Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) kervantas válasza adrian360 (#1850) üzenetére


kervantas
aktív tag

Coin + ez, és csinálj amit akarsz :D

[ Szerkesztve ]

(#1852) adrian360 válasza kervantas (#1851) üzenetére


adrian360
őstag

csak egy a sok közül. ez pont basic lap még craft se kell hozzá :

(#1853) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ma megkaptam ugyanazt a napit amit tegnap..nyerjek hunterrel 5öt.
Meg is lett aztán sikerült egy ilyet nyitnom..nem olyan rossz szerintem :N
Az inner rage is jól jött..a 2 rare-ről nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1854) #81999360 válasza Sirandrish (#1853) üzenetére


#81999360
törölt tag

Húh tegnap hogy szerette a 20/20 as Lightwell a Vaporize-t :D Ragequitelt is, pedig volt még 28 HP-ja :x

(#1855) kovsol válasza Sirandrish (#1853) üzenetére


kovsol
titán

Vaporize is egy jó lap szerintem, párszor már megszívtam vele. A két kis gnome leányzó se rossz! Többször láttam már ellenem lehozva.

May the Force be with you!

(#1856) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Újabb beta kulcsos nyereményjáték! :K

Jobb ötletem sajna nincs így mondjuk a születésnapomat kell megtippelni. Év és hónap természetesen nem kell csak a nap, tehát 1-31 között valahol. :)

Lehet tippelgetni!
Ma este 5 és 8 között próbálom zárni valamikor amikor épp ráérek szóval csak hajrá-hajrá!

És köszönet illeti Gornecket aki felajánlotta a kulcsát :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1857) Sirandrish válasza kovsol (#1855) üzenetére


Sirandrish
legenda

Valóban nem rossz csak sajna már ez volt a 3. belőle szóval pont 20dustot ért :D
Azt a kis leányzót én is láttam már néhányszor, de abból is annyi van már mint a szemét :D

Sspot Az elbírom képzelni :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1858) kovsol válasza Sirandrish (#1857) üzenetére


kovsol
titán

Ilyen ez a random faktor. Nekem egyik se jött még ki egyszer se!

May the Force be with you!

(#1859) Sirandrish válasza kovsol (#1858) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hu én ebből a Sorcererből betörtem már vagy 4et és még mindig van 2 :K
Megtartottam annyit, hátha egyszer úgy ítélem hogy kéne :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1860) kovsol válasza Sirandrish (#1859) üzenetére


kovsol
titán

Hehe és nyitottam is a gnóm leányzóból egyet :)

Ma shaman küldit kaptam így Murloc deck akcióban: 2. kör 3. kör 4. kör következő körben meg ment a bloodlust nekik :)

May the Force be with you!

(#1861) Sirandrish válasza kovsol (#1860) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hány murlock van a paklidban?
Én is akartam csinálni és én is pont Shamannal, de a rare+epicek hiányoznak sajna..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1862) ollie válasza kovsol (#1858) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem a common lapok közül csak egyetlenegy van, amiből 1 sincs meg, és összesen hétből van csak 1 db, szóval a legtöbb nyitás után majdnem az összes lap megy dustnak.

***

(#1863) kovsol válasza Sirandrish (#1861) üzenetére


kovsol
titán

Ezt a paklit raktam össze. Lehetne még rajta finomhangolni azért.

May the Force be with you!

(#1864) Sirandrish válasza kovsol (#1863) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh hát ebbe kb minden van ami nekem nincs :)

Más: Nem gondolkodnak a Blizzardnál hogy kéne még néhány quest?
Nem napi hanem sima teljesíthető amiért jár némi gold vagy pakli :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1865) ollie válasza Sirandrish (#1864) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Még quest? Hogy aztán senki se vásároljon pénzből paklikat? Azt te sem akarod, hogy a bevétel hiánya miatt leállítsák a szervereket, legalábbis ezt gondolom.

***

(#1866) oriic válasza Sirandrish (#1864) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gondolom majd a teljesben lesznek.

Live-Die-Respawn

(#1867) Sirandrish válasza ollie (#1865) üzenetére


Sirandrish
legenda

Persze értem én.
Kap valamit (összesen kb 8 paklit) a free user csak hogy ne menjen a sírás.
Aztán a többi meg termeli a pénzt :K
Végül is ugye a játék free lesz, valamiből meg vissza kell szerezni a költségeket :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1868) ollie válasza Sirandrish (#1867) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én összesen kb 60 eurót költöttem a játékra, és már alig nyitok úgy packot, hogy ne legyen meg belőle minden lap, vagyis nincs értelme pénzt költenem. Tehát kb ez a határa annak, amíg egy játékos (aki egyáltalán fizet a Blizzardnak) pénzt költ a játékra, szóval nem fogja úgy termelni a pénzt, mint a WoW. Hacsak nem jön ki hozzá jóval több kártya.

