Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) slayer007 válasza Kanczy (#1697) üzenetére


slayer007
tag

Nekem paladinnal sikerül általában, heal-heavy deckel. Olyan jó nézni, mikor hiába a fireball és a pyro, nem tudja befejezni. :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1702) Kanczy válasza DjDanee87 (#1700) üzenetére


Kanczy
veterán

Na jó... MÉG MINDIG SEMMI? :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1703) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Tegnapi krixkrax

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1704) slayer007 válasza Kanczy (#1702) üzenetére


slayer007
tag

Fogalmuk sincs a megoldásról jelenleg... :)

Im insane, what's your excuse?!

(#1705) F-ECT$ válasza Winner_hun (#1703) üzenetére


F-ECT$
titán

Ilyen már nekem is volt aréna kártyák választása közben. Még jó, hogy már képről tudom, hogy melyik kártya mi, és hogy mit tud, különben besírtam volna :)

Dive ever, work never.

(#1706) pisti666


pisti666
tag

Hello lenne egy kis gondom játékkal kb 3 hete kaptam meg beta key-t és beregeletem accomra ellenben kb 3 hete nem tudok belépni a battle-net app-al csak asia server-re tudok beloggolni és persze blizzard support ismételten hülyének néz (régebben wow - kapcsolatban is volt 1-2 gondom) és mondja sablon szövegeit., és hátha itt valakinek volt hasonló gondja mégpedig ilyen üzenettel találom magam szemben minden alkalommal. (host-ot átnéztem tűzfal alapból letiltva de ellenőriztem is meg szokásos alap dolgokat.) Előre is thx :R

[ Szerkesztve ]

Debreceni páros (daa-raa és én) By:PindurAnna "Hajtsd végre a küldetésedet minden erőddel. Ne ess kétségbe az utolsó leheletedig. Érd el, hogy a halálod számítson!"

(#1707) kexksz válasza pisti666 (#1706) üzenetére


kexksz
addikt

Hívd fel őket, telefonon minden support normálisabb, meg nem tudnak bot választ adni.

(#1708) ChromeX


ChromeX
addikt

Titeket se enged be még a játék?

Battleforge-> Skylords Reborn F2P https://forum.skylords.eu/

(#1709) Wolverine válasza ChromeX (#1708) üzenetére


Wolverine
félisten

Még mindig köhögnek az authentication szerverek. Érdemes a Twitteren követni a helyzetet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1710) slayer007 válasza Wolverine (#1709) üzenetére


slayer007
tag

Nekem kifejezetten tetszik, hogy sok más céggel ellentétben, ők egyfolytában jeleznek nekünk, még ha a jelzés az is, hogy fogalmuk sincs, mikor tudunk belépni.
Mégsem az van, hogy 2napig nincs szerver, és még csak 1 kommentet se köhögnek ki, hogy mi van. :P

Im insane, what's your excuse?!

(#1711) kovsol


kovsol
titán

Tipikus, hogy mikor épp szabadnapos vagyok akkor nem tudok majd játszani egy percet se. :(

May the Force be with you!

(#1712) slayer007 válasza kovsol (#1711) üzenetére


slayer007
tag

Jó lesz ez még ma :)

Im insane, what's your excuse?!

(#1713) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, letoltam a bevezető játékokat, aztán csináltam egy paklit, azóta játszottam 4 meccset, mindegyiken kikaptam. Hell yeah. Talán nem kellett volna a paklimba olyan sok 4-5-6-7 mana cost-os lapot tenni. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1714) F-ECT$ válasza oriic (#1713) üzenetére


F-ECT$
titán

1. 4 meccsből semmire sem lehet következtetni. Olyan 50 parti után már látszik valami, de nem árt ha nem csak 1 fajta ellenfél ellen tolod.
2. Nincs über pakli, mindent meg lehet verni valamivel. Persze van olyan, ami a több pakli ellen jó, de általában érvényesül a kő-papír-olló.
3. Átlagos (nem aggro) pakliban nem árt ha 0-3 manás lapból van 14-18 db, 6-8 db 4 manás, és csak a maradék 5 és 5+ manás.
4. Szinte mindig bukok, ha nincs elég draw card-os lapom.
5. Bevezető játékok után told le az Expert AI-kat is.
6. Basic lapokból talán a mage most a legjobb, a priest se rossz, bár az MC nerf eléggé érzékenyen érintette.

Dive ever, work never.

