Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Lenne egy kérésem/kérdésem: Akinek megvan a beta és játszott is vele, az kukkantson már be egy pillanatra a Quest Log-ba.

Arra lennék kíváncsi, hogy van-e valaki aki összesen arénában és play-ben együtt 300 győzelem környékén jár VAGY kb 250 totál szintlépése van (ezt a hősök szintje alatt írja). Amennyiben az egyik szám közelében van a fent megadottnak írjátok le, hogy pontosan mennyi az összeadott győzelmek és a szintlépések száma!

(#1102) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végre minden kari legalább Lv10es, és mivel közben sikerült 1-2 küldit is megcsinálnom, így most összejött 700+gold...szóval szerintem ma nyitok párat :K
Gondolkodtam az arenan is, de mivel az még sosem jött úgy ki ahogy én azt szerettem volna, így marad a pakli :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1103) Sirandrish


Sirandrish
legenda

7 pakliból 4ben több mint egy rare volt ami szerintem nem is olyan rossz.
A második meg (szerintem) egyszerűen kegyetlen.. :Y
Ime:

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1104) ígyvanferi válasza Sirandrish (#1102) üzenetére


ígyvanferi
addikt

50 golddal többért úgyis kapsz paklit, plusz pár gold/dust, ha egyet sem nyersz. És még talán érdekesebb is a sok lap miatt. Szerintem ráadásul, ha nem vagy platinum, master szinten, az a bontott néhány lap nem fog különösebben számítani, lentebb a basic deck is simán életképes.
Persze én mindig megfeledkezem arról, hogy ez alapvetően egy kártyagyűjtögető játék.

(#1105) Sirandrish válasza ígyvanferi (#1104) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezaz.
Kb úgy ítéltem meg (saját gondolatok+ más emberkék tapasztalatait olvasva), hogy rankedre felesleges menni mert ha nem veszek zsákszámra paklikat, akkor egy idő után úgy is megreked a dolog. Ennek fényébe értelemszerűen unrakeden játszok ahova meg bőven jók a basic paklik, főleg ha 1-2 ütősebb lappal sikerül megtámogatnom azt. Ahhoz viszont meg bontanom kell ütősebb lapot/lapokat ami most sikerült is ha jól olvastam hirtelen hogy mi, mit, hogyan és merre.

Ha ezt a 700 goldot arenara költöm akkor (ahogy az eddigi arenaim kinéztek) csak 4 paklit tudtam volna nyitni...mondjuk 5öt mert a maradék 30goldot összekapartam volna..de az még mindig kettővel (10lap) kevesebb.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1106) kovsol válasza Sirandrish (#1105) üzenetére


kovsol
titán

Unrakedre miért jók a basic paklik? Ott is ugyan úgy kifogsz bármilyen ellenfelet.
Rankedben meg ha eléred a képességeid határát akkor ott nem haladsz előre és a rendszer általában arra törekszik, hogy 50%-os nyerési arányod legyen.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1107) Sirandrish válasza kovsol (#1106) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor nekem piszok nagy mázlim van, mert 10ből 8 meccset általában lehozok full kezdő lapokkal :K

szerk: Lehet félreérthető voltam. Úgy gondoltam hogy a basic lapok jók unrankedre hogy szerintem a rankod alapján ossza az ellenfeleket unrakeden is..és mivel én full kezdő vagyok és olyanokat is oszt be ellenem.
Bár lehet csak egy tévhit, de mondom..igen jó nyerési arányom van :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1108) kovsol válasza Sirandrish (#1107) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem a mázlid kiderült már az előbb linkelt képek alapján. Én egy legendarit nem nyitottam még, pedig nem kevés fordításom van már.

May the Force be with you!

(#1109) Sirandrish válasza kovsol (#1108) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre nem tudok mit mondani. :B
Akkor inkább örülök magamnak hogy majdnem mindig gyengébb ellent kapok :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1110) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Ha valaki elakad rankedban az nem csak a lapokról szol szerintem :)

El. Psy. Congroo.

(#1111) ígyvanferi válasza adamkaa777 (#1110) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ilyet senki sem mondott.

