Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) F-ECT$ válasza freelanced (#1299) üzenetére


F-ECT$
titán

Vitatkozhatsz, de amit írsz, az nem mond ellent annak, amit írtam. 2-3 db nem árt ha van, de nem kell túlzásba vinni az ilyen lapok beválasztását.

Mai második arénán sámán voltam, jól is indult, aztán jött 2 sámán ellenem, és persze mindkétszer nekem kellett kezdeni, ők meg a coinnal az elején eldöntötték a meccset :( De legalább a nyitás egész jó lett. "Természetesen" 0 hex-em volt...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1302) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Kutakodtam még kicsit hogy mire lehetne még használni kis félénk murlocjaimat, és több dolgot találtam. Druiddal is elég jól lehet használni, de sámánnal még annál is jobban. Ja és EZT is találtam... :D

A játék az nem játék!

(#1303) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Úgy döntöttem most nem arénára költöm a goldomat, hanem simán veszek belőle paklikat, örülök az eredménynek :)
http://www.twitch.tv/djdanee87/b/485602894

(#1304) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1303) üzenetére


Sirandrish
legenda

Megint tanultam..nem is tudtam hogy a lapok oldalán felszáll a bizonyos színű füst mielőtt megfordítod :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1305) Ereshkigal válasza DjDanee87 (#1303) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Jó kör volt.
Erről a "kártyatapogatásról" az jutott eszembe, amikor anno vanilla wowban ugráltam a leölt boss-ok mellett, meg nyomtam az emote-okat a hullákra, hátha azt dobják, ami nekem kellene. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1306) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#1303) üzenetére


F-ECT$
titán

Elég szar ez a twitch a felvett videóknál. Ez is megállt 40 másodpercnél gondolkozni pár percet...

Dive ever, work never.

(#1307) whitezo88


whitezo88
nagyúr

olyan jó, pl mikor aranysárkányos hősöket rak ki ellenem, pl 8ért 8/8 Ragnaros, aki minden köre végén 8at lő random ellenfélbe :U hányat kell nyitni hogy ilyet adjon? endgamebe jött, alig volt az ellennek élete, de nekem meg nem adott be lövéseket, kb üres volt a kezem.

[ Szerkesztve ]

(#1308) Sirandrish válasza whitezo88 (#1307) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nem egy gyenge cucc :Y
Az én paklijaimban is elférne vagy 2 ilyen :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1309) whitezo88 válasza Sirandrish (#1308) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát igen nagy mák kell ilyenhez, korábban asszem VanCleef-et hozták ki ellenem, de az csak bronz volt.

amúgy aki akar játszani majd: Zoley#2316

tegnap kezdtem, 12es a deckem most, warlock

[ Szerkesztve ]

(#1310) csoki válasza Sirandrish (#1308) üzenetére


csoki
senior tag

legendarykból csak 1 lehet a deckben mindegyikből :)

amúgy azért jó ez a lap mert ha még le is silencezik akkor meg sima 8/8 lesz de tudsz vele támadni:)
tegnap trump streamjén volt egy fogalmazzunk így nem túl tapasztalt játékos aki a feltauntolt ancient watchert lesilencezte így trump következő körben lazán azzal megölte :D

[ Szerkesztve ]

(#1311) Ereshkigal válasza csoki (#1310) üzenetére


Ereshkigal
őstag

+ ha az ellenfél egyből mc-zi vagy elpusztítja, már akkor is lőtt előtte egy nyolcast. :U

(#1312) Sirandrish válasza csoki (#1310) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor csak 1 ilyen, de elférne :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1313) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Egy adott kaszthoz tartozó lapot nem lehet disenchantolni? Sacrificial Pact -ból van 2 sima és egy arany, az aranyat akarnám szétszedni.

A játék az nem játék!

(#1314) P00By válasza DjDanee87 (#1275) üzenetére


P00By
nagyúr

Ehheh :D

Lézerparaszt: Nagyon utálom a murlock buildet, ne csináld már! :((( :D

[ Szerkesztve ]

(#1315) Wolverine válasza Lézerparaszt (#1313) üzenetére


Wolverine
félisten

Az alap ingyenes lapokat nem lehet, ez biztos. Az arany változatokat szerintem lehet.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1316) ollie válasza Wolverine (#1315) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Arany változatokat sem lehet. Vagyis semmit, amit a szintek elérésével unlockolsz. Csak expert lapokat lehet disenchantolni.

[ Szerkesztve ]

***

(#1317) Lézerparaszt válasza P00By (#1314) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ugye, ugye? Nekem is Murlockra görbül a szám (vagy ujjam) pedig az Murloc :D
Most azon gondolkozom csak, hogy milyen kaszttal lehetne többet kihozni belőle.

A játék az nem játék!