(#1715) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1714) üzenetére


Sirandrish
legenda

A 4. pontot kezdem érezni én is.
Jó nem mindig, de elég gyakran kerülök húzós szitukba csak mert elfogy a lapom..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1716) slayer007 válasza Sirandrish (#1715) üzenetére


slayer007
tag

Priest northshire cleric-el meccseket lehet nyerni, csak vigyázz, hogy turn1-ben ne játszd ki, mert sokszor ott is marad egy 3/2-es kártya miatt elég hamar...
Nagyon figyelni kell a húzólapokra, elképesztően fontosak.
EZért szeretik a novice engineert is, pedig alapvetően nagyon rossz lap lenne. :)

Im insane, what's your excuse?!

(#1717) Sirandrish válasza slayer007 (#1716) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen..általában Priestel nincs is ilyen gondom..főleg mikor van lent 2-3 sérült lény meg a cleric aztán rátolok egy Darkscale Healert..nah az nyammi tud lenni :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1718) slayer007 válasza Sirandrish (#1717) üzenetére


slayer007
tag

jaja, vagy egy holy novát :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1719) adrian360 válasza Sirandrish (#1717) üzenetére


adrian360
őstag

én múltkor jártam úgy hogy lent volt két clericem, meg jó pár lény mindkét oldalon, eltoltam egy mass healt, és annyit lapot húzott, hogy tele lett a kezem, és 4-5 plusz lapot amit húztam volna sorra égette el :)

[ Szerkesztve ]

(#1720) Sirandrish válasza adrian360 (#1719) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért túlzásokba se kell esni mert még a 10. körre elfogy a lapod :DD

slayer007 Nah igen, az eredmény ugyanaz :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1721) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ma még jó lesz a HS? :U elég vicces hogy egész nap down.

(#1722) Winner_hun válasza whitezo88 (#1721) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te is tudod hogy senki nem tudja hogy mikor lesz jó, mégis megkérdezed. Minek? Tippeket akarsz olvasni aminek megint semmi értelme?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1723) whitezo88 válasza Winner_hun (#1722) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mert úgy értelmeztem hogy van akinek megy, de akkor senkinek. mondjuk BETA szóval mindegy is, érthető.

(#1724) Sirandrish válasza whitezo88 (#1721) üzenetére


Sirandrish
legenda

Engem az érdekelne hogy a napikat megkapjuk-e ettől függetlenül :)
Egyébként nem azért nem megy mert beta hanem mert a Blizzardnál elfüstölt valami :D
D3 se megy EU fronton..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1725) Gyuri27 válasza Sirandrish (#1724) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindig az eu. Szopóálarc on. Az isten csapdosná meg a marháit. :W

Amd - Radeon - Ryzen

(#1726) slayer007 válasza Gyuri27 (#1725) üzenetére


slayer007
tag

Kezdem versenyképesnek érezni magam (úton a rendszermérnöki pozíció felé)... Ha mást nem, Riothoz, vagy Blizzardhoz EU-n belül mehetek, olyan szarok az üzemeltető szakembereik :D

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#1727) Sirandrish válasza Gyuri27 (#1725) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ezen én már meg sem lepődök :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1728) whitezo88 válasza Sirandrish (#1727) üzenetére


whitezo88
nagyúr

még mindig franciáknál vannak a szerverek? mert akkor én se.

(#1729) D1Rect válasza slayer007 (#1726) üzenetére


D1Rect
félisten

Sok hüje bisztos nem tuggyák visszadugni a hálozati kábelt. xd xd xd

(#1730) Sirandrish válasza whitezo88 (#1728) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az anyjuk tudja hogy hol vannak a szerverek, viszont azért elég durva gubanc lehet ha több mint egy nap alatt nem tudták megcsinálni..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1731) kovsol válasza slayer007 (#1726) üzenetére


kovsol
titán

Nálunk ha 20 perces outage van már pörög mindenki, hogy mi tart eddig. Ilyen napokra elmegy valami esetén fejek hullanának. :B Bár lehet ott is fog.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1732) slayer007 válasza kovsol (#1731) üzenetére


slayer007
tag

Hát ez az!
2 napig egy ekkora vállalatnál ne mondja nekem senki, hogy ez elfogadható.
Kellene lennie backup servereknek, ami átveszi a helyét annak, ami elszáll.
Kellene lenni backupoknak a szerverekről is... ha mást nem is, ennyi idő alatt már vissza kellene állniuk pár órával a crash előtti állapotba.
Akármi, de ez így nem elfogadható :P
Meg az is vicc, hogy a HS és a D3 nem tudja megkerülni a launchert, csak a wow és az SC2...
Ha a hülye launcher nem lenne, már rég játszhatnánk szerintem, mint a wowosok és starcraftosok.