(#1112) pethYeti


pethYeti
addikt

Van ez a quest: Collect every card in the Basic Set. 100 Gold
Már nem emlékszem, hogy ezt megkaptam volna-e akkor amikor az első hőssel eljutottam lvl10-ig, vagy akkor kapom meg ha az összes hőssel eljutok lvl 10-ig és unlockolom a lapokat?

(#1113) Sirandrish válasza pethYeti (#1112) üzenetére


Sirandrish
legenda

Minden hőssel fel kell jutnod 10-re :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1114) pethYeti válasza Sirandrish (#1113) üzenetére


pethYeti
addikt

Király köszi, akkor addigra meg lesz a 100 win is, és már 400 goldal gazdagabb vagyok. :) Amúgy eddig 2 arenat toltam, elsőn 1 winig jutottam, akkor adott egy csomag kártyát meg egy kevéske dustot, második neki futásra 4 winig jutottam akkor megint kaptam egy csomagot, 25 dudstot meg 50 goldot, tehát tul. képpen 4 winnel az ember már ha kicsit is, de pozitívba jön ki.

(#1115) kovsol válasza Sirandrish (#1109) üzenetére


kovsol
titán

Előbb azért sikerült nekem is nyitni egy rara+epic lapot egy kártyában.

Most toltam ezt:
Holy Nova 6dmg 4heal, így már lehet vele tömeget oszlatni ha kell :)

May the Force be with you!

(#1116) Sirandrish válasza kovsol (#1115) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gondolom nyertél :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1117) kovsol válasza Sirandrish (#1116) üzenetére


kovsol
titán

Ezt már nem lehetett elbukni :)

May the Force be with you!

(#1118) Sirandrish válasza kovsol (#1117) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amúgy mi az a jobb oldali 7/7es cuccos?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1119) Ereshkigal válasza Sirandrish (#1118) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Prophet Velen

(#1120) Sirandrish válasza Ereshkigal (#1119) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1121) Kashim válasza adamkaa777 (#1096) üzenetére


Kashim
őstag

Leeroy Jenkins a legjobb kivégző lap. Már hajtom egy ideje, de sosem akar esni.

(#1122) F-ECT$ válasza kovsol (#1106) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez az 50% most ott bukik, hogy nem tudsz a rankedben szintet esni.

Sirandrish: azért nyersz 10/8-at, mert nem toltad fel magad rankedben, így az unranked ellenfeleket is kezdők közül kapod.

Dive ever, work never.

(#1123) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1122) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont ezt mondtam én is :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1124) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1123) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont ha unrankedben játszol csak, akkor egy idő után iszonyat uncsi lesz. Ugyanis bontod a paklikat -> egyre jobb decked lesz, az ellenfelek maradnak hülyék, és mindenkit szarrá versz majd.

Az Arena meg eléggé luck based. Néztem már több streamet is, és Trump is lazán össze tud hozni 2/3-akat is akár, még úgy is, hogy a deck összeállításakor "above average"-nek értékelte a lapjait. 1 gond volt, hiányzott kb 2-3 db 3 manás minion, amivel akkora hátrányba került mid game, hogy utána már nem tudott fordítani. Tegnap Kripp is betlizett párat, pedig neki is van nem kevés tapasztalata, és bemákolt 3 Mind Controlt is a paklijába.

Dive ever, work never.

(#1125) csoki válasza F-ECT$ (#1124) üzenetére


csoki
senior tag

én bemákoltam egyszer 4 mind controlt is aréna draftban... nem volt nyerő ötlet, vagy el se jutottam a 8. körig, vagy addigra már mindegy volt :D sokkal fontosabbak a kis lapok megléte ahogy te is mondod hogy trumpnak is azon ment(ek) el a meccse(i)

(#1126) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1124) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hogy őszinte legyek már most sem olyan izgalmas.
Eddig elvoltam a küldikkel, meg hogy minden hős legyen 10es és így a lehető legtöbb alapkártyát megkapjam, de jutalom hiányában kezdem érdeklődésemet veszíteni, pedig még 3 hete sincs hogy játszom.
A rankedben bíztam hogy ott majd vérre menő küzdelmekben lehet egyre előrébb és előrébb jutni, ami igaz is csak a jutalom hiánya miatt értelmetlen és csak önsanyargatás.