***

(#1869) F-ECT$ válasza ollie (#1868) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom azért epic és legenadry még elég sok hiányzik. Ha valaki szeretné megtartani az arany lapokat, akkor dustja se lesz túl sok, tehát 100-200 euró körül "lazán" el lehet költeni rá.

Egyébként tegnap Kungen is elkezdett streamelni, ha jól láttam, akkor nem költött rá, így meg lehet figyelni, hogy mennyi játékkal hova lehet eljutni.

Dive ever, work never.

(#1870) ollie válasza F-ECT$ (#1869) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, el lehet költeni sokkal többet is, de szerintem már nem éri meg. Persze aki nem tud mit csinálni a pénzével, annak hajrá.

De csak összehasonlításul. Annó a Battleforge-ra havonta költöttem 30-40 eurót, mert megérte mindig új boostereket venni, mivel volt ingame kereskedés is. Itt nincs, de ha lenne, valószínűleg jóval többet költenék erre is, mert el tudnám adni a felesleges lapokat, és meg tudnám venni a szükségeseket ingame pénzből is.

Linket dobnál Kungen streamjére? Köszi!

[ Szerkesztve ]

***

(#1871) Sirandrish válasza ollie (#1868) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát de tuti hogy jön még be lap.
Szerintem az sem lenne túlzás ha mire kijön a teljes, dupla vagy akár tripla ennyi lap lenne benne.
Persze ehhez a srácoknak sokat kell rajzolni meg gondolkodni, de mivel ez a játék csak a paklikból szedi a pénzt, tuti nem hagynak ki egy ilyen ziccert.
Egy ilyen cégnek meg miből tart kitalálni még néhány kártyát? Főleg ha az termeli a pénzt.

Lényeg a lényeg..ha gyűjtő vagy akkor biztos lesz még lehetőséged elkölteni néhány eurot ..legalábbis szerintem :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1872) slayer007 válasza F-ECT$ (#1869) üzenetére


slayer007
tag

Hát ha Kungen végre EU-n játszik, akkor nem költött rá.
Ha még mindig az NA-s streamről beszélsz... akkor kb minden legendary megvan neki, ugy, hogy az utóbbi 3 hónapban nem játszott HS-t kb.
Szóval jah... nem költ rá :D
PayToWin nagyon a faszi, és rengeteg hibát követ el. Rengeteg lethal-t kihagy, misplay-ek, stb... a chat röhög rajta végig :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1873) F-ECT$ válasza slayer007 (#1872) üzenetére


F-ECT$
titán

Új, EU-s accot kezdett, tegnap este full basic sámán deckkel nyomult. (Aztán persze lehet, hogy itt is költeni fog.) Egyébként pont azért is érdemes lehet nézni, mert nem játszik tökéletesen, így sokat lehet belőle tanulni.

ollie: Itt lehet keresni, most nem online, így nem tudok direkt linket adni sajnos.

Dive ever, work never.

(#1874) kovsol


kovsol
titán

Meglett az első Legendary kártyám (a murlocot nem számolva) The Beast. Jobban tetszene, ha nem az ellenfélnek adna egységet a halálakor, hanem nekem. Viszont egy hunter pakliba nem néz ki rosszul szerintem.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1875) Sirandrish válasza kovsol (#1874) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Summon a 3/3 Finkle Einhorn" ? :Y

Ace Ventura után szabadon?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1876) Sirandrish válasza Sirandrish (#1856) üzenetére


Sirandrish
legenda

Már senkinek sem kell beta kulcs? :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1877) F-ECT$ válasza kovsol (#1874) üzenetére


F-ECT$
titán

Akkor nem 6, hanem 8 manás lenne.

Dive ever, work never.

(#1878) Kanczy válasza Sirandrish (#1871) üzenetére


Kanczy
veterán

Rajzolni egy percet sem kell a Blizzardnak, minden képet a tcg-ből vettek át :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1879) ígyvanferi válasza Sirandrish (#1875) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mivel Heroes of Warcraft, így ez is egy WoW-os NPC. De nyilván annak a neve a filmből jött, igen.

