyönyöreit xD mikor ellenem tolják ezt, akkor el szokott kerekedni a szemem rendesen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1966) Sirandrish válasza kovsol (#1965) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyesmire gondoltál reggel? :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1967) kovsol válasza Sirandrish (#1966) üzenetére


kovsol
titán

Szétkaptam egy cone of cold és egy blizzard lapot, mert most a teljes dust költséget visszadja, mivel most volt változtatva. Úgyis volt kettő belőlük és csak egy van a paklimban használva.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1968) oxox


oxox
addikt

tegnap en is reggeltem.
amator kerdes a lapokon hol latszik, hogy c, uc, r, vagy legend?

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1969) kovsol válasza oxox (#1968) üzenetére


kovsol
titán

Lapon a kis kövecske színe: [link]
üres: free lap
szürke: common
kék: rare
sárga: legendary
Arany kártya, meg csak a kinézetben más, mint a normál változata.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1970) oxox válasza kovsol (#1969) üzenetére


oxox
addikt

:R
ez volt a tippem..kaptam boost, es lattam, hogy kulonbozo szinuek a kavicsok, csak nem tudtam, hogy a hasznalhato (mage, rouge stb-t jelenti, vagy a ritkasagat).
palyakon van barmi ertelme tuzet/szivarvanyt gyujtani, vagy csak ha varni kell a masikra ne idegeskedjek?

amugy az elso benyomas (nyilvas basicel), hogy kicsit butacska (gondolom magasabb szinten jobb lesz), ill. VTES utan furcsa, hogy az iranyito (esetunkben hero), siman tamadhato...ertem az alatt, hogy a lehozott szornyeken ha nincs taunt (ha jol emlekszem), megkerulhetok...magic-ben sem volt ez igy, ill. legendben sem (bar mar vagy 10 eve nem jatszottam, es lehet csalnak az emlekeim)

a grafika, a zene, es a szovegek viszont tetszenek nagyon...osszessegeben...meglatom misul ki belole :DDD

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1971) whitezo88


whitezo88
nagyúr

én meg nem bírom megcsinálni a napit... sorban a 4. vesztem el druidával pedig vannak jó lapjaim mg craftoltam is de a semmiből hozzák vissza. lejön a Mekkatorque, kap egy +2t a dark iron törpétől, leszedi röhögve (előtte MOTW-t kapott az se élt többet 1 körnél). swipe kéne nem jön (2x). homing chickennel húzok lapokat, használhatatlanok mind, mert nem lények hanem buffok... gg. sorban a 3. warlock kalapál el. előbb murlockos volt, első hullámot vittem swipeal, de 2.nál már nem húztam semmit. 10/10 ironbark protectort meg leszedte a lényleszedésével. amire előtte corruption tolt, de ironbeak owl silence azt leszedte, de hiába. megint úgy nyert hogy pár hpja van, moonfire nem jön, de neki jön az a lénye ami megeszi a sajátjait és annyit buffol magán...

[ Szerkesztve ]

(#1972) ígyvanferi válasza kovsol (#1969) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ne felejtsük a lila epiceket!

Esetleg ha még lenne valakinek elfekvőben egy 2., 3. kulcsa, egy barátomnak szeretném adni. Valamiért a múltkor nem pipálódott be a jelentkezése, így most még nem kapott. Persze majd kap januárban, de ha akad egy fölös valakinek...

[ Szerkesztve ]

(#1973) kovsol válasza ígyvanferi (#1972) üzenetére


kovsol
titán

Igazad van, ez kiment most totál a fejemből. :R

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1974) oxox válasza ígyvanferi (#1972) üzenetére


oxox
addikt

megsem...akinek volt mar odaadta masnak...sry.
oxox

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#1975) ollie válasza whitezo88 (#1971) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tedd be ide a paklidat, hátha tudunk segíteni a javításán.

***

(#1976) whitezo88 válasza ollie (#1975) üzenetére


whitezo88
nagyúr

már sikerült megcsinálni. inkább mákfaktor, bár nem tökéletes, meg nem ez az elsődleges, inkább warlock vagyok én is.hiába jó egy deck, ha 3at húzok és csak buff minion nélkül :) máskor meg bejönnek a jó lapok ahogy kell és kb instant win.

(#1977) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na itt a paklim nekem. A fentebb ajánlott listából csináltam, de nem túl kevés az 1-2 mana cost-os szörny?

[link]

1x nyertem vele, 2x kikaptam.

Live-Die-Respawn

(#1978) Sirandrish válasza oriic (#1977) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem nagyon kevés lapod van az első 3 körre ami el is döntheti a meccset.
És én a spelleket is keveslem, bár ezzel magam ellen beszélek mert utálom a mage spelljeit :D

Mondjuk én nem vagyok profi, várd meg a kemények véleményét is :K

Amúgy mi a btaged ? Néha nyomathatnánk egymás ellen :K
Vagy vegyél fel: Andrish#2666

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1979) oriic válasza Sirandrish (#1978) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Felveszlek amint lesz időm, most is dolgoznom kellene, csak épp üres az iroda még pár percig. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1980) whitezo88 válasza oriic (#1977) üzenetére


whitezo88
nagyúr

a mage starter deck? vagy mi? ez így sztm gyenge, túl sok a nagy lény és kevés a varázslat. az mage deckemmel szoktam szépeket nyerni, azért is szeretem, bár most ugye volt nerf. expert lapok is sokat segítenek, meg olcsóbbítás (2ért 1-el olcsósító rare) meg sebzésnövelő lények. meg sok leszedés.