Tudom hogy még béta, de kimondom..jelenleg marhára kevés benne a tartalom.
Az lv10et elérni gyakorló módban is pofonegyszerű, viszont új kártyákat felette nem kapsz. A hős skillje sem fejlődik, semmi. Kapok néhány arany kártyát? Kafa!

Szóval a játék marhajó...LESZ! Ha tolják bele a tartalombombákat. Így szerintem ebben a formában hamar unalmassá válik, a lassú haladásról nem is beszélve.
Jó, eleinte ugye van néhány küldi amit 100 meg 300 goldért viszonylag egyszerűen meg tudsz csinálni, de utána? Ha vért pisálsz sem nagyon tudsz 1 paklinál többet bontani egy nap, de legyen 2! Így meg nem versenyezhetsz olyan emberekkel akik 50esével veszik a paklikat.

Már az is rengeteget dobna ha LV20ig kéne fejleszteni a hősöket..az alsó hangon is meg 5szörözné azt az időt amit érdemes beleölni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1127) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1126) üzenetére


F-ECT$
titán

Így van, ezért is érdeklődtem, hogy van-e infó tartalom bővítésről.

Szerintem már a napi 1 nyitás is túlzó, főleg ha kapsz egy 40 goldos küldit, mert akkor 18 győzelem kell a 100 goldhoz, ami nem kevés idő.

Szóval kellenének még szintezős jutalmak; egy csomó küldetés akár AI, akár játékosok ellen; rendesen működő ranking system, szintén jutalmakkal; arena / mini tournamentek, nem csak random lapokkal, stb.

Emellett azt látom, hogy a meccsek egy része nagyon ellaposodik, ha folyamatosan tisztán marad a tábla, és nem tudod megfelelően buffolni a lapjaidat (pl Kripp nyert úgy tegnap, hogy neki is és az ellenfélnek is elfogyott a paklija, és neki 10-zel több hp-ja volt ekkor), a másik végletben meg esély sincs a nagy durranás lapokat kijátszani, mert a 7-8-ik kör körül vége is a dalnak egy erős kezdés után.

Dive ever, work never.

(#1128) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1127) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezért írtam hogy "ha vért pisálsz se.."
Mindenképp kell bele tartalom, mert így hamar megunja a nép, legalábbis ha magamból indulok ki. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1129) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1126) üzenetére


DjDanee87
addikt

Egy bizonyos szinten egyetértek veled, és simán a Diablo3hoz hasonlítanám a HSt :P Ott is van egy hangulatos játék, amire hamar rá tud unni az ember a tartalom hiánya miatt. Ez HSnél is így van szerintem. De gondoljj bele, te milyen tartalmat tudnál kitalálni egy kártyajátékhoz, amitől nem válna unalmassá párszáz óra után?
Jó ideje gyakorlatilag csak annyit játszom vele egyedül, hogy nagy nehezen összeszenvedjem a napi küldetéseket. Mondjuk ez a játékidő csak kis része, mert ami továbbra is szórakoztató tud lenni, az az ismerősök elleni játék. Ezzel meg egy gond van: a blizz (nyilvánvalóan a boostolás elkerülése érdekében) nem jutalmazza csak egy kevéske XPvel.

Tartalmat ugyan nem hozna a játékba, de én biztosan hozzányúlnék a gold és dust jutalmazáshoz. Szerintem túl alacsony jutalom jár mindenért, így rákényszerítve a játékosokat a bankkártya előhúzására - igaz mi más lenne a célja a fejlesztőknek, egy free to play játék esetén :))

(#1130) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1129) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát én például simán megcsinálnám hogy nem LV10ig adna lapokat a játék hanem 20, de akár lehet 30 is.
Igen, a 30at már nehezebb elérni, de pont ez a lényege. 9 karaktert lv30ig húzni azért nem kis meló.
Emellett persze ugyan úgy adna 2 szintenként lapokat, és mondjuk 5szintenként adna egy paklit is, csak hogy az is legyen.

A 3 nyert meccs/10 goldot is átalakítanám mondjuk úgy hogy nyert meccsenként 10 gold és 5.ig menne a számláló, ahol megkapnád a 10et meg mondjuk 50et a "küldiért". Így azért a nem fizető player is tudna naponta 1 paklit minden gond nélkül nyitni, aki kicsit jobban nekifekszik az meg 2-t is.

