Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) Kanczy válasza ollie (#1600) üzenetére


Kanczy
veterán

Elég elmebeteg... 5. körig tökéletes curve, két lapelőnygyárral, és még ott marad a coin is. Nekem ezt dobta a gép tegnapelőtt.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1602) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ilyen nyitásom sem volt még, hogy 3 rare és 1 epic egyszerre.

***

(#1603) HaaS


HaaS
addikt

Őszintén szólva ebbe a jáékba első látásra beleszerettem, de mióta megtaláltam a Blood Brothers-t Androidra, még csak nem is gondolok rá.
A fejlődési rendszer, ami igazán érdekes, van benne egy kis matek:)!

Ajánlom mindenkinek, aki megfordul erre!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1604) F-ECT$ válasza Kanczy (#1601) üzenetére


F-ECT$
titán

két lapelőnygyárral
A 2 fegyverre gondolsz?

Dive ever, work never.

(#1605) F-ECT$ válasza ollie (#1602) üzenetére


F-ECT$
titán

Szép az arány, csak a lapok közepesek :U

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1606) ollie válasza HaaS (#1603) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem pay to win? Illetve nem nehezül el egy idő után annyira, hogy muszáj vásárolni benne?

***

(#1607) Kanczy válasza F-ECT$ (#1604) üzenetére


Kanczy
veterán

Igen :K

Amúgy szerintem nagyon jó az a bontás. Az SI7 nagyon erős és az arany ritka sem rossz (de legrosszabb esetben jó sok dust), ráadásul a kalózkeptön tipikusan olyan epic, ami jó lesz egy Blizzardnak vagy Argusnak :P

Ha már bontás: miért kell két mass dispelt és két Imp Mastert kapnom 10-15 boosterből?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1608) F-ECT$ válasza Kanczy (#1607) üzenetére


F-ECT$
titán

A SI7 szerintem is egyből pakliba tevős, a Crazed is beférhet, a többi már nem biztos.

ráadásul a kalózkeptön tipikusan olyan epic, ami jó lesz egy Blizzardnak vagy Argusnak
Ezt nem értem.

Dive ever, work never.

(#1609) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ha spannal játszom akkor nem kapunk semmit?
A napi se megy meg a 3win/10gold?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1610) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1609) üzenetére


DjDanee87
addikt

A visszaélések elkerülése érdekében nem, egyedül XP jár érte az is kevesebb, mint a Play módban.

Aki még nem látta: Unleash the Hounds 1 turn kill patch után :D

(#1611) Kanczy válasza F-ECT$ (#1608) üzenetére


Kanczy
veterán

Arra gondoltam, hogy disenchantre tökéletes.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1612) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1610) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez DEROSSSZ!!!! :C :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1613) ollie válasza DjDanee87 (#1610) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Aztarohadt :DDD

***

(#1614) Kanczy válasza DjDanee87 (#1610) üzenetére


Kanczy
veterán

A betyárját... én tuti agyf*szt kapnék ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1615) -conrad-


-conrad-
addikt

Ha valakinek kellene kulcs és dotazik, akkor egy legion commander arcana-ért adok egyet :D

(#1616) EmzperX válasza -conrad- (#1615) üzenetére


EmzperX
csendes tag

Hali!

Ha esetleg nem sikerül majd az üzlet akkor légyszi gondolj majd rám is :D! Sajnos nem dotazom.

Előre is köszi.

(privátba gondoltam de gyökér is vagyok ráadásul)

[ Szerkesztve ]

(#1617) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Gondoltam egy számra 1 és 100 között...aki holnap este 6ig a lehető legpontosabban megtippeli annak adok beta keyt :K :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1618) Sirandrish válasza Sirandrish (#1617) üzenetére


Sirandrish
legenda

1 tipp már jött is...hajrá srácok! :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1619) Tnil válasza Sirandrish (#1618) üzenetére


Tnil
tag

17 :DDD

(#1620) P00By válasza DjDanee87 (#1610) üzenetére


P00By
nagyúr

Na, csak használható vmire :DDD :C

Sirandrish: 69? ;] Nem játszom, csak hülyülök!

[ Szerkesztve ]

(#1621) HaaS válasza ollie (#1606) üzenetére


HaaS
addikt

Hát így lvl 100-on tele vagyok Epic-ekkel... a Legendary drága a Bazárban, de nem voltak eddig nehézségeim, eddig win:)! Ingyenes, igen.
Nem csak PvP van, de eventek, raidek is, mindig történik valami. A rewardok meg nagyon jók. Ez a familar evolution, ami izgalmassá teszi az egészet... a képen egy nem nem perfect seed életútja a perfect evolve-ig.
Na meg megy a cserebere... meg az imádság 10 coffin pack nyitás előtt:)!
Minden kártya fejleszthető és szinte mind evolve-olható.

