Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) sznorbert86


sznorbert86
csendes tag

esetleg valaki tud valami oldalt ahol lehet igényelni kulcsot? sajnos sehol nem találok :((

(#1652) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mivel lehet délután nem biztos hogy gépközelben leszek és mert gondolom már játszanának a népek, ezért a "nyereményjáték" lezárását előrehozom ma 12:00-ra!

Remélem mindenkinek sikerült/sikerül tippelnie! És bocsánat ha esetleg valaki emiatt lemarad, bár remélem hogy nem lesz ilyen. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1653) sznorbert86 válasza Sirandrish (#1652) üzenetére


sznorbert86
csendes tag

Priviben is írjak tippet Neked vagy elég ha ide írtam ? :) :R

(#1654) Sirandrish válasza sznorbert86 (#1653) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elég ha ide..így legalább mindenki látja a tippet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1655) sznorbert86 válasza Sirandrish (#1654) üzenetére


sznorbert86
csendes tag

Okés, köszi az megtörtént :) Várom a 12 órát :R

(#1656) Kashim


Kashim
őstag

Rank 16-on egyszerűen nem bírom végigverekedni magam... Mire eljutok az utsó csillagig jön egy mage vagy priest azt bemákolja a végét... Amúgy is utálom priesteket, nem csak azért, mert ocsmány lopkodós lapjai vannak, hanem mert kifulladásig kell velük játszani kb. Többi meccset lezavarja az ember 10 perc alatt, ezek ellen meg félórát kell kínlódni és még az utolsó pillanatban is tolják magukra a nyamvadt 2 hp-s healjüket mikor úgyis tudják, hogy porig égnek a következő körükben...

Legjobb mikor a nyavalyás lapok is bebugolnak és kirakni se lehet azt amit akar az ember, mert egyszerűen össze-vissza dobálja őket, egymást takarják stb... (kép1, kép2) Legidegesítőbb ilyen hülyeség miatt veszíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1657) F-ECT$ válasza Kashim (#1656) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez továbbra is csak beta. No meg ingyen is van, bár ettől még idegesítő.

Dive ever, work never.

(#1658) DjDanee87 válasza Kashim (#1656) üzenetére


DjDanee87
addikt

Te ne tegnap kaptál kulcsot? Máris Tirion, Equality, Argent Commander? :D

[ Szerkesztve ]

(#1659) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Névnek meg szintnek UNKNOWN van megadva nálam is meg az ellenfeleknél is. Másnál is ez a helyzet?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1660) adrian360 válasza Winner_hun (#1659) üzenetére


adrian360
őstag

igen nálam is unknown van

(#1661) Sirandrish válasza Winner_hun (#1659) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nálam is..én unrankedben is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1662) Kashim válasza F-ECT$ (#1657) üzenetére


Kashim
őstag

Tudom, nem ez az első bétám, szoktam jelezni a bugokat a hivatalos fórumon is, de érdekes, hogy az előző patch-ben sokkal kevesebb ilyen volt. Most meg kb. minden 3. meccsen ilyen baromságokba futok.
Ráadásul az egész játék olyan mintha akadozna, kártyák is furán mozognak, pedig fix 60 fps-sel fut. Ez is a legutóbbi patch óta ilyen. Így is élvezem a játékot, de azért dühöngeni szabad, főleg mikor egy hosszabb streak-ket tör derékba egy ilyen bug.

(#1663) Sirandrish


Sirandrish
legenda

!!!EREDMÉNYHIRDETÉS!!!

Az általam kigondolt szám a 6 volt, lévén hogy ez a szerencseszámom!

Ehhez pedig a maga 8as tippjével vvega30 volt a legközelebb!

Gratulálok neki! :C A többieknek pedig köszönöm a részvételt. :R

A nyertes privátba megkapja a kulcsot!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1664) slayer007 válasza Kashim (#1656) üzenetére


slayer007
tag

Az még hagyján, de tegnap 8 hp-m volt míg az ellen magenek 25... azt gondolta ő a király :D
Polyja már nem volt, fireballja se, pyroja meg még ugy tűnik szerencsémre nem volt a pakliban sem. :)
Kiugrott 1 northshire cleric és 1 lightspawn, ráment 2 power word shield + divine spirit... nem elég, hogy volt lent egy 18/18as lightspawn, még 2 kártyát is huzhattam :D
Nagyon tróger tud lenni a priest... ha elviszi 10 manáig, nagy eséllyel nyer is...
Bár tegnap megszivtam, priest, mirror fight.
Utolsó körben buktam, nekem is jött a fatigue, az ellennek is, de neki volt egy 5/5-s gurubashi berserkerje... ha az nem 5/5, vagy van 1db tauntos 1/2es szar kártyám, nyerem... én jöttem 3 hp-m volt, 3hp-s fatigue... ha 1hp-m vhogy maradt volna még, kövi fatigue-től ő hal meg :) :)
Lehet jó kis meccseket tolni, ez az utolsó pl jó 20-25perces volt :D
Volt shamannal viszont 2,5perces meccsem is :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1665) P00By válasza Winner_hun (#1659) üzenetére


P00By
nagyúr

Igen, a tegnapi pár hibához mára jött ez!