Több küldit is raknék bele.
Nem csak 100 meg 1000 meccs után járna jutalom hanem mondjuk minden 100.-nál kapnál 1-1 paklit.
És még biztos ki tudnék találni ezt-azt, ezek csak amik hirtelen eszembe jutottak.
Rankeden is lenne némi jutalom..mondjuk úgy is megcsinálhatnák hogy a nyertes választhat egy lapot a vesztes paklijából. Természetesen a másik emberkének is megmaradna, de így legalább nem csak a puszta szerencsén múlna hogy egy adott lapot meg tudsz-e szerezni.

Idővel persze így is unalmassá válna, de azért több időt lehetne beleölni.
Ráadásul szerintem nálam tapasztaltabb emberkék ülnek a Blizznél, szóval ők biztos ki tudnának találni még néhány dolgot.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1131) adamkaa777 válasza Sirandrish (#1130) üzenetére


adamkaa777
senior tag

A játék alapvetően f2p és a lapok száma se olyan hú de sok szerintem. Blizz biztos nemfog könnyíteni a dolgokat. Az pedig hogy a ranked nincs jutalmazva az hülyeség .

El. Psy. Congroo.

(#1132) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1130) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát igen. A kérdés, hogy az open beta, vagy az "élesedés" után jön-e új tartalom (ami nem csak újabb kártyákat jelent).

Dive ever, work never.

(#1133) Sirandrish válasza adamkaa777 (#1131) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Az pedig hogy a ranked nincs jutalmazva az hülyeség ."

Bocsánat, én nem toltam, csak a többiek véleményét olvastam.
Milyen jutalmat kapsz 1-1 szint eléréséért?

F-ECT$ Jó kérdés! Kíváncsian várom majd a fejleményeket :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1134) kovsol válasza Sirandrish (#1133) üzenetére


kovsol
titán

Egy plecsni lesz a sarokban. Ezt én se nevezném jutalmazásnak :)De igazából SC2 ben sincs jutalmazva, ott is csak profilodban vannak medálok a besorolásnak megfelelőek.

May the Force be with you!

(#1135) Sirandrish válasza kovsol (#1134) üzenetére


Sirandrish
legenda

Egy egész plecsni? Bámulatos! :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1136) adamkaa777 válasza Sirandrish (#1135) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Minden ranked alapjú játéknak szinte csak a e pénisz a jutalma ami nem kicsi :) +ugye lesznek gondolom seasozonok úgy mint a wow/sc ben és a végén lesz pl egy arany kártya a jutalom. Meg ugye versenyekre gondolom csak értelmes rangú emberek mehetnek. Ha ez neked nem elég akkor ez nem a te világod.

El. Psy. Congroo.

(#1137) Sirandrish válasza adamkaa777 (#1136) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az a baj hogy ebben nagyon sok a "lesz" meg a "gondolom" :B

Szerintem így néz ki a ranked jutalomrendszer!
Van 10 szint vagy akár 20.
Értelemszerűen csak olyan embert dob be aki ugyan azon a szinten van.
Minden egyes elért szintért pedig egyre nagyobb jutalmak járjanak. Mondjuk az első szint eléréséért 50gold, a másodikért 80gold a harmadikért 1 pakli, és így tovább.
Versenyek ha vannak, ha lesznek, teljesen mindegy amíg ennyire nehéz 1-1 paklihoz hozzájutni. Főleg hogy ugye vannak akik elég sok paklit vesznek.

Próbáltam TCG-be a Magic-et, LoTR-et, Pokemont (igen pokemon, de marha jó a tcg-je), 7 tengert, és még van 1-2 csak nem jut eszembe a nevük. PC-n is játszottam már több 100órát hasonló játékokkal.
Szóval szerintem nem az én "hibám" hogy ezt esetleg hamar megunom.

Főleg hogy nem csak én várom azt a bizonyos plusz tartalmat ahogy látom.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1138) ollie válasza F-ECT$ (#1099) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Olyat én nem írtam, hogy csak az arénának van értelme.

