Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) P00By


P00By
nagyúr

Legyőztem egy murloc buildes warlock-ot shamanal, el se hiszem :D

(#1802) kovsol válasza P00By (#1801) üzenetére


kovsol
titán

Én warriorral tolom a félig meddig megcsinált murlock buildemet. Teleraktam még egyéb pár mannás lappal. Pl a Warsong Commander nagyon jó szolgálatot tud tenni :) Meg raktam be pár fegyvert is a hősnek.
Azon gondolkozom legyártom a hiányzó pár murlock lapot magamnak, viszont hiányzik még az Epic lap is amire már nem lenne elég dustom.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1803) kovsol válasza kovsol (#1802) üzenetére


kovsol
titán

Na csak legyártottam a hiányzó murlock lapokat és csináltam egy Shamanos paklit.
Túl nagy skill nem kell hozzá, de majd ha a Shamanos napi küldi lesz jó szolgálatot fog tenni :) [link]

May the Force be with you!

(#1804) P00By válasza kovsol (#1803) üzenetére


P00By
nagyúr

Én is majd kipróbálom, de ezek előtt jó sok lap van amit le akarok kraftolni. Szóval még pár hónap-fél év hátra van :D

(#1805) kovsol válasza P00By (#1804) üzenetére


kovsol
titán

Nem olyan verhetetlen cucc amúgy. Ha elhúzódó mérkőzés van akkor kb könyvelhető a vereség.
Széttörtem pár lapot amit soha nem használtam még és elég haszontalannak tartok, meg volt olyan amiből volt gold és sima is.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1806) P00By válasza kovsol (#1805) üzenetére


P00By
nagyúr

Nekem még nem nagyon húzódott el :N Vagy én léptem le, vagy a másik fél :D

[ Szerkesztve ]

(#1807) F-ECT$ válasza kovsol (#1803) üzenetére


F-ECT$
titán

Minden murlocból betettél kettőt?

Dive ever, work never.

(#1808) kovsol válasza F-ECT$ (#1807) üzenetére


kovsol
titán

Még nincs az összesből meg a kettő, pl az epicből még csak egy van, abból pedig jó lenne majd két darab. Viszont már így is össze lehet állítani egy paklit azért, a neten található buildeknél sincs mindenhol két murlock mindenből: pl itt se

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1809) ígyvanferi


ígyvanferi
addikt

Én meg nem tudok nyerni hunterrel. Bár még csak murloc raider vagyok, de eddig ma 4-ből 4 vereség. A deckem valószínűleg pocsék, mondjuk csak kis módosítás van a heartheades basic deckhez képest. Valami ötlet? Azon túl, hogy tanuljak meg játszani jobban. :B

[ Szerkesztve ]

(#1810) DjDanee87 válasza ígyvanferi (#1809) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jópár expert lap hiányzik belőle, gondolom mert nincsenek meg.

Amúgy múltkor elkezdtem én is az új ranked rendszert. Elég érdekes a korábbi masters szint után összefutni a sok gyengébb játékossal.
Ma pl lesilencelték a dark iron dwarfomat, pedig semmi buff nem volt rajta és volt mellette másik 3 jó target a silencenek :P
De volt olyan kezdés is druidától, hogy elven archer a pofámba, coin és claw a pofámba. Onnan meg bármilyen deckel könyvelhető a győzelem kb :D

(#1811) ígyvanferi válasza DjDanee87 (#1810) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Igen, nincs sok expert lapom. 7 db paklit nyitottam eddig össz-vissz. Scavenging Hyenam meg Flare-em van, ami class-specifikus. Kéne valamit kraftolnom? Jungle Panther, bagoly, alfa farkas? Vagy mi elengedhetetlen?

(#1812) slayer007 válasza DjDanee87 (#1810) üzenetére


slayer007
tag

Jó neked, hogy ennyire kezdőket kapsz. :P
Bár amit írtál, arra ez sem mentség, mert szimpla logika.
Én arénában szívtam ma, 2/3 és 3/3... :( Paladin volt az első, 2 mage jött 2 flamestrike-al és 2 pyroval...
Warlock meg 0-2ről indult, és jött a 3/3, 4. winhez esélyem sem volt :(
Warlock vs warlock volt, mind2 rush deck, mivel nála volt a coin, nála volt a meccs is... Semmi aoe removal spellem nem volt sajnos.

Na mind1... nyitottam a 2. paklit aréna után... 1 rare, 1 epic, 1 legendary.. mondom WOW! Erre megnéztem mik azok... hát csessze meg :) :) :)
2. nyitás

Talán még az Ice Block, ami okés, a másik kettő trágya. :)
A legendaryt esetleg beteszem egy anti-mage deckbe, hogy érezzék a saját spelljeiket néha :D

[ Szerkesztve ]

Im insane, what's your excuse?!