(#1318) whitezo88


whitezo88
nagyúr

szerintetek kezdésnek milyen deck jó? Warlock annyira nem üt már 15ön, nincsenek jó kombók nálam.

Most csináltam egy warrior horda decket, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

(#1319) P00By válasza Lézerparaszt (#1317) üzenetére


P00By
nagyúr

És tényleg :D

(#1320) DjDanee87 válasza whitezo88 (#1318) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ha most kezdted még csak, és főleg basic lapjaid vannak csak akkor szerintem mage vagy priest a legerősebb talán. Aztán majd nyitogatsz jó lapokat más classokhoz is szép lassan.

(#1321) whitezo88 válasza DjDanee87 (#1320) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most az utolsó 10ből kb 8at vesztettem, előtte pedig jó streakjeim voltak, most asszem pihenek mára már Q sincs :) warriornál az a gondom hogy elfogy a kezem hamar, kéne több húzás. warlocknál van ugye power legalább meg van lövés is ami húzat.

(#1322) Sirandrish válasza whitezo88 (#1321) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez nálam is nagy gond.
Pedig rakok a pakliba olyan lapokat amik adnak +lapot, de úgy is kevés.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1323) whitezo88 válasza Sirandrish (#1322) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mágusnak vannak még húzásai, a +2 3ért jó, aztán rakni bele neutral cantrip (maga után húzató) gnómot, de jobbat nem tudok oda se low levelre.

(#1324) Sirandrish válasza whitezo88 (#1323) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó de ha nem akarok mage-el menni?:)
Priestnek van még egy jó lapja...Ez!
Megspékelve 1-2 ilyennel, elég sok lapot fel lehet kapni. Persze ehhez ugye kell 1-2 "sérült" lap is.

Azt még hozzáteszem hogy ez basic deck-re vonatkozik..lehet van néhány menő rare/epic/legend is, de nekem ez be szokott válni. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1325) ollie


ollie
MODERÁTOR

Még nem álltam 5:0-ra korábban, nem merem folytatni. :DDD

***

(#1326) Sirandrish válasza ollie (#1325) üzenetére


Sirandrish
legenda

Összesen nem nyertem még 5öt arenaban :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1327) F-ECT$ válasza whitezo88 (#1321) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez lehet azért van, mert léptél pár szintet a listán. Vagy nem rankedben tolod?

Dive ever, work never.

(#1328) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Szerintetek érdemes Lord Jaraxxust pakliba rakni?
Csak azért kérdezem mert ha betörném akkor le tudnék craftolni az árából 2 AC-t meg még maradna erre-arra:)

Mivel arenaból sok dustot nemigen szedek ki így lassan elkezdenék craftolgatni..látom van 1-2 olcsó és jó lap ami elférne kb minden paklimba..

És egy úttal meg is kérdezném hogy az olcsóbb (40dust) lapokból miket érdemes lecraftolni?
Pl ez nem tűnik rossznak nekem.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1329) whitezo88 válasza F-ECT$ (#1327) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha ranked alatt arénát értesz nem, mivel Anduint még nem sikerült legyőznöm, azzal elvertek mindig.

sirandrish: én kezdő vagyok, de endgameben ha low hpn van a hősöd akár lifesaver is lehet...

[ Szerkesztve ]

(#1330) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1328) üzenetére


F-ECT$
titán

Én ilyen lapot tuti nem törnék be, főleg, hogy ez még csak beta.

Dive ever, work never.

(#1331) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1330) üzenetére


Sirandrish
legenda

És? Gondolom nem veszik el ami megvan..vagy mire érted?
Illetve oké hogy ritka meg faja, de csak egy karinak, az AC meg majd minden pakliba király cucc..
Vagy rosszul gondolom? :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1332) adrian360 válasza Sirandrish (#1331) üzenetére


adrian360
őstag

Törtél már be lapot ? csak azért mert az első törésnél ajándékba kapsz 95 dustot, lehet érdemes inkább egy sima commont beáldozni

(#1333) Sirandrish válasza adrian360 (#1332) üzenetére


Sirandrish
legenda

Még nem törtem be..de jelenleg van vagy 90dustom szóval az ajándékkal együtt sem telik ki a 2AC..a többi finomságról nem is beszélve :D
De jó..akkor nem töröm be.. :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1334) Sirandrish válasza Sirandrish (#1333) üzenetére


Sirandrish
legenda

Bezúztam 2 lapot így meglett a 200...le is craftoltam a 2 AC-t..a warlockon kívül az összes pakliba bele is pattintottam :K

Viszont ha már így belejöttem.
Miket érdemes még lecraftolni?:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1335) P00By válasza Sirandrish (#1328) üzenetére


P00By
nagyúr

Nálam van bent egy a pakliban, jól tud jönni! :D

Hm, volt egy 9/10-es köröm. Csak fejlődök azé :DD

(#1334) Sirandrish: Your First Crafts

[ Szerkesztve ]

(#1336) ígyvanferi válasza Sirandrish (#1334) üzenetére


ígyvanferi
addikt

[link]

Lekéstem...