(#1103) Sirandrish: az igen, kaptál pár nagyon jó lapot

(#1126) Sirandrish: én is várom már a következő patch-t, és remélem, hogy a kártyaválasztékot is fogják bővíteni. Amúgy azt ígérték, hogy egész komoly single player tartalom is lesz.

[ Szerkesztve ]

***

(#1139) F-ECT$ válasza ollie (#1138) üzenetére


F-ECT$
titán

Olyat én nem írtam, hogy csak az arénának van értelme.

Hát öööö. Idéznélek, igaz nem értelmet írsz, hanem tétet: "A rankednek sincs tétje, legalábbis én nem nevezném annak, hogy kapsz egy plecsnit. Egyedül csak az arénának van szerintem."

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1140) ollie válasza F-ECT$ (#1139) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pontosan. A tét az teljesen más. Csak az arénának van tétje, de van értelme akár unrankeden is játszani, legalábbis nekem, mert élvezem a játékot. Ha nem gépen játszok kártyajátékot, ott sem a jutalomért játszok (nincs tétje), hanem, mert szeretek játszani.

[ Szerkesztve ]

***

(#1141) kovsol válasza ollie (#1140) üzenetére


kovsol
titán

Én kifejezetten élvezem, hogy van kihívás magasabb szintű ligában. (Diamond)
Annak nem látom értelmét amikor a kezdőket alázza az ember és folyton nyer.

May the Force be with you!

(#1142) Gyuri27 válasza kovsol (#1141) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az unranked nem erről szól. Tanul az ember, decket próbálgat, kis goldot keres. Az meg, hogy csak kezdők vannak nem igaz. Amúgy meg míg nincs egy erős stabil deckje az embernek (értsd még az exp lapok sincsenek meg) felesleges rankedre menni. Mert ott már nagyon csúnya lapok vannak.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1143) kovsol válasza Gyuri27 (#1142) üzenetére


kovsol
titán

Előbb még itt arról volt szó, hogy az unrankedben is kb a ranked szintednek megfelelő ellenfelet ad, és volt aki azt írta, hogy 8-t nyer 10 ből, mert könnyű ellenfeleket kap. Na én erre mondtam, hogy nem látom értelmét.

May the Force be with you!

(#1144) P00By válasza kovsol (#1143) üzenetére


P00By
nagyúr

unrankedben is kb a ranked szintednek megfelelő ellenfelet ad

Én nem ezt tapasztalom :N

(#1145) kovsol válasza P00By (#1144) üzenetére


kovsol
titán

Én csak azt írtam amit itt olvastam. Nem tudok viszonyítani, mert nekem mind1 hol játszok folyton jó lapokkal jönnek ellenem, és érzésre sose kapok kezdő játékost.

May the Force be with you!

(#1146) P00By válasza kovsol (#1145) üzenetére


P00By
nagyúr

Unrankedben én sokszrr kapok full kezdőket, azt azért könnyen ki lehet venni. Viszont nálam nem nagyon van köztes állapot. Szóval vagy kezdőket kapok, vagy olyanokat akik 4-5 kör alatt kivégeznek durca lapokkal :D

(#1147) Gyuri27 válasza kovsol (#1145) üzenetére


Gyuri27
félisten

Akkor ott deck összeállítás baj van szvsz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1148) kovsol válasza Gyuri27 (#1147) üzenetére


kovsol
titán

Nem értelek, milyen deck összeállítási baj van?
Az én deckem mit befolyásolna azon, hogy az ellenfél mivel jön?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1149) Gyuri27 válasza kovsol (#1148) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sokat. Ha nem jó a deck jöhet bármivel.
Amúgy a balansz elég jó. Persze egy full legendary deck ránézésre előnyben lehet. De ugye azokat a lapokat ki is kell húzni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1150) kovsol válasza Gyuri27 (#1149) üzenetére


kovsol
titán

Lehet az én felfogásommal van baj, de még mindig nem értem mi köze van ahhoz, hogy én milyen paklival megyek ahhoz, hogy az ellenfelem mivel fog jönni. Teljesen random ellenfelet sorsol, nem veszi figyelembe az én pakli összeállításomat szerintem. Teljesen alap level1 -es paklival mentem egyet akkor is ugyan úgy jöttek ellenem legendarival.

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.