Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) ollie válasza adamkaa777 (#1047) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, nem drága az aréna. A 150 goldot max 3 nap alatt összeszeded még akkor is, ha csak 40-es questeket kapsz, mert az már eleve 9 nyerés, vagyis +30 gold. Aztán ha okosan játszol az arénában, máris nem kell 150-et összeszedni a következőhöz. És pont az aréna a legjobb a kezdőknek, mert ott egyenlő eséllyel indul mindenki.

***

(#1052) adamkaa777 válasza ollie (#1051) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Azért ez az egyenlő esélyen indul mindenki az kicsit random mivel elöbb mentem 1 priestel és összesen 2 tauntot tudtam választani +mc -se volt (persze az is közrejátszik hogy elsőnek voltam priestel meg is látszik az 1 win 3 losson )
Számomra akkor is drága .Kár hogy f2p a game így kicsit nehéz az eleje sebaj majd belejövök .

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#1053) ollie válasza adamkaa777 (#1052) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A játék elején 1-2 nap alatt össze tudsz szedni 6-800 aranyat, info az első hsz-ben.

***

(#1054) adamkaa777 válasza ollie (#1053) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Igen tudom már el is arénáztam a kezdő pénzemet szinte maradt 200 arany viszont 2 win volt eddig a max :) kell még tapasztalat

El. Psy. Congroo.

(#1055) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Bocs a dupláért viszont megvan az első sikerélményem :) kép :)

El. Psy. Congroo.

(#1056) csoki válasza ollie (#1053) üzenetére


csoki
senior tag

mégis mivel?

Win 100 games in any mode. 300 Gold -> ezt nem hozod össze azért 1-2 nap alatt hacsaknem napi 10-12 órát játszol
Win 1000 games in any mode. 300 Gold -> ezt hagyjuk is :D
Unlock every Hero. 100 Gold -> ez pipa
Defeat every Expert AI Hero. 100 Gold -> ez is
Collect every card in the Basic Set. 100 Gold -> ez ha jól értem annyi h minden hőst 10es szintűre kell fejleszteni
Collect every card in the Expert Set. 100 Gold -> ez felejtős

hozzájön ehhez még h az első aréna ingyenes ugye, tehát ott ha ügyes vagy, akár össze tudsz szedni 8 győzelemmel 250-275 aranyat (igen, 8 győzelemnél több aranyat kapsz mint 9nél), de ez nem valószínű h kezdőként sikerül :) még úgyse ha valaki előtte több tízórányi videót/streamet nézett (mint pl én, tuti töb mint 100 órányit néztem az elmúlt 1,5 hónap alatt esténként)

+ ugye a küldetések és 3 győzelemként 10 arany

tehát jó esetben 300 + aréna jutalom + küldetések és győzelmek utána arany = ~500

(#1055) adamkaa777 szép :)

[ Szerkesztve ]

(#1057) ollie válasza csoki (#1056) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

100 győzelmet nagyon könnyű összehozni, ugyanis az AI elleni győzelem is számít.

***

(#1058) kovsol válasza adamkaa777 (#1047) üzenetére


kovsol
titán

Diamond ligában simán hozom az 50% win ratet basic lapokból kirakott deckkel is. Persze már vannak expert lapjaim is dögivel, de mégis a basic deck az alapja és azt módosítgatom kicsit tovább mindig ahogy kapok egy egy hasznos lapot ami illik a pakliba.
Pedig még van, hogy megfontolatlanul lépek és után jövök rá, hogy hopp ezt lehetett volna jobban is, de legalább rájövök utólag és tanulok a hibából.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1059) Gyuri27 válasza kovsol (#1058) üzenetére