[ Szerkesztve ]

(#1337) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Köszi srácok..majd átnézem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1338) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1331) üzenetére


F-ECT$
titán

Arra gondoltam, hogy ez már most se rossz kártya, és kaphat még akár buffot is a beta alatt. De ha nem is kap, ez már megvan, és elég drága lenne újra összeszedni rá a dustot, ha később rájössz, hogy mégis kell.

Viszont akkor ezek szerint betörted?

Dive ever, work never.

(#1339) F-ECT$


F-ECT$
titán

Sámánként bekaptam egy mass silencet 4 totemmel. Ezek így semmire sem voltak jók, de a helyet foglalták. Ilyenkor lehet velük valamit tenni? (Ofc támadni sem tudtak, így nem lehet "megöngyilkolni" őket.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#1340) Wolverine válasza whitezo88 (#1329) üzenetére


Wolverine
félisten

Ha a Playre kattintasz a Practice helyett, akkor a jobb felső sarokban választhatod ki, hogy ranked vagy unranked meccset akarsz-e játszani. A ranked ladderre megy, viszont több xp-t ad :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1341) Ereshkigal válasza F-ECT$ (#1339) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ezek jutottak eszembe:
- attacket adó totemért imádkozol
- lava burst :)
- lények battlecry képességeivel sebzed őket
Szóval szopi. Bár még mindig van 3 lénynek helyed.
Egyébként ritkán látok priestet mass dispelelni.

[ Szerkesztve ]

(#1342) adrian360 válasza F-ECT$ (#1339) üzenetére


adrian360
őstag

valamivel kell rájuk buffot tenni, különben tényleg csak a helyet foglalják.
ilyenkor jó pl a Raid Leader, a Stormwind Champion azok adnak mindenkinek plusz attackot, és lehet velük akkor darálni. vagy eltolsz egy bloodlustot, az is jó

(#1343) ollie


ollie
MODERÁTOR

És az volt a durva, hogy le tudta szedni mindhárom minionom ebben a körben, szóval azért vesztett, mert csak 2 HP-ja volt.

***

(#1344) F-ECT$ válasza ollie (#1343) üzenetére


F-ECT$
titán

Gondolom flamestrike, fireblast, raven.

Dive ever, work never.

(#1345) ollie válasza F-ECT$ (#1344) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pontosan.

***

(#1346) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1338) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem..két kis fost törtem csak be..azt megtartottam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1347) whitezo88


whitezo88
nagyúr

melyik érdemesebb? 100ért nyitogatni boostert, vagy 160ért arénázni, amiért több jutalom járhat? tegnap nyomtam egyet de siralmas volt... egyet nyertem csak, járt érte egy pack meg pár diss cucc.

(#1348) adrian360 válasza whitezo88 (#1347) üzenetére


adrian360
őstag

Magánvélemény (amivel itt a többiek nem értenek egyet :) ) :
amíg nem tudsz érdemi eredményt felmutatni arénában értsd minimum 3-4-5 győzelem, effektív jobban megéri a 100 goldos pack. ha csak játék élményért játszol, menjél arénát, bár szerintem hamar elmegy az ember kedve ha folyamatos veszít és csak ilyen 1/3 2/3 -as arénákat csinál. én az első három arénámban összesen csináltam 3 győzelmet, utána sokáig nem is mentem, inkább vettem paklikat, tanulgattam a játék mechanikát, kitapasztaltam a kombókat, és miután újra elkezdtem arénázni most 4-5 ös átlagom van kb. (nem tudom hány arénát mentem, most tartok kb 90 aréna győzelemnél)

(#1349) whitezo88 válasza adrian360 (#1348) üzenetére


whitezo88
nagyúr

köszi akkor így lesz. eléggé elszívja az ember idejét :D

(#1350) Sirandrish válasza whitezo88 (#1347) üzenetére


Sirandrish
legenda

Rengetegen az arenat javasolják!
Én személy szerint nem szeretem mert nagyon drága tanulópénz lehet..persze egy paklit így is úgy is kapsz meg ha mákod van 10-20goldot is, és ugye némi dustot, de engem pl bosszant mikor nem úgy ajánlja fel a lapokat ahogy én azt szeretném. Vagy pl mikor beválasztok 5 zsír spellcradot meg 3-4 kevésbé zsírt és 3 körig (értsd: 3 teljes meccsen) egyet sem látok, és ilyeneken megy el!

Persze ha tudsz hozni átlag 3 győzelmet akkor mindenképp megéri, ha meg többet akkor ingalabimbóbóbimbó, de addig ÉN paklikat vennék inkább. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.