Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1251) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1250) üzenetére


Sirandrish
legenda

AZ lett volna de én jöttem :D
Előbb ledarálta az a tauntos kecseget aztán olyat durrantott hogy ihaj :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1252) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, szerintetek melyik karakter a legjobb? Tudom, minden lapjárástól függ, na de mégis :)
Most Beastmaster hunter vagyok, elég jónak tűnik. Mondjuk azt nem értem, hogy 2 lehetőség van: majdnem full hp-val nyerek vagy az ellenfél nyer ugyanígy. Gondolkozom még egy murlock decken csak nem tudom melyik kaszttal lenne a legidegesítőbb :D

A játék az nem játék!

(#1253) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#1252) üzenetére


Sirandrish
legenda

Pont most kérdezték ezt és páran le is írtuk a véleményünket.
Többek szerint (szerintem is) full basic lapokkal a priest, de egyébként meg kinek mi.
Egy Murlock paklin én is gondolkodtam de nincs hozzá elég egyelőre, illetve hiányzik 1-2 nagyon penge Murlock pl ez, addig meg neki se állok. :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1254) Ereshkigal válasza Lézerparaszt (#1252) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Az a legjobb, amivel legjobban játszol. :)
Szerintem annyira nem meglepő: az aggro deckeknél ha jól jönnek a lapok, akkor gyorsan nyersz, ha nem, akkor meg kikapsz, mint a fene.
Murlock deckre rogue vagy warlock hőst próbálj, én utóbbit preferálom.
ui.: nagyon szép neved van. :D

[ Szerkesztve ]

(#1255) freelanced válasza Lézerparaszt (#1252) üzenetére


freelanced
addikt

Őszintén szólva azt tapasztaltam az eddigi pályafutásom során, hogy az összes kari jó minden attól függ,hogy milyen a paklid hozzá. Talán a hunter/mage/priest tűnik eddig a legjobbnak gyengébb paklival, a hunternel foleg az előny hogy egy csomó kártyát lerak amit felbuffol elég erős a passzív is.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1256) Lézerparaszt válasza Sirandrish (#1253) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én ezt az első 100 goldos pakliból megkaptam :P Elég nagy mákom volt, mert volt egy legend és egy rare is az 5 lapban ezen kívül. Na meg a Blizzard is szerethet, mert miután beregeltem a HS-t az accomra, egy hét múlva küldtek még egy kulcsot :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#1257) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#1256) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát én még egyet se kaptam.
Csak egy forumos kollégának köszönhetem a keyt :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1258) slayer007 válasza Lézerparaszt (#1256) üzenetére


slayer007
tag

Ha még esetleg megvan a kulcs, és nincs rá szükséged, én szívesen fogadnám... :)
Hiába vettem meg a WoWot, SC-t, Diablo 3-at anno, így sem kaptam beta key-t... kicsit kiábrándító ez nekem a blizzardtól... :(

Im insane, what's your excuse?!

(#1259) Ereshkigal válasza slayer007 (#1258) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mondanám, hogy a leendő "vevőket" kell csábítani, a régiek úgyis kipróbálják/megveszik az új játékokat... de szerintem full random a kulcsosztás. :U

(#1260) Sirandrish válasza Ereshkigal (#1259) üzenetére


Sirandrish
legenda

"full random a kulcsosztás. "

Mond azt hogy a Maják feljegyzéseiből számolják ki az IP-jét annak aki kap.
Mond hogy egy látó a 2003ban hullott hóból olvasta ki.
Mondj bármit csak ezt ne!
D3ban elvileg első körben 3K kulcsot osztottak ki RANDOM!
És mit ad isten..az összes létező streamer kapott kulcsot...és elhiszem hogy őket nézik és ezért kapják amivel nincs is gond csak akkor ne takarózzanak már a "random" szócska mögött :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1261) Ereshkigal válasza Sirandrish (#1260) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Jó, akkor pontosítok: a bennfenteseken túl random emberek kapják. :D

[ Szerkesztve ]

(#1262) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1260) üzenetére


DjDanee87
addikt

Szerintem a streamerek nem feltétlen a blizztől kapták a kulcsot. Biztosan vannak fanok akik szívesen felajánlották a sajátjukat.

(#1263) adrian360 válasza Sirandrish (#1260) üzenetére


adrian360
őstag

A streamerek, hivatalos fun site-ok mindig is kaptak béta kulcsot, randomtól kulcsosztástól függetlenül. nem kell összeesküvés elméleteket gyártani :)

(#1264) Sirandrish válasza adrian360 (#1263) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor végül is most elmondtad ugyanazt amit én :D
Nincs itt semmi összeesküvés elmélet :N

Ereshkigal Hát kemény is lenne ha lenne egy ember aki számmisztika alapján kiválogat 3000 emberkét hogy mégis kinek kéne odaadni :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1265) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A meccsek utáni EXP mennyisége mitől függ?
Az adott kör hosszúságán? Mármint hogy hány körig megy? Vagy a elpusztított lapok után vagy hogy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1266) DjDanee87 válasza Sirandrish (#1265) üzenetére


DjDanee87
addikt

Jó kérdés, fogalmam sincs.