Im insane, what's your excuse?!

(#1733) adrian360 válasza slayer007 (#1732) üzenetére


adrian360
őstag

Az erőforrásokat átcsoportosították, ők mondták azt hogy az sc2- és a wow menjen, a d3-at és a hs-t lekapcsolták hogy ne egye meg a szervereket. Nyilván nem arról van szó hogy egy linux szerver összeszarta magát, valami komolyabb hardveres hiba lehet

(#1734) Sirandrish válasza adrian360 (#1733) üzenetére


Sirandrish
legenda

"ki nem szarja le az SC2-t?" By: hitler :DDD

A Wow meg..há má 10éves..pihenhetne 1-2 napot inkább az ;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1735) slayer007 válasza adrian360 (#1733) üzenetére


slayer007
tag

Persze, azt gondolom én is, hogy nincs dolgom olyan szerverparkkal, ami náluk van ezekhez a játékokhoz, nem is egy szimpla linux szerverre gondoltam én :D
De elképzelni sem tudom, hogy egy ekkora kaliberű cég milyen hibával néz jelenleg szembe, amire már 2 teljes napja nem hogy megoldás, de még 1 időpont sem született, hogy ezt mikorra várhatjuk. :)
Csak idegesítő, hogy ma meg holnap voltam/leszek itthon, aztán nesze... :)

Im insane, what's your excuse?!

(#1736) ollie válasza whitezo88 (#1723) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi köze ahhoz, hogy béta, a D3-mal meg a WoW belépéssel is baj van.

***

(#1737) slayer007 válasza Sirandrish (#1734) üzenetére


slayer007
tag

Ahogy mondod :D
ki nem szarja le az SC2-t :D
Francnak nem lehet addig legalább single -ben HSezni... elgamelnék én botok ellen is, deckeket tesztelve :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1738) adamkaa777 válasza Sirandrish (#1734) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Igen fel is gyújtanák a blizzardot ha a wow pihenne 1-2 napot :)

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#1739) Sirandrish válasza adamkaa777 (#1738) üzenetére


Sirandrish
legenda

Látod ez a baj..a Diablosoknak meg a HSosoknak nincs gyufájuk...k*rva életbe már :D

slayer007 A konzolosok meg röhögve tolják a D3at most is :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1740) adamkaa777 válasza Sirandrish (#1739) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Jó a hát a konzolosokat ki nem sz*rja le :) Ez olyan mintha a hs-t a makaóhoz hasonlítanánk :)

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#1741) adrian360


adrian360
őstag

csak hogy miért :
1. A WoW havidíjas, onnan van a bevétel nagy része, és ezáltal van minimum elvárás is hogy menjenek a szerverek
2. Az Sc2 az egyik legnagyobb e-sport játék, jelenleg is több pénzdíjas verseny fut, szóval mennie kell

(#1742) Sirandrish válasza adamkaa777 (#1740) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát az ő játékuk megy a miénk meg nem...csak ennyi :DDD

adrian360 Én meg a D3ért fizettem az le van kakilva? Csúnya gonosz Blizzard :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1743) ollie válasza adrian360 (#1741) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig én ma több ezer euróért akartam kártyákat vásárolni, de így jártak. ;]

***

(#1744) adamkaa777 válasza ollie (#1743) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Én is egész családnak be akartam vásárolni karácsonyra de hát ha nem megy :/

El. Psy. Congroo.

(#1745) D1Rect válasza ollie (#1743) üzenetére


D1Rect
félisten

Inkább örülj, hogy nem véglegesen kapcsolták le. ;]

(#1746) Sirandrish válasza ollie (#1743) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én meg az RMAH-ban lévő ÖSSZES cuccot meg akartam venni, csak úgy de most már mindegy :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1747) Kashim válasza Sirandrish (#1746) üzenetére


Kashim
őstag

Még időben tennéd, mert januárban leállítják. :P

(#1748) Sirandrish válasza Kashim (#1747) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem márciusban? Ha jól rémlik az van kiírva a menüben..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1749) slayer007 válasza Sirandrish (#1748) üzenetére


slayer007
tag

Én is márciusról tudok.

Im insane, what's your excuse?!

(#1750) kervantas


kervantas
aktív tag

Szerver hiány okozta bánatomban idetévedttem én is. :D

Szerintetek melyik legendaryt éri meg először ki craftolni?
Eddigi tapasztalataim a alapján Ragnaros-t vagy Gruul-t kéne, de kíváncsi vagyok mások véleménye is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.