Gyuri27
félisten

Használhatóak az alap lapok. Az exp lapok meg még inkább. Ahogyan te is mondtad.
A nyerés kb fele fele arányban múlik a deck összerakásán (persze ehhez meg kell találni az embernek a saját stílusát). Illetve a húzáson. Vertem meg én is olyan embert akinek majd minden lapja legendary volt. Volt olyan is, hogy t6-ig nem mentünk fel és kikaptam. Szóval szerencse kérdése mit húzol. Ezzel együtt szerencse kérdése, hogy nyersz-e.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1060) kovsol válasza Gyuri27 (#1059) üzenetére


kovsol
titán

Lapjáráson tényleg sok múlik. Volt olyan, hogy az első kb 10 lap amit kaptam az mind spell volt :(

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1061) Sirandrish válasza Wolverine (#1050) üzenetére


Sirandrish
legenda

van..bár én még egyet sem kaptam azok közül :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1062) Gyuri27 válasza Sirandrish (#1061) üzenetére


Gyuri27
félisten

3-4 naponta tolja (nekem legalábbis) a drágább eventeket.

Alap priest deck a legjobb (meg még talán a mage). Priestnél én olyan lapokat használok aminek 4 a sebzése és sok a hp-ja (egy-két + spell dmg lap nem árt). Kripptől láttam, hogy sok taunt se kell. Alacsony tierbe egyáltalán nem is rakok.

Amd - Radeon - Ryzen

(#1063) Sirandrish válasza Gyuri27 (#1062) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát sajna nem régóta tolom de 3-4 napja már tuti, de mint mondottam én még nem kaptam.
Amúgy hja..az alap Priest az nagyon ütős, mondjuk tegnap próbálgattam a Huntert is és az sem rossz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1064) kovsol válasza Sirandrish (#1063) üzenetére


kovsol
titán

Szerintem mindegyik hős jó, csak más játék stílust igényel. Nekem pl a druida és a paladin is bejön és az alap lapok között is vannak egész jók ott is.
Kevés módosítással már szerintem korrekt paklit lehet kihozni bármelyikből.

Azt várom amikor kijön majd az androidos verzió és akkor akár utazás közben a vonaton, buszon, vagy bárhol le lehet tolni pár mérkőzést :)

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1065) Sirandrish válasza kovsol (#1064) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet hogy jók, de én még nem tudtam mindet kipróbálni.
A következő a Shaman lesz mert az is tetszik :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1066) Ereshkigal válasza Sirandrish (#1063) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Én több, mint egy hónapja tolom, de 100 goldos küldit még nem kaptam. Ehhez is szerencse kell, aminek nem örülök. :P

(#1067) Sirandrish válasza Ereshkigal (#1066) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ma is 40goldos küldit kaptam..ölj le 40miniont :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1068) F-ECT$


F-ECT$
titán

Jól gondolom, hogy a Basic deckeket figyelembe véve a Priest, Mage, Hunter a 3 legerősebb?

Dive ever, work never.

(#1069) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah véégre :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1070) ollie válasza Sirandrish (#1069) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És ennél még az AI elleni nyerés is számít.

***

(#1071) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hopp, ez egy jó nyitás volt:

***

(#1072) kovsol válasza ollie (#1071) üzenetére


kovsol
titán

Az a legendary azért elég szerencsétlenül is elsűlhet, ha az ellenfél spelljei ingyenesek lesznek.

May the Force be with you!

(#1073) ígyvanferi válasza kovsol (#1072) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Azt én sem egészen értem, mire jó. Persze két manáért király a 4/4. Vagy ha lerakod rögtön a második körben, még olyan nagy gondot úgysem okoz egy ingyen ellőtt spell? Főleg mondjuk egy rugó, hunter, warrior ellen, akik kevés spellel operálnak, gondolom én.

(#1074) Sirandrish válasza ollie (#1070) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tényleg...azt nem is figyeltem..bár úgy is Playbe szedem össze mert közbe bejön még 20gold :)

(#1071) ollie Hány paklinként van ilyen? Mert én még 1 raren kívül nem láttam sose a pakliba semmit.
Persze nem is nyitottam még túl sokat :B

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1075) ollie válasza Sirandrish (#1074) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én eddig 3 legendary-t kaptam packból, de összesen 90-100-at nyithattam. Nekem kb az első 40-50 nyitás után jöhetett az első.