(#1813) slayer007 válasza slayer007 (#1812) üzenetére


slayer007
tag

Most nézem, a panda 400 dustot ér disenchantolva :P
Lehet várok, hátha vmikor nerfelnek rajta vmit és a teljes áráért lehet disenchantolni :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1814) Kanczy válasza slayer007 (#1812) üzenetére


Kanczy
veterán

"nyitottam a 2. paklit aréna után... 1 rare, 1 epic, 1 legendary.. mondom WOW! Erre megnéztem mik azok... hát csessze meg"

De most komolyan...? Én még arénából eddig csak 1 rares boostert kaptam, és mindig szarokat. Te meg itt sírsz, hogy kaptál legrosszabb esetben is 5 jó ritkát két csomagból? :F :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1815) slayer007 válasza Kanczy (#1814) üzenetére


slayer007
tag

Itt az elvről van szó :P
Ha ráviszed az egeret a háttal lévő lapra, körülötte mutatja, hogy milyen a lap fénylő porral.
Megláttam, hogy rare, epic, legendary, és már elképesztően megörültem. De lásd be, ezt a panda legendaryt még deckben soha nem láttad, nem véletlenül. :D
Az angry chicken meg viccnek is rossz :D
Az Ice block az korrekt.

Im insane, what's your excuse?!

(#1816) Kashim


Kashim
őstag

Muhaha. Végre továbbküzdöttem magam. ;]

(#1817) kovsol válasza Kashim (#1816) üzenetére


kovsol
titán

Mióta kijött az új ranked nem játszottam, most lefelé mennek a rankok? Csak, mert én 25 ről indultam.

May the Force be with you!

(#1818) Kashim válasza kovsol (#1817) üzenetére


Kashim
őstag

Igen, mármint helyezés szerint felfelé. 20-ig semmi gond, utána egy vereség után csillagot lehet veszteni és visszaesni. Ha 2 meccset nyersz zsinórba akkor két csillagot kapsz a következő győzelemre, szóval így lehet gyorsan haladni. Viszont 14-15-ös rankon már 4 csillag van és ha kikapsz 3 maget meg priestet zsinórban akkor könnyű visszapotyogni. Rank 5 után már winning streak sincs, szóval nem kapsz 2 csillagot több győzelem után. Rank 1-en viszont legend titulust kapsz és azt már nem is lehet elveszteni, ráadásul kijelzi, hogy a kontinensen összesítve hányadik vagy. Havonta reset van és újraindul a dolog.
Lesznek majd egyedi hero avatarok is rank lépéskor, de majd az open bétában.

[ Szerkesztve ]

(#1819) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#1809) üzenetére


F-ECT$
titán

Hiányzik 1 vagy 2 unleash a Hyena-val elég jól szinergizál. Trap sem ártana, de gondolom azok sincsenek meg.

Dive ever, work never.

(#1820) kovsol válasza Kashim (#1818) üzenetére


kovsol
titán

20-ig semmi gond... jah, csak olyan paklikkal jönnek ellenem már level 25-24 -en, hogy még nem is láttam ilyen jól összerakott kombókat, meg néhány kártyát még csak neten láttam, olyanokkal jönnek ellenem.
Inkább délután kellene játszanom amikor vége az ovinak, meg az általános iskolának. :((( Ilyenkor délelőtt mindig csak szopó van.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1821) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nem tudom mi van ma de eddig összesen 4 meccset bírtam nyerni.
Először megkaptam a nyerj 5 meccset warlockal vagy shamannal küldit de 7ből kb 1et bírtam nyerni, így azt feladtam..nem akartam cserélni, lévén hogy 60 goldos de muszáj volt. Mákomra 60goldosat is kaptam vissza, amiben már druiddal vagy hunterrel kell nyerni, de ez sem egyszerű. Kb 6:3 az arányom hunterrel, de vért pisálok..mindenkinek minden lépésemre van egy válasza..
Vagy nekem jönnek nagyon szarul a lapok ma vagy mindenkinek k*rvajól :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1822) DjDanee87 válasza kovsol (#1820) üzenetére


DjDanee87
addikt

Akkor le kell crafoltni a kellő kék lapokat ha nem mákoltad be őket nyitással. Én is rákényszerültem 2 knife juggler, 2 defender of argus, 2 argent commander lecraftolására, mert nélkülük nem volt versenyképes a paklim, nyitni meg egyet sem sikerült belőlük 2 hónap alatt. Ezzel nem azt mondom, hogy pont ezeket craftold le, hanem amelyik jó kékek hiányoznak a te paklidból ami lehet akár imp master, azure drake vagy bármi.