(#1666) slayer007 válasza Winner_hun (#1659) üzenetére


slayer007
tag

nekem is mindenki unknown ma :)

Im insane, what's your excuse?!

(#1667) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mit alkotnak a Blizzardéknál már megint?
Se ez se a D3 nem hajlandó elindulni...

Szerk: a D3 PTR megy.. :U

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1668) ollie válasza Kashim (#1656) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem az End Turn gomb bugzott be az éjjel, és nem tudtam megnyomni. Meg is ijedtem, hogy semmire nem fog reagálni az interfész és elvesztem a játékot, de szerencsére csak azzal a gombbal volt baj.

***

(#1669) Gyuri27 válasza slayer007 (#1666) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én meg azt hittem ezzel a hülyével játszok jó néhány kört. :B
Amúgy nem mindenki volt névtelen nálam. Érdekes.

Lentebbiekre. Igen a priest elég kellemetlen. A megoldás az rá, hogy kell néhány 4-s sebzésű unit. Meg olyanok amiket lehet buffolni és 4 lesz a támadásuk.
Amúgy kb mindegy. Ha jön a lap nyersz. Ha nem akkor nem nyersz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1670) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ne lépjetek ki a játékból ha benne vagytok, mert nagy valószínűséggel nem fogjátok tudni újra elindítani. A Blizzard írta, hogy van valami autentikációs probléma a szervereikkel, és dolgoznak a javításon.

***

(#1671) Kashim válasza ollie (#1670) üzenetére


Kashim
őstag

Fuck :>
Kiléptem takarítani, úgy nézem akkor ma már nem játszok.

(#1672) P00By válasza ollie (#1670) üzenetére


P00By
nagyúr

Hiába vagyunk belépve, ha egy ideig nem vagyunk aktívak, akkor kidob!

[ Szerkesztve ]

(#1673) slayer007 válasza ollie (#1670) üzenetére


slayer007
tag

ehh, engem meg kidobott a játék inaktivitásért amíg a kutyával sétáltam... :)
Na sebaj, akkor ma legalább talán hasznos dologgal töltöm a napot :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1674) vvega30 válasza Sirandrish (#1663) üzenetére


vvega30
senior tag

Nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon (stb.) szépen köszönöm, most már saját kulccsal tudom tesztelni:)
tytyty

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1675) kexksz válasza Kashim (#1656) üzenetére


kexksz
addikt

Én is így vagyok vele. Alapból az a probléma, hogy szvsz Legendaryk nélkül lategame deckeket nem lehet összerakni. (Illetve lehet, csak nem mindegy hogy egy Core Houndot hívsz le vagy Ragnarost.) Early game deckek viszonylag olcsóbban kihozhatóak de miután minden második ember Mage és szét AoE-zi az egészet így elég nehézkes. Aréna meg nem tetszik, mert nem tudom számolni az enemy lapjait, hogy mikor mit kéne tennem, miután full random, de muszáj lesz mert amúgy elég nagy mák, vagy vastag pénztárca kell egy normális constructed deck összerakásához. (Tegnap voltam egy gyerek ellen aki 6 legendaryt tolt el egymás után 6 körben, hát okés... :D ) Vagy másik megoldás tolni az aktuális fotm-et, de a Mage nekem nem bejövős.

[ Szerkesztve ]

(#1676) ollie válasza kexksz (#1675) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hiába a legendary, ha a játékos nem tud jól játszani. Legendry nélkül is lehet nagyon jó deckeket csinálni.

***

(#1677) Sirandrish válasza vvega30 (#1674) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagyon szívesen! Örülök hogy segíthettem! :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1678) kexksz válasza ollie (#1676) üzenetére


kexksz
addikt

Persze, mindkét állításoddal egyetértek, de ha vannak Legendary lapjaid sokkal több lehetőséged van, viszont kevés paklinak ez a core-ja.

[ Szerkesztve ]

(#1679) Brayenke


Brayenke
csendes tag

Szép napot!

Kaptam egy ismerősömtől beta kulcsot. Beírtam, feltelepítettem, de a play felírat halvány marad és azt írja, hogy: " Hearthstone is not currently available in your region."

Tud valaki esetleg valami megoldást ? :)

Előre is köszönöm!