(#1072) kovsol: elég sok legendary kétesélyes. De amúgy azért volt jó nyitás, mert gyakorlatilag az összes kártya jó volt benne.

[ Szerkesztve ]

***

(#1076) Sirandrish válasza ollie (#1075) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én konkrétan arra gondoltam hogy 1nél több NEM common lap van benne. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1077) ollie válasza Sirandrish (#1076) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Átlagban olyan 5 packonként lehet. Nekem 21 screenshotom van, amin több, mint 1 rare nyitás van, és mint írtam, 90-100 nyitásom lehetett.

***

(#1078) Sirandrish válasza ollie (#1077) üzenetére


Sirandrish
legenda

Értem..az nem is olyan rossz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#1079) ollie


ollie
MODERÁTOR

A HearthStone open beta lett? Mert nekem a Battle.net shopban Free to Play-ként megjeleníti, és be sem vagyok lépve.

mod: Hmm, ha rákattintok, a beta sign up oldalra visz, szóval gondolom nem.

[ Szerkesztve ]

***

(#1080) kovsol válasza ollie (#1079) üzenetére


kovsol
titán

Pár napja néztem akkor nekem már listázva volt, és rányomtam a sotre ban, és átvitt arra az oldalra, hogy hogyan tudok jelentkezni a betra.

mod: látom modosítottál

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#1081) F-ECT$


F-ECT$
titán

Az bug vagy feature, hogy a Starfire spell-lel simán tudom az ellenfél Heroját sebezni úgy, hogy közben van lenn tauntos minionja?

Dive ever, work never.

(#1082) ollie válasza F-ECT$ (#1081) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Spellel bármit lehet sebezni, nincs rá hatása a tauntnak.

***

(#1083) F-ECT$


F-ECT$
titán

Olyankor mi van, ha mondjuk mindketten 1-1 Hp-n állunk, és én elnyomok egy Hellfire-t? Draw?

Dive ever, work never.

(#1084) Kashim válasza F-ECT$ (#1083) üzenetére


Kashim
őstag

Jó kérdés. Ki kéne próbálni.
Döntetlent még sosem játszottam.

(#1085) ollie válasza F-ECT$ (#1083) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valószínűleg mindkét félnek vesztésnek számolja. De ez persze csak felvetés, viszont ez lenne a logikus, mert nem élték túl.

***

(#1086) F-ECT$ válasza Kashim (#1084) üzenetére


F-ECT$
titán

Kipróbálták :)

Dive ever, work never.

(#1087) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Ladder resetet a népnek és utána sosem megyek rankedre többet!

Hihetetlen, hogy képtelenség nyerni, mert minden egyes ellenfelemnek megvannak a legjobb lapok a játékban...

(#1088) freelanced


freelanced
addikt

Hol van már az Open Beta??!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1089) D1Rect válasza freelanced (#1088) üzenetére


D1Rect
félisten

Itt lehet bármennyi betakeyt kérni:[link]

(#1090) freelanced válasza D1Rect (#1089) üzenetére


freelanced
addikt

Köszi már sokkal jobb :K

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#1091) P00By


P00By
nagyúr

A nap első győzelme előtt ledobott ez a kötsög :D

(#1092) F-ECT$ válasza DjDanee87 (#1087) üzenetére


F-ECT$
titán

Én gyorsan meg is álltam silvernél. A kérdés az, hogy mit tud játszani az ember? Az arena ugye random, és pénzbe kerül. A rankedet nem érdemes nagyon feltolni, mert egy idő után levernek az epic lapokkal. Az unrankednek nincs tétje. Az expert AI-kat meg már az alap lapokkal is le lehet verni.
Hiányzik egy csomó küldetés még, jobb gépi ellenfelek, és néhány PvP játékmód a jelenlegiek mellett. Ezekről van infó, vagy a játék ennyit fog tudni, mint most?