(#1981) oriic válasza whitezo88 (#1980) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor szerkesztek kicsi majd ha lesz időm. :)

Live-Die-Respawn

(#1982) Kanczy válasza oriic (#1977) üzenetére


Kanczy
veterán

Amit én módosítanék rajta:

-1 Raid Leader (elég rossz lap)
-2 Frostwolf Warlord (legalább két lény kell hozzá, hogy megérje)
-1 Stormwind Champion
-1 Archmage
-1 Stormpike Commando
-1 Stormwind Knight

+1 Arcane Intellect
+2 Flamestrike
+2 Frostbolt
+2 Elven Archer

Azt hiszem így mindegyik basic lap, és sokkal optimálisabb :)

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1983) oriic válasza Kanczy (#1982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, megpróbálom köszi.

Más: Über ritka legendary kártyákat mint pl Deathwing, meg lehet szerezni anélkül hogy költenék a játékra?

Live-Die-Respawn

(#1984) Kanczy válasza oriic (#1983) üzenetére


Kanczy
veterán

Lehet, de nehéz. Én pl. 6 legendary-t bontottam 60-62 boosterből, és ez már elég jó arány. (Amúgy te az arany verziót linkelted, na az még sokszor ritkább :P)

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1985) Gyuri27 válasza oriic (#1977) üzenetére


Gyuri27
félisten

Frostbolt, flamestrike nekem nagyon hiányozna.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1986) Sirandrish válasza oriic (#1983) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én eddig kb 12-15 paklit bontottam és egy legendary volt bennük, de azt sem használom..betörni viszont nem merem mert sose lehet tudni :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1987) ígyvanferi válasza Kanczy (#1984) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Akkor lassan jöhetne nekem is legendary. :B 11-et nyitottam eddig, és mindössze két epicet kaptam: egy Gorehowl meg egy Murloc Warleader.

(#1988) whitezo88 válasza Kanczy (#1984) üzenetére


whitezo88
nagyúr

60-62 :Y mennyit játszol te? :D vagy régóta megvan?

ahogy néztem lehet legendaryt craftolni is, bár drága.

nekem egy van mert vettem 2 paklit és járt érte a Mekka :)

illetve jött egy epic, Twisting Nether.

[ Szerkesztve ]

(#1989) Kanczy válasza whitezo88 (#1988) üzenetére


Kanczy
veterán

Sajnos költöttem rá. Sokat :O ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1990) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Bnet balanceról lehet vásárolni?
Az a legend lap nekem is kéne :D Mármint ami jár ha költök és ha jól tudom az csak betába jár?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1991) kovsol válasza ígyvanferi (#1987) üzenetére


kovsol
titán

Én nem számoltam, de már 30 fölött járok és most nyitottam a napokban az első Legendary lapomat.
Ezen kívül van a pénzes vásárlásért járó legendary, meg a murlock ami reward.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1992) kervantas


kervantas
aktív tag

Én most craftoltam le Ragnarost! :DD
(Be kellett zúznom a Gorehowlt :( )

(#1993) Sirandrish válasza kervantas (#1992) üzenetére


Sirandrish
legenda

volt némi dustod ha az elég volt hozzá :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1994) kervantas válasza Sirandrish (#1993) üzenetére


kervantas
aktív tag

kb. 2 hónapig gyűjtöttem rá.

(#1995) kovsol válasza kervantas (#1994) üzenetére


kovsol
titán

Ilyenkor van az, hogy a következő nyitásban ott lesz.

Priestek meg kezdenek az agyamra menni. Mindig elhúzódik a mérkőzés és egy szenvedés az egész.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1996) kexksz válasza oriic (#1979) üzenetére


kexksz
addikt

Hypothermia#2738, vegyél fel engem is! :K

Meg amúgy más is felvehet, ha gondolja, csak írja meg ha felvesz. :)

[ Szerkesztve ]

(#1997) Sirandrish válasza kervantas (#1994) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nem is gondoltam hogy 10perc alatt betörtél mindent :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1998) Gyuri27 válasza kovsol (#1995) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mert priest lényege ez. Sok hp-s minionok és sok support.
Másként nem is lehet vele játszani szerintem. Mondjuk győzni se lehet vele. Mint más kasztok rush deckjeivel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1999) kexksz válasza Gyuri27 (#1998) üzenetére


kexksz
addikt

"Mondjuk győzni se lehet vele. Mint más kasztok rush deckjeivel."

? :F

(#2000) DjDanee87 válasza Gyuri27 (#1998) üzenetére


DjDanee87
addikt

Pont most volt egy jó játékom priest ellen. Biztosan nyeregben érezte magát az agyontápolt berzerkerrel. De aztán tőle vett ötlet alapján agyontápoltam a blood impemet 2 demonfire + 1 power overwhelminggel és kinyírtam :D Gondolom neki kevésbé tetszett a dolog.
9/9 blood imp!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.