Brayenke

[ Szerkesztve ]

(#1680) adrian360 válasza Brayenke (#1679) üzenetére


adrian360
őstag

hát ha jó az a régió ahova felraktad ( eu.battle.net-et keresztül éred el az eu-s játékokat), akkor éppen nincs szerencséd mert most éppen az authentikációs szerverekkel küzd a blizzard, hivatalos közleményben írta hogy előfordulhatnak belépés hibák. Ha meghegesztik a szervereket működni fog.

(#1681) Brayenke válasza adrian360 (#1680) üzenetére


Brayenke
csendes tag

Köszi, akkor reménykedek :)

[ Szerkesztve ]

(#1682) slayer007 válasza adrian360 (#1680) üzenetére


slayer007
tag

Már mennek a szerverek, előbb léptem be én is. :)
Viszont nekem a szerverek problémája ellenére sem volt szürke az ikon, szimplán elindult a játék és hibát jelzett 1 idő után.
Szóval itt valami más gond lesz szerintem.
Milyen key-t kaptál? Ahogy olvastam vannak régió specifikusak, és vannak mindenhol használhatók is. (? ebay-en láttam, szóval nem tuti, hogy így is van.)

Im insane, what's your excuse?!

(#1683) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Rugonál mi alapján kapok combot ?

El. Psy. Congroo.

(#1684) P00By válasza adamkaa777 (#1683) üzenetére


P00By
nagyúr

Ha előtte kijátszottál már egy lapot, akkor kapsz combot.

(#1685) adrian360 válasza adamkaa777 (#1683) üzenetére


adrian360
őstag

az adott körben játszottál-e már ki elötte lapot

(#1686) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Twitteren azt írta a Blizzard, hogy már kijavították a hibát, de továbbra sem biztos, hogy be lehet lépni, de miután sikerült, még én is unknown voltam, nem csak az ellenfél.

Utána kiléptem, de már megint nem tudok belépni.

Mod: sikerült belépnem, arénában kártyaválasztás közben timeout -> vereségnek könyvelte el :(

[ Szerkesztve ]

***

(#1687) slayer007 válasza ollie (#1686) üzenetére


slayer007
tag

Én a mai nap már nem mennék arénába a helyedben. :)
Én is csak sima play meccseket nyomok mióta a probléma fenn áll.
Most nem lehet megint belépni... legalábbis nekem nem megy. :)
Blizzard twitteren írta is, hogy visszajött a hiba.

Im insane, what's your excuse?!

(#1688) P00By


P00By
nagyúr

Brühühü se ezzel, se a D3-al nem tudok játszani :(

(#1689) Sirandrish válasza P00By (#1688) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én se..ezért tolom a PTR-t :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1690) kexksz


kexksz
addikt

(#1691) Sirandrish válasza kexksz (#1690) üzenetére


Sirandrish
legenda

A játékot is elhagyhatná akinek azok benne vannak a paklijában :C

"40paklit vettem pénzért de semmit sem kaptam mage-hez"

"De uram..az SC2 szépen van balanceolva...ki nem szarja le az SC2-t?"

Kegyetlen :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1692) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Na most már nekem sem aktív a Play gomb. Kár. Pedig jó lenne még egy questet megcsinálni ma, feltorlódott három. :(

(#1693) szallasi007 válasza Sirandrish (#1691) üzenetére


szallasi007
őstag

"Give me my credit card" - na azért zárszónak ez sem volt gyenge :DDD

2 napot játszottam vele de köszönöm meguntam pedig amíg nem volt meg hogy tetszett :D

(#1694) slayer007 válasza Sirandrish (#1691) üzenetére


slayer007
tag

Ezt a videót eskü mindenhez felhasználják :D :D
Jól sikerült, és tény, hogy baromi OP a mage, de meg lehet szivatni paladinnal és priesttel azért szépen :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1695) Sirandrish válasza slayer007 (#1694) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hjaja..volt ez már GTAs is de mindegyik kafa :D
Lehet hogy meg lehet szivatni, de nem egyszerű..a rengeteg brutál spellje+ hero skillje együtt kegyetlen nagy takarítást tud végezni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1696) kexksz válasza Sirandrish (#1695) üzenetére


kexksz
addikt

Control deckek megeszik, csak azok 10szer annyi dustba kerülnek mint a Swarm deckek, ezért ennyire effektív a Mage főleg kisebb rankokon.

(#1697) Kanczy válasza kexksz (#1696) üzenetére


Kanczy
veterán

Azért egy burnout maget nem hiszem, hogy megenne bármilyen kontroll.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1698) F-ECT$


F-ECT$
titán

Belépni továbbra sem lehet?

Dive ever, work never.

(#1699) Kanczy válasza F-ECT$ (#1698) üzenetére


Kanczy
veterán

:(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1700) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#1698) üzenetére


DjDanee87
addikt

Itt informálják a népet: Blizz twitter, de semmi konkrét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.