Annyira elszaporodtak a tournament győztesek közt az agresszív warlock deckek, hogy ki kellett próbálnom. Tegnap majdnem az összes dustom ráment, erre a warlock deckre. Mentem vele gyorsan 1-2 kört, az első tapasztalatok jók.

Erre ma mit látok: új videó pont warlock aggro témában :D

(#1267) Sirandrish válasza DjDanee87 (#1266) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ez olyan mint a vírus...jön a vírus aztán az irtó :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1268) Wolverine válasza Sirandrish (#1264) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem egészen. Te arra jutottál, hogy a 3k kulcsból kaptak a streamerek is. Csakhogy ez nem így van: ők és a fan site-ok kvázi egy 0. körben kapnak garantált hozzáférést, és ezt követi a random kulcsosztás azok között, akik jelentkeznek az opt-in rendszerbe :) (mondom ezt a WoW-Hungary szerkesztőjeként, aki csak abba a bétába nem kap kulcsot, amelyiket elbénázza a szerkesztőség vezetése :DDD)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1269) Sirandrish válasza Wolverine (#1268) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor neked ROShoz is van kulcsod?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1270) Wolverine válasza Sirandrish (#1269) üzenetére


Wolverine
félisten

Nincs, mivel ez nem a WoW-Hungary műfaja alapvetően :) De gyanítom, hogy pár kör múlva kapunk.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1271) Gyuri27 válasza Wolverine (#1270) üzenetére


Gyuri27
félisten

"Mi" se kaptunk. Pedig hivatalos rajongói oldal "vagyunk". :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#1272) Wolverine válasza Gyuri27 (#1271) üzenetére


Wolverine
félisten

Érdeklődjetek a CM-eknél emailben, hogy miért maradtatok ki a fansite-oknak küldött kulcsok tulajdonosai közül. Gyakran adminisztratív hiba okoz ilyesmit...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1273) ollie válasza Sirandrish (#1238) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na majd mit fogsz szólni 30 felett, hogy mennyire lassú. :D

***

(#1274) Sirandrish válasza ollie (#1273) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem ma lett meg mind 15ös.
Mondjuk a Priest az már 20+. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1275) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Egy gyors aréna meccs, Kripp egy korábbi podcast-ban pont beszélt erről a kezdésről, azt vágta be alá Trump :D [link]

(#1276) ollie válasza Sirandrish (#1274) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Közben még játszottam párat a mage-dzsel, elértem a 35. szintet, de legalább 15 játék kellett, hogy 34-ből 35 legyen.

***

(#1277) Sirandrish válasza ollie (#1276) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor te biztos mentel vagy 2 karikat osszesemn :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1278) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Most lett meg a legutolsó Murloc is a deckembe, szóval most örülök mint kacsa a nokedlit. Összepakoltam egy ilyen korai hypper-szuper pakkot, elég jónak néz ki, bár ellenfél függő. Ha jó a lapjárás akkor irdatlan gyorsan lehet vele ölni, a rekordom az volt vele, hogy megkaptam a 6. mana követ de azt már nem kellett használnom, mert akkorra leütöttem az ellent. Esetleg valami ötlet hogy hogy lehetne még jobban felturbózni? Murloc Swarm

A játék az nem játék!

(#1279) ollie válasza Lézerparaszt (#1278) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Summoning portal felesleges, inkább valami removalt tegyél be.

***

(#1280) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Tényleg, lehet ismerőssel duelezni valahogy? Nem nagyon találtam.

A játék az nem játék!

(#1281) freelanced válasza Lézerparaszt (#1280) üzenetére


freelanced
addikt

Lehet, felveszed Battletag alapján és ott van két kis kard a neve mellett.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1282) Lézerparaszt válasza freelanced (#1281) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem az "szürke" és nem csinál semmit. Vagy csak akkor működik ha mindketten a menüben "állunk" ?

A játék az nem játék!

(#1283) freelanced válasza Lézerparaszt (#1282) üzenetére


freelanced
addikt

Igen akkor. Meg bezavarhat a többi játék is. WoW meg ilyenek :K

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1284) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Mai két említésre méltó meccsem:

Mage vs Mage Ilyen mákom még sosem volt, kb mindig azt húztam ami kellett :) Sajnos nagyon ritkán kapok ilyen jó kezdést.

