Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Gondoltam megcsinálom a mai napi questet azonnal (általában össze szoktam szedni 2-3at), de feladtam :P Warrival kellett volna 2 győzelem, de 5 vereség után maradok a szokásosnál, majd ha összejött 2-3 napi quest :D

Csupa olyan embert kaptam ki aki vagy OP deckkel ment (warlock aggro) vagy több legendaryja is volt amik jókor jöttek le neki és nem volt rá válaszom. Pl mikor jól álltam és lerakott egy alextraza-t.
De találkoztam arany lappal is. Ehhez ha minden igaz level 60!!!as druida kell. Biztos nem játszott sokat a játékkal az emberke :D

(#1352) Lézerparaszt válasza DjDanee87 (#1351) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én is úgy döntöttem hogy gyorsan letudom a 2 győzelmet mágussal, azzal összejön egy csomagra való. Gyorsan el is kezdtem játszani egy mage deckkel amit a játék alapból ad. 8 meccset játszottam, mind a 8 mage ellen... Ezzel a gagyi xar pakkal esélyem nem volt egyiken se, volt olyan hogy csak 5. körben tudtam hozzászólni egy kicsit a játékhoz, mert persze addig csak spellek voltak a kezemben, de azok meg használhatatlanok voltak minion nélkül. Ennyit a gyors pénzszerzésről, szerintem várok estig míg a sok mage letudja a napit és akkor hátha lesz más ellenfél is.

A játék az nem játék!

(#1353) adrian360 válasza Lézerparaszt (#1352) üzenetére


adrian360
őstag

Mindenkinek más más a napi quest, az pont véletlen hogy mage-ekkel játszottál :)
Amúgy az alap paklik tényleg nem mindig jók, de a basic lapokból tudsz jót összeállítani, pont mage-re is

(#1354) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#1352) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én azt a napit kaptam hogy használjak el 40spellt.
Mivel a mage pakliba van a legtöbb így azzal mentem..
Azt hiszem 7 meccsig tartott de abból 6ot meg is nyertem és a tegnap craftolt 2 AC-n kívül full basic deck.
Szóval a basic lapokból elég ütőképes paklit össze lehet rakni, csak ugye nem az alapból adott paklival kell nekimenni. :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1355) P00By


P00By
nagyúr

Pofozgattam a paklijaimat, sajnos a mage-el nem tudok mit kezdeni... :( Nem érzek rá.

(#1356) Sirandrish válasza P00By (#1355) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pedig én pont ma döbbentem rá hogy aki offenzív annak az egyik legjobb, ha nem a legjobb.
A sok faja kis speel, meg a hero power mind mind sokat dob rajta. Olyan szépen, gyorsan és egyszerűen lehet leirtani vele a népet hogy döbbenet.
Nyilván a lapjárás itt is tényező, de egyébként tényleg nagyon faja.
Véleményem szerint támadó stílusú embereknek ideális..pont mint a Priest védekező stílus mellett :K

Persze ez csak a személyes véleményem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1357) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1356) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nem lőttél mellé. A héten amcsi tournament első 4 helyezettje mage volt: [link]
Korábban warlockok domináltak, de úgy látszik most a mage volt a nyerő.

(#1358) P00By válasza Sirandrish (#1356) üzenetére


P00By
nagyúr

Lehet ez a baj :D
Azt nem írtam, h játszani sem tudok ellenük, most is fullos hpm volt neki 4 és elvert! :DDD

(#1359) Sirandrish: Igen, meg az összes secret-et...

[ Szerkesztve ]

(#1359) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1357) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szép kis paklik!
Egyébként ezeken a tournamenteken van valami díjazás?
Nah nem mintha indulni akarnák vagy ilyesmi, csak érdekel. :K

P00By Gondolom 1-2 jól sikerült spellel oda tudod b*szni keményen :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1360) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#1354) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jah én is csak gondoltam gyorsan lenyomom a questet, nem kezdek el filózni mage decken 2 nyerésért. Na de úgy néz ki, mégis kelleni fog.

A játék az nem játék!