Érdekes, hogy az arany nem költhető a bazárban, és a játékosok ingame itemeket használnak váltópénznek, rá kell érezni, tanulgatni. Jó játék!
Ráadásul mindig kéznél van:D!

szerk: de a laegjobb talán még is az benne, hogy Epic-től felfelé már el lehet tanulni a familiaroktól a skilljeiket:DDD!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1622) EmzperX válasza Sirandrish (#1617) üzenetére


EmzperX
csendes tag

tipp: 1

(#1623) Wolverine válasza DjDanee87 (#1610) üzenetére


Wolverine
félisten

Vazze, ez állat :D nyilván ehhez nagy mázli is kell, de akkor is, az ilyen leosztásokra emlékszik az ember igazán...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1624) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszönöm a tippeket :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1625) Kanczy válasza Sirandrish (#1618) üzenetére


Kanczy
veterán

18 :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1626) Sirandrish válasza Kanczy (#1625) üzenetére


Sirandrish
legenda

Neked van..te nem kapsz :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1627) slayer007


slayer007
tag

Na hét elején már sajnos pénzért kellett vennem kulcsot... az emberek nem túl segítőkészek, hiába egyáltalán nem kell neki, sajna csak pénzért adnak túl rajta... ezért tart itt az ország :D

Kicsit sikerült már játszogatni, nem távoli a dolog, tekintve, hogy magic és HKK ment régen elég sok. :)

Kíváncsi vagyok innen hogyan sikerül majd elrontanom :)
Aréna

Azért az 1 meccsen kapásból ragnarost kapott az ellenfelem arénában... hát kösz :D

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#1628) P00By


P00By
nagyúr

Nekem megint össze-vissza mászkálnak a lapok, folyamatosan megszívat! :(((

Egyébként jött ellenem egy warlock murloc buildel. Szerencsére mage-el voltam, úgyh elvertem! :D Ha mással lettem volna esélyem sem lett vóna :U

(#1629) #51736960 válasza HaaS (#1621) üzenetére


#51736960
törölt tag

kipróbáltam, de indítás után azt írta ki, hogy "slow connection, stb...".
mondom jólvan, majd kipróbálom wifin ha otthon leszek, kiléptem a játékból. aztán 1 óra múlva jött az sms, hogy kimerült az ehavi keretem, szép csendben leszívta az egészet :(
plusz indításkor engedélyt kér, hogy a kontaktjaimhoz hozzá akar férni, ezt vajon minek :F

úgyhogy akinek nem korlátlan a mobilnetje, csak óvatosan ezzel a játékkal.

(#1630) P00By válasza P00By (#1628) üzenetére


P00By
nagyúr

Brrr, most meg egymásra pakolja a lapokat. Persze pont azt nem tudom lerakni, amire nagyon szükségem lenne :DDD Mára elteszem.

(#1631) adrian360 válasza P00By (#1630) üzenetére


adrian360
őstag

igen mint mondtam nálam is bugos, nem tudom miért, patch elött is előfordult, de nem ennyiszer :(

(#1632) netpeti98 válasza Sirandrish (#1617) üzenetére


netpeti98
addikt

45

(#1633) vvega30 válasza Sirandrish (#1617) üzenetére


vvega30
senior tag

A szám amire gondoltál az a 8.
Köszi a kulcsot :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1634) F-ECT$ válasza vvega30 (#1633) üzenetére


F-ECT$
titán

No ma már érdemes rankedet menni. Mage-el toltam (3 rare, 1 epic van a pakliban), és eddig win streak-kel megvan a rank 20. Egyelőre nem találkoztam durva cuccal, persze láttam Ragnát meg ilyenek, de full epic/rare decket még nem.

Dive ever, work never.

(#1635) sznorbert86 válasza Sirandrish (#1617) üzenetére


sznorbert86
csendes tag

69 :) :D

(#1636) Gyuri27 válasza slayer007 (#1627) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én ingyér adtam. :K
Mégse tartok sehol. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#1637) HaaS válasza #51736960 (#1629) üzenetére


HaaS
addikt

Jaja, a slow connectiont azt mindig írja nekem is. Attól függően, hogy milyen erős a tér; vagy csak felvillan, vagy jön többször is, nem igazán van jelentősége... oda se neki.

Nem tölt vészesen sokat (nemtom mennyi a limited)... asszem a Fantasica-t próbáltam tőlük, apám, az elinduláshoz leszedett valami 300 megát...
Ez a kontakt dolog nem rémlik.. fészbukos login volt? Én csináltam egy accountot náluk, azt kalap... most épp nincs event (ma lett vége a PvP event első fordulójának, 4600 körül végeztem), csak a normál fight, viszonylagos nyugalom van. (Bár a rewardok miatt kicsit összekavarodott a bazár.)

Special dungeonök jönnek nemsokára!

szerk: nézd már meg, hogy a maga a Blood Brothers mennyit töltött, merrt nekem ez így gyanús... applikációra lebontva ott lesz valahol a settingsben.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#1638) F-ECT$ válasza slayer007 (#1627) üzenetére


F-ECT$
titán

Mi a paklid vége?

