Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:30:44

LOGOUT.hu

Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39588) julius666 válasza Cyborg (#39586) üzenetére


julius666
addikt

A tartály ürítése, és a tisztán tartása férfi meló volt, egy nő össze se tudta volna rakni, olyan bonyolult, némi túlzással persze: )
Ez pipa. :DDD
- Csomó kis apró rés volt a tartályban, ahova beragadt a kosz-por-szösz, és alig lehet kiszedni.
Ez is, bár nem annyira vészes mint írod.
- Az porszívő cső nyele annyira gagyi volt, hogy máf fáj, nagyon nehéz volt vele porszívózni, hajlott össze-vissza.
- A gégecső rövid volt, és persze a hálózati kábel is a rövidebb fajtából való volt.
- A krómcsőről is hamar letört a műanyag kapcsoló, amivel nyitni-csukni lehetett.
Ezeket ezek szerint orvosolták, a cső szvsz korrekt.
- A ciklon szűrési rendszere se volt szerintem annyira jó,mert mögötte, a hepa tiszta por volt, meg előtte a szivacs előszűrő is, vagy már nem emlészem a pontos sorrendre.
Fordított a sorrend, főleg a szivacs van tele. Nem tudom ez mennyire gáz, mi sajnos elég porosak vagyunk (forgalmas főútvonal mellett lakunk), nekem nem meglepő, hogy sok finom por átjut a ciklon szűrőn.

A többi nekem még nem jött elő, de előjöhet.

Mosni nem kell semmit, ez egy marhaság. Nem igazán értem mire jó, ha "ragyog" belülről a portartály, meg hogy ha kijönnek a sarkokból is a fél kisujj körömnyi por letapadások... Még egyszer, ahogy bekapcsolod legközelebb, 10 másodperc alatt ugyan olyan lesz, mintha le se mostad volna (ezt nem csak neked).

Az ürítés enyhén lehet kellemetlen, de hogy nekünk évi 2-3× kell üríteni, nem tudnék spórolni rajta igazán sok időt, nekem ez nem probléma. Lakásban üríteni nyilván elmebaj, nem is értem hogy merülhet fel bárkiben. Erkély/lépcsőház/udvar, szerintem meg tudja oldani mindenki lakáson kívül is, ez sem akkora kényelmetlenség.

HEPA szűrő meg porzsákosnál is van, szvsz azt kellemetlenebb átfújkálni, mint a tartályt üríteni.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Háztartási gépek (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.