(#1361) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#1360) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó összerakni mert lehet holnap vagy holnap után megint kapsz egy hasonló questet.
Aztán rövidebb ideig tart összerakni mint elbukni 3-4 meccset csak azért mert lusta voltál 1-2 finomságot belecsempészni a paklidba :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1362) freelanced


freelanced
addikt

Amúgy nektek milyen a medálotok? Tehát a ranked cucc.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1363) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1359) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ahogy nézem nincs díjazás csak MLG pontot kapnak a győztesek de fogalmam sincs az mire jó :P Én csak a deckek miatt szoktam ránézni ezekre a tournamentekre.

(#1364) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1363) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez a szerencséjük mert amúgy szétkaptam volna őket ;]

freelanced Eddig 1 ranked meccsen voltam amin ha jól rémlik ki is kaptam, szóval találd ki :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1365) kovsol válasza freelanced (#1362) üzenetére


kovsol
titán

Én diamomd ligában vagyok.

May the Force be with you!

(#1366) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1364) üzenetére


DjDanee87
addikt

Mondjuk az, hogy a heti MLG tournament nem pénzdíjas nem azt jelenti hogy nincs olyan HS tournament.
Van (vagyis ha jól látom tegnap volt a döntő) a 2P China vs America tournament ami pénzdíjas - "The winner team will win 20,000RMB (about 3,200 dollars)"

Az amerikai qualifikációkból pár meccset közvetítettek. Gondolom a tegnapi döntőt is, de arról egyelőre még nem hallottam.

(#1367) freelanced válasza kovsol (#1365) üzenetére


freelanced
addikt

Én most Platinum de itt kicsit elakadtam túl jó lapokat hoznak ellenem...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1368) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1366) üzenetére


Sirandrish
legenda

Beletekertem...pont Krippet verte el valami ázsiai csóka :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1369) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1368) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ők nem indultak. Kripp és Trump kommentálták az eseményt :D

(#1370) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1369) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet 15secnél tovább kellett volna néznem hogy ez leessen...nyah mindegy :B :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1371) P00By válasza DjDanee87 (#1357) üzenetére


P00By
nagyúr

Köszi! Ezek alapján alakítottam + kicsit magamra formáltam. Hátha...
A rogue paklimat meg jól elkúrtam, jól néz ki meg minden csak nem nagyon tudok nyerni vele :D
Már a paklik összerakásával is nagyon jól szórakozom :))

[ Szerkesztve ]

(#1372) Sirandrish válasza P00By (#1371) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is így vagyok vele.
Én inkább a gyors és pörgős paklikat szeretem, amik sokszor be is jönnek, viszont sajna sokszor előfordul hogy leraknak valami keménye mittomén 6+HP-val aztán kb mindent be kell áldoznom hogy lenyomjam őket.
De ha meg nagyokat rakok akkor meg az első 3-4 karika vicces...még próbálom megtalálni az arany közép utat :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1373) Pocok256


Pocok256
veterán

Sziasztok,
nem akarok nagyon pofátlan lenni csak érdeklődnék, hogy a Blizzes sign upon kívül amire már 2 hónapja jelentkeztem van valami épkézláb más megoldás beta key nyerésre ? :/

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1374) P00By


P00By
nagyúr

Új mage pakli 4/4, nagyon kéne a pyroblast, de így se rossz! :)

(#1375) P00By


P00By
nagyúr

Bocsi!

Elfelejtettem leírni, h amióta játszom most először bolygattam meg a Shaman paklimat. Eddig nem tudtam mi az overload, de most rendesen megtanultam :DDD Többet nem használok ilyen lapokat!