Dive ever, work never.

(#1639) F-ECT$


F-ECT$
titán

Locknál a discrad végleg dobja a lapot, vagy csak visszateszi a pakliba? (Gondolom az előbbi.)

Dive ever, work never.

(#1640) ollie válasza F-ECT$ (#1639) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Végleg.

***

(#1641) slayer007 válasza F-ECT$ (#1638) üzenetére


slayer007
tag

Uh már nem tudom pontosan, onnantól kezdve jött 2 bukó és 6/3-al végeztem :(
Egyszer sem ugrott be a bloodlust sajna, pedig arra épült a pakli a sok kis lappal :P
Stormwind champion, Booty Bay Bodyguard, Silver hand Knight, Sen'jin Shieldmaster, Fire elemental, Ravenholdt Assassin, Ezek még voltak az tuti. :)

Mindkét meccs rohadt szoros volt, kicsit morcos voltam mikor buktam őket :)

Im insane, what's your excuse?!

(#1642) F-ECT$ válasza slayer007 (#1641) üzenetére


F-ECT$
titán

Pedig jó az a bloodlust. A kör előtt lenn volt a spell dmg totem, és a 2 minion 7/5-tel és 7/3-mal. Letettem a Flametounge totemet, aztán bloodust, így lett 27 dmg, no meg a kézben lévő Lightning bolt adott még 4-et :)

Más: megkaptam egy nyitásból az epic murlocot, majd ezzel meglett az összes, így a legendaryt is. Viszont persze még kellene craftolni pár rare-t, mert azokból csak 1 van. Érdemes még murloc deckkel menni, vagy már "minden" countereli? Lockon kívül mivel érdemes még próbálkozni vele?

Még más: nem kevés a 9 hely a custom deckeknek? Nekem most minden hősre van egy átlagos deckem, de így nem nagyon tudok kísérletező paklikat összerakni, csak ha valamelyik alap deckről lemondok.

Dive ever, work never.

(#1643) slayer007 válasza F-ECT$ (#1642) üzenetére


slayer007
tag

Tudom, hogy jó a bloodlust, azért épült rá a deckem! :P
Csak nem huztam ki a paklibol sajnos... :D

Én murloc deckel nem szórakoznék, a teljes boardod eltünteti egy jol combozott blizzard is, nem is kell flamestrike :D

Amúgy talán még shamannal gondolkoznék el rajta, mana tide totemmel elég gyorsan be lehet huzni a lapokat. Aztán meg ha lepakoltad pár kör alatt a murlocokat, bloodlust és vége... de szerencse szerintem marhára kell hozzá, könnyű őket eltörölni :)

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#1644) ollie válasza slayer007 (#1643) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Annyira nem könnyű, mert nem egy murloc lap ad + hp-t a murlockoknak, így könnyen fel lehet őket tornászni 5-6 hp-ra is.

De tény, hogy soha nem volt annyira hatékony, mint a patch előtti release the hounds, de még így sem rossz.

mod: az előbb rankeded 23(!)-as szinten arany truesilver championnal jött valaki, az azt jelenti, hogy legalább 40-es paladin szint. E mellett még kitette Yserat is.

[ Szerkesztve ]

***

(#1645) F-ECT$ válasza ollie (#1644) üzenetére


F-ECT$
titán

Boosterből nem kaphatta? Másrészt eddig lehet arénázott, és csak most kezdett el rankeden játszani.

Dive ever, work never.

(#1646) kexksz


kexksz
addikt

Tegnap én is kaptam beta kulcsot szóval elkezdtem játszani, most vagyok Rank 16. Esetleg aki szeretne vegyen fel és tolhatunk párat, jelenleg Priest ami bejövős, meg a Murloc Shaman. :) (Kár, hogy minden 2. ember AoE Mage ebben a metában azok ellen meg szörnyen rossz.)

Hypothermia#2738

[ Szerkesztve ]

(#1647) ollie válasza F-ECT$ (#1645) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Truesilver Champion basic card, szóval nincs boosterben. Csak úgy kaphatsz belőle aranyat, ha eléred a 40-es szintet paladinnal.

Persze nyilván csak most kezdett el játszani rankeden, mint ahogy én is, csak meglepődtem rajta.

***

(#1648) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Erre nem számítottam. Tegnap volt egy megkezdett (2/3) win with any class questem. Ma eldobva visszakaptam, csak nyilván a dobás miatt már 0/3.

(#1649) kovsol válasza DjDanee87 (#1648) üzenetére


kovsol
titán

Logikus, hogy nem 2/3 -al kaptad meg.

May the Force be with you!

(#1650) Sirandrish válasza kovsol (#1649) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az viszont "vicces" hogy annyi napiküldiből pont ugyanazt kapta vissza :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.