Mage vs Rogue Itt meg onnantól kezdve, hogy kirakta az Imp mastert elkezdtem gondolkozni, milyen pakli lehet ez. Mi értelme van. (Végülis arra jó volt hogy húzzak egy csomó lapot acolyte of painnel) Majd jött a a rogue 6. köre aminél értelmetlenebbet még nem láttam :D Valamit nagyon elnézhetett. Elkezdtem röhögni, majd mondtam TSen havernak, hogy ha ezután ez a rugó megver akkor nagyon szar vagyok :D

(#1285) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki tudja hogy működik pontosan a napi quest?
Mármint ha a questek alatt nézem akkor ugye 3 hely van neki. Az azt jelenti hogy 3at tud maximum tárolni?
Illetve csak akkor tárolja ha az adott nap belépek?

Csak azért érdeklődöm mert 5 napig(h-p) nem leszek gépközelbe, aztán akkor 3 napiquest fog fogadni vagy csak 1 amit majd pénteken kapok? :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1286) adrian360 válasza Sirandrish (#1285) üzenetére


adrian360
őstag

be kell lépni, illetve mivel bugos, látnod kell felvillanni a questet. onnantól kezdve tárolódik. összesen három quested lehet talonban

(#1287) Sirandrish válasza adrian360 (#1286) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor csak 1 lesz...kár..reméltem hogy nagy dőzs vár majd :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1288) Lézerparaszt válasza adrian360 (#1286) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én nem léptem be 2 napig és mégis megadta azokat a napikat is.

A játék az nem játék!

(#1289) adrian360 válasza Lézerparaszt (#1288) üzenetére


adrian360
őstag

én mikor kihagytam egy napot, nekem nem adta meg a küldit, csak az aznapit

(#1290) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#1288) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez csak azért érdekes mert ha jól rémlik (bár nem vagyok benne teljesen biztos) az első alkalommal ahogy elindítottam, nekem 2 napi küldim volt. De persze az is lehet hogy hülyeségeket beszélek :D

Mindenesetre pénteken kiderül majd :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1291) ollie


ollie
MODERÁTOR

Szerintem beadja a kihagyott napok küldijeit is, persze max 3 lehet.

***

(#1292) Sirandrish válasza ollie (#1291) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem igazad van..és azt is hogy egy 100as és 2 60as lesz :C
Úgy látom sokan nem hagytak ki napokat..csak tippel mindenki..nah de majd pénteken már tudni fogom tutira :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1293) F-ECT$


F-ECT$
titán

Úgy "szeretem" az arénát. Ma reggel volt mage a választhatók között, vele jó vagyok, és ismerem is a lapjait. Csak persze nem volt 1 sem ezekből:
-flamestrike
-frostbolt
-fire bolt
-pyroblast

Polymorph-ból is csak 1-et kaptam.

Szóval örültem, hogy legalább 2-t sikerült nyerni...

Dive ever, work never.

(#1294) freelanced válasza JSaN (#50) üzenetére


freelanced
addikt

Akkor hajrá, jó kis játék :K

Csak tényleg ne legyen wipe mert még egyszer neki nem állok :(

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1295) csoki válasza freelanced (#1294) üzenetére


csoki
senior tag

"napi régész" :DDD

avagy egy 2013-10-15 23:32:58-kor írt hsz-re válaszoltál sikeresen :)

[ Szerkesztve ]

(#1296) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1293) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én tegnap szintén Mage-val mentem Arenanak.
Egyrészt elég jó lapokat kaptam mert kaptam 2 flamestriket meg 4et abból amelyik 6ot sebez..mondjuk csak 3at raktam be mert a 4et túlzásnak tartottam.
Másrészt viszont 1 darab Tauntos lapot ajánlott fel, az is az az 5 manas kecsegduda volt.

Az első körben 6HP-m volt mikor az ellent meg sem karcoltam még, de valami isteni szerencse folytán sikerült megfordítanom és nyertem. Aztán 3 körben úgy buktam hogy egyetlen egy spellcardot nem láttam..
6-8. körben már be is dózeroltak a francba..szóval megint 1/3..

Már mondtam párszor, de az Arena nekem van kitalálva :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1297) freelanced válasza csoki (#1295) üzenetére


freelanced
addikt

Korán van még :DDD

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1298) F-ECT$ válasza Sirandrish (#1296) üzenetére


F-ECT$
titán

A taunt kicsit overrated, de azért tényleg nem árt ha van 2-3 db. Hátha most hétvégén többen játszanak, és lesz egy pár gyengébb ellenfél is, akiket szar deckkel is lehet verni :)

Dive ever, work never.

(#1299) freelanced válasza F-ECT$ (#1298) üzenetére


freelanced
addikt

Hát erről vitatkoznék amikor lent van, egy erősebb/buffolt taunt és több kicsi jól lehet támadni, biztonságosabb, bár igaz is mert egy hex/poly aztán pápá taunt. De én nyugodtabb vagyok ha van lent

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1300) Sirandrish válasza F-ECT$ (#1298) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én szeretem mert azért kis szerencsével 1-2 kört el lehet vele szórakozni, és addig lehet készíteni a kispadot :K
Az meg már csak hab a tortán ha 1-2 lapot úgy "ölök" meg hogy nem csinálok semmit :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.