(#1376) Sirandrish válasza Pocok256 (#1373) üzenetére


Sirandrish
legenda

Esetleg megkérdezheted itt hogy nincs-e valakinek felesleges..
Ha jól tudom itt többet is vannak akik már 2-3 kulcsot is kaptak..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1377) Pocok256 válasza Sirandrish (#1376) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát ha valaki megszánna azt megköszönném :) :R
Amúgy érdekes összes Blizzard game meg van Sc 1 től kezdve a wow összes kiegjéig és a dio 3 ig mégse szánt meg a blizz beta keyel :'(

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#1378) Sirandrish válasza Pocok256 (#1377) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én se kaptam..
De azt még meg is értem..nem estem bele a kosárba..de azért arra figyelhetnének hogy egy ember ne kapjon 3at 4et míg más egyet sem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1379) whitezo88


whitezo88
nagyúr

évekig komolyan játszottam régen HKK-t de olyan hibákat vétek hogy meccsek mennek el rajta pedig kigondolom hogy kell, és richtig elrontom a sorrendet :U

(#1380) Sirandrish válasza whitezo88 (#1379) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ne is mond..nekem is van hogy lerakom mittomén azt hogy az egyik beastem kapjon +2/+2-t + tauntot, csak elfelejtem előtte lerakni a beastet. Vagy pl Shaman-al van olyan totemje ami +2 attackot ad a körülötte lévőkre, erre lerakom szélre, etc etc :DDD
Persze a másodperc tört része alatt rájövök hogy mekkora hülye voltam, de addigra már természetesen késő :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1381) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#1380) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én lerakom a minionokat össze-vissza kombózok mindent és a végén a meglévő hárommal meg elfelejtek támadni és nyomom az end turn -t :D

A játék az nem játék!

(#1382) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#1381) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem a furyt kell még szoknom...támadok egyszer oszt szia.:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1383) P00By


P00By
nagyúr

Ez az Earth Elemental nem OP egy kicsit? :D

(#1384) whitezo88 válasza P00By (#1383) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az expert kártyákat honnan lehet szerezni? hősök nagy része is ilyen ha jól látom (ahogy ellenem is hoztak már Ragnarost meg Mekkatorque-t vagy VanCleef-et). ugyanúgy lehet boosterben mint a többi?

(#1385) Kashim válasza P00By (#1383) üzenetére


Kashim
őstag

Kijátszod, aztán áldozatul esik valamelyik removal spellnek, te meg 3 manával kevesebbet játszhatsz ki a következő körödben. Ez még akkor is elég nagy szívatás, ha túléli és tudsz bevinni vele valami sebzést. Az ilyen nagy kártyákra egy normálisan összeállított pakli mindig fel van készítve.

whitezo88
Expert lapoknak nevezik azokat amiket boosterből bontasz. Legendary amit te keresel, azokat lehet craftolni, vagy mákkal találni boosterekben. Kb. 20-21 nyitáskonként esik egy szinte garantáltan, persze mivel random, lehet az ember szerencsétlen, vagy találhat az elsőben is. (volt már nekem is ilyen)
Golden Mekkatorque-t azután kapod a bétában, miután valós pénzt költöttél a játékra. Ezt később már nem lehet megszerezni sem. (sima változatot igen)

[ Szerkesztve ]

(#1386) P00By válasza Kashim (#1385) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem volt a kezemben megfelelő lap, szóval így rohadt jól jött az illetőnek :D Pedig a paklimban volt több opció is! Tudom szerencsétlen voltam. Én biztos nem fogom használni(már írtam ma), mert én tutira megszívom...természetesen... :))

Másban persze szerencsés vok ;]

[ Szerkesztve ]

(#1387) Gyuri27 válasza P00By (#834) üzenetére


Gyuri27
félisten

Cairne nagyon ott van. Kirippet láttam vele játszani, nem gyengén.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1388) P00By válasza Gyuri27 (#1387) üzenetére


P00By
nagyúr

Nem tudom, még nem használtam! :D

(#1389) ollie válasza DjDanee87 (#1351) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az egy expert arany lap, szóval vagy craftolta, vagy esett neki az egyik packból.

Amúgy arénában nagyon sok múlik a szerencsén. Tegnap pl. sikerült 8 győzelemig elmennem, 8:1 volt, de sajnos a 9. már nem sikerült. Elég jó lapokat sikerült kiválasztanom warriorral. Utána mage-t választottam, és alig dobott pár spellt a kártyák választásánál, konkrétan egyet sem a mass removalok közül, nem volt flamestrike-om, blizzardom, de még fireballom sem, csak 1 nyamvadt polymorphot kaptam. Szóval 1:3 lett a vége, de az az 1 győzelem is csoda volt.