(#1880) Kashim válasza Sirandrish (#1875) üzenetére


Kashim
őstag

Hát ez kész, tényleg. :DDD

(#1881) Sirandrish válasza Kashim (#1880) üzenetére


Sirandrish
legenda

De ez valami átcseszés lehet mert a képen nem is hasonlít :DDD

ígyvanferi A lényegen nem változtat...Einhorn FÉRFIII!!! ;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1882) Wolverine válasza Sirandrish (#1875) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez utalás egy WoW-os poénra (lásd még itt), mint ahogy sok lapnál vannak ilyen easter eggek :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1883) Sirandrish válasza Wolverine (#1882) üzenetére


Sirandrish
legenda

A WoW lenyulta..de igazából Ace(Ész)...a merész :DDD

Hát most meg kell hogy nézzem a filmet..a franc a Blizzardba :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1884) slayer007 válasza Sirandrish (#1883) üzenetére


slayer007
tag

"Ha 5 perc múlva nem jövök vissza... várjanak tovább." :D

"De én a NYOMMMKERESŐ VAGYOK NEM A BATMAAAN" :D

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#1885) Sirandrish válasza slayer007 (#1884) üzenetére


Sirandrish
legenda

Készen állok mester! Hadd menjek be! :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1886) thEndeR


thEndeR
tag

Ma kaptam beta kulcsot. :C

(#1887) Sirandrish válasza thEndeR (#1886) üzenetére


Sirandrish
legenda

Gratula!
Látom az én ingyen kulcsom már senkit sem érdekel ..pedig a múltkor volt még rá néhány jelentkező.
Mindenki kapott?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1888) slayer007 válasza Sirandrish (#1887) üzenetére


slayer007
tag

Igen, én is kaptam. Rohadjon meg a blizzard :D
Ha én kaptam, akkor már mindenki, ez tuti. -.- :D

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#1889) kexksz válasza slayer007 (#1872) üzenetére


kexksz
addikt

Kungen minden game-ben ilyen amit tol.

(#1890) whitezo88 válasza Sirandrish (#1887) üzenetére


whitezo88
nagyúr

úgy tűnik most a beta végén kiszórják szinte mindenkinek.

(#1891) Tnil


Tnil
tag

Örülünk gyerekek megjött a kulcs... :DDD

(#1892) netpeti98 válasza Sirandrish (#1856) üzenetére


netpeti98
addikt

5

(#1893) kervantas


kervantas
aktív tag

Én nyertem egyet, aztán küldött a blizz (ment ismerősömnek) meg egyet elninjáztam haveromnak. Úghogy ja, mindenkinek van :DDD

(#1894) Sirandrish válasza netpeti98 (#1892) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jééé..valaki akinek nincs kulcsa :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1895) kovsol válasza Sirandrish (#1894) üzenetére


kovsol
titán

Itt kérdezd meg esetleg. Ide nem biztos, hogy sokan járnak akiknek nincs meg a játék.

May the Force be with you!

(#1896) freelanced


freelanced
addikt

Ha valaki nem kapott kulcsot de játszana dobjon egy privátot! :K

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1897) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah mivel csak 2 tippelő volt és abból az egyik valahonnan egy az egybe tudta évvel mindennel együtt így az enyémet oda adom neki.
Netpeti pedig akkor kérje el Freelanced-től :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1898) sznorbert86


sznorbert86
csendes tag

nekem is van 1 fölös kulcsom ha kellene valakinek ! :)

(#1899) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Ez a priest nagyon mókás tud lenni :)
:)
Lerakta a lightwell-t felturbozta hp val. Elloptam én is felturbóztam. Majd loptam tőle még a dupla hp lapot
. Majd a mecs végén feljött az innre fire :)

El. Psy. Congroo.

(#1900) Kashim válasza adamkaa777 (#1899) üzenetére


Kashim
őstag

Ha beosztotta volna a lapjait akkor control után kapásból rátolhatta volna a silencet és akkor 2 lapod ment volna kárba, egy 0/5-ös lényre. De gondolom pépesre csaptad vele ebben a körben, mi más választásod lett volna. :P Meg is érdemelte. Ezért nem jók magasabb rankon az ilyen egy-két lény "tuningolására" épülő deckek, mert úgyis lesilencelik, vagy eltakarítják a fenébe és 3-4 lap pocsékolás a végjátékban óriási különbséget tud jelenteni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.