Dive ever, work never.

(#1093) DjDanee87 válasza F-ECT$ (#1092) üzenetére


DjDanee87
addikt

Ennyit, bár mostanában én jól elvagyok azzal hogy haverral toljukegymás ellen akár órákon át. Noxiousnak volt olyan videója, hogy manmode. Az arról szólt hogy csinált egy decket, rányomott alul 0 lapnál hogy Done. Ekkora a gép megkérdezi, hogy feltöltse-e neked random lapokkal az adott decket. Na mi ilyen random deckekkel toljuk egymás ellen haverral. Így full változatos mit kapunk a deckbe és nagyon érdekes dolgok szoktak összejönni, olyanok combok akár, amit normál ember nem rakna pakliba, mert értelmes deck ellen nem jó.
Pl alchemistel megfordítani a 2/7es teknőst és hasonlók. Így elég fun a game :C

(#1094) D4v3 válasza DjDanee87 (#1093) üzenetére


D4v3
őstag

2 hónap után már én is csak ilyen hülyülésre lépek be.. Túl kevés kártya van egyelőre a játékban, hogy ne unjon rá hamar az ember. Persze csak jobb lesz ez a játék mindig, ahogy fejlesztik, de pl. egy hete be se léptem már és köv. patchig nem is nagyon fogok.

(#1095) ollie válasza F-ECT$ (#1092) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A rankednek sincs tétje, legalábbis én nem nevezném annak, hogy kapsz egy plecsnit. Egyedül csak az arénának van szerintem.

Más: vettem 15 csomagot, 5-ben volt több mint 1 rare lap.

***

(#1096) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Ez most jó lapnak számít amúgy [link] a jenkins ez rare akarna lenni ? ?

[ Szerkesztve ]

El. Psy. Congroo.

(#1097) adrian360 válasza adamkaa777 (#1096) üzenetére


adrian360
őstag

A leeroy jenkins az legendary.
úgy van hogy :
basic - kő nélküli
common - fehér
rare - kék
epic - lila
legendary - narancs

ez a pakli nyitás szerencse szempontjából kurvajó :)

[ Szerkesztve ]

(#1098) DjDanee87 válasza D4v3 (#1094) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nekem nem az a bajom, hogy kevés a kártya. Inkább az, hogy hiába van sok, az ember vagy fizet érte vagy a szerencsére van utalva (eddig 1 legend: VanCleef, és 0 az erősebb lapok közül a nyitásom október 8 óta).

Erre rájön még az is, hogy nagy valószínűséggel Unrankedben is csak a saját Ranked szintjének megfelelő ellenfelet sorsol, mert unrankedben sem láttam már 2 hete olyan enemyt aki ne argent commander, defender or argussal jött volna. Amennyit játszottam tuti kellett volna kapnom kezdő ellenfelet is, javarészt basic lapokkal, de persze nem kaphatok sajnos.

Most is korábbi hsz-ben leírt módon, utána rápróbáltam a 3 napja kapott druid győzelem küldetésre. Így alakult. (Nem jöttem még rá, hogyan állítsam be, hogy ne az ő hangját vegye hanem a játékét).
De legalább a reggeli próbálkozásokkal 5 meccsből nyerni tudtam 1-et egy rogue ellen így már 3/5 a küldetés :P Egyszer úgyis meglesz!

(#1099) F-ECT$ válasza ollie (#1095) üzenetére


F-ECT$
titán

A Rankednek annyi értelme van (vagyis inkább csak lesz), hogy el tudod magad helyzeni a ranglistán általad épített paklikkal.

Viszont ha szerinted csak az Arenának van értelme, akkor miért költesz ennyi pénzt a játékra?

Dive ever, work never.

(#1100) Rage47


Rage47
veterán

Na most nekem is volt egy ilyenem, hogy nyerésre álltam, és hagyta telni az időt az ellenfelem, nem mozdult semmit...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.