Szóval az arénában kell egy adag szerencse is, hogy jó lapokat választhass, majd kell szerencse a játék közben is, hogy megfelelő sorrendben kapj lapokat.

[ Szerkesztve ]

***

(#1390) ollie válasza P00By (#1383) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, viszont a következő körben 3-mal kevesebb manád lesz.

(#1384) whitezo88: Boosterben (itt amúgy packnak hívják) csak expert kártyák vannak. Szerintem te a legendaryra gondolsz (narancssárga kő van rajtuk). Boosterben bármilyen lap lehet, a basic lapikon kívül (melyeket te level 10-ig unlockolsz), kivéve 2 legendary-t, az egyik murlock, a másik pirate, ill. van még egy, amit a múltkori Blizzard összeröffenésre jegyet vásárlók kaptak.

[ Szerkesztve ]

***

(#1391) whitezo88 válasza ollie (#1389) üzenetére


whitezo88
nagyúr

8 után mi volt a jutalom?

(#1392) P00By


P00By
nagyúr

Petíciót indítok a murloc(jól írtam!) build ellen! :D
Csak akkor nyertem eddig, ha nem volt fullos a paklija. Most 2 partyból léptem a 3. körben mert már láttam mi lesz, tök felesleges húzni vele az időmet...

(#1393) ollie válasza whitezo88 (#1391) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

230 gold, 60 dust és egy pack. De ennél általában több goldot láttam 8 nyerésnél (online streameken).

(#1392) P00By: mage-dzsel elég jól lehet murlockos deck ellen nyomni. Mondjuk az esetek 50%-ában. Csak ahhoz az kell, hogy bejöjjön még az elején cone of cold, majd blizzard és flamestrike.

[ Szerkesztve ]

***

(#1394) P00By


P00By
nagyúr

Ysera majdnem megszívatott! Eddig amikor kijátszották ellenem mindig volt vmi a kezemben amivel azonnal tudtam rá válaszolni, de most ez nem így volt. Igen-igen erős lap végjátékban!

(#1395) Lézerparaszt: Akkor így linkelem, itt van róluk lista a leírásban.

[ Szerkesztve ]

(#1395) Lézerparaszt válasza P00By (#1392) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Jah nekem is az van, elég jól darál de mage ellen esélytelen. Akárhogy játszik a mage, kidob egy lapot és azzal letisztítja az egész pályát. Ennyi a hátránya a Murloc decknek.

UI: Mi az a Dream Card?

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1396) P00By válasza P00By (#1394) üzenetére


P00By
nagyúr

Állandóan kifutok az időből, a fórumon kívüli életem is ilyen :B .

Az első linkemnél is van lista, alul a "Related cards" résznél.

(#1397) DjDanee87 válasza ollie (#1389) üzenetére


DjDanee87
addikt

Összetéveszted a loot hoarderrel, arany novice engineer van lent. Az basic lap.
[link] Ez alapján bizony 59, 60as druidja van.

(#1398) F-ECT$ válasza freelanced (#1362) üzenetére


F-ECT$
titán

Silver, de azért mert váltottam unrankedre. Elég ha arénában szívok csak...

Aréna vagy pakli: szerintem aréna. A pakli ugye 100 gold, 5 kártya -> 20 gold egy kártya. Ha arénázol, akkor az 50 golddal kerül többe, de ha 0-t nyersz, akkor is kaphatsz 1 extra kártyát, dustot, és goldot is. Már 2-3 győzelem esetén is 0 körülre jössz ki, ha meg a sok arénázás után sikerül 4 győzelemig felmenni, akkor már tuti jobban jössz ki. Persze az első 10-20 aréna szopós lesz (még nekem is az), de azért már látom a fényt az alagút végén.

Dive ever, work never.

(#1399) juhiimi


juhiimi
aktív tag

A karakter szintje mit befolyasol?

(#1400) DjDanee87 válasza juhiimi (#1399) üzenetére


DjDanee87
addikt

Level10 után gyakorlatilag semmit. 1-10 közt megkapod az adott class basic lapjait, utána már csak bearanyozza a többi basic lapot egyes szinteken: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.