(#1823) kovsol válasza DjDanee87 (#1822) üzenetére


kovsol
titán

Van nekem rendes paklim, rengeteg sokat nyitottam már és craftoltam is. Csak most rugós küldit csináltam, nekem meg priest, mage paklim van összerakva rankedre, de gondoltam az 5 győzelmes küldit majd ilyen alacsony szintű rankedben megcsinálom. Nem jó ötlet. Általad említett lapokból már annyit nyitottam, hogy szétszedésre is ment.
Most, hogy rankok le lettek nullázva szerintem vergődés végig, mert bármikor jöhet olyan ellenfél aki nagyon erősnek számít alacsony rankon is.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1824) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah végre összejött 2 defender of argust..
Szerintetek van értelme a Shattered Sun Clericecet arra cserélni vagy valahogy be kéne szorítanom melléjük?
Esetleg cseréljem Dark iron dwarfra? Előbbivel szerintem jobban járnék

Vélemény? :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1825) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát ennyit nem szenvedtem még 60 goldért az ziher..
De összejött egy paklira és megérte..legalábbis az a kis oroszlán nagyon jól jön majd a Hunter paklijába..megérdemli, ha már vért pisált mire meglett az 5 win :DDD

Majd közben még mindig várom a véleményeket az előző kérdésemre :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1826) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1825) üzenetére


DjDanee87
addikt

Sztem linkeld be milyen pakliról van szó. Úgy talán könnyebb lenne válaszolni. :U

(#1827) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1826) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem jó a link..mondjuk ebben így hogy mutat? Illetve ezen még mit kellene változatatnom..persze epic és legendarykon kívül amit esetleg be is tudok szerezni.

Egyébként nem konkrét paklira gondoltam hanem úgy általánosságban hogy hasznosabb-e a Argus mint a Cleric..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1828) pethYeti válasza Sirandrish (#1827) üzenetére


pethYeti
addikt

Szerintem Hunter paklibe fölös az Argus lap, valamint én a raptor 3-2 helyett a 2-3-as Crocolisket jobban szeretem (2. 3. körben ha lerakod valószínűbb hogy nem elég egy spell rá). Dire wolf alpha is elférne igencsak, valamint vagy a bagoly vagy a 4-4-es silence. Arcane shotból is sztem 1 elég. Hounds-ot érdemes kicraftolni.

[ Szerkesztve ]

(#1829) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Á, sikerül lehoznom egy 7 mana-s szörnyet, erre enemy báránnyá változtatja...Fuuuu

Live-Die-Respawn

(#1830) Sirandrish válasza pethYeti (#1828) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah jelenleg a raptorokat kicseréltem, lecraftoltam a második houndsot amit betettem egy argus helyére meg az egyik arcane shot helyett betettem egy baglyot.
Dire Wolfot én is akartam csak amíg nem tudom minek a helyére kéne betenni addig nem craftolom le.
Ha nagyon nem kell az argus akkor esetleg annak a helyére tudok tenni 1-et..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1831) ollie válasza oriic (#1829) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Welcome to the real world, Neo... :D

***

(#1832) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1827) üzenetére


DjDanee87
addikt

Én a hunter's markot nem tartom olyan jó lapnak, hogy 2-t használjak, annak a helyére nálam beférne 1 Cleric. Igaz ha hunter akkor én jobb szeretem a beasteket, és lehet kihagynám a clericet és az argust is pár trap, explosive shot, deadly shot vagy még 1 savannah highmaneért cserébe.

Arra a kérdésedre, hogy általánosságban hasznosabb-e az Argus mint a Cleric pedig nem tudnék válaszolni. Ha egyforma lenne a költségük talán, de így hogy az egyik olcsóbb és mindkettő elég erős lap szerintem csak az határozza meg köztük a különbséget, hogy milyen pakliba kerülnek. Hunternél én nem szoktam egyiket sem használni :P

(#1833) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#1832) üzenetére


F-ECT$
titán

Én a hunter's markot nem tartom olyan jó lapnak
Nagy mobokat hogy szedsz le nélküle? És általában nem csak 1 nagy mob van a 6-ik körtől. Ok, hogy van Freezing meg Snipe, de azok se tökéletesek.

Dive ever, work never.

(#1834) oriic válasza ollie (#1831) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Már sokadjára kapok ki, de nem érdekel, jó játék ez. Eredetileg Heroes of Storm beta miatt csináltam acc-ot, aztán kaptam kulcsot ide, majd ittragadtam. Ha van feles fél órám játszok, még ha kikapok folyamatosan akkor is.

Live-Die-Respawn

(#1835) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#1833) üzenetére


DjDanee87
addikt

deadly shot, explosive shot, multishot, kill command esetleg megspékelve 1 lény támadásval általában elég szokott lenni. Ha nagy lény van és le hunter's markolod akkor ugyanúgy rá kell még ütnöd valamivel mintha legyengítenéd a fent leírt spellek egyikével majd utána végeznéd ki a maradék HPját, tehát lapot nem spórol az ember hunter's markkal sem. Nekem legalábbis az a tapasztalatom, hogy nagyon ritkán jön ki jól.

(#1836) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1832) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem kb mindig jól jön..nincs költsége és bármilyen lapot megölök bármivel. Azt ziher hogy nem veszem ki :N
Azon én is gondolkodtam hogy a maradék argus helyére craftolok még egy ilyen oroszlánkát.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1837) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#1835) üzenetére


F-ECT$
titán

Deadly - ok, bár craftolni kell. Explosive lehet nem elég 1 nagyobb lényre, bár aoe-re is jó. Multishot - kevés a 3 dmg. Kill command - "kell" hozzá beast, és úgy is "csak" 5 dmg.

Persze, mindent nem lehet berakni a pakliba, és mivel hunterrel nem tolom, így azt nem látom, hogy pár craftolt lappal van-e még hely a Marknak, de kezdő deckben ott a helye szvsz.

Dive ever, work never.

(#1838) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1837) üzenetére


Sirandrish
legenda

De tudtommal a Deadly nem célzott, hanem random :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1839) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1838) üzenetére


DjDanee87
addikt

Random, de legtöbbször nagy lény mellett nem hoznak le sok kicsit, így a már lent lévőket le tudod tradelni a te lényeiddel majd deadly fixen megöli a nagyot.

(#1840) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1839) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindegy..egyelőre nem tudom lecraftolni, de a Hounds jó döntés volt.
Most mentem egyet mage ellen.
Persze az első 4-5 kör semmiről se szólt csak hogy amit én lerakok azt ő kézből kifilézi..
Gyűltek is neki a lapok nekem meg csak egy Thundra Rhino volt lent amit nem ölt meg meg kézben a kutyik..
Keményen kijátszott néhány lapot amik még idéztek is, aztán volt összesen 6 lénye lent, nekem meg jött a Starving Buzzard..elnyomtam..rá a kutyát..felhúztam a fél paklit :D bezúztam egy kutyát, rátoltam egy timber wolfot aztán mire elkezdtem gondolkodni hogy mit hogy gyalázzak szét, feladta :DDD

Előtte egy paladint vertem el, mondjuk nem a kutyákkal, de ott is hasznát vettem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1841) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Holnapi patchben kap egy kis nerfet a mage. Mondjuk én a pyro költségét is felvittem volna minimum 9-re.

Frost Nova's Mana Cost has been increased to 3, from 2.
Blizzard's Mana Cost has been increased to 6, from 5.
Cone of Cold's Mana Cost has been increased to 4, from 3.

És mai nyitásom egy 5-3 aréna után: [link]
Még a common is arany :P

(#1842) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1841) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez nem túl nagy nerf szerintem..csak 1 körrel később kezdi majd a csuklóból tüzelést :D

Az a pakli meg nem gyenge :Y :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1843) ollie válasza Sirandrish (#1842) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az az 1 kör rengeteget számít. Nem véletlen, hogy 51%-ban azok nyernek, akik kezdenek az első körben, még úgy is, hogy a második kap 1 coint meg 1 plusz lapot.

[ Szerkesztve ]

***

(#1844) Sirandrish válasza ollie (#1843) üzenetére


Sirandrish
legenda

1% eltérés...az kb semmi.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1845) ollie válasza Sirandrish (#1844) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom te nem matematikus vagy, ugye? :D

***

(#1846) Kanczy


Kanczy
veterán

Egyrészt tényleg nagyon nagy nerf a magekre (annyira, hogy szerintem a freeze mage kiesik a metából), másrészt az 51-49% sztem 50-50nek is jó :P

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#1847) Sirandrish válasza ollie (#1845) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oké..2% eltérés..ez még mindig semmi.
Ez nem akkora különbség hogy esélyesnek lehessen titulálni bármelyik felet, aki kezd vagy aki nem.

Egyébként 2%ot akartam írni csak nagyon siettem és ezek szerint mellé nyomtam :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1848) slayer007 válasza ollie (#1843) üzenetére


slayer007
tag

Én sokkal jobban szeretek a coinos oldalon lenni.
Szerintem az indul előnyben, aki 2... az a coin kihozza neked a raptort, v a knife jugglert, amivel a board clear olyan, mint 1 álom :D

Im insane, what's your excuse?!

(#1849) ollie válasza slayer007 (#1848) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Általában én is ott szeretek lenni, de ha van 1 worgen inflitrator a kézben, akkor jobb elsőnek lenni. :)

***

(#1850) adrian360 válasza ollie (#1849) üzenetére


adrian360
őstag

Az egész azon múlik hogy 1/1-nél elsőként tudsz-e rakni lapot. a coin-os is akkor van nagy előnybe ha első körben egy jó 2 manás lappal tud indulni, vagy